Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Czas zabrać się do załadunku!

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037

nazwa grafiki

Witajcie, Farmerki i Farmerzy!

Potrzebuję Waszej pomocy! Wielka burza uszkodziła farmę mojego dobrego przyjaciela. Zwierzakom nic się nie stało, ale uprawy przeminęły z wiatrem. Czy możecie mu pomóc? Przygotowałem już kilka skrzyń z najważniejszymi rzeczami, kiedy dotarło do mnie, że mój samolot jest dość niewielki i waga skrzyń musi zostać równomiernie rozłożona po obu stronach, jeśli chcemy dotrzeć na miejsce w jednym kawałku. Pokażę Wam skrzynie, które zostały już zapakowane, a Wy przygotujecie ładunki o takiej samej wadze, dobrze? Dzięki! Witamy w wydarzeniu „Pilna dostawa”!

Wydarzenie Pilna dostawa

„Pilna dostawa” to zupełnie nowe wydarzenie, podczas którego trzeba odpowiednio wyważyć produkty farmy przed załadowaniem ich do samolotu dostawczego. Po obu stronach samolotu znajdują się skrzynie, które należy zapełnić. W każdej parze skrzyń jedna jest pusta, podczas gdy druga wypełniona jest towarami, których waga wypada gdzieś pomiędzy maksymalną a minimalną dopuszczalną wartością. Celem wydarzenia jest osiągnięcie równowagi pomiędzy skrzyniami podczas dodawania do nich produktów farmy. 

Wydarzenie Pilna dostawa

Wyjaśnię wszystko na przykładzie. Powiedzmy, że chcesz przekazać jabłka. Do dyspozycji masz pustą skrzynię oraz skrzynię wyładowaną jabłkami. Skrzynia wyładowana jabłkami zawiera około 400–700 jabłek. Twoje zadanie polega na zapełnieniu pustej skrzyni jabłkami tak, aby waga obu skrzyń była do siebie możliwie zbliżona. Im bardziej zbliżysz się do wartości wyjściowej, tym lepszy mnożnik wagi uzyskasz. W praktyce oznacza to więcej punktów w ostatecznym rozrachunku. W obrębie każdej pary możesz przekazać 5 wkładów do skrzyń, więc jeśli uda Ci się osiągnąć równowagę już za pierwszym razem, możesz wykorzystać pozostałe 4 wkłady do załadowania obu skrzyń dodatkowymi jabłkami. Możesz zdobyć w ten sposób więcej dolarów farmy, a nawet lepszy wynik! Wyższy wynik oznacza więcej nagród w ostatecznym rozrachunku oraz korzyści dla Twojego sojuszu (wydarzenie to wzmacnia więzi w drużynie)! 

Nasiona marchewki

Wraz z wydarzeniem „Pilna dostawa” wprowadzamy do gry nowy produkt farmy: nasiona marchewki. Te urocze nasiona dostępne są przez cały czas wydarzenia „Pilna dostawa” i można nabyć je w Centrum Handlowym. Dostawa marchewek w ramach wydarzenia sprawia, że mnożnik wagi staje się jeszcze lepszy niż zwykle! 

I tak oto przedstawia się nasz pomysł na wydarzenie „Pilna dostawa”. Zabierzmy się więc do wysyłania idealnie wyważonych samolotów z dostawami i zgarnijmy jak najwięcej nagród!

Pozdrowienia, Johnny Apple z Big Farm




Wyprzeda na koniec lata

Letnia wyprzedaż wkrótce dobiegnie końca, lecz przed nami jeszcze cały tydzień rewelacyjnych okazji! Przygotuj się na całą masą fantastycznych zniżek!

W celu należytego uświetnienia „ostatniej prostej” naszej letniej wyprzedaży przygotowaliśmy premię Prime Time rzędu 150% specjalnie dla Ciebie! Nie zwlekaj! Skorzystaj czym prędzej ze złotych okazji!

*Ta wyprzedaż potrwa do 12 września

Sign In to comment.