Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Listopadowa aktualizacja

Witajcie.
Zapraszam do dyskusji odnośnie nowego ogłoszenia. TU możecie zapoznać się z jego treścią.


  

Komentarz

  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Zamiast wprowadzać nowe aktualizacje jak zwykle z błędami i odbierające graczom coraz bardziej chęć do gry GGS powinien zająć się tym co mamy aby działało poprawnie.
  • i nad czym tu w sumie dyskutować? ze kalendarz adwentowy że jakieś poprawki... hura :/
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jako że zazwyczaj narzekam, to tym razem pochwalę :) Bardzo podoba mi się rozdzielenie piwnicy na część z dekoracjami i część z łodziami (gdzieś o to nawet prosiłam). W końcu nie muszę wyrzucać łodzi do kosza i mogą bezpiecznie czekać na Warsztat Mikołaja. Drugim plusem jest uporządkowanie zliczania dekoracji w piwnicy. Nareszcie na każdej farmie wyświetla się ich jedna i ta sama ich ilość, więc w końcu wiem, ile ich tak naprawdę mam i czy zbliżam się do maksimum :)

    Z kontrolą ilości dekoracji w piwnicy do tej pory miałam spory kłopot i często kończyło się to (bezsensownym i nieopłacalnym dla mnie) wyrzucania ich do kosza, gdy ni z tego, ni z owego piwnica okazywała się pełna...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik