Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY !!! :(

Dziś zauważyłam jak weszłam na grę .. że Dzień świętego Patryka 
strzałka która prowadziła gdzie jest psikus nie działa mi ......? mam ją szarą !!! 
Przelogowanie nie pomaga , zresztą nie tylko ja mam ten błąd w grze ?.. Zróbcie coś z tym ..!!!! :( 
«1

Komentarz

  • w krainie marzeń jest błąd 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    zdzicho3591 (PL1) powiedział(a):
    w krainie marzeń jest błąd 
    Witam :)
    Jaki błąd?
    Diana
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    od 2 dni nie moge otworzyc krowiej spolecznosci zeby zebrac mleko
  • Witam, od kilku dni skrzynki wypadają tylko z silos 1 szt. oraz z kompostownik 1szt. Obory, chlewy, młyny te obiekty nic nie dają a najeżdżając na opis skrzynki pisze że z tych budynków też powinno wyskakiwać. Czy będzie jakaś naprawa tego błędu?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Witam, od kilku dni skrzynki wypadają tylko z silos 1 szt. oraz z kompostownik 1szt. Obory, chlewy, młyny te obiekty nic nie dają a najeżdżając na opis skrzynki pisze że z tych budynków też powinno wyskakiwać. Czy będzie jakaś naprawa tego błędu?
    Witam :)
    One wypadają losowo, ale zgłoszę to w poniedziałek.
    Diana
  • Dziękuję :) 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Ostatnia nagroda za wysiłek w szukaniu balonów jest  do wybrania ,tylko co wybrać jak wszystkie są jednakowe , to błąd czy zmierzone :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Ostatnia nagroda za wysiłek w szukaniu balonów jest  do wybrania ,tylko co wybrać jak wszystkie są jednakowe , to błąd czy zmierzone :)
    Witam :)
    W poniedziałek zapytam się o to.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Dziś zauważyłam jak weszłam na grę .. że Dzień świętego Patryka 
    strzałka która prowadziła gdzie jest psikus nie działa mi ......? mam ją szarą !!! 
    Przelogowanie nie pomaga , zresztą nie tylko ja mam ten błąd w grze ?.. Zróbcie coś z tym ..!!!! :( 
    Masz szara strzałkę bo prawdopodobnie zebrałaś wszystkie zbiory a nie znalazłaś Leprechauna. To nie jest błąd.
    Diana
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Tak jak piszesz Diano to nie błąd co nie oznacza ,że jest wszystko w porządku .Psikusy od Leprechauna. sa słabo widoczne i niejednokrotnie , nie widac tej 'niewidocznej" mgiełki :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Po prostu najpierw trzeba sprawdzić tego leprechauna czy strzałka jest na zielono. Dopiero potem zbierać.
    Niestety faktycznie psikusy są e zasadzie niewidoczne na kompie, o telefonie nie wspominając 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Z tego wychodzi, że najlepiej sprawdzać co 5 minut, bo nie wiemy, kiedy karzeł się pojawi...

    Jasne, można sprawdzić przy okazji (o ile w ogóle się o tym pamięta), ale póki psikusy nie będą "dawać po oczach", to zawsze będzie kiepsko. W pierwszych edycjach nie było z tym większego problemu. Potem zmieniono kolor mgiełki i od tego czasu"zapsikusowane" budynki ciężko odróżnić od reszty.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Z tego wychodzi, że najlepiej sprawdzać co 5 minut, bo nie wiemy, kiedy karzeł się pojawi...

    Jasne, można sprawdzić przy okazji (o ile w ogóle się o tym pamięta), ale póki psikusy nie będą "dawać po oczach", to zawsze będzie kiepsko. W pierwszych edycjach nie było z tym większego problemu. Potem zmieniono kolor mgiełki i od tego czasu"zapsikusowane" budynki ciężko odróżnić od reszty.
    Skrzat pojawia się co 5 godzin a nie 5 minut .
    Diana

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Oczywiście, że pojawia się co 5 godzin. Ale jeżeli zdarzy nam się go przegapić, to nigdzie nie ma informacji, o której dokładnie godzinie go przegapiliśmy i kiedy dokładnie minie kolejnych 5 godzin. 

    Możemy to wszystko rozkładać na czynniki pierwsze, ale ogólny wniosek i tak pozostanie ten sam: psikusów nie widać zbyt dobrze, zlewają się z tłem i przez to radość z eventu jest mniejsza.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Oczywiście, że pojawia się co 5 godzin. Ale jeżeli zdarzy nam się go przegapić, to nigdzie nie ma informacji, o której dokładnie godzinie go przegapiliśmy i kiedy dokładnie minie kolejnych 5 godzin. 

    Możemy to wszystko rozkładać na czynniki pierwsze, ale ogólny wniosek i tak pozostanie ten sam: psikusów nie widać zbyt dobrze, zlewają się z tłem i przez to radość z eventu jest mniejsza.
    Takiej rozpiski nigdy nie było a kolor mgiełki jest jaki jest i to nie jest błąd. Dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna.
    Diana 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    U mnie to tej mgły w ogóle nie widać, nawet jej nie szukam i nie zwracam uwagi czy jest czy nie. Z kolei nagrody z garnka nie powalają, jak się trafi złoto to szok, a koniczynki można zbierać na dekoracje i nagrody za wysiłek, ale i jedno i drugie są fatalne jakościowo. Przecież w grze można za darmo od czasu do czasu dostać o wiele lepsze nagrody. Tak że nie ma się o co szarpać- chyba ze ktoś lubi szaleńczą rywalizację.
    To już wolę sezon koński
  • ala56987 (PL1)ala56987 (PL1) PL1 Posty: 16
    "potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa" zamiast gry. od pół godziny nie można wejść do gry
  • Wanatki (PL1)Wanatki (PL1) PL1 Posty: 20
    U mnie taki komunikat:

    Ochrona połączenia jest obniżona. Przestępcy mogą próbować wykraść dane ze strony internetowej. Zalecamy opuszczenie tej strony internetowej.

    Adres internetowy:

    bigfarm-html5.goodgamestudios.com

    Powód:

    Nieprawidłowa nazwa certyfikatu. Nazwa nie znajduje się na liście dozwolonych lub została jawnie wykluczona. 

  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    edytowano 05.04.2023
    Cześć
    Gra powinna teraz działać poprawnie. serwer się zawiesił, ale wszystko jest już naprawione.
  • Witam, po zakończonej budowie olśniewającej zagrody kaczek nie można dodać pracowników a co za tym idzie nie uruchomię produkcji. Nic nie daje przelogowanie, ponowne uruchomienie komputera, usunięcia plików cookies. Proszę o usunięcie błędu. Pozdrawiam.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Witam, po zakończonej budowie olśniewającej zagrody kaczek nie można dodać pracowników a co za tym idzie nie uruchomię produkcji. Nic nie daje przelogowanie, ponowne uruchomienie komputera, usunięcia plików cookies. Proszę o usunięcie błędu. Pozdrawiam.

    Witam  :)
    Przekazałam.
    Diana 
  • Dziękuję nie wiem czy to naprawiony błąd czy samoistnie się naprawiło ale dziś mogłam dodać pracowników. Pozdrawiam.

  • DoniaZet (PL1)DoniaZet (PL1) PL1 Posty: 28
    Od wczoraj zauważyłam, że nie dolicza mi pkt jarmarcznych za zbiór np. kwiatków z żetonow wzmocnien nałożonych na wisnie, brzoskwinie. Pytałam w sojuszu i parę osob ma podobnie. Czy to jest bład czy tak już bedzie? Pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    DoniaZet (PL1) powiedział(a):
    Od wczoraj zauważyłam, że nie dolicza mi pkt jarmarcznych za zbiór np. kwiatków z żetonow wzmocnien nałożonych na wisnie, brzoskwinie. Pytałam w sojuszu i parę osob ma podobnie. Czy to jest bład czy tak już bedzie? Pozdrawiam
    Witam
    Poprawka ,która była miała na celu naprawę tego błędu. Wszystko już powinno działać.
    Diana
  • ala56987 (PL1)ala56987 (PL1) PL1 Posty: 16
    ginie nam z kont złoto, złotniczki, licencje na złoto, karma, nawozy. czy z tym naprawdę nie można nic zrobić? nie można tego zgłaszać do wsparcia, bo tam odpowiedź jest zawsze ta sama: wszystko jest w porządku. o ile w ogóle jest jakaś odpowiedź
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ala56987 (PL1) powiedział(a):
    ginie nam z kont złoto, złotniczki, licencje na złoto, karma, nawozy. czy z tym naprawdę nie można nic zrobić? nie można tego zgłaszać do wsparcia, bo tam odpowiedź jest zawsze ta sama: wszystko jest w porządku. o ile w ogóle jest jakaś odpowiedź
    Witam
    A czy spróbowałaś się przelogować? Czy po tym wszystko nie wraca?
    Diana
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam wszystkich.

               Co do tego co ginie na farmach . Dzieje się tak gdy się logujecie  na farmę i po zatwierdzeniu hasła  naciskacie potwierdzenie . Przy słabym internecie i zaśmieconej przeglądarce laguje i dochodzi do przeskoczenia tego potwierdzenia na potwierdzenia zakupów za złoto, złotniczki lub certyfikaty za złoto . Suport widzi że dokonaliście transakcji  więc dla nich jest wszystko w porządku ale już dla nas nie bo nie chodziło nam o takie zakupy.
               Rozwiązanie ? Jest tylko czy będzie się im chciało to zrobić ?  Wystarczy opóźnić wyskakiwanie ofert podczas logowania do farmy o 2-3 min. a nie nachalnie od razu .

    Ps. Ja mam farmę w zakładce na pasku więc nie wpisuję za każdym razem loginu i hasła tylko klikam w zakładkę i wchodzę a zakupy za złoto w ustawieniach mam na 1 . Jeśli ktoś ma lepszy sposób proszę wpisać.   
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Żarty na bok - takie rzeczy nie w tej grze
  • ala56987 (PL1)ala56987 (PL1) PL1 Posty: 16
    Witaj Diano. Przelogowanie nic nie dało. Złoto zginęło nam:
    1 gracz - w trakcie wpłacania dolarów na konto sojuszu
    2 gracz - w trakcie płacenia za naprawę żetonu
    3 gracz czyli ja, w trakcie otwierania skrzynek. ale mój przypadek jest z marca. dwa powyższe to świeżynka. 2-gi gracz potwierdza także, że często ginie mu złoto, ale w małych ilościach. natomiast teraz sporo mu ściągnęło:(
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Niestety dla Was, każdy z powyższych przypadków można wyjaśnić zwykłą pomyłką:

    1. wpłata na konto sojuszu:
    można wpłacić dolary, złoto, wioskowe dolary

    2. płacenie za naprawę żetonu
    żeton (o ile nie ma się wykupionej subskrypcji) można naprawić tylko za złoto dla subskrybentów pojawia się opcja albo za dolary, albo za złoto 

    3. otwieranie skrzynek
    po otworzeniu wszystkich tajemniczych skrzyń, automatycznie pojawia się opcja kupienia następnych za złoto (każda kosztuje 250 złota) z panelu otwierania skrzynek




Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik