Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Mistrzostwa sojusznicze co dwa tygodnie.......???

124»

Komentarz

• Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Asienka.k10Game (PL1) powiedział(a):
    Mistrzostwa zaczynają się o północy czyli 16stego zgodnie z planem.

Dokładnie tak jak w info od GGS 

pozdrawiam Magda
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 16.04.2023
     Narzekaliście ludzie, że co 2 tygodnie zrobili i pewnie się wam nie śniło, że potem co tydzień będą. A tu taka niespodzianka ;)

Podzielam opinie, że co za dużo to niezdrowo. Nie ma w tym żadnej frajdy. Bardziej cotygodniowa konieczność. Człowiek chce odbębnić i mieć za sobą.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    My gramy co drugie ,  jest czas na odpoczynek od ms bo juz bokiem wychodzą
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 17.04.2023
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    My gramy co drugie ,  jest czas na odpoczynek od ms bo juz bokiem wychodzą
    Niby tak, ale w międzyczasie są inne eventy sojusznicze i nie tylko, więc odpoczywać tak naprawdę nie ma kiedy ;) Nie ma tu dnia, że wchodzisz i nic nie musisz. No wiadomo - nie musisz w ogole wchodzić i grać ;) ale chodzi mi o wydarzenia. Nawet gdyby się chciało, to nie idzie wszystkiego zrobić. A jest ich tyle, że czasem można się pogubić. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dlatego też trzeba sobie ustawić priorytety i stopień zaangażowania w eventy. Ja większość robię na ćwierć gwizdka, a na maksymalnie dwóch się koncentruję. Niektórych nie robię od lat, bo szkoda czasu a nagrody niewarte wysiłku.
    Gra tylko dla przyjemności
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Hmm, ja mam trochę odmienne zdanie.  Zdarzyło mi się kiedyś, że zalogowałam się i żadnego eventu nie było (jakieś przesunięcie, coś tam się poplątało, jakieś zamieszanie - w każdym razie jeden dzień wolny od eventów) i o dziwo, zamiast odetchnąć, nie wiedziałam, co ze sobą (farmą) zrobić. Tak siać kukurydzę dla samego siania i patrzenia jak rośnie... ;) Wypędziło mnie to z gry szybciej niż zmęczenie trzema eventami trwającymi równocześnie. Posiałam pszenicę i się najzwyczajniej wylogowałam. Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak nic się w grze nie dzieje, to i mnie w niej nie ma, bo nic mnie w niej nie trzyma.

• Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    czas wolny też ma swoją wartość :) A dawno temu było mniej eventow i tez dało się grać...Poza tym, zawsze jest coś do zbudowania, ulepszenia itp. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik