Strona główna Polish Konkursy

Rozpoczynamy Octoberfest!!!

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Witajcie!! 
Zapraszamy Was do udziału w kolejnym  konkursie na naszym Forum. Waszym zadaniem będzie odnalezienie wszystkich haseł związanych z Octoberfest a następnie zaznaczenie ich w powyższym diagramie. Siedem haseł zostało ukrytych pionowo i poziomo i ukośnie.





 
1. Konkurs trwa od teraz do 28.09.2021 do  godz. 20:00. 
2. Rozwiązanie konkursu i wylosowanie zwycięzców nastąpi 29.09.2021 r.
3. Każdy gracz, którzy prawidłowo odnajdzie wszystkie hasła związane z Octoberfest weźmie udział w losowaniu nagród.
4. Rozwiązanie konkursu wysyłacie w wiadomości prywatnej do mnie (Diana) lub do Toma (Tom) Może to być zrzut ekranu z odnalezionymi i zaznaczonymi słowami, lub dokładny opis gdzie i jakie wyrazy zostały ukryte.
5. Każdy Gracz może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz! 
6. Nagrody zostaną przypisane do kont Zwycięzców w ciągu kilku dni po ogłoszeniu wyników.


                                                        


Spośród Graczy, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi, zostanie wybranych drogą losowania 10 Zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają po 2000 złotych monet.
Życzymy udanej zabawy,
Diana i Tom

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.09.2021
    Witajcie!!!
    Nasz konkurs zakończył się wczoraj. Dziękujemy wszystkim graczom za udział w konkursie. Oto rozwiązanie:


                                  

    A oto lista Laureatów
    Paralusek (PL1)
    Karol19864 (PL1)
    big bamber (PL1)
    ksjax (PL1)
    sylciafi (PL1)
    magda11111111 (PL1)
    Tella (PL1)
    malaga (PL1)

    Mało graczy zdecydowało się wsiąść udział w konkursie .W związku z tym mamy dla Was niespodziankę. Każdy z Was otrzyma 3,500 złota. Mam nadzieję ,że niespodzianka Wam się spodoba. Nagroda zostanie dopisana do Waszych kont w przeciągu paru dni.
    Pozdrawiamy,
    Diana i Tom 
  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    Oj cudowna niespodzianka  :)
    Dziękuję i gratuluję pozostałym uczestnikom
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    wspaniała niespodzianka :) bardzo dziękuje i gratuluje pozostałym zwycięzcom :)
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    Bardzo dziękuje  :)
    Pozdrawiam  :)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no dzień dobry, chciałam podziękować, ale nie doliczyłam sie tej kwoty w złocie a mianowicie +3500, to kiedy dostaniemy? :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    no dzień dobry, chciałam podziękować, ale nie doliczyłam sie tej kwoty w złocie a mianowicie +3500, to kiedy dostaniemy? :)
    Witam  :)
    W tym tygodniu ,jak zostanie dopisana to odrazu napiszę  :)
    Diana

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ok;-)))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie  :)
    Z przyczyn technicznych nagrody zostaną dopisane do Waszych kont dopiero w przyszłym tygodniu .Za opóźnienie przepraszam.
    Diana
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    poczekamy :)) nie mamy wyjścia:)

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam  :)
    Nagrody do kont Zwycięzców właśnie zostały dopisane. Raz jeszcze gratulujemy.
    Diana i Tom
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    tak, teraz to jest odczuwalne..dziękuję;-)))
Ta dyskusja została zamknięta.