Strona główna Polish Przedstaw się!

Diana- Wasza nowa moderatorka wylądowała!!!!!!!!

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Dzień dobry  Forumowicze :)

Tutaj możecie się ze  mną przywitać i napisać  kilka słów o sobie.  Zapraszam poznajmy się. ( w sekcji   załoga forum  możecie  przeczytać parę słów o mnie )  TUTAJ

 Miłego dnia    

Diana

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Serdecznie witam Diano...czekaliśmy na wylądowanie :D
    Skoro długo grasz, to wiesz co i jak.

    Ja Ci życzę, bądź twarda i konsekwentna w stosunku do zespołu...walcz o sprawiedliwość dla nas, bo takiego Moderatora potrzebujemy. Na pewno trudne zadania przed Tobą, ale jak będziesz nas bronić, my za Tobą murem.
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 11.02.2019
    Dzień dobry Diano!
    Wszystkiego dobrego na nowej farmerskiej drodze! 
    Oh, please stay by us, Diana" ;)

    Paweł, na farmie 4 i pół latek, na "karku" 54.
    Diano, 3m się i nie daj się! 
    Mowie nienawiści mówimy nie! ha ha
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Witaj, życzę jak namniej nerwow :)  to ciężka praca.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Witaj serdecznie Diana ...Czekaliśmy ..i w końcu doczekaliśmy się naszej nowej Moderatorki !!!! :smiley:
    Życzę Ci dużo cierpliwości do nas i jak najmniej nerwów .., a czasami nie jest to łatwe , ale tego Ci 
    życzę dużo cierpliwości ............ :smile: :


    :
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Witamy na naszym malutkim forum :) 

    W końcu znalazła się odważna duszyczka, chętna zapanować nad naszą gromadką :). Również z moje strony dużo cierpliwości, ale nie tylko do nas, (bo my przecież aniołki, tyle że w gorącej wodzie kąpane.. ;) ), ale i do Zespołu..

    A jako, że powitanie, to tak na dzień dobry -  jakoś tak mi się skojarzyło ;)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Witaj ::))

    znowu mamy moderatora bardzo nas to cieszy.
    miłej i spokojnej pracy  :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Witam,  :) 
    Jako że poprzednicy napisali to, co sam chciałbym, życzę Ci, abyś była lepszym moderatorem od poprzednich
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Witaj na pokładzie! Fajnie że z nami jesteś! :) Trzymam kciuki! ;)
  • witam gorąco i życzę duuużo wyrozumiałości, cierpliwości i siły do tłumaczenia nam i im :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dziękuję za miłe powitanie    :)

    Diana
  • Witaj Diano :).
    W końcu przestaliśmy być forumowymi sierotkami :D. Życzę Ci dużo cierpliwości i wytrwałości zarówno do nas (zupełnie niewinnych, lecz czasem lekko sfrustrowanych graczy) oraz do zespołu (o nich nie mogę napisać tego samego). Oby Ci się dobrze pracowało i żebyś wchodziła i schodziła z forum zawsze z uśmiechem. Pamiętaj, my gracze może czasem narzekamy, ale zawsze docenimy pomocną dłoń ;)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Witam również powodzenia i wytrwałości :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Witaj Diana, miejmy nadzieję że razem z Tomem podołacie, taka parka Nam potrzebna, nie poddawaj się, bo to sporo pracy. Trzymam kciuki :)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witaj Diana, super że znów mamy moderatora ;) Dużo cierpliwości do nas i do zespołu życzę ;)
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Witaj wśród nas długo wyczekiwana.............. Nazbierało się sporo problemów z grą i może będziesz w stanie nam pomóc....
  • Witaj Diana: :)

    fajnie ze  jesteś życzę dużo  cierpliwości :):)
  • Testa (PL1)Testa (PL1) PL1 Posty: 112
    Witam Cię Diano staropolskim obyczajem chlebem i solą. Trwałego związku życzę i miłej współpracy.
    Dobrze że jesteś.
Ta dyskusja została zamknięta.