Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Deconectare continua

Buna voua! Am o nelamurire, o colega de a mea din coop nu mai poate sta conectata pe joc, efectiv o deconecteaza tot timpul, cum se conecteaza apuca sa dea cateva comenzi apoi e deconectata. Nu apare nicio eroare, semnalul la internet il are full, ca daca era de la viteza internetului nu se mai putea conecta nici pe facebook, nici pe youtube, nici pe mail, pe nicaieri. Nu vrea nici cu restart, nici cu refresh, nici cu stergere de date. Si are aproape 3 saptamani de cand pateste asta, a trimis si  tichet, a fost si la firma de la care are internetul si au zis ca de la ei primeste viteza maxima, ce poate face?, de la ce poate fi? sa mai trimita un tichet? Uneori se chinuie si o ora ca sa dea comenzile pe ferme. Am facut si eu proba intrand la ea cu team viewer-ul si intradevar asa este dupa conectare pana sa inchid fereastra de inceput si ofertele gata era deconectata, daca era de la internet nu ma puteam conecta nici eu cu team-ul.

Comentarii

  • Monique 9 (RO1)Monique 9 (RO1) RO1 Postări: 19
    eu sunt cea cu pricina, am intrat cu mozilla si  windows 7 ultimate, pack 1 pe 32 bit
  • Monique 9 (RO1)Monique 9 (RO1) RO1 Postări: 19
    acum am intalat chromu-ul sper sa mearga mai bine, verific pana maine 
  • BUNA SUNT CATALIN  si nu ma pot conecta zice ca nui buna parola si id dar tot asa au fost si pana acum, se tot bloca si am schimbat windawsu si amu nu se conecteaza
  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    Catalin vezi ca esti pe server international unde ai facut contul!
    Nu va merge parola daca intri pe server romanesc !
  • si cum so schimb
  • Catalin,eu ma numesc Andreea si am aceasi problema !!!  Pana acum am lasat balta 3 conturi !!!

    Zimi cum te cheama pe joc,fac o cooperativa,intri in ea si vb acolo,Vrei ??

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier