Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Liga farmerska na horyzoncie!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiło się nowe ogłoszenie.
Całe ogłoszenie możecie znaleźć TUTAJ

Zachęcamy do komentowania i wyrażania swojej opinii 
«139

Komentarz

  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A co to jest ''Liga farmerska''/?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A gdzie jakiekolwiek wyjaśnienie na temat ligi farmerskiej ? ? ?
    Wypadałoby podać szczegóły, skoro lejek rybny rozpoczyna sezon...
    A sezon ile będzie trwał ? czy liga ma zamiar zastąpić światowe ?
    Jak zawsze OO nie wyczerpuje tematu, nawet nie wiem czy przedszkolaki by zadowoliła, bo zazwyczaj dociekliwe są :D
  • Wszystko wyjaśnione masz w budynku eventu na parkingu farmy
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jak sądzę, o północy zacznie się silos rybny i on bedzie pierwszym wydarzeniem w lidze. Szykujcie skorupiaki... 

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Właśnie widzę wyjaśnienie...porażka historii BF :p mielenie tego samego, już nie sposób zliczyć po raz który. 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    coś tam stoi, czas jakiś odmierza, puste opisy... to niby jak w to grać?

  • paula026 (PL1)paula026 (PL1) PL1 Posty: 7
    Czy LIGA FARMERSKA polega tylko na zbieraniu produktów z farm, na podstawie których przyznawane są punkty? Bo tego nie rozumiem i nie do końca jest to wyjaśnione. W Mistrzostwach Światowych zasady są bardziej jasne.
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Wejdź w zakładkę "Pomoc"
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Trochę słabo że jedni mają silos i już coś robią a inni wciąż oczekują - w tym ja 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A gdzie jakiekolwiek wyjaśnienie na temat ligi farmerskiej ? ? ?
    Wypadałoby podać szczegóły, skoro lejek rybny rozpoczyna sezon...
    A sezon ile będzie trwał ? czy liga ma zamiar zastąpić światowe ?
    Jak zawsze OO nie wyczerpuje tematu, nawet nie wiem czy przedszkolaki by zadowoliła, bo zazwyczaj dociekliwe są :D
    Cześć
    Liga Farmerska nie zastąpi Mistrzostw Światowych.
    Diana
  • Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Jak sądzę, o północy zacznie się silos rybny i on bedzie pierwszym wydarzeniem w lidze. Szykujcie skorupiaki... 

    a ja nadal nie wiem gdzie te skorupiaki mogę zdobyć :(
  • dobrze ze miałem jakieś skorupiaki to silos ruszył :)
    w każdym dniu chyba be,dzie brane pod uwagę inne wydarzenie, dzisiaj trafiło na silos...

    jeszcze niewiele ogarnąłem ale nagrody dosyć ciekawe w tym najwazniejsze! diamenty za które da sie kupić blok mieszkalny! dla tej nagrody warto brac w tym udział :)

    czas trwania chyba 14 dni o ile zrozumiałem
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Tekst w opisie Ligi Farmerskiej nie został przetłumaczony: 




  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 22.07.2019
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Tekst w opisie Ligi Farmerskiej nie został przetłumaczony: 




    Cześć
    Trzeba chwile poczekać i jest informacja w języku polskim.



    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jakby nie patrzeć, pomysł ten sam, dać nagrody, by gracze zechcieli brać udział w bublach i MS. 
    Rywalizacja, oczywiście złota i nic więcej.
    A nowych, ciekawych wydarzeń ani widu ani słychu  B)
    Gra znów powinna zmienić nazwę, obecnie na Big Race. 
  • rozumiem ze to wprowadzono aby "odswiezyc" wydarzenia przy ktorych gracze usypiali...
    no zobaczymy, nagrody cieniusienkie nie liczac diamentow na wiezowce, doopki nie urywaja....
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 22.07.2019
    Ponieważ nie miałam wczoraj ŻADNEGO łowiska ze skorupiakami więc obecne wydarzenie z ligi mnie ominie? przyspieszać złotem nie mam zamiaru, bo mi łaskawie BF dzisiaj dwa łowiska podstawiło. Skorupiaki zbiorę jutro rano więc i silos jutro zacznę. Szczerze? dynda mi to i powiewa w tej chwili. A okienko wyskakujące z informacją o nowościach i silosie ubawiło mnie dokładnie tak jak żenujący żart prowadzącego w Familiadzie... kto kiedykolwiek widział ten wie, co mam na myśli... buhahaha
    Ps.powiadomienie DZISIAJ, że się wprowadza DZISIAJ nową ligę i DZISIAJ silos - poniżej krytyki
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 22.07.2019
    A ja chciałabym się dowiedzieć, jakie było kryterium dobierania tych dywizji. Co zdecydowało, że jestem akurat w tej grupie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Pewnie nasz ulubiony ;) automat Amik...dawno nic nie robił :D:p

    Jakoś nie wierze w szybkie diamentowe wieżowce, zapewne będą dla wybranych. 

    A sposób powiadamiana wybrał GGS genialny [sarkazm]...wszystko dziś i zaraz.
    Tylko patrzeć jak gracze rzucą wszystko co ważne i przylecą nadrabiać, bo ktoś miał takie widzimisię ---> pot. «czyjeś stanowisko nieliczące się z niczym»
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    a ja o tych dekorkach- tych gibiących się świniach i krowach ;) bo z tego co u mnie GGS nawypisywało to za 4te miejsce jest dekorka z ósemką, za 3cie z siódemką itd.... a za pierwsze z piątką, więc chyba ktoś to zgłosić powinien ( @Diana , @TOM ) zespołowi -który od miesiąca event testował, ale jakoś tego nie zauważył....
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Pewnie nasz ulubiony ;) automat Amik...dawno nic nie robił :D:p

    Jakoś nie wierze w szybkie diamentowe wieżowce, zapewne będą dla wybranych. 

    A sposób powiadamiana wybrał GGS genialny [sarkazm]...wszystko dziś i zaraz.
    Tylko patrzeć jak gracze rzucą wszystko co ważne i przylecą nadrabiać, bo ktoś miał takie widzimisię ---> pot. «czyjeś stanowisko nieliczące się z niczym»
    ja ostatnio wszystko robię na luzie
    nie zamierzam się spinać, czegokolwiek nadrabiać
    gdy był kalendarz, można było sobie coś zaplanować
    gdyby teraz podali inf 24 h wcześniej, też można by było coś zaplanować
    a tak to zostaje zabawa na luzie
    co wyjdzie to wyjdzie...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Pewnie nasz ulubiony ;) automat Amik...dawno nic nie robił :D:p

    Jakoś nie wierze w szybkie diamentowe wieżowce, zapewne będą dla wybranych. 

    A sposób powiadamiana wybrał GGS genialny [sarkazm]...wszystko dziś i zaraz.
    Tylko patrzeć jak gracze rzucą wszystko co ważne i przylecą nadrabiać, bo ktoś miał takie widzimisię ---> pot. «czyjeś stanowisko nieliczące się z niczym»
    ja ostatnio wszystko robię na luzie
    nie zamierzam się spinać, czegokolwiek nadrabiać
    gdy był kalendarz, można było sobie coś zaplanować
    gdyby teraz podali inf 24 h wcześniej, też można by było coś zaplanować
    a tak to zostaje zabawa na luzie
    co wyjdzie to wyjdzie...
    Podpisuję się, niestety tylko nam to pozostało- gra bez spinania się.
    W swej zachłanności ta gra(ggs) idzie za daleko. Motywacji nie ma  żadnej.
    Przecież nie będę sypał złotem, żeby zdobyć wątpliwej jakości nagrody.
    Znowu testują na graczach nowość, bez ładu i składu.
    A błędów nie ma komu wyeliminować.
    Jak powiedziała lama do lamy - gramy (co prawda inaczej powiedziała ale nie napiszę)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Chyba zapomnieli ,że to gra farmerska a nie wyścigi !
    chcą nas zmusic do robienia tych bubli ,oby sie nie przeliczyli :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 22.07.2019
    Dog ...tu nie można...regulimon zabrania...ale gdzie indziej ;) już tak...

    Haribo fajne...nie powiem...lubię bardzo :D...i na tym się kończy...i ciągle mi szkoda, że tak fajna gra tak się stacza...

    ps.
    Doczytałam na niemieckim że tym razem przepustka jest bezpłatna...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Najlepsze jest to że nie wiadomo ile i czego trzeba będzie mieć na budowę tego budynku, ile trzeba zdobyć tych jak ja to nazywam"zębatek" żeby przejść na kolejny poziom z ogrodnika- poziomów chyba z 21 a dni 14. Za  1 zębatkę mam pół poziomu do kolejnego, biegłego ogrodnika. Ale kicha, ciekawe czy GGS ma jakieś informacje, czy dopiero pracuje nad problemem, który jest im znany.
    Balans problemów
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 23.07.2019
    Mam pytania odnośnie bloku mieszkalnego:
    1. co będzie potrzebne do ulepszania ?
    2. czy wszystkie domy pracowników będzie można do wieżowca dodać ? bo mamy kilka rodzajów domów...
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 23.07.2019
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja chciałabym się dowiedzieć, jakie było kryterium dobierania tych dywizji. Co zdecydowało, że jestem akurat w tej grupie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ponawiam moje pytanie, bo nie uzyskałam odpowiedzi.

    I drugie pytanie - w następnych wydarzeniach ligi mamy być znów przydzieleni do dywizji. Na jakiej zasadzie?

    A skoro wydarzenie rozpoczęło się od silosu rybnego, mam jeszcze jedno pytanie:
    Jakie jest prawdopodobieństwo, że we wszystkich łowiskach będę miała mieczniki? Teraz mam 6 łowisk z homarami... Jak już tak ma być, wolałabym 6 łowisk z miecznikami, bardziej mi są potrzebne...


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja chciałabym się dowiedzieć, jakie było kryterium dobierania tych dywizji. Co zdecydowało, że jestem akurat w tej grupie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ponawiam moje pytanie, bo nie uzyskałam odpowiedzi.

    I drugie pytanie - w następnych wydarzeniach ligi mamy być znów przydzieleni do dywizji. Na jakiej zasadzie?

    A skoro wydarzenie rozpoczęło się od silosu rybnego, mam jeszcze jedno pytanie:
    Jakie jest prawdopodobieństwo, że we wszystkich łowiskach będę miała mieczniki? Teraz mam 6 łowisk z homarami... Jak już tak ma być, wolałabym 6 łowisk z miecznikami, bardziej mi są potrzebne...


    Cześć
    Przekazałam Twoje pytanie czekam na odpowiedz.Łowiska przydzielane są losowo ,wiec nie wiadomo co będziesz mieć .
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Mam pytania odnoście bloku mieszkalnego:
    1. co będzie potrzebne do ulepszania ?
    2. czy wszystkie domy pracowników będzie można do wieżowca dodać ? bo mamy kilka rodzajów domów...
    Cześć
    Przekazałam Twoje pytania do Zespołu.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 23.07.2019
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja chciałabym się dowiedzieć, jakie było kryterium dobierania tych dywizji. Co zdecydowało, że jestem akurat w tej grupie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ponawiam moje pytanie, bo nie uzyskałam odpowiedzi.

    I drugie pytanie - w następnych wydarzeniach ligi mamy być znów przydzieleni do dywizji. Na jakiej zasadzie?

    A skoro wydarzenie rozpoczęło się od silosu rybnego, mam jeszcze jedno pytanie:
    Jakie jest prawdopodobieństwo, że we wszystkich łowiskach będę miała mieczniki? Teraz mam 6 łowisk z homarami... Jak już tak ma być, wolałabym 6 łowisk z miecznikami, bardziej mi są potrzebne...


    Cześć
    Przekazałam Twoje pytanie czekam na odpowiedz.Łowiska przydzielane są losowo ,wiec nie wiadomo co będziesz mieć .
    Diana
    Dziękuję
    to czekam na odpowiedź

    ja wiem, że łowiska przydzielane są losowo... ale teraz jest silos, oprócz tego jest targ ... a ja mam same homary...

    a skoro zaczęłam o homarach to jeszcze jedno pytanie - Dlaczego w kontraktach z jedną rybą NIGDY nie miałam homarów? Co zrobić, aby też czasem tam były? Wiem, że niektórzy trafiają na homary w kontraktach, ja jeszcze nigdy ich nie miałam... 

    Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik