Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Październikowa aktualizacja już jest!!!

Witajcie :)
Zapraszam do dyskusji odnośnie nowego ogłoszenia. TU możecie zapoznać się z jego treścią.
Diana
«13

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 04.10.2022
    Ogłoszenie jak ogłoszenie. Dyskusję można rozpocząć po aktualizacji i weryfikacji błędów z nią związanych. I po odkryciu ukrytych aktualizacji :/
    I dodam jeszcze , że aktualizacja jak zwykle podczas eventu- tym razem silos rybny i jarmark- czy już nie można inaczej?
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    i zlikwidujcie górną reklamę w chromie, po tej aktualce. do bocznej przywykłem, ale gorna przeszkadza w grze. Tak było już raz na Grecie, a teraz na głownej :((
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Na czym polega "dostosowanie poziomów unii"? Ja mam chyba za niski poziom, by zauważyć jakąkolwiek różnicę.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie ma żadnej póki co
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Na czym polega "dostosowanie poziomów unii"? Ja mam chyba za niski poziom, by zauważyć jakąkolwiek różnicę.
    Zmniejszyły się ilości produktów jakie trzeba zebrać do następnego poziomu.
    Diana
  • oj chyba nic się nie zmniejszyło, jak dla poziomu 7 było 61100, tak nadal jest :( 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dziewczyna z L. (PL1) powiedział(a):
    oj chyba nic się nie zmniejszyło, jak dla poziomu 7 było 61100, tak nadal jest :( 
    Łatwiejsze są pierwsze 3 poziomy:(
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dla poziomu 4 próg również pozostał bez zmian, ale tak jak pisałam wcześniej, tu jeszcze nie ma kosmicznych wymagań. 


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 05.10.2022
    czyli szumne zapowiedzi zakończyły się w zasadzie zmianami o znikomym stopniu znaczenia. Ale wysoko 7 poziom- ho ho ho :)
    No to chyba zbieranie punktów unii potrwa latami, diamenty i obsydiany to przy tym pikuś :'(
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dla mnie największy kłopot z unią (na teraz), to pamiętanie o odbieraniu tych punktów - przez swoje zapominalstwo tracę i zazwyczaj nie odbieram pełnej ilości. Przyznam, że wolałabym, by punkty unii dopisywały się automatycznie przy logowaniu tak, jak premia za dzienne logowanie. 
  • Diana powiedział(a):
    Dziewczyna z L. (PL1) powiedział(a):
    oj chyba nic się nie zmniejszyło, jak dla poziomu 7 było 61100, tak nadal jest :( 
    Łatwiejsze są pierwsze 3 poziomy:(
    ok, choć tyle dobrego dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli.... A dla reszty? - figa z makiem, idę smutać do kąta :(
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 05.10.2022
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Na czym polega "dostosowanie poziomów unii"? Ja mam chyba za niski poziom, by zauważyć jakąkolwiek różnicę.
    Zmniejszyły się ilości produktów jakie trzeba zebrać do następnego poziomu.
    Diana
    A bo to chyba chodzi o to zebrane mleko, kukurydze itp....i myślę tego nam było trzeba ;)
    100 % graczy miała problem zebrać 15 tys, mleka, jak dobrze, że ggs nam pomogło ;)
    bo jak o zbieranie pkt, to jakoś nie widać różnicy

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Na czym polega "dostosowanie poziomów unii"? Ja mam chyba za niski poziom, by zauważyć jakąkolwiek różnicę.
    Zmniejszyły się ilości produktów jakie trzeba zebrać do następnego poziomu.
    Diana
    A bo to chyba chodzi o to zebrane mleko, kukurydze itp....i myślę tego nam było trzeba ;)
    100 % graczy miała problem zebrać 15 tys, mleka, jak dobrze, że ggs nam pomogło ;)
    bo jak o zbieranie pkt, to jakoś nie widać różnicy

    Dokładnie:
    Ja miałem jeszcze problemy z lucerną i brukwią ;) a jeszcze humus i karma dla kur? O dzięki  Ci Zespole!
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    A ja bym proponowała, żeby przyrost punktów  Unii wzrastał codziennie o 1 , zamiast 30 na stałe. byłoby 31, 32, 33  itd.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mi się wydaje , że przedtem też było tyle samo pkt, co teraz.   Ale chciałem o czym innym. Dostałem niespodziankę , dekorację 2x2 za 25 pkt na 10 lecie BF.  Fajnie, ale troszkę dziwne podejście, niedawno, ot tak za darmo dawaliście opierzony kasztelan, czy parasol 2x2 za 34 pkt, a tu taka okazja i tylko 25? słabo się cenicie. Diano przekaż to do GGS.  :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Nie narzekaj - ja tam nic nie dostałam...
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Witajcie
    Tylko gracze, którzy grają w Big Farm od 10 lat, otrzymali tę dekorację. To część uroczystości. Więcej informacji otrzymamy później. Kiedy zaczynają się uroczystości.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 06.10.2022
    No chyba już się zaczęły te uroczystości, skoro pierwsze nagrody zostały rozdane... :) 

    Gratulacje dla 10-latków - za tę wytrwałość rzeczywiście należy Wam się nagroda :)



  • A ja to nawet pomału sie już boje tych uroczystości, im bardziej cos zapowiadane, tym większe nic dla graczy, a ostatnio to już nawet obawa co nam jeszcze z nagród okroją i czy znów nie wskoczy jakieś nowe cudowne pudełko ze starymi kurnikami
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Panda powiedział(a):
    Witajcie
    Tylko gracze, którzy grają w Big Farm od 10 lat, otrzymali tę dekorację. To część uroczystości. Więcej informacji otrzymamy później. Kiedy zaczynają się uroczystości.
    Gram w BF od 10 lat a dekoracji nie otrzymałam:(((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Panda powiedział(a):
    Witajcie
    Tylko gracze, którzy grają w Big Farm od 10 lat, otrzymali tę dekorację. To część uroczystości. Więcej informacji otrzymamy później. Kiedy zaczynają się uroczystości.
    Gram w BF od 10 lat a dekoracji nie otrzymałam:(((
    Może jeszcze nie minęło pełnych 10 lat.
    Diana
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Diana powiedział(a):
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Panda powiedział(a):
    Witajcie
    Tylko gracze, którzy grają w Big Farm od 10 lat, otrzymali tę dekorację. To część uroczystości. Więcej informacji otrzymamy później. Kiedy zaczynają się uroczystości.
    Gram w BF od 10 lat a dekoracji nie otrzymałam:(((
    Może jeszcze nie minęło pełnych 10 lat.
    Diana
    Może Diano, poczekam :)
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Moje 10- lat minie dopiero w 2023 r  ...., więc jeszcze się naczekam na jakąkolwiek 
    dekoracje .... :D 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Swoją drogą ...jak wygląda ta dekoracja , która jest na te 10 - urodziny ..? 
    ..bardzo ciekawa jestem jak wygląda ..? , jak ktoś może podesłać ..coś ..? 

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
     
    to dostała moja szefowa 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
     
    to dostała moja szefowa 
    Dziękuję za podesłanie ..!! 
    Czuję niesmak ....bo na te 10 -rocznicę spodziewałam się czegoś .....Większego !!!
    ..tu akurat GGS ..nie popisało się ..? :( i jeszcze tak malutkiego ...? . Uważam że ludzie którzy są tu ...przez tyle lat zasługują na coś ..większego ...,choć to jest 
    tylko moje zdanie ..!! 
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 15.10.2022
    dekoracja ładna, dobrze ze  małych rozmiarów  bo 2x2 , ale z okazji 10-lecia jej wartośc zadowolenia  mogłaby wynosić conajmniej 250 :) widac jak ggs ceni graczy grających z nimi od początku :( liczyłam na coś extra i się przeliczyłam
    osobiście czuję się niedoceniona   i nie bardzo mam co świętować
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Z zapowiedzi na ten miesiąc można wnioskować, że przed nami jeszcze event polegający na budowaniu dekoracji na 10lecie, czyli dostaniemy dekorację, której zadowolenie będziemy podnosić we własnym zakresie (pewnie zbiorami).

    Ta dekoracja, którą otrzymali gracze z 10letnim stażem teraz, sama w sobie jest już czymś ekstra - dodatkową niespodzianką. Dostaliście coś, czego inni gracze nie dostaną, więc zostaliście w szczególny sposób docenieni. 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Z zapowiedzi na ten miesiąc można wnioskować, że przed nami jeszcze event polegający na budowaniu dekoracji na 10lecie, czyli dostaniemy dekorację, której zadowolenie będziemy podnosić we własnym zakresie (pewnie zbiorami).

    Ta dekoracja, którą otrzymali gracze z 10letnim stażem teraz, sama w sobie jest już czymś ekstra - dodatkową niespodzianką. Dostaliście coś, czego inni gracze nie dostaną, więc zostaliście w szczególny sposób docenieni. 
    A nie będzie tak, że za rok dostaną ją kolejni?
    Tak było z farmerskim placem zabaw na 5 lecie BF. Moje 5 lat minęło w listopadzie i nie dostałam wtedy dekoracji. Dostałam ją rok później.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Fajnie by było, aczkolwiek osobiście jestem pesymistką właśnie po sytuacji z dekoracją za 5lecie. Ostatecznie bowiem z tą  dekoracją (za 5lecie) skończyło się tak, że otrzymało ją kilka roczników (nie wiem, czy to były dwa, czy trzy), ale potem system się popsuł i dekoracja za 5lecie została usunięta z gry. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik