Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Misje w Krainie Marzeń i nowe wydarzenie

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Cześć Farmerzy

Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące aktualizacji . Zapraszam wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TU, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.

Diana
«1

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 05.08.2021
    W ogłoszeniu była też mowa o jakichś poprawkach...
    szkoda, że nie było inf, że znów coś się zepsuje...
    u nas na grecie zepsuła się klasyfikacja
    było w niej tylko kilka osób...
    i co chwilę wylogowuje z farmy...

    na grecie powinnam dostać 3500 diamentów za 1 miejsce... dostałam 3000... podatek naliczyli?
    koleżanka za 2 miejsce też dostała mniej, nie wiem jeszcze jak inni...
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    ja za 7 miejsce nie dostałam nic a było że 2500 diamentów
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    Znowu mamy dyskutować o czymś czego nie ma :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    W ogłoszeniu była też mowa o jakichś poprawkach...
    szkoda, że nie było inf, że znów coś się zepsuje...
    u nas na grecie zepsuła się klasyfikacja
    było w niej tylko kilka osób...
    i co chwilę wylogowuje z farmy...

    na grecie powinnam dostać 3500 diamentów za 1 miejsce... dostałam 3000... podatek naliczyli?
    koleżanka za 2 miejsce też dostała mniej, nie wiem jeszcze jak inni...
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    ja za 7 miejsce nie dostałam nic a było że 2500 diamentów
    Witam :)
    Skontaktujcie się z Supportem gry.
    Diana 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 05.08.2021
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Znowu mamy dyskutować o czymś czego nie ma :)
    Witam :)
    Jak się wydarzenia zaczną to będziesz  miał  o czym  dyskutować.
    Diana
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Znowu mamy dyskutować o czymś czego nie ma :)
    Witam :)
    Jak się wydarzenia zaczną to będziesz  miał  o czym  dyskutować.
    Diana
    Kiedy te wydarzenia się zaczną? Jak zawsze wkrótce czyli nie wiadomo kiedy? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Znowu mamy dyskutować o czymś czego nie ma :)
    Witam :)
    Jak się wydarzenia zaczną to będziesz  miał  o czym  dyskutować.
    Diana
    Kiedy te wydarzenia się zaczną? Jak zawsze wkrótce czyli nie wiadomo kiedy? 
    Przykro mi ,ale nie dostajemy już informacji kiedy się dane wydarzenie rozpocznie.
    Diana 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie  :)
    Zespół obecnie bada sprawę nieprawidłowości jakie pojawiły się w Krainie marzeń Grety.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    w krainie marzeń siewnik już będzie za złoto?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    w krainie marzeń siewnik już będzie za złoto?
    Działa opcja powtórzenia za darmo.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    w krainie marzeń siewnik już będzie za złoto?
    Działa opcja powtórzenia za darmo.
    Diana
    Ale siać trzeba ręcznie  :(
    fajnie było, gdy siewnik był tam za darmo 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    w krainie marzeń siewnik już będzie za złoto?
    Działa opcja powtórzenia za darmo.
    Diana
    Ale siać trzeba ręcznie  :(
    fajnie było, gdy siewnik był tam za darmo 
    Jutro się dopytam Zespół o to .
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Znowu mamy dyskutować o czymś czego nie ma :)
    Witam :)
    Jak się wydarzenia zaczną to będziesz  miał  o czym  dyskutować.
    Diana
    Takie komentarze że strony moderatora nie są godne. To po co zachęcacie do dyskusji? Jak bym takim otwartym tekstem wypalił, to już miałbym kratki, kto wie może i tak dostanę...
    Ja was zespole naprawdę nie rozumiem i nie zrozumiem.  Przecież takie zachęty z dyskusją na tematy nieistniejące są bez sensu. To taka nowa świecka tradycja która stała sy regułą. Kiedyś było inaczej  w tych sprawach. Nawet nie czekam na to wydarzenie, bo i tak będzie kiepsko, z błędami i jak zwykle niesprawiedliwie. Podejrzewam, że znowu nie zostało przetestowane i będziemy królikami doświadczalnymi.
    Szkoda czasu, niestety utknąłem na lotnisku i tak nie mam nic lepszego do roboty. Kończę i wracam do książki
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Znowu mamy dyskutować o czymś czego nie ma :)
    Witam :)
    Jak się wydarzenia zaczną to będziesz  miał  o czym  dyskutować.
    Diana
    Takie komentarze że strony moderatora nie są godne. To po co zachęcacie do dyskusji? Jak bym takim otwartym tekstem wypalił, to już miałbym kratki, kto wie może i tak dostanę...
    Ja was zespole naprawdę nie rozumiem i nie zrozumiem.  Przecież takie zachęty z dyskusją na tematy nieistniejące są bez sensu. To taka nowa świecka tradycja która stała sy regułą. Kiedyś było inaczej  w tych sprawach. Nawet nie czekam na to wydarzenie, bo i tak będzie kiepsko, z błędami i jak zwykle niesprawiedliwie. Podejrzewam, że znowu nie zostało przetestowane i będziemy królikami doświadczalnymi.
    Szkoda czasu, niestety utknąłem na lotnisku i tak nie mam nic lepszego do roboty. Kończę i wracam do książki
    W OO  jest informacja ,że nowe wydarzenie niebawem się zacznie, nie jest podana konkretna data Nowa Kraina marzeń pojawiła się i o tym można na chwilę obecna dyskutować. Proszę bardzo nie pouczać mnie.
    Diana 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 06.08.2021
    Nowa Kraina Marzeń - zaczęła się i cóż... Okazało się (w moim przypadku), że z nawet przyzwoitego, lekkiego eventu przeistoczyła się w twór wymagający i zniechęcający. Plusem dawnej Krainy Marzeń (Tessa) był fakt, że rozgrywaliśmy go sami - na własnych zasadach i we własnym tempie. Teraz zostaliśmy uzależnieni od misji, czyli od losowych wymagań. Misje trwają godzinę (za długo!!! - to powinno być max 15 min), więc jeżeli nie trafię na taką, na którą jestem z góry przygotowana, to mam godzinę w przysłowiowe "plecy". Do tego w misjach oprócz dobrze nam już znanych produktów można znaleźć i nowe: kapustę, pszenicę, rzepak, hibiskus... Naprawdę? Gdyby to były tylko produkty oparte na krótkim czasie produkcji, mogłabym się pokusić o wiarę w dobre chęci Zespołu, ale jako że trafiam na pszenicę i jabłka, to po prostu tej wiary nie mam. Ciągle kończę misje na zero. Z resztą w ogóle uzależnienie moich diamentów od misji jest dla mnie złe (bo nie dość, że misje dostajemy losowo, to by zdobyć pkt musimy kogoś konkretnego pokonać - pkt za misje uzależnione są przede wszystkim od zajętego w niej miejsca końcowego, a dopiero potem od zebranej ilości). W poprzedniej wersji zdobywaliśmy pkt doświadczenia, co o tyle było dobre, że sami mogliśmy zaplanować, kiedy to robimy, a zdobywane pkt dla każdego były takie same. Teraz musimy znaleźć odpowiednie misje (a podkreślam, sami ich nie wybieramy) i koniec końców mamy tak naprawdę drugie mistrzostwa sojusznicze, tyle tylko, że farmę do nich musimy zbudować w kilka dni.
  • Wanatki (PL1)Wanatki (PL1) PL1 Posty: 20
    Kraina Marzeń - do tej pory jednym z zadań do zrealizowania był wykup terenu i za każdy kupiony teren dostawało się diamenty. Czy tego zadania już nie ma? 
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
     z tego co widać nie ma diamentów za kupno działek są za to misje rewelacja
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Nowa Kraina Marzeń - zaczęła się i cóż... Okazało się (w moim przypadku), że z nawet przyzwoitego, lekkiego eventu przeistoczyła się w twór wymagający i zniechęcający. Plusem dawnej Krainy Marzeń (Tessa) był fakt, że rozgrywaliśmy go sami - na własnych zasadach i we własnym tempie. Teraz zostaliśmy uzależnieni od misji, czyli od losowych wymagań. Misje trwają godzinę (za długo!!! - to powinno być max 15 min), więc jeżeli nie trafię na taką, na którą jestem z góry przygotowana, to mam godzinę w przysłowiowe "plecy". Do tego w misjach oprócz dobrze nam już znanych produktów można znaleźć i nowe: kapustę, pszenicę, rzepak, hibiskus... Naprawdę? Gdyby to były tylko produkty oparte na krótkim czasie produkcji, mogłabym się pokusić o wiarę w dobre chęci Zespołu, ale jako że trafiam na pszenicę i jabłka, to po prostu tej wiary nie mam. Ciągle kończę misje na zero. Z resztą w ogóle uzależnienie moich diamentów od misji jest dla mnie złe (bo nie dość, że misje dostajemy losowo, to by zdobyć pkt musimy kogoś konkretnego pokonać - pkt za misje uzależnione są przede wszystkim od zajętego w niej miejsca końcowego, a dopiero potem od zebranej ilości). W poprzedniej wersji zdobywaliśmy pkt doświadczenia, co o tyle było dobre, że sami mogliśmy zaplanować, kiedy to robimy, a zdobywane pkt dla każdego były takie same. Teraz musimy znaleźć odpowiednie misje (a podkreślam, sami ich nie wybieramy) i koniec końców mamy tak naprawdę drugie mistrzostwa sojusznicze, tyle tylko, że farmę do nich musimy zbudować w kilka dni.
    Wanatki (PL1) powiedział(a):
    Kraina Marzeń - do tej pory jednym z zadań do zrealizowania był wykup terenu i za każdy kupiony teren dostawało się diamenty. Czy tego zadania już nie ma? 
    Witam
    Dziękuję @karadok (PL1) za opinie ,przekaże ją w raporcie.
    @Wanatki (PL1) Nie ma go w tej edycji Krainy marzeń.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 06.08.2021
    Było tak fajnie, spokojnie, można bylo sobie grać po swojemu, misje były w Grecie i to byl klopot, by zebrać kilka osob z sojuszu do grania. Jak wyzej ktoś napisąl, gdyby jeszcze to były rzeczy możliwe do zebrania w tę godzinę, ale taka roszponka to 6 godzin,. Na głownych farmach, można sobie pozwolić po 9 latach, na zostawienie kilku pól obsianych i czekać na misję, tu przez tydzień to nawet się dobrze nie rozwinę :(( podejrzewam, ze to będzie ostatnia farma tessy... chyba, że zajdą zmiany na lepsze? niestety mało ich było. Ta gra przyciągnęła ludzi wlaśnie dlatego, zę można sobie rozwijać farmę, lajtowo, w swoim tempie, bez obaw o straty, zniszczenia....  Z tych walk o prestiż, najbardziej mi leży silos, a przede wszystkim zwykle eventy, fakt mogą się już przejść bez zmian, ale jednak wciąż je robię dla dekoracji!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No bo chodzi o to, ze  dotychczas  to jednak mimo wszystko gracze decydowali co i jak i każdy w spokoju w swoim tempie te diamenty sobie zdobywał. Trochę zeszło, zanim zespół zorientował się, że nic z tego nie ma, wiec hola hola. Teraz będzie lepiej i ciekawiej, a jeżeli kupicie złoto na misje to parę diamentów zarobicie, a bez tego figa z makiem. I po raz kolejny miałem rację, znowu w ramach wprowadzonych udogodnień dostajemy po mniej szlachetnej części pleców. Jak to pochwalić zespół za cokolwiek, kiedy każda zmiana ma tylko jeden cel, tj. wyciąganie kasy. Ok - ale dajcie coś dla graczy, a tak to ja chrzanię takie cuda. Za chwilę te krainy będą kolejnymi eventami, które przestanę robić, bez żalu z mojej strony :):):)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Po paru dniach... jakoś tam sobie przędę , zobaczę po skończeniu czy zysk był podobny, czy jednak mniejszy... bo, że większy nie będzie to na 200% z góry wiadomo :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    pszenica, kapusta, roszponka, jęczmien, jabłka, migdały, które pojawiają się w misjach to jakieś nieporozumienie...
    "długie" zielsko na głównych farmach możemy siać wykorzystując specjalne nasionka zrobione w szkółce...
    jak tutaj mam uzbierać "uprawy" aby te nasionka zrobić?
    skąd mam wziąć tyle nawozu aby jabłka, migdały były gotowe na misję?
    chyba, że Zespołowi chodzi tylko o słowo na "Z"... to zmienia postać rzeczy...
    następnej krainy Tessy chyba nawet nie zacznę... gra ma bawić a w tej postaci nie bawi...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    pszenica, kapusta, roszponka, jęczmien, jabłka, migdały, które pojawiają się w misjach to jakieś nieporozumienie...
    "długie" zielsko na głównych farmach możemy siać wykorzystując specjalne nasionka zrobione w szkółce...
    jak tutaj mam uzbierać "uprawy" aby te nasionka zrobić?
    skąd mam wziąć tyle nawozu aby jabłka, migdały były gotowe na misję?
    chyba, że Zespołowi chodzi tylko o słowo na "Z"... to zmienia postać rzeczy...
    następnej krainy Tessy chyba nawet nie zacznę... gra ma bawić a w tej postaci nie bawi...
    Popieram, niestety dla GGS gra to czysta kasa, a zabawa nikogoy nie interesuje.. Faktem jest, że misje na długie uprawy to kompletnie nieporozumienie. Kto jednak liczy się ze zdaniem graczy? Nie GGS
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 07.08.2021
     Nie ma się co martwić, klasyfikacja Krainy marzeń bez misji jeszcze jest, więc ten event  będzie .
    Można myśleć, że te "egzotyczne" produkty na KM to tylko testy .. a za niedługo  będą w zwykłych misjach na głównym serwerze ???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.08.2021
    TheAsia (PL1) powiedział(a):
     Nie ma się co martwić, klasyfikacja Krainy marzeń bez misji jeszcze jest, więc ten event  będzie .
    Można myśleć, że te "egzotyczne" produkty na KM to tylko testy .. a za niedługo  będą w zwykłych misjach na głównym serwerze ???
    Witam :)
    Nie mam żadnych informacji o tym, że misje na głównej farmie zmienią się. Kraina marzeń Tessy ,stara wersja będzie co jakiś czas włączana.
    Diana
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    5 misji potem 10 potem 15 za głupie 10 diamentów porażka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Misja trwa godzinę
    a jak włączysz widłaka, jest tylko 20 stron na misje.....
    mam trochę czasu do końca wózka, ale nie mogę nic zrobić...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Misja trwa godzinę
    a jak włączysz widłaka, jest tylko 20 stron na misje.....
    mam trochę czasu do końca wózka, ale nie mogę nic zrobić...
    Witam :)
    Dziękuję za opinię, przekażę ją.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Misja trwa godzinę
    a jak włączysz widłaka, jest tylko 20 stron na misje.....
    mam trochę czasu do końca wózka, ale nie mogę nic zrobić...
    Witam :)
    Dziękuję za opinię, przekażę ją.
    Diana
    Dziękuję :)
    Misje są zdecydowanie za długie.
    Pomijając fakt "długich" roślin (i nie tylko) w nich wystepujących...
    nawóz w silosie robi się prawie godzinę, tyle samo trwa misja... nie ma szans (bez użycia złota) aby to przyspieszyć.
    W czasie widłaka miałam z 10 razy kapustę... wcześniej posiałam kapustę chyba na 5 polach... zbierałam tylko 1 pole kapusty... co z misjami 6 - 10?  kapusta rośnie 45 min, szkółkowa (której nie posieję, bo nie mam nasion) rośnie 4 godz...
    Na chwilę obecną to był mój ostatni widłak w krainie... pierwszy i ostatni... i nie tylko w tej krainie tylko we wszystkich krainach...

    Zespół "unowocześnia" krainę a całkiem zapomniał o osobach, które grają np na gry.pl... może czas na to, aby i oni mieli szansę pobawić się w krainie marzeń?

    skoro Zespołowi udało się, aby misje można było robić z "całym światem"... mam pomysł
    może niech Zespół odda nam starą krainę (bez misji) a te nowe misje wstawi do ligi mistrzowskiej?
    skoro tu jest to możliwe, w mistrzowskiej powinno być łatwiej...
    takie misje "egzotyczne" rozgrywali by między sobą osoby z sojuszy grających aktualnie w mistrzowskiej
    tam sa lepsze nagrody więc wkład pracy też powinien być większy...
    Pozdrawiam serdecznie.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jakoś nawet przeżyłem w miarę dobrze... tych długich mogloby nie być, ale , że misja trwa godzinę, to wiele innych np. te specjalne da się zrobić, więc akurat tego bym nie zmieniał.  :)  inaczej trzeba rozplanować farmę, ale da radę, 2 dni nie wchodziłem, i jest OK, niewiele spadłem. Jedynie mniej diamentów, zależnych od rozwijania farmy, tych pewnych, niezależnych od innych :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik