Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

sugestie-proiecte cooperatiste

hello.eu una sincer as dorii introducerea si a altor proiecte decat cele existente. cred ca majoritatea jucatoriilor sunt scarbiti  de oua ,lapte...mere,etc.
eu vreau proiecte noi,sunt atatea produse care se pot combina.de ex....floricola.ar fii interesant ceva proiect si la floricola.

Comentarii

  • Archangel (RO1)Archangel (RO1) Postări: 145
    Aici este o problema si cu obiectele poate intelegi poate nu...  Ca sef de cooperativa esti interesat de puncte si cum aceste proiecte se fac numai daca ai obiecte se favorizeaza cele optime pentru a fi realizate .

    S-au facut proiecte noi fata de cele care erau initial dar degeaba poate sunt cateva cooperative care le fac asa la inceput ca nu s-au orientat si anume :smile:
    "Eroul Papadiilor" - pe bune toti au numai ratze pe f2!
    "Mai Bine decat Concurenta " pana strangi 490 puzzeluri cu siguranta pui la Oua Batute
    "Briose Delicioase" va prindeti ca se poate folosii 1120 Mana de lucru la aproape 4 proiecte Mare Branza!

    Daca se regleaza cantitatile de obiecte cu siguranta va fi si game-playul mai atractiv!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier