Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Big Farm na urządzenia mobilne jest już dostępne!!

Witam :)
Zapraszam Was do dyskusji odnośnie Big Farm na urządzeniach mobilnych. TU zapoznacie się z treścią.
Diana

Komentarz

• Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Płatne 21,99 zł. Bez komentarza.

• karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 09.06.2023
    Wow, faktycznie...

To przyznam, że ja chyba w swojej głowie miałam zupełnie inne wyobrażenie tego przejścia/umożliwienia grania przez telefon... Sama nie korzystałam do tej pory z tej opcji, gdyż po kilku próbach dawno temu okazało się, że granie przez przeglądarkę na moim telefonie to prawdziwa katorga (więc po co się męczyć :)). Teraz byłam święcie przekonana, że będę mogła z tej opcji skorzystać, jak akurat będę gdzieś, gdzie komputera nie mam ze sobą, ale płatna aplikacja to rozwiązanie nie dla mnie. No cóż - po prostu akurat dla mnie nic się nie zmieniło... Mam jedank nadzieję, że gracze, którzy zdecydują się na zakup, będą zadowoleni :)

A przy okazji pytanie: wersja mobilna jest płatna i umożliwia granie naszym PC'towym kontem na urządzeniach mobilnych - tak to rozumiem. By konto było permanentne (nie zostało usunięte automatycznie po kilku miesiącach bezczynności) trzeba w grze zakupić walutę premium (złoto). Czy zakup aplikacji mobilnej jest tożsamy z takim zakupem złota w grze i zalogowanie się swoim kontem z PC w tej aplikacji automatycznie sprawia, że to konto nie zostanie skasowane w przypadku kilkumiesięcznego braku aktywności?
    Ja w takim razie pozostanę przy grze na telefonie przez przeglądarkę. Słowa nie było, że to płatne! Spryciule.... Nie można było od razu napisać?  No i z nieprawdopodobnego z.a.d.ę.c.i.a. wyszło jak zwykle 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Zobaczymy po pewnym czasie, jesli będzie pełna funkcjonalność, to jedne 20 złotych nie jest tragedią. Jeśli jednak nie wszystko się da zrobić? np. jak na telefonie zbierać cukierki? ich nawet na kompie nie widać!!
  • sk0rpion (PL1)sk0rpion (PL1) PL1 Posty: 35
    Działa ma normalnej przeglądarce w telefonie i mobilna nie jest do niczego potrzebna)))
    Pozdrawiam :))
    Za darmo :))
    Pewnie że działa :) Tylko po co to wszystko było?
  • sk0rpion (PL1)sk0rpion (PL1) PL1 Posty: 35
    Oczywiście finanse musza się zgadzać :)
    Pozdrawiam :)
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    No rzeczywiście ,ale mi frajda apka z grą na tel. tyle że płatna, dla mnie odpada, inni jak chcą mogą kupować, a i nie wyjaśnili czy  ta apka to współgra z  kontami z PC ? Czy gra idzie od nowa ?  PS.  piłki można zbierać i na tel , w przeglądarce , czasami nawet mam wrażenie ze lepiej na tel. niż na pc .
  • DianaDiana Moderator, ModGreen Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Płatne 21,99 zł. Bez komentarza.

Cena za aplikację wynika z tego, że został zoptymalizowany sposób gry pod kątem urządzeń mobilnych (ekrany telefonów komórkowych, menu dzwonka telefonu komórkowego).Płatność jest jednorazowa.
    FAN2 (PL1) powiedział(a):
    No rzeczywiście ,ale mi frajda apka z grą na tel. tyle że płatna, dla mnie odpada, inni jak chcą mogą kupować, a i nie wyjaśnili czy  ta apka to współgra z  kontami z PC ? Czy gra idzie od nowa ?  PS.  piłki można zbierać i na tel , w przeglądarce , czasami nawet mam wrażenie ze lepiej na tel. niż na pc .
    Możesz grać od nowa możesz kontynuować obecną grę.
    Diana
    Dobrze, że gra w przeglądarce (jeszcze) działa na telefonie. Może ktoś to cudo (aplikację) ściągnął i może powiedzieć, czy gra się lepiej? Czy w ogóle warto wyrzucać te pieniądze...
    Grać od nowa to chyba się nie zdecyduję...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    grać od zera, po 10 latach rozwijania, chyba bym się pochlastał. :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik