Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Cukrowy pałac - poziomy ulepszenia

karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
edytowano 16.03.2023 w Pytania ogólne Big Farm
Chciałabym zapytać, czy ktoś może wie, jakie nagrody zdobywa się za odblokowanie/ulepszenie poszczególnych poziomów w cukrowym pałacu oraz ile potrzeba punktów, by te poziomy odblokować? I od razu doprecyzuję: nie chodzi mi o te trzy dekoracje za poziom 5, 10 i 15, ale poszczególne nagrody za każdy poziom (zazwyczaj są to jakieś wybrane produkty i lizaki). 

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym zapytać, czy ktoś może wie, jakie nagrody zdobywa się za odblokowanie/ulepszenie poszczególnych poziomów w cukrowym pałacu oraz ile potrzeba punktów, by te poziomy odblokować? I od razu doprecyzuję: nie chodzi mi o te trzy dekoracje za poziom 5, 10 i 15, ale poszczególne nagrody za każdy poziom (zazwyczaj są to jakieś wybrane produkty i lizaki). 


    Witam  :)
    Znalazłam tu informację https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Spenden_an_den_Zuckerpalast
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 17.03.2023
    Dziękuję Diano, jednak niestety te nagrody, do których link podałaś, są nieaktualne - dotyczą pałacu sprzed wprowadzenia lizaków. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 17.03.2023
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję Diano, jednak niestety te nagrody, do których link podałaś, są nieaktualne - dotyczą pałacu sprzed wprowadzenia lizaków. 
    Niestety nie ma aktualnych informacji w takim razie. Ja mam tylko taka informację 

     
    i taką 

    Diana
    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję Diano - każda informacja jest tu dla mnie na wagę złota. 

    Po Twoim poście przyszedł mi do głowy pewien pomysł - o ile użytkownicy zechcieliby pomóc - by stworzyć w takim razie własną (tu, na forum) listę aktualnych nagród za poszczególne poziomy w pałacu... 

    Ja dorzucam od siebie poziom 11:


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    super pomysł



  • lato22 (PL1)lato22 (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 17.03.2023
    ..
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    lato22 (PL1) powiedział(a):
    Już taka lista została stworzona jaka nagroda jest pod jakim poziomie na farmie Cukierkowej -)) oczywiście nie na forum ale pod linkiem znajdziesz to czego tak bardzo szukasz-)))

    https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Spenden_an_den_Zuckerpalast
    Podana przez Ciebie lista jest nieaktualna. Jest to lista stworzona przed aktualizacją, która zmieniała walutę z cukrowych kuponów na cukrowe lizaki. Przy okazji zmieniono również nagrody zdobywane przez nas przy ulepszaniu pałacu.
  • lato22 (PL1)lato22 (PL1) PL1 Posty: 6
    A czy to ważne jakie nagrody dostaniemy jak tak lepiej sprzedać produkt bez budowania pałacu bo więcej lizaków się dostanie i w rachunku końcowym lepiej na tym wychodzimy. Pałać każdy z nas wybuduję raz dla ozdób  i nie będzie za każdym razem nabijał 550000 lizaków żeby dostać tak wspaniałą nagrodę  250 super nawozu do szklarni. Lepiej sobie lizaki wymienić u kupca na fiolety a one bardziej nam się przydadzą w grze. 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    lato22 (PL1) powiedział(a):
    A czy to ważne jakie nagrody dostaniemy jak tak lepiej sprzedać produkt bez budowania pałacu bo więcej lizaków się dostanie i w rachunku końcowym lepiej na tym wychodzimy. Pałać każdy z nas wybuduję raz dla ozdób  i nie będzie za każdym razem nabijał 550000 lizaków żeby dostać tak wspaniałą nagrodę  250 super nawozu do szklarni. Lepiej sobie lizaki wymienić u kupca na fiolety a one bardziej nam się przydadzą w grze. 
    Tak, uważam, że to ważne, by gracze mieli dostęp do aktualnych informacji i mogli je sobie w każdej chwili sprawdzić. W samym pałacu nie mamy możliwości przyjrzenia się nagrodom za poszczególne ulepszenie (widzimy tylko to, co dostaniemy za aktualnie ulepszany poziom), więc jeżeli mielibyśmy ją na forum, byłby to duży plus.
  • Tutaj od jakiegoś czasu nie ma czegoś takiego jak przejrzystość.  Liczy się Twój wkład w złoto które kupisz. Proste jak drut. Albo co gorsza nie kupisz to wtedy jesteś tzw gorszym sortem. Nie wiem co lepsze :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Półpasierb (PL1) powiedział(a):
    Tutaj od jakiegoś czasu nie ma czegoś takiego jak przejrzystość.  Liczy się Twój wkład w złoto które kupisz. Proste jak drut. Albo co gorsza nie kupisz to wtedy jesteś tzw gorszym sortem. Nie wiem co lepsze :)
    I właśnie dlatego, że brak pewnych odpowiedzi w grze, zadałam pytanie na forum, licząc, że znajdą się gracze, którzy uzyskać tę odpowiedź mi pomogą. Mogłam oczywiście zamiast tego siedzieć z założonymi rękami i narzekać, że gra nie działa tak, jak bym tego chciała; że nie mogę uzyskać w grze informacji, na których mi zależy...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 16.05.2023




  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik