Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

2023 będzie piękny!!!

Witajcie Farmerzy :)
Zapraszam do dyskusji odnośnie nowej aktualizacji z  treścią możecie zapoznać się TUTAJ.
Diana

Komentarz

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Z aktualizacji na aktualizację ..czekam czy wejdzie coś nowego .., nowe projekty ..?
    coś nowego do piekarni , kwiaciarni..? , nowe przepisy ? ... :( i wciąż NIC nie widać  !!
    :(:(:( ....czy aż tak dużo trzeba by zrobić coś takiego ..? , ileż można robić jedno i to samo ...? aż nudne się już to Robi !!! :(:( . Może najwyższa pora by coś z tym zrobić ..??. My nie chcemy przewracania farmy do góry nogami ..? , tylko czegoś co urozmaici życie na farmie !!! ..?:)  
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Na to nie ma żadnych szans, jedyne co się głównie pojawia to oferty na zakup złota i innego  rodzaju wyposażenia/dekoracji itd.
    Dlatego ważne są dla mnie osobiście tylko dwa eventy, reszta to zabawa bez spinania 
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam wszystkich :)

    Zastanawia mnie wybór dekoracji za baloniki :)  :

    Najcenniejszą nagrodą jest nagroda do wyboru: Dekoracja "Oda do miłosci " 😍Możecie wybrać jeden z czterech różnych stylów! Choć mają takie same statystyki i wyglądają bardzo podobnie, to jednak mają nieco inne cechy! Wyjaśnijmy, jakie to są:
    👫Pierwsza krowa para jest ubrana jako jeden mężczyzna i jedna kobieta
    🧑🤝🧑Druga krowa para jest ubrana neutralnie pod względem płci
    👭Trzecia krowa jest ubrana jak dwie kobiety.
    👬Czwarta krowa jest przebrana za dwóch mężczyzn.
    Wybierzcie tą która najbardziej Wam się spodoba i szerzcie miłość na swojej farmie! 💗

    Widzisz Diano ta gra miała być neutralna politycznie wyznaniowo i obyczajowo o ile można było zrozumieć protest w postaci tęczowych flag w mistrzostwach w Katarze to teraz chyba zespół się trochę zagalopował  albo neutralność się skończyła ? 
    A skoro koniec neutralności to wnioskuję o dodatkowe budynki i produkty. :) 
             Kiedy będzie  można postawić na farmie masarnie i zacząć produkować kiełbasę  :)



  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Po pierwsze dekoracje nie podobają mi się w ogóle są po prostu brzydkie niezależnie od kombinacji strojów krów. Zwierzęta w strojach w ogóle mi się nie podobają, ale to rzecz gustu.
    Po drugie neutralność skończyła się momencie, kiedy świnie pojawiły się w misjach , krowy zresztą też.
    Po trzecie  ad pierwsze, no nie wiem jak patrzeć na dekoracje żeby były piękne? Ja nie mam takich możliwości, organizm ma swoją wytrzymałość  ;)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Tak się Zespół namęczył, by poprzebierać te krowy na różne sposoby, a ja przyznam, że gdyby nie wyjaśnienie na forum, to sama nie znalazłabym różnicy... Ale teraz, skoro wiem, czym się różnią, to strach stawiać tę dekorację na farmie, bo nagle się okaże, że wybierając jedną opcję, dyskryminuję wszystkie inne ;)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 09.02.2023
    Witam  :)
    Przekazałam Wasze opinie odnośnie dekoracji taka jest odpowiedz :oczywiście każdy wybiera dekorację jaka mu się podoba . Należy pamiętać , że gra jest dla wszystkich.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 09.02.2023
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam wszystkich :)

    Zastanawia mnie wybór dekoracji za baloniki :)  :

    Najcenniejszą nagrodą jest nagroda do wyboru: Dekoracja "Oda do miłosci " 😍Możecie wybrać jeden z czterech różnych stylów! Choć mają takie same statystyki i wyglądają bardzo podobnie, to jednak mają nieco inne cechy! Wyjaśnijmy, jakie to są:
    👫Pierwsza krowa para jest ubrana jako jeden mężczyzna i jedna kobieta
    🧑🤝🧑Druga krowa para jest ubrana neutralnie pod względem płci
    👭Trzecia krowa jest ubrana jak dwie kobiety.
    👬Czwarta krowa jest przebrana za dwóch mężczyzn.
    Wybierzcie tą która najbardziej Wam się spodoba i szerzcie miłość na swojej farmie! 💗

    Widzisz Diano ta gra miała być neutralna politycznie wyznaniowo i obyczajowo o ile można było zrozumieć protest w postaci tęczowych flag w mistrzostwach w Katarze to teraz chyba zespół się trochę zagalopował  albo neutralność się skończyła ? 
    A skoro koniec neutralności to wnioskuję o dodatkowe budynki i produkty. :) 
             Kiedy będzie  można postawić na farmie masarnie i zacząć produkować kiełbasę  :)



    Bardzo ciekawe uzasadnienie na moj wpis w dziale  Błedy technicze 'błędy," z dnia4,02,2023  od razu zauważyłem ,że cos jest nie tak z tym wyborem dekoracji ale takiej odpowiedzi jaką zamieściła Diana , wżyciu bym się nie spodziewał :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik