Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

de ce nu pot dona pentru a ajuta colegii?

daca dau clic apare ceea ce am eu la pozitia respective,si asta pot dona,nu ceea ce necesita colegii,deci nu ne putem ajuta


răspunsuri

  • Ca sa iti poti ajuta colegii, trebuie sa ai in stoc ce ai tu in pozitia respectiva, nu produsul de care are nevoie membrul respectiv.
  • Si mie mi se pare o mare nebuneala acest sistem de donatii cu care ne putem ajuta colegii.
  • Ioana385 (RO1)Ioana385 (RO1) Postări: 66
    O tampenie mai mare ca asta cu donatiile nu mi s-a dat sa vad pana acum. Sfideaza orice regula a bunului simt, ce sa mai vorbim de placera de a ajuta si spiritul Craciunului...chestia asta, ca nu o putem numi in nici un fel vine ca o emblema a rusinii si a incununarii erorilor si greselilor facute de GGS de-a lungul intregului an, Felicitari ! 
  • Trebuia sa ni se ofere oportunitatea sa ajutam colegii cu produsul de care are exact nevoie, nu cu sistemul asta pe care nu il intelege aproape nimeni.
  • Angel4you (RO1)Angel4you (RO1) RO1 Postări: 18
    editat 29.11.2015
    Si la mine este la fel , daca nu am din ambele produse in depozit nu il pot ajuta si cel mai grav este ca daca acel coleg are nevoie de lapte mie imi ia de fapt din inventar produsul care il aveam eu de facut.Nu se mai intelege nimic din aceste donatii , o nebunie totala.Oricum la cum urca satisfactia din  6 meri donati niv 6 , a urcat satisfactia cu 0,001. Donam o saptamana sa aducem dec la satisfactia de 50 ,mi se pare f f putin la cati jucatori suntem in cooperativa.Iar recompensele chiar daca le-au schimbat tot mici sunt fata de cat donam.In fine asta e...
  • Diana_Niko (RO1)Diana_Niko (RO1) Postări: 115
    editat 29.11.2015
    Problema este la produsele realizate la brutarie si magazin. Daca celelalte produse le putem cumpara si apoi dona, cu aceste produse este o mare problema, deoarece ele se pot decat vinde, nu si cumpara.
  • ramyca (RO1)ramyca (RO1) RO1 Postări: 14
    normal ca sistemul de donatii este prost pentru jucatori dar este bun si profitabil pentru ggs dece sa schimbe ceva ce aduce profit nu ei sunt de vina pentru asta ci noi  pentru ca asa i-am invatat deci tot noi suntem cei care ii poate si dezvata!!!  totul depinde doar de noi !!!
  • de acord cu ramyca noi suntem ca niste copi care pot fi pacaliti cu o bombonica sau ciocolata si deposedati de un obiect de valoare si noi facem la fel ,ggs ne ofere nimic si ne spune nu vreti voi sa bagati niste bani sa luati nimic; si noi ca si copii : ba da nene fara numar, fara numar, fara numar:))))))))!!!!!!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier