Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja ???- Podkowy dla Was

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Witajcie  :)
Zapraszam do dyskusji na temat najnowszej aktualizacji.Z jej treścią możecie zapoznać się TUTAJ.

«13

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Pożyjemy, zobaczymy, czytając jestem zadowolona. Chodź zbytnio nie jestem dobra w konikach i w ich rozwoju. To jakaś odmiana, więcej zabawy przy nich będzie :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To teraz mam pytanie, aktualizacja na serwerze INT ok, ale co z serwerem PL i sezonem jeździeckim. Zaczyna się za 6 dni, czy aktualizacja będzie przed rozpoczęciem sezonu, czy już tradycyjnie w trakcie eventu, z ilością błędów nie do ogarnięcia
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    To teraz mam pytanie, aktualizacja na serwerze INT ok, ale co z serwerem PL i sezonem jeździeckim. Zaczyna się za 6 dni, czy aktualizacja będzie przed rozpoczęciem sezonu, czy już tradycyjnie w trakcie eventu, z ilością błędów nie do ogarnięcia
    Witam
    Nie znam dokładnej daty aktualizacji,test na serwerze INT trwa tydzień.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    czyli wychodzi na to, że znowu aktualizacja w trakcie eventu, że też nikt się nie chce uczyć na błędach. Znowu coć może i nowego , ciekawego zostanie zepsute na początku albo tak jak kraina marzeń.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 01.04.2020
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    czyli wychodzi na to, że znowu aktualizacja w trakcie eventu, że też nikt się nie chce uczyć na błędach. Znowu coć może i nowego , ciekawego zostanie zepsute na początku albo tak jak kraina marzeń.
    Czekamy ,aż się test zakończy,wtedy wszystko się okaże.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Kiedy będzie hotfix? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Kiedy będzie hotfix? 
    Witam :)
    Już się zakończyła aktualizacja.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Ja pytam o hotfix, bo stadnina jest niedorobiona, brak opisów. 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    mam kilka pytań

    Kliknęłam na transporter konkursowy i przygotowania konkursowe do zawodów...
    DLACZEGO TAM WSZYSTKO JEST PO ANGIELSKU?? 

    I DLACZEGO EFEKTY HODOWLI SĄ INNE NIŻ PRZED AKTUALIZACJĄ? Wszystkie moje konie mają zmienione efekty szybkość, siła skoku i elegancja. DLACZEGO??
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    mam kilka pytań

    Kliknęłam na transporter konkursowy i przygotowania konkursowe do zawodów...
    DLACZEGO TAM WSZYSTKO JEST PO ANGIELSKU?? 

    I DLACZEGO EFEKTY HODOWLI SĄ INNE NIŻ PRZED AKTUALIZACJĄ? Wszystkie moje konie mają zmienione efekty szybkość, siła skoku i elegancja. DLACZEGO??
    Witaj :)
    Wyczyść ciasteczka i wróci język polski ,co do zmienionych wartości koni to proszę żebyś skontaktowała się z Supportem gry.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    i co wszyscy mają pisać do suportu? wszystkie czolowe konie zamiast po +18 czy podobnie mają +1 , może za mało pól opisów??? i jednostki zabralo, bo jak jest +9 to jest, a powyżej nie widać,to mozę jest tylko nie wyświetla prawidlowo, więc moglabyś zglosić problem mimo wszystko. :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.04.2020
     jola62 (PL1) powiedział(a):
    i co wszyscy mają pisać do suportu? wszystkie czolowe konie zamiast po +18 czy podobnie mają +1 , może za mało pól opisów??? i jednostki zabralo, bo jak jest +9 to jest, a powyżej nie widać,to mozę jest tylko nie wyświetla prawidlowo, więc moglabyś zglosić problem mimo wszystko. :)
    Mimo wszystko najpierw zgłosiłam problem. :) Teraz dostałam informację ,że jest to problem z wyświetlaniem (chodzi o wartości konia).Wartości nie zostały zmienione,drugiej cyfry nie widać.Zostanie to naprawione.
    Diana
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
     Przeglądarka zmieniona,przelogowałam się 5 razy, laptop zresetowany, ciasteczka wyczyszczone, kawa wypita, pokój przewietrzony...angielski nadal nie zmienił się na polski, CO JESZCZE MAM ZROBIĆ ?????????????
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    To, że każda aktualizacja (KAŻDA) wymaga poprawek, wgrywana jest kilka razy, bo nie działa, a poprawki wymagają poprawek - to już standard, ale żeby nie chciało się nawet opisów obiektów wpisać tylko olewające "Poziom 1" i "Produkuje 120" a nie wpisać nawet czego - trudno to nazwać poważnym traktowaniem graczy. Zwłaszcza, że stadnina była podobno przez tydzień testowana na serwerze INT. 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    gdzie nie spojrzymy to jakas głupota, co to ma byc?wsio wyczyszczone przelogowane..a tu co? po co, na co nam to wszystko? za wszelka cenę chcą nas zniechęcic do gry, dobrze, niech tak bedzie jak juz tak chcą  sie nas pozbyc...

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam  :)
    To są końskie herby 
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    mam kilka pytań

    Kliknęłam na transporter konkursowy i przygotowania konkursowe do zawodów...
    DLACZEGO TAM WSZYSTKO JEST PO ANGIELSKU?? 

    I DLACZEGO EFEKTY HODOWLI SĄ INNE NIŻ PRZED AKTUALIZACJĄ? Wszystkie moje konie mają zmienione efekty szybkość, siła skoku i elegancja. DLACZEGO??
    Witaj :)
    Wyczyść ciasteczka i wróci język polski ,co do zmienionych wartości koni to proszę żebyś skontaktowała się z Supportem gry.
    Diana
    Witaj Diano :)
    Ciasteczka zjadłam, wylogowałam się nawet kilka razy...
    język się nie zmienił...

    efekty u koni również nie wróciły do poprzedniego stanu...

    mogę napisać do supportu
    tylko zanim dostanę jakąkolwiek odpowiedź, zacznie się turniej...
    dlaczego już na starcie mam być stratna???

    kiedyś pisałam o subskrypcji, nie tylko ja zresztą....
    był błąd i żniwiarka nie działała
    przedłużyć subskrypcję to Zespół potrafi bez błędu
    ale jak tracimy choć zapłaciliśmy za to to wszystko było ok...
    chyba czas na prawdziwy koniec tej zabawy
    ja już mam dosyć błędów po aktualizacjach

    za błąd ze żniwiarką, na szczęście już naprawiony każdy powinien dostać indywidualną rekompensatę. Myślę, że Zespół doskonale wie, kto w tym czasie miał subskrypcję. Tylko Zespół woli to przemilczeć... licząc, że o wszystkim zapomnimy... 

    Pozdrawiam
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Z gdzie jest menu budowy na końskiej Farmie????. U mnie ono nie działa.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.04.2020
    wiosenka66 (PL1) powiedziAsia 1208 (PL1) powiedział(a):
     Przeglądarka zmieniona,przelogowałam się 5 razy, laptop zresetowany, ciasteczka wyczyszczone, kawa wypita, pokój przewietrzony...angielski nadal nie zmienił się na polski, CO JESZCZE MAM ZROBIĆ ?????????????

    ał(a):
    Z gdzie jest menu budowy na końskiej Farmie????. U mnie ono nie działa.

    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    mam kilka pytań

    Kliknęłam na transporter konkursowy i przygotowania konkursowe do zawodów...
    DLACZEGO TAM WSZYSTKO JEST PO ANGIELSKU?? 

    I DLACZEGO EFEKTY HODOWLI SĄ INNE NIŻ PRZED AKTUALIZACJĄ? Wszystkie moje konie mają zmienione efekty szybkość, siła skoku i elegancja. DLACZEGO??
    Witaj :)
    Wyczyść ciasteczka i wróci język polski ,co do zmienionych wartości koni to proszę żebyś skontaktowała się z Supportem gry.
    Diana
    Witaj Diano :)
    Ciasteczka zjadłam, wylogowałam się nawet kilka razy...
    język się nie zmienił...

    efekty u koni również nie wróciły do poprzedniego stanu...

    mogę napisać do supportu
    tylko zanim dostanę jakąkolwiek odpowiedź, zacznie się turniej...
    dlaczego już na starcie mam być stratna???

    kiedyś pisałam o subskrypcji, nie tylko ja zresztą....
    był błąd i żniwiarka nie działała
    przedłużyć subskrypcję to Zespół potrafi bez błędu
    ale jak tracimy choć zapłaciliśmy za to to wszystko było ok...
    chyba czas na prawdziwy koniec tej zabawy
    ja już mam dosyć błędów po aktualizacjach

    za błąd ze żniwiarką, na szczęście już naprawiony każdy powinien dostać indywidualną rekompensatę. Myślę, że Zespół doskonale wie, kto w tym czasie miał subskrypcję. Tylko Zespół woli to przemilczeć... licząc, że o wszystkim zapomnimy... 

    Pozdrawiam
    Teraz dostałam informację ,że jest to problem z wyświetlaniem (chodzi o wartości konia).Wartości nie zostały zmienione,drugiej cyfry nie widać.Zostanie to naprawione.
    Nie ma menu budowy,najeżdżasz na każdy budynek do wybudowania i tam masz podane informację.
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
     Przeglądarka zmieniona,przelogowałam się 5 razy, laptop zresetowany, ciasteczka wyczyszczone, kawa wypita, pokój przewietrzony...angielski nadal nie zmienił się na polski, CO JESZCZE MAM ZROBIĆ ?????????????
    Czy możesz sprawdzić jaką masz wersje gry?
    Diana

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Czyli jednak będzie hotfix. Ulżyło mi. Bo już myślałem, że...

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 06.04.2020
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    mam kilka pytań

    Kliknęłam na transporter konkursowy i przygotowania konkursowe do zawodów...
    DLACZEGO TAM WSZYSTKO JEST PO ANGIELSKU?? 

    I DLACZEGO EFEKTY HODOWLI SĄ INNE NIŻ PRZED AKTUALIZACJĄ? Wszystkie moje konie mają zmienione efekty szybkość, siła skoku i elegancja. DLACZEGO??
    Witaj :)
    Wyczyść ciasteczka i wróci język polski ,co do zmienionych wartości koni to proszę żebyś skontaktowała się z Supportem gry.
    Diana
    Witaj Diano :)
    Ciasteczka zjadłam, wylogowałam się nawet kilka razy...
    język się nie zmienił...

    efekty u koni również nie wróciły do poprzedniego stanu...

    mogę napisać do supportu
    tylko zanim dostanę jakąkolwiek odpowiedź, zacznie się turniej...
    dlaczego już na starcie mam być stratna???

    kiedyś pisałam o subskrypcji, nie tylko ja zresztą....
    był błąd i żniwiarka nie działała
    przedłużyć subskrypcję to Zespół potrafi bez błędu
    ale jak tracimy choć zapłaciliśmy za to to wszystko było ok...
    chyba czas na prawdziwy koniec tej zabawy
    ja już mam dosyć błędów po aktualizacjach

    za błąd ze żniwiarką, na szczęście już naprawiony każdy powinien dostać indywidualną rekompensatę. Myślę, że Zespół doskonale wie, kto w tym czasie miał subskrypcję. Tylko Zespół woli to przemilczeć... licząc, że o wszystkim zapomnimy... 

    Pozdrawiam
    Teraz dostałam informację ,że jest to problem z wyświetlaniem (chodzi o wartości konia).Wartości nie zostały zmienione,drugiej cyfry nie widać.Zostanie to naprawione.
    Dziękuję za informację.
    To mam nadzieję, że w zawodach będzie ok.
    A język angielski? Mieszkamy w Polsce, mamy prawo mieć wszystko przetłumaczone na polski. Naprawdę usunięcie ciasteczek itp nic nie daje.
    Jak mamy zapoznać się ze zmianami i coś tam robić? 

    jeszcze jedno :)
    skoro to problem z wyświetlaniem to jak będzie przy krzyżowaniu koni?
    jak miałam np 19 elegancji, teraz mam 1 to co będzie przy krzyżowaniu? 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Wszystkie elementy, które można zbudować na farmie,znajdziesz w menu budowy
    Czyli gdzie to jest???
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
     Przeglądarka zmieniona,przelogowałam się 5 razy, laptop zresetowany, ciasteczka wyczyszczone, kawa wypita, pokój przewietrzony...angielski nadal nie zmienił się na polski, CO JESZCZE MAM ZROBIĆ ?????????????
    Czy możesz sprawdzić jaką masz wersje gry?
    Diana

    Wersja gry oczywiście odpowiednia :))))

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
     Przeglądarka zmieniona,przelogowałam się 5 razy, laptop zresetowany, ciasteczka wyczyszczone, kawa wypita, pokój przewietrzony...angielski nadal nie zmienił się na polski, CO JESZCZE MAM ZROBIĆ ?????????????
    Czy możesz sprawdzić jaką masz wersje gry?
    Diana

    Wersja gry oczywiście odpowiednia :))))


    czyli masz tak?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.04.2020
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Wszystkie elementy, które można zbudować na farmie,znajdziesz w menu budowy
    Czyli gdzie to jest???
    Raz jeszcze napiszę nie ma menu budowy w Stadninie.
    Diana
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    ale taki jest komunikat przy kolejnym zadaniu

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    ale taki jest komunikat przy kolejnym zadaniu

    Pytałam się Zespołu i taką odpowiedź dostałam,że nie ma menu budowy w Stadninie.
    Diana 
  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    Taka super aktualizacja,ze przed nia gra super chodzila a teraz nic nie moge na grze zrobic.Co raz gorzej ta gra chodzi przy kazdej aktualizacji.Zrabaliscie jak nic ta aktualke gdyz przed nia super gra chodzila
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, mamy turniej w stadninie. A nadal tam język angielski...
    może dostaniemy jakąś instrukcję?
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    gra bardzo muli jak wgrano zbieranie jajek; proszę przekazać to zespołowi.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik