Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Lipcowa aktualizacja

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Witam
Zapraszam Was do dyskusji odnośne najnowszej aktualizacji. Ogłoszenie jest tutaj.
Post edited by Diana on

Komentarz

• Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    edytowano 13.07.2023
    mam pytanie, w magazynie mam karmę L i XL ale np przy oborach ich nie widać, błąd jakiś?
    teraz zauważyłam że te karmy są widoczne tylko przy starych - zwykłych zagrodach  :(
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 13.07.2023
    Chciałam zapytać dokładnie o to samo, co Magdzik :) 

Mam nowe karmy, mogę je nawet produkować w laboratorium, ale nie mogę ich w ogóle użyć. W budynkach społecznościowych nadal wyświetlają się błyskawiczna, złożona i mocna karma - zarówno jako przyciski, jak i informacja na dole strony o posiadanych ilościach... W opisach budynków (sprawdzałam na kurnikach) nadal w informacjach są te stare karmy... 

edit: to jakieś pomieszanie z poplątaniem, bo na różnych budynkach albo mi się te nowe karmy wyświetlają, albo nie. W kurnikach w społecznościowym ich brak, ale na dużych kaczkach i dużych oborach w społecznościowym już się wyświetlają. W polarnych zagrodach dla kaczek ich bark...  
    Post edited by karadok (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Magdzik (PL1) powiedział(a):
    mam pytanie, w magazynie mam karmę L i XL ale np przy oborach ich nie widać, błąd jakiś?
    teraz zauważyłam że te karmy są widoczne tylko przy starych - zwykłych zagrodach  :(
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Chciałam zapytać dokładnie o to samo, co Magdzik :) 

Mam nowe karmy, mogę je nawet produkować w laboratorium, ale nie mogę ich w ogóle użyć. W budynkach społecznościowych nadal wyświetlają się błyskawiczna, złożona i mocna karma - zarówno jako przyciski, jak i informacja na dole strony o posiadanych ilościach... W opisach budynków (sprawdzałam na kurnikach) nadal w informacjach są te stare karmy... 

edit: to jakieś pomieszanie z poplątaniem, bo na różnych budynkach albo mi się te nowe karmy wyświetlają, albo nie. W kurnikach w społecznościowym ich brak, ale na dużych kaczkach i dużych oborach w społecznościowym już się wyświetlają. W polarnych zagrodach dla kaczek ich bark...  
    Obecnie jest to sprawdzane .
    Diana
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Cześć
    To jest zgłoszony błąd. Nowe pasze z wodorostów nie znajdują się w stajniach tematycznych: tropikalny, wiking, słodki.
    Pracują we wszystkich normalnych oborach, dużych kaczkach, dużych krowach, irlandzkich kurnikach i tych dużych kurnikach. Pracują również w budynkach z GPE (global scoring event)
  • basig (PL1)basig (PL1) PL1 Posty: 7
    Po dzisiejszej aktualizacji nie mogę wejść do gry. W czym jest problem?
    basig (PL1) powiedział(a):
    Po dzisiejszej aktualizacji nie mogę wejść do gry. W czym jest problem?
    Hejka
    I co ci pisze jak prubujes wejsc?

Nic nie pisze, Wpisuję login i hasło i zaczyna łączyć. I zostaje zielone tło i tyle.
    Nic nie pisze, Wpisuję login i hasło i zaczyna łączyć. I zostaje zielone tło i tyle.
    Spróbuj zalogować się w trybie anonimowym. W oknie przeglądarki incognito. I daj mi znac.

Na komórce też nie mogę wejść do gry. Jest to samo.
    Zprubuj najpierw na kompie w trybie anonimowym

• Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ale co to za propozycje logowania w trybie anonimowym? Gra ma działać w trybie normalnym przeglądarki, a takie działanie to takie obchodzenie problemu. Może by się Zespół choć raz do aktualizacji przyłożył? Nie było chyba jeszcze ani jednej udanej aktualizacji- ciekawe dlaczego. Może to moja wina, że gra nie działa w normalnym trybie przeglądarki? No ile można razy popełniać błędy? To nie jest tak, ze kto nic nie robi nie robi błędów. to jest po prostu partanina, żeby mocniej nie powiedzieć.
    Pasze z wodorostów powinny działać wszędzie, to że działają w niektórych budynkach to nie jest ich zaletą tylko mniejszym złem
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ale co to za propozycje logowania w trybie anonimowym? Gra ma działać w trybie normalnym przeglądarki, a takie działanie to takie obchodzenie problemu. Może by się Zespół choć raz do aktualizacji przyłożył? Nie było chyba jeszcze ani jednej udanej aktualizacji- ciekawe dlaczego. Może to moja wina, że gra nie działa w normalnym trybie przeglądarki? No ile można razy popełniać błędy? To nie jest tak, ze kto nic nie robi nie robi błędów. to jest po prostu partanina, żeby mocniej nie powiedzieć.
    Pasze z wodorostów powinny działać wszędzie, to że działają w niektórych budynkach to nie jest ich zaletą tylko mniejszym złem

Fakt, że karmy z wodorostów działają tylko w niektórych budynkach, jest błędem. A zespół pracuje nad naprawieniem tego.
    Czasami zdarza się, że ktoś nie może się zalogować do gry. Teraz była to jedna osoba. Gdyby to był problem po aktualizacji, byłoby ich znacznie więcej.
    Może to wcale nie być związane z aktualizacjami. Porada, aby spróbować zalogować się w trybie incognito, została udzielona, ​​ponieważ często działa i gracz się loguje. Ten tryb nie wykorzystuje plików cookie i dlatego czasami działa.
    Niestety nic nie działa. Tryb anonimowy też nie. Wygląda na to, że loguję się, Strona się prawie otwiera, pojawiają się reklamy, mogę nawet wejść do sklepu i kupić np. złoto. I następuje jakby zawieszenie. Jest albo strona z tymi latającymi listkami, albo całkiem zielona strona i nic już się nie dzieje...
    edytowano 14.07.2023
    Niestety nic nie działa. Tryb anonimowy też nie. Wygląda na to, że loguję się, Strona się prawie otwiera, pojawiają się reklamy, mogę nawet wejść do sklepu i kupić np. złoto. I następuje jakby zawieszenie. Jest albo strona z tymi latającymi listkami, albo całkiem zielona strona i nic już się nie dzieje....
    Czy możesz przesłać screena z ekranem logowania? Skontaktuj się z Supportem gry.
    Diana
    Post edited by Diana on

Tak wygląda ekran po zalogowaniu i nic się nie dzieje dalej...
    edytowano 14.07.2023
    Tak wygląda ekran po zalogowaniu i nic się nie dzieje dalej...
    Skontaktuj się z Supportem gry. Na ekranie widać ze masz otwartych parę kart spróbuj zamknąć je, wyczyścić historię przeglądania i zaloguj  się ponownie . Przekazałam to i obecnie Zespół to bada .
    Diana
    Post edited by Diana on
    @basig (PL1) problem z logowaniem został rozwiązany.
    Diana
    Zgadza się. Dziękuję. :)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    czy mozna tak łopatologicznie wyjaśnic o co chodzi z tymi "zmianami cen"
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    czy mozna tak łopatologicznie wyjaśnic o co chodzi z tymi "zmianami cen"
    Witam  :)
    Wzrosły ceny przy zakupie złota subskrypcji itd 
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik