Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Przyszłość jest tutaj: Gotowi na Unię Farmerów?

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Dobry dzień!
Zapraszamy do dyskusji odnośnie nowej aktualizacji,
z jej treścią możecie zapoznać się tutaj.
«13

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Na razie nie ma o czym dyskutować...
    Kiedy ruszy ta Unia Farmerów?
    Na czym dokładnie będzie polegać?

    I czy dziś będzie nowe wydarzenie?
    Mistrzostwa się skończyły, czekamy na coś nowego...
    Kiedy będzie jakieś nowe wydarzenie?
    Bo teraz trzeba czekać. Nie lubię (i pewnie nie tylko ja) takiego czekania... Nie zbieram, bo może zaraz coś będzie potrzebne...
    Może by Zespół chociaż przy kazji aktualizacji inforomował nas, kiedy zacznie się jakieś nowe wydarzenie?
    Abyśmy czuli, że Zespół nas (graczy) szanuje? Bo teraz mam wrażenie, że ma nas w nosie...

    I jeszcze jedna sprawa
    W maju był naprawiany targ, miały w końcu pojawić się w kntraktach homary...
    10 maja w nowinkach przeczytaliśmy:
    "Witajcie ponownie  
    Błąd  związany z targiem rybnym, który powodował, że gracze nie mieli kontraktów z homarami dziś zostanie naprawiony ,ale  przypadku niektórych graczy  zmiany mogą pojawić się do trzech miesięcy, ponieważ są aktualizowane tylko co trzy miesiące.
    Diana"

    od tegc czasu minęły już prawie 2 miesiące, w kontraktach nadal nie mam homarów...
    Co to znaczy "zmiany mogą pojawić się do trzech miesięcy, ponieważ są aktualizowane tylko co trzy miesiące."?? Kiedy najpóźniej mogę spodziewać się homaró na targu?
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Aktualizacja nie nastąpi dzisiaj, ale jutro
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Panda powiedział(a):
    Aktualizacja nie nastąpi dzisiaj, ale jutro
    a homary w kontraktach?
    i czy dziś będzie nowe wydarzenie?
  • krzywa1 (PL1)krzywa1 (PL1) PL1 Posty: 2
    Piszecie o nowych aktualizacjach, a psujecie wszystko co jest oryginalne( przez te wasze aktualizacje wszystko się komplikuje chociaż ,żeby te aktualizacje były ciekawe(to można wybaczyć ,ale szału nie ma)):((

  • "Klasyczne postacie z Big Farm, takie jak Benny i Tessa, dołączą do Waszej drużyny unijnej i odblokują boostery produkcyjne dla Waszych farm. "

    czyli Ci którzy nie mają dostępu do Tessy czy Krainy Marzeń znowu będą stratni, jeszcze nie naprawili problemów graczy z Gry.pl a już fundują im kolejne przeszkody w grze??
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    "Klasyczne postacie z Big Farm, takie jak Benny i Tessa, dołączą do Waszej drużyny unijnej i odblokują boostery produkcyjne dla Waszych farm. "

    czyli Ci którzy nie mają dostępu do Tessy czy Krainy Marzeń znowu będą stratni, jeszcze nie naprawili problemów graczy z Gry.pl a już fundują im kolejne przeszkody w grze??
    Czesc
    Jutro po aktualizacji zobaczymy jak będzie z postaciami z gry. Nie znamy niczego bliżej i nie da się ocenić na podstawie jednego zdania.
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Panda powiedział(a):
    Aktualizacja nie nastąpi dzisiaj, ale jutro
    a homary w kontraktach?
    i czy dziś będzie nowe wydarzenie?
    Czesc
    Jusz sa wydarzenia w grze. GGS nie podaje nam czasów, w których wydarzenia zostaną wywołane. Niestety to już przeszłość.

    Homary są już w umowach. Ale pojawi się w innym czasie dla każdego gracza. Ponieważ gra jest aktualizowana dla każdego gracza po około trzech miesiącach (co zmienił na farmach, jakie są jego ograniczenia,...)
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    .."Ponadto zakończyliśmy wielką przebudowę interfejsów: Laboratorium , Destylarni, Fabryki dżemów i Szkółki. "
    Mam pytanie na czym będzie polegał ten interfejs ..? i co się zmieni ..?
    ... A nowe wydarzenie jestem za ! , bo jak widzę jedne i te same ...to aż się nie chce 
    już  ich robić ..i wieje NUDĄ !! :( 
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    .."Ponadto zakończyliśmy wielką przebudowę interfejsów: Laboratorium , Destylarni, Fabryki dżemów i Szkółki. "
    Mam pytanie na czym będzie polegał ten interfejs ..? i co się zmieni ..?
    ... A nowe wydarzenie jestem za ! , bo jak widzę jedne i te same ...to aż się nie chce 
    już  ich robić ..i wieje NUDĄ !! :( 
    Czesc
    To tylko przeprojektowanie menu gry. Podobnie jak w przypadku pól i stajni, przeprojektowali przyciski w menu, nie musimy klikać, aby zmienić stronę, ale przewija się.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Panda powiedział(a):
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    .."Ponadto zakończyliśmy wielką przebudowę interfejsów: Laboratorium , Destylarni, Fabryki dżemów i Szkółki. "
    Mam pytanie na czym będzie polegał ten interfejs ..? i co się zmieni ..?
    ... A nowe wydarzenie jestem za ! , bo jak widzę jedne i te same ...to aż się nie chce 
    już  ich robić ..i wieje NUDĄ !! :( 
    Czesc
    To tylko przeprojektowanie menu gry. Podobnie jak w przypadku pól i stajni, przeprojektowali przyciski w menu, nie musimy klikać, aby zmienić stronę, ale przewija się.
    Dziękuję za odpowiedź !! .Zobaczymy jak to będzie wyglądać ..? :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie  :)
    Unia Farmerów nadejdzie wraz z następna aktualizacją. Dostępna będzie ekskluzywna wersja pokazowa.
    Diana
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Witam
    Ja mam tylko jedno pytanie :
    Czy aktualizacje muszą być zawsze prowadzone w trakcie trwania jakiegoś wydarzenia ???????
    Czy nie można ich wprowadzać pomiędzy wydarzeniami abyśmy mogli na spokojnie zapoznawać się z wprowadzanymi zmianami ??????????
  • coś ta Unia owiana peszkiem od samego początku.... Może niech GGS przemyśli sprawę na spokojnie, tak żeby bubla (kolejnego) nam nie zaserwowali i żebyśmy nie musieli też na modlę holenderską zrobić spacer z traktorami :))))))))   A tymczasem będą mieli moment na naprawę koła, bo u niektórych jak się zakręci to nie może przestać, u innych nic się nie dzieje. Cuda wianki.
    Oby Unia była warta oczekiwania, a przyszła aktualizacja przebiegła bez niespodzianek:) 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 07.07.2022
    I po co psuć coś co dziala dobrze? Po to by wkurzać graczy!! Kolo fortuny na Tessie teraz to porażka, muuuli jak diabli, klikasz i czekasz minutę na ruch.... i pozmieniane, niewiadomo dlaczego, zupełnie jak w hipermarketach stoiska, by szukać , gdzie co się znajduje.  teoretycznie lepsze jest wrogiem dobrego, ale w tym wypadku to gorsze jest wrogiem tego co bylo dobre. A wy się jeszcze tym chwalicie? 

    Już chciałem napisać, zę na glownej dziala dobrze, ale po 2 obrotach też się zacięło. a na Tessie nawet bez obrotów się zacina !!!!  Takich programistow, to trzeba na pysk...


    Diano przekaż to do firmy.
    Post edited by jola62 (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Nowa twarz koła fortuny - jak ma na imię?
    ja go nazwałam świnio-ludzik ...
    jakiś czas temu były pomniki ze świnią, teraz świnia w kole...
    czy Zespół tylko świnie lubi/?
    Zakręciłam raz kołem ... porażka
    Tam naprawdę nie chodzi o to, aby patrzeć jak ten ludzik się rusza...
    To ja poczekam, zakręcę znów kołem za jakiś czas
    może do tego czasu Zespół coś zmieni ... aby chciało nam się tam zaglądać
    najprostsze rozwiązanie - powrócić do koła sprzed aktualizacji
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    nowa aktualizacja powinna być bardziej szczegółowo opisana ,wcześniej zanim będzie wprowadzona 
    w tej chwili nie ma nad czym dyskutować ,podane wiadomości są skąpe 
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Nowa twarz koła fortuny - jak ma na imię?
    ja go nazwałam świnio-ludzik ...
    jakiś czas temu były pomniki ze świnią, teraz świnia w kole...
    czy Zespół tylko świnie lubi/?
    Zakręciłam raz kołem ... porażka
    Tam naprawdę nie chodzi o to, aby patrzeć jak ten ludzik się rusza...
    To ja poczekam, zakręcę znów kołem za jakiś czas
    może do tego czasu Zespół coś zmieni ... aby chciało nam się tam zaglądać
    najprostsze rozwiązanie - powrócić do koła sprzed aktualizacji
    Racja, duża część osób narzeka, że koło strasznie muli, tak samo jak otwierające się " pudełka tematyczne " 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    TheAsia (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Nowa twarz koła fortuny - jak ma na imię?
    ja go nazwałam świnio-ludzik ...
    jakiś czas temu były pomniki ze świnią, teraz świnia w kole...
    czy Zespół tylko świnie lubi/?
    Zakręciłam raz kołem ... porażka
    Tam naprawdę nie chodzi o to, aby patrzeć jak ten ludzik się rusza...
    To ja poczekam, zakręcę znów kołem za jakiś czas
    może do tego czasu Zespół coś zmieni ... aby chciało nam się tam zaglądać
    najprostsze rozwiązanie - powrócić do koła sprzed aktualizacji
    Racja, duża część osób narzeka, że koło strasznie muli, tak samo jak otwierające się " pudełka tematyczne " 
    Aż otworzyłam kilka pudełek, aby to sprawdzić ;)
    Zespole, chyba zapominasz, kto tu gra. Takie efekty są dobre może dla przedszkolaków a nie dla osób dorosłych. Proszę, pomyśl o ludziach dorosłych, którzy w większości tu grają.
    Jak tak bardzo podobają Ci się te efekty, zrób też coś dla innych. Proszę, wprowadź przycisk, który otworzy od razu wszystkie pudełka czy skrzynie danego typu. Abyśmy nie musieli patrzeć na efekty dla przedszkolaków. Aby ta gra nie zniechęcała nas do zabawy. Taki magiczny przycisk otwierający od razu wszystkie skrzynie i pudełka danego typu na pewno bardzo nas ucieszy. Bo te efekty otwierających się pudełek tylko zniechęcają. A powinny zachęcać.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    TheAsia (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Nowa twarz koła fortuny - jak ma na imię?
    ja go nazwałam świnio-ludzik ...
    jakiś czas temu były pomniki ze świnią, teraz świnia w kole...
    czy Zespół tylko świnie lubi/?
    Zakręciłam raz kołem ... porażka
    Tam naprawdę nie chodzi o to, aby patrzeć jak ten ludzik się rusza...
    To ja poczekam, zakręcę znów kołem za jakiś czas
    może do tego czasu Zespół coś zmieni ... aby chciało nam się tam zaglądać
    najprostsze rozwiązanie - powrócić do koła sprzed aktualizacji
    Racja, duża część osób narzeka, że koło strasznie muli, tak samo jak otwierające się " pudełka tematyczne " 
    Aż otworzyłam kilka pudełek, aby to sprawdzić ;)
    Zespole, chyba zapominasz, kto tu gra. Takie efekty są dobre może dla przedszkolaków a nie dla osób dorosłych. Proszę, pomyśl o ludziach dorosłych, którzy w większości tu grają.
    Jak tak bardzo podobają Ci się te efekty, zrób też coś dla innych. Proszę, wprowadź przycisk, który otworzy od razu wszystkie pudełka czy skrzynie danego typu. Abyśmy nie musieli patrzeć na efekty dla przedszkolaków. Aby ta gra nie zniechęcała nas do zabawy. Taki magiczny przycisk otwierający od razu wszystkie skrzynie i pudełka danego typu na pewno bardzo nas ucieszy. Bo te efekty otwierających się pudełek tylko zniechęcają. A powinny zachęcać.
    Komuś nie boję się tego napisać, ostro dało w palnik. Koło fortuny to jedna wielka porażka, na na kawę mogę pójść zanim się to obróci. Otwieranie pudełek- pisałem niedawno żeby usprawnić, bo to trwa za długo. No żeście przyjaciele usprawnili. Czy ktoś z Zespołu popadł w jakieś samouwielbienie z tymi pudełkami? Aż mi się ciśnie pytanie, ale na razie go nie zadam. Po raz kolejny potwierdziło się, że aktualizacja to znowu paździerz. Nie wiem kogo kręcę te wizualizacje, ale gra to ma działać sprawnie, a dopiero potem wyglądać. 
  • Witam  te koła fortuny na głównej i Tessie  to wielki niewypał:((((  .Ktos za dużo  sie naoglądał fajerwerkow
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 08.07.2022
    potwierdzam, koło szwankuje, zacina się, muli...
    Wg mnie wizualizacje są na ostatnim miejscu jesli chodzi o priorytety. Mnie by bardziej ucieszyły usprawnienia gry a nie to, czy w kole jest prosiaczek czy owieczka ;-)
    W magazynach zalega mi dużo budynkow, z ktorymi nie mam co zrobić. Chciałabym mieć możliwość sprzedać je bezpośrednio z magazynu a nie budowac i burzyć (nie ma miejsca na to). Mam masę zwykłych licencji na wydobywanie $. Brakuje mi mozliwosci ich wymiany na jakies przydatne rzeczy, tak, jak mozna to robic z licencjami na złoto, ktore mozna wymienic na np. monety mistrzostw.

    W centrum nagród (nagrody za zlote jabłka) brakuje mi małych zagród dla kaczek i małych łąk. Kiedyś wpadały jako nagrody w wydarzeniach. Teraz nie można ich kupić nawet za złoto w ofertach, tak, jak np. małych obór.  Tylko za monety mistrzostw. to duże ograniczenie.
  • Helena_bo (PL1)Helena_bo (PL1) PL1 Posty: 50
    Koło fortuny to porażka :( nie wspomnę o kole na Tessie .
    Otwieranie pudełek tematycznych doprowadza do szału, otwarcie 200 skrzyń z bratkami , hibiskusami rzepakiem :(   :s
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Nowa twarz koła fortuny - jak ma na imię?
    ja go nazwałam świnio-ludzik ...
    jakiś czas temu były pomniki ze świnią, teraz świnia w kole...
    czy Zespół tylko świnie lubi/?
    Zakręciłam raz kołem ... porażka
    Tam naprawdę nie chodzi o to, aby patrzeć jak ten ludzik się rusza...
    To ja poczekam, zakręcę znów kołem za jakiś czas
    może do tego czasu Zespół coś zmieni ... aby chciało nam się tam zaglądać
    najprostsze rozwiązanie - powrócić do koła sprzed aktualizacji
    Świnka z kola fortuny nie ma jeszcze imienia, chyba będzie ogłoszony konkurs na imię.
    Co do koła fortuny animacje można wyłączyć jednak trzeba to robić za każdym razem. Zgłosiłam, że nowe koło fortuny strasznie zacina grę.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Nowa twarz koła fortuny - jak ma na imię?
    ja go nazwałam świnio-ludzik ...
    jakiś czas temu były pomniki ze świnią, teraz świnia w kole...
    czy Zespół tylko świnie lubi/?
    Zakręciłam raz kołem ... porażka
    Tam naprawdę nie chodzi o to, aby patrzeć jak ten ludzik się rusza...
    To ja poczekam, zakręcę znów kołem za jakiś czas
    może do tego czasu Zespół coś zmieni ... aby chciało nam się tam zaglądać
    najprostsze rozwiązanie - powrócić do koła sprzed aktualizacji
    Świnka z kola fortuny nie ma jeszcze imienia, chyba będzie ogłoszony konkurs na imię.
    Co do koła fortuny animacje można wyłączyć jednak trzeba to robić za każdym razem. Zgłosiłam, że nowe koło fortuny strasznie zacina grę.
    Diana
    koło muli, nawet odptaszkowane. klikasz i stoi przyciski zszarzałe i czekasz kilkanaście sekund, nagle coś się dzieje i mozesz znowu kliknąć, klikasz a przycisk nie reaguje, już cchcesz powtorzyć, a  on zadzialał :(( makabra.  poprzednie szalało jak glupie, widać wszystko trzeba popsuć, na tym ma gra polegać?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 09.07.2022
    Kolejna aktualizacja i kolejny raz skupiono się na zmianach kosmetycznych, a nie naprawieniu dobrze znanych błędów. Zapytam więc, kiedy w końcu naprawione zostaną wzmocnienia w jarmarku? Kiedy w końcu budynki tematyczne (tropikalne krowy, słodkie pasieki, itd) będą zaliczane jako budynki do zadań bocznych i wymagań koniecznych do postawienia innych budynków - przecież zdobyć je jest o wiele trudniej niż kupić za dolary zwykły budynek. Kiedy w końcu naprawiony zostanie silos i przeskakiwanie produktów w kolejce? Kiedy w końcu zostanie naprawione logowanie na forum przez grę? Jest tego trochę, a pewnie inni dodaliby jeszcze coś od siebie...

    Sposób otwierania pudełek, czy postać w kole fortuny to tylko obrazki - chociaż w przypadku pudełek, to raczej kolejne wydłużenie czasu ich otwierania. Osobiście zależy mi przede wszystkim na poprawnym działaniu już istniejących opcji, przejrzystości ich zasad działania, płynności gry (często zdarza się, że coś trzeba kliknąć kilka, a nawet kilkanaście razy, by w końcu zadziałało, szczególnie, gdy nałoży się na siebie kilka eventów). Tak więc czekam i póki się nie doczekam, to chyba żadne nowości nie sprawią mi prawdziwej przyjemności. 

    edit: dlaczego pomimo wyłączenia animacji świnka w KF dalej się rusza? Nie powinna przestać podskakiwać?
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 10.07.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Kolejna aktualizacja i kolejny raz skupiono się na zmianach kosmetycznych, a nie naprawieniu dobrze znanych błędów. Zapytam więc, kiedy w końcu naprawione zostaną wzmocnienia w jarmarku? Kiedy w końcu budynki tematyczne (tropikalne krowy, słodkie pasieki, itd) będą zaliczane jako budynki do zadań bocznych i wymagań koniecznych do postawienia innych budynków - przecież zdobyć je jest o wiele trudniej niż kupić za dolary zwykły budynek. Kiedy w końcu naprawiony zostanie silos i przeskakiwanie produktów w kolejce? Kiedy w końcu zostanie naprawione logowanie na forum przez grę? Jest tego trochę, a pewnie inni dodaliby jeszcze coś od siebie...

    Sposób otwierania pudełek, czy postać w kole fortuny to tylko obrazki - chociaż w przypadku pudełek, to raczej kolejne wydłużenie czasu ich otwierania. Osobiście zależy mi przede wszystkim na poprawnym działaniu już istniejących opcji, przejrzystości ich zasad działania, płynności gry (często zdarza się, że coś trzeba kliknąć kilka, a nawet kilkanaście razy, by w końcu zadziałało, szczególnie, gdy nałoży się na siebie kilka eventów). Tak więc czekam i póki się nie doczekam, to chyba żadne nowości nie sprawią mi prawdziwej przyjemności. 

    edit: dlaczego pomimo wyłączenia animacji świnka w KF dalej się rusza? Nie powinna przestać podskakiwać?
    Dokładnie, a jeszcze takie pytanko do ggs, kiedy zostaną naprawione bonusy z plażowych ogrodów ?  chyba, że już nigdy nie zostaną naprawione bo znikły z informatorów  " % "
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 13.07.2022
    Po cudownej zmianie wyglądu laboratorium nie pokazuje  np. ilości produktów za dany żeton wzmocnień .
    Post edited by TheAsia (PL1) on
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    w labo nie ma odznak.
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    gladia (PL1) powiedział(a):
    potwierdzam, koło szwankuje, zacina się, muli...
    Wg mnie wizualizacje są na ostatnim miejscu jesli chodzi o priorytety. Mnie by bardziej ucieszyły usprawnienia gry a nie to, czy w kole jest prosiaczek czy owieczka ;-)
    W magazynach zalega mi dużo budynkow, z ktorymi nie mam co zrobić. Chciałabym mieć możliwość sprzedać je bezpośrednio z magazynu a nie budowac i burzyć (nie ma miejsca na to). Mam masę zwykłych licencji na wydobywanie $. Brakuje mi mozliwosci ich wymiany na jakies przydatne rzeczy, tak, jak mozna to robic z licencjami na złoto, ktore mozna wymienic na np. monety mistrzostw.

    W centrum nagród (nagrody za zlote jabłka) brakuje mi małych zagród dla kaczek i małych łąk. Kiedyś wpadały jako nagrody w wydarzeniach. Teraz nie można ich kupić nawet za złoto w ofertach, tak, jak np. małych obór.  Tylko za monety mistrzostw. to duże ograniczenie.
    Dokładnie, po co komu te efekty, jak wszystko tak muli, że szok, z resztą też się zgadzam absolutnie
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 19.07.2022
    cała ta unia działa od kilku minut i już jest pięknie....

    ile osób w sojuszu, tyle różnych ilości pkt, mimo zrobienia tych samych zadań......

    ja zrobiłam te 5 zadań, odebrałam darmowe pkt, kupiłam za jabłka i mam 462 pkt, inne osoby zrobiły to samo i mają 602, 792, 1062.....  coś źle robię czy twórcy unii sami nie wiedzą, ile pkt powinniśmy dostać?


    PS - nie było warto czekać, niestety..... :(
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik