Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

ferma bomboanelor

Buna dimineata!
Atita bataie de joc ca la acest joc,nu mai exista nicaieri!!!!!
De ce unii jucatori pot folosi talismane pe ferma bomboanelor si altii nu????!!!!!
Sau orice alt cadou...!!!!
Voi aveti probleme cu bugurile si noi ne pierdem timpul, si nervii pe banii nostri!!!!!

Comentarii

  • Tacha (RO1)Tacha (RO1) RO1 Postări: 7
    Draga Mariana...un singur comentariu am si eu..nu se scrie atita..ci atata
    merci frumos si relaxeaza-te .
    Cand scrieti ceva, macar sa o faceti corect.
    Mult succes!
  • Diana.Elie (RO1)Diana.Elie (RO1) Postări: 3
    editat 03.02.2016
    Buna dimineata!
    Atita bataie de joc ca la acest joc,nu mai exista nicaieri!!!!!
    De ce unii jucatori pot folosi talismane pe ferma bomboanelor si altii nu????!!!!!
    Sau orice alt cadou...!!!!
    Voi aveti probleme cu bugurile si noi ne pierdem timpul, si nervii pe banii nostri!!!!!
    buna dimineata
    nu te obliga nimeni sa iti pierzi timpul si mai ales banii in ceva ce nu iti place. aceasta alegere apartine fiecaruia dintre noi
    insa cu putina imaginatie si ingeniozitate sunt sigura ca ai sa gasesti raspunsurile dorite :)
    mult succes!
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Sa stii ca roata e rotunda si o sa-ti  vina odata  si tie,rindul sa fii nemultumita!!
    Este adevarat ca este alegerea mea sa-mi pierd timpul si banii dar sa fiu furata pe fata....nu mai este alegerea mea si este normal sa intreb...DE CE??!!
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Draga Mariana...un singur comentariu am si eu..nu se scrie atita..ci atata
    merci frumos si relaxeaza-te .
    Cand scrieti ceva, macar sa o faceti corect.
    Mult succes!
    Este corect si atita si atata...mai informeaza-te...
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Draga Mariana...un singur comentariu am si eu..nu se scrie atita..ci atata
    merci frumos si relaxeaza-te .
    Cand scrieti ceva, macar sa o faceti corect.
    Mult succes!
    Este corect si atita si atata...mai informeaza-te...

    si incercati sa vedeti esenta mesajului nu eventualele greseli gramaticale!!!

  • Tacha (RO1)Tacha (RO1) RO1 Postări: 7
    Te faci de ras...macar nu mai insista in prostie

    Oricum esenta mesajului la tine, era destul de clara..si anume: Sa moara si capra vecinului
    Rusinica :((
  • Sa stii ca roata e rotunda si o sa-ti  vina odata  si tie,rindul sa fii nemultumita!!
    Este adevarat ca este alegerea mea sa-mi pierd timpul si banii dar sa fiu furata pe fata....nu mai este alegerea mea si este normal sa intreb...DE CE??!!
    nu cred ca te-a furat nimeni pe fata...folosirea cadourilor este permisa tuturor...asa ca, nu prea iti inteleg nemultumirea si nu stiu de ce te consideri furata ca altii folosesc cadouri. foloseste-le si tu!
    daca esti asa inteligenta precum te dai, atunci pune creierul ca munca si afla ce si cum.
    asa cum am zis si mai devreme...inteligenta si ingeniozitate...doar de atat ai nevoie
  • mariachi (RO1)mariachi (RO1) Postări: 7,850
    editat 03.02.2016
    versiunea oficiala este ca pe ferma bomboanelor NU se pot folosi cadouri, si nici farse.

    daca vedeti la cineva un cadou activ pe respectiva ferma, va rog sa lasati aici si un screenshot, pentru a putea investiga problema mai departe :)

    de asemenea, va rog sa pastrati un ton civilizat si sa nu va certati degeaba in public. :)

  • daniel fermier (RO1)daniel fermier (RO1) RO1 Postări: 546

    Si eu pot sa primesc si sa fac cadouri pe ferma bomboanelor..

     Doar iti trebuie putina imaginatie ca sa iti dai seama cum sa faci asta..

    uite acum informatia a ajuns la dl moderator si poate ramanem si fara aceasta optiune :))..

    si la ferma wikingilor se puteau face farse/cadouri si chiar nu ne strica..

    mai bine te informai si intrebai in stanga si in dreapta cum sa faci asta ,nu sa te plangi aici ca iti pierzi timpul si banii..

  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Te faci de ras...macar nu mai insista in prostie

    Oricum esenta mesajului la tine, era destul de clara..si anume: Sa moara si capra vecinului
    Rusinica :((
    Pacat...tot nu ai inteles nimic...!!Nici nu merita sa-mi bat capul cu astfel de persoane!!
    Intelege ce vrei...eu nu am nici-o treaba cu,capra vecinului...!!
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Sa stii ca roata e rotunda si o sa-ti  vina odata  si tie,rindul sa fii nemultumita!!
    Este adevarat ca este alegerea mea sa-mi pierd timpul si banii dar sa fiu furata pe fata....nu mai este alegerea mea si este normal sa intreb...DE CE??!!
    nu cred ca te-a furat nimeni pe fata...folosirea cadourilor este permisa tuturor...asa ca, nu prea iti inteleg nemultumirea si nu stiu de ce te consideri furata ca altii folosesc cadouri. foloseste-le si tu!
    daca esti asa inteligenta precum te dai, atunci pune creierul ca munca si afla ce si cum.
    asa cum am zis si mai devreme...inteligenta si ingeniozitate...doar de atat ai nevoie

    Sa stii ca roata e rotunda si o sa-ti  vina odata  si tie,rindul sa fii nemultumita!!
    Este adevarat ca este alegerea mea sa-mi pierd timpul si banii dar sa fiu furata pe fata....nu mai este alegerea mea si este normal sa intreb...DE CE??!!
    nu cred ca te-a furat nimeni pe fata...folosirea cadourilor este permisa tuturor...asa ca, nu prea iti inteleg nemultumirea si nu stiu de ce te consideri furata ca altii folosesc cadouri. foloseste-le si tu!
    daca esti asa inteligenta precum te dai, atunci pune creierul ca munca si afla ce si cum.
    asa cum am zis si mai devreme...inteligenta si ingeniozitate...doar de atat ai nevoie
    Ia incearca si tu sa vezi daca poti folosi cadouri pe ferma bomboanelor....si apoi vedem cit de destepte suntem...!!!
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Eu cred ca ar fi corect sa nu  umblam cu smecherii si toti sa putem folosi oportunitatile acestui joc, simplu si sa stie toata lumea....nu doar pe la colturi de unii jucatori care pot folosi si alte mijloace decit cele corecte.
    Si multumesc...nici nu stii ce mult m-a ajutat comentariul tau...!!
  • Si eu pot sa primesc si sa fac cadouri pe ferma bomboanelor..

     Doar iti trebuie putina imaginatie ca sa iti dai seama cum sa faci asta..

    uite acum informatia a ajuns la dl moderator si poate ramanem si fara aceasta optiune :))..

    si la ferma wikingilor se puteau face farse/cadouri si chiar nu ne strica..

    mai bine te informai si intrebai in stanga si in dreapta cum sa faci asta ,nu sa te plangi aici ca iti pierzi timpul si banii..

    tocmai asta s-a intamplat daniel :(
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40

    Si eu pot sa primesc si sa fac cadouri pe ferma bomboanelor..

     Doar iti trebuie putina imaginatie ca sa iti dai seama cum sa faci asta..

    uite acum informatia a ajuns la dl moderator si poate ramanem si fara aceasta optiune :))..

    si la ferma wikingilor se puteau face farse/cadouri si chiar nu ne strica..

    mai bine te informai si intrebai in stanga si in dreapta cum sa faci asta ,nu sa te plangi aici ca iti pierzi timpul si banii..

    tocmai asta s-a intamplat daniel :(
    Ce s-a intimplat,Diana?Tu ai lvl34 ai o amarita de ferma si te trezesti...vorbind cind nici nu stii despre ce este vorba!!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier