Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Z-z-z-zmiany na lepsze

13»

Komentarz

  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 06.07.2022
    teraz jeszcze zapowiadają ze bonusy z Tessy i Grety wejdą do stałych wiosek, więc znowu będziemy stratni (chociaż już na diamentach byliśmy sporo do tyłu), a oni zamiast naprawiać to wprowadzają kolejne nowości dla wybranych...
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    " Ulepszenie" Koła Fortuny to moim zdaniem kompletna porażka... zawiesza się, wolno działa ...
    Konieczne ulepszenie...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 23.09.2022
    Znalazłem zmianę na lepsze- nagrody w wioskowym jarmarku. W lidze platynowej zamieniono skrzynie złote na srebrne, w tm za miejsca 6-1- i 11 -15. Znowu kogoś zabolały nagrody w postaci skrzyń ze złotem nawet dla tych co się trochę starają. Masakra po co w ogóle próbować się spinać?
    W dwóch skrzyniach złotych za osiągnięcia w jarmarku miałem żetony i fiolety. To i e srebrnych jest to samo. Kolejny event do odstawienia na bok i robienia bez znaczenia. Został tylko jeszcze jeden... sensowny 
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Z-z-z zmiany na lepsze , dla go to na lepsze bo na pewno nie dla nas graczy ,licencje pozabierane ,nawet w parku radości nie ma już o co grać :(,
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 27.09.2022
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Z-z-z zmiany na lepsze , dla go to na lepsze bo na pewno nie dla nas graczy ,licencje pozabierane ,nawet w parku radości nie ma już o co grać :(,
    No właśnie też zauważyłam. I teraz prawdę mówiąc nie bardzo mam tam co kupić...

    Ale z drugiej strony ostatnio pojawiły się licencje w silosie rybnym i zwykłym - ciekawe, czy to przez pomyłkę, czy tak już zostanie...
    Post edited by karadok (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    w parku radości można jeszcze kupić żetony do koła fortuny, to chyba jedyne sensowne zakupy
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 28.09.2022
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Z-z-z zmiany na lepsze , dla go to na lepsze bo na pewno nie dla nas graczy ,licencje pozabierane ,nawet w parku radości nie ma już o co grać :(,
    też zauważyłam tę "zmianę na lepsze"...
    dziś chciałam kupić coś za bilety z parku... tylko nie bardzo jest co kupić...
    nawet 2 licencji, które mogliśmy co jakiś czas kupić za bilety z parku Zespół nam żałuje?
    był czas, gdzie w parku była za każdym razem walka o miejsce w klasyfikacji...
    gdzie była walka o miejsca 1-10 bo oprócz innych nagród można było zdobyć złote skrzynie...
    tylko skrzyń już tam nie ma...
    jesien się zaczęła, wiele osób ma teraz więcej czasu na zabawę... tylko Zespół chyba bardziej chce, abyśmy darowali sobie klikanie na farmie...

    Zespole, może nam powiesz, gdzie szukać teraz motywacji do walki, do gry?

    A przy okazji - czy Zespół planuje w tym roku warsztat Mikołaja? I czy naprawił mikołaja zepsutego po ostatnich poprawkach? Bo jak było rok temu, pamiętamy...
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Z-z-z zmiany na lepsze , dla go to na lepsze bo na pewno nie dla nas graczy ,licencje pozabierane ,nawet w parku radości nie ma już o co grać :(,
    Witam :) 
    Warsztat Świętego Mikołaja powinien być ,ale nie mam jeszcze żadnych informacji na ten temat. Zabranie licencji z Parku zgłosiłam od razu jak się Park pojawił.
    Diana 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Z-z-z zmiany na lepsze , dla go to na lepsze bo na pewno nie dla nas graczy ,licencje pozabierane ,nawet w parku radości nie ma już o co grać :(,
    Witam :) 
    Warsztat Świętego Mikołaja powinien być ,ale nie mam jeszcze żadnych informacji na ten temat. Zabranie licencji z Parku zgłosiłam od razu jak się Park pojawił.
    Diana 
    Diano, dziękuję za wiadomość.
    To czekamy na prawdziwe zmiany na lepsze. Czekamy, aby choć 1 licencja w Parku wróciła. Czekamy, aby za miejsca 1-10 były jakieś złote skrzynie. Bo aktualnie prawie wszystkie zmiany to zmiany na gorsze, niestety...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik