Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Poprawki i aktualizacje

Kto i po co zrobił dzisiejszą poprawkę?.nic nie można rozbudować, nie można na Tessie też nie działa z rybami i produkcją z ryb też kłopoty, świetnie, po prostu świetnie, 

Komentarz

• sk0rpion (PL1)sk0rpion (PL1) PL1 Posty: 35
    Dzień dobry :)
    Co to dziś za bałagan ??
    12 już dawno minęła a po aktualizacji jak zwykle nic nie działa , nie ma lejka , Jarmarku 
    Kataklizm jak zwykle :)
    Kogo Oni zatrudniają :)
    Jak nie umieją to niech poproszą - pomogę :)))
  • Kiedy będą wlączone zapowiedziane wydarzenia na farmie ( jarmark oraz lej rybny)?? Jak coś popsuliście to wystarczy poinformować ze nie bedzie albo bedzie - za to opoznione. 
    Kiedy ten bajzel się skończy???
    To już zakrawa na Skandal :(
    Traktowanie Graczy jak w taki sposób to żenada.
    Brak słów!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hej ! strusie wyciągać głowy z piasku i tłumaczyć co się dzieje
    W większości po aktualizacjach występują problemy nad którymi nikt nie panuje i nie potrafi udzielić odpowiedzi.
    Moderatorzy zamilkli :(
    Nędza :)
    Szukają tego co zgubili i nie potrafią odnaleźć :)
  • Klawiaturę do pisania też zgubili?
  • The events will start after the HotFix is implemented.

ETA on the HotFix unknown but is top priority.

TO Z ANGIELSKIEGO FORUM
    szkoda ze czlowiek musi sie dowiadywac z zagranicznych zrodel - najwidoczniej tam maja bardziej KOMPETENTNYCH moderatorow ktorym zalezy na przekazie wiadomosci graczom
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety usuwanie problemów, które się stworzyło weszło niektórym w krew i rozprzestrzenia się na kolejne terytoria
    Dobrze myślałem że zgubili i nie mogą odnaleźć , nawet klawiatury aby napisać cokolwiek :)
    Nędza i bieda :)
    Brak kompetentnych ludzi a gracze to przecież Ci co ich utrzymują:)
    Jak widać niezbyt im zależy na tym:)
    Pozdrawiam i cierpliwości życzę :))
    Mogę zrozumieć że jest problem ale należy się - wypada w ramach przyzwoitości , udzielić jakiejkolwiek informacji :)
    To już nie wymaga wysiłku :))
    Odrobina dobrej woli i szacunku - nic więcej :)

• PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Dobry dzień
    O godzinie 10:30 aktualizacja miała miejsce na wszystkich serwerach. Przygotowano grę do uruchomienia mobilnej wersji beta Big Farm.
    Po aktualizacji wystąpiły problemy, które zostały częściowo naprawione przez poprawkę bez przerywania gry.
    Jeśli nadal masz problemy, uruchom ponownie grę. Jeśli to nie pomogło, zmień ustawienie rozdzielczości na wysoką. Jeśli problemy będą się powtarzać, będą musieli poczekać na naprawę, która nie nastąpi dzisiaj.

Oba wydarzenia (Jarmark Wiejski i Silos Rybny) rozpoczęły się o 13:40. Premiera została opóźniona z powodu aktualizacji.
    Nie będzie wydłużenia czasu trwania wydarzeń, opóźnienie nie było duże.

Rozumiem, że chciałeś uzyskać informacje wcześniej, ale niestety nie było to możliwe. Diana jest dziś w pracy, a ja właśnie wróciłam do domu.

Jestem zachwycony, jak sprawnie i rzeczowo wyjaśniono problemy. Dla mnie wszystko jest jasne ;)
    Super wyjaśnienie :)
    Nie wiem czy nie napisać pochwały :)
    Małe opóźnienie , 
    Drobnostka 
    Tylko 2 : 45 , 
    Super że tak małe :)))
    Pozdrawiam i dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź :)))))))))))))
    Po tej cholernej aktualizacji, żeby coś np. zasiać,  nie działa naciśnięcie na dymek  z symbolem ZZ
    tylko żeby coś zasiać na polu, sadzie oborze- trzeba najechać kursorem na te obiekty.
    NA tablecie telefonie nie można uruchomić produkcji np w silosie, młynie itp

Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Po tej cholernej aktualizacji, żeby coś np. zasiać,  nie działa naciśnięcie na dymek  z symbolem ZZ
    tylko żeby coś zasiać na polu, sadzie oborze- trzeba najechać kursorem na te obiekty.
    NA tablecie telefonie nie można uruchomić produkcji np w silosie, młynie itp

Dla tego zprubuj i zmień ustawienie rozdzielczości na wysoką. To powinno pomoc.
    Jeśli ustawię wysoką rozdzielczość, kliknięcie ZZ działa, ale gra jest bardzo wolna dla mnie i innych graczy. Dlatego go nie mam i czekam na naprawę. Jest to zgłaszane.

Problem ze zbiorem na tablecie, telefonie zgłoszę.
    @Dogberry11 (PL1)
    Odnosnie problemu ze zbiorem na tablecie - w czym dokładnie jest problem, jak nie możes go uruchomić?
  • Półpasierb (PL1)Półpasierb (PL1) PL1 Posty: 48
    edytowano 11.05.2023
    Kolejny problem - plansza wzmocnien - po najechaniu na dowolną odznake pokazuje co daje ta odznaka (to oczywiste) , tylko ze zaslania mozliwosc sprawdzenia ile kosztuje odznaka i zaslania mozliwosc kupna takowej odznaki ( i co wiecej , jesli rusze kursorem to calkowicie znika okienko danej odznaki) - nie to ze mam parcie na kupowanie ale nawet jesli bym chcial to nie mam takiej mozliwosci.
    Ciekawe ile i gdzie jeszcze takich kwiatków wyrośnie.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Półpasierb (PL1) powiedział(a):
    Kolejny problem - plansza wzmocnien - po najechaniu na dowolną odznake pokazuje co daje ta odznaka (to oczywiste) , tylko ze zaslania mozliwosc sprawdzenia ile kosztuje odznaka i zaslania mozliwosc kupna takowej odznaki ( i co wiecej , jesli rusze kursorem to calkowicie znika okienko danej odznaki) - nie to ze mam parcie na kupowanie ale nawet jesli bym chcial to nie mam takiej mozliwosci.
    Ciekawe ile i gdzie jeszcze takich kwiatków wyrośnie.
    Zostało to wczoraj zgłoszone czekamy na naprawę.
    Diana
  • Ok dzieki za odpowiedz 
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Witam, jest już 17 maja, a na telefonie nadal są problemy z grą  :#😖😖
    Jeśli nie możesz grać w grę na swoim telefonie (wersja przeglądarkowa Big Farm na urządzeniach mobilnych):

Spróbuj uruchomić grę za pomocą nowej aplikacji Big Farm w mobilnej wersji beta (wymaga Androida 10 lub nowszego) lub zagraj na PC.
    Twój problem z grą, która nie działa na urządzeniach mobilnych, jest znany, zespół się nim zajmuje. Nie wiemy, kiedy zostanie to naprawione.
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Gram na  PC ,ale czasami muszę wejść i z telefonu grać , ściągać apki nie będę póki nie będzie to konieczne  i tak dużo apek trzeba mieć teraz na tel . , jeszcze grę dodać to zaraz tel. będzie zapchany , dlatego gram  na przegl. Ze problem jest znany zespołowi to wiem ,ja się pytam kiedy w końcu naprawią. Pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    FAN2 (PL1) powiedział(a):
    Gram na  PC ,ale czasami muszę wejść i z telefonu grać , ściągać apki nie będę póki nie będzie to konieczne  i tak dużo apek trzeba mieć teraz na tel . , jeszcze grę dodać to zaraz tel. będzie zapchany , dlatego gram  na przegl. Ze problem jest znany zespołowi to wiem ,ja się pytam kiedy w końcu naprawią. Pozdrawiam
    Nie wiemy jeszcze kiedy zostanie to naprawione.
    Diana
    no to tylko pozostaje pytanie : po co była ta aktualizacja?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik