Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Przyszłość jest tutaj: Gotowi na Unię Farmerów?

13»

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Po prostu każdy chce zarobić, a że paru naiwnych zainwestuje.... Ich pech 
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
     Masz rację .
    Ale takie zagrania jakoś mi osobiście nie za bardzo się podobają  bo uderzają w graczy którzy zaczynają grać w tą grę i nawet nie wiedzą że istnieje to forum. A coś co morze im pomóc na farmie to lipa.
      
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    ooo, właśnie, naprawa problemu z logowaniem na forum - tak mi się przypomniało, czytając Waszą rozmowę :)

    Ale wracając do głównego zagadnienia, dodam jeszcze, że to nie uderza tylko w nowych graczy, ale w nas wszystkich. Rożne bowiem mogą być konsekwencje "wersji pokazowej". Może to być zaprezentowanie w pierwszym etapie kilku opcji (np. kilku poziomów unii) i później dodanie reszty, ale również może to być przebudowa całego systemu, zmiana nagród już zdobytych itp. i wtedy jest gorzej. Chyba z obydwoma opcjami już w grze mieliśmy do czynienia, więc ciężko przewidzieć, w jakim kierunku pójdzie unia. Z resztą, jak tak sobie myślę, to dotyczy całej gry, Zawsze mogą nastąpić zmiany, które przebudują zasady działania czegokolwiek (jak przywołane wcześniej odznaki, ale też laboratorium czy rywalizacja konna) i niestety jako gracze musimy się z tym pogodzić. Jedyne co możemy zrobić, to się dostosować.
  • skoro to jest "ekskluzywna wersja pokazowa", to jak ktoś sobie kupi pakiet z PU, to potem GGS "ekskluzywnie" odda mu pieniądze?
     i tak na marginesie, u mnie największy pakiet kosztuje 100chf (dziś około 4.81pln), w PL ten sam pakiet jest tańszy o około 100 pln.... Rozumiem, różne kursy walut, etc, ale żeby aż tak lecieć w ciula z graczami, oj bzy bzy, GGS nieładnie, sami nie wiecie już, jak i za ile sprzedawać Wasze pixelki.... Czy myślałam o zakupie PU - oczywiście, czy kupię - oczywiście, ale dopiero gdy wszystkie błędy w grze będą naprawione :wink:
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dzień dobry :)
    Unia Farmerska z Nami zostanie .Nie będzie ekskluzywnej  wersji demo. Błędy sukcesywnie są naprawiane ,ale nie wszystkie można odtworzyć na serwerach testowych. Co do cen pakietów to przekazałam Twój post CM-owi  .
    Diana 



  • Tessa na wersji z NK  nie działa
  • Diana powiedział(a):
    Dzień dobry :)
    Unia Farmerska z Nami zostanie .Nie będzie ekskluzywnej  wersji demo. Błędy sukcesywnie są naprawiane ,ale nie wszystkie można odtworzyć na serwerach testowych. Co do cen pakietów to przekazałam Twój post CM-owi  .
    Diana 



    Dzięki Diano!

    ta różnica cen jest dla mnie dość istotna, stąd moje warczenie ;)

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 21.07.2022
    Helenka33 (PL1) powiedział(a):
    Tessa na wersji z NK  nie działa
    Zostało zgłoszone.
    Diana
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 21.07.2022
    Ten kto kupuje wzmocnienia np. do lejka itd. Otrzyma bonus PU. Tylko trochę szkoda .. Wiem, że ze wszystkimi wydarzeniami tak było.. pierw nie było nic do kupienia za kase .. a po 3 dniach było już wszystko np. Katalizatory tu np. za złoto, wzmocnienia do Globalnego - za kasę, żetony do balonowego koła, różne skrzynki itd. itp ... Niby to nie jest wyścig, ale jednak każdy gracz chce być "lepszy" od innego .. Poza tym   np. 550 pkt  co 14 dni .. to  na 2 poz. trzeba czekać z półtorej miesiąca ... albo i dwa .. to tak samo jak z jabłkami i limitami w tym śmiesznym sklepiku .... - 3 złotniczki co 7 dni .. a tak to były złote skrzynki w MS,  lejku .. 
    Post edited by TheAsia (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Gra jest skonstruowana dla płatników kupujących złoto, reszta  graczy to tylko dodatek. Było, jest i będzie
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 22.07.2022
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Gra jest skonstruowana dla płatników kupujących złoto, reszta  graczy to tylko dodatek. Było, jest i będzie
    Ale chyba jednak bardzo ważny "dodatek", bo nie oszukujmy się, dostajemy od GGS ogromne wręcz ilości darmowego złota, fioletów i innych gadżetów (zarówno w grze, jak i na forum). Ba, ostatnio nawet w związku ze zmianą w nagrodach za wysiłek w eventach nagrody normalnie dostępne dla wybranej garstki graczy stały się dostępne dla ogółu (chociażby rozległy dom czy ogromne obory). Przyznam, że jak się tak zastanawiam, to chyba jest wręcz odwrotnie. Udostępniana jest opcja za PLN, a potem z biegiem czasu opcja ta albo zostaje udostępniona wszystkim za jakąś walutę w grze bądź w postaci nagrody w evencie, albo totalnie zmieniona, przebudowana bądź zabrana z gry (przypomnijmy sobie choćby latawce czy tablicę odznak). 

    I tak, kiedyś też uważałam, że w BF to wszystko jest za złoto, ale z biegiem czasu uświadomiłam sobie, że BF jest również jedną z niewielu znanych mi gier online, gdzie waluta premium (w postaci złota i innych złotych "produktów" - mam tu na myśli wszystkie fiolety, pomarańcze, żetony KF, skrzynie, pudełka, licencje na wydobycie złota oraz budynki premium) jest dostępna dla wszystkich graczy, nawet jeżeli nie wydali na grę ani jednej złotówki. Gracz cierpliwy i zaangażowany przy odpowiednio dobranej strategii jest w stanie zbudować sobie farmę, która w niczym nie odbiega od farm graczy kupujących złoto. 

    I rozumiem, że dla wielu czekanie na uzbieranie odpowiedniej ilości punktów unii, by przejść na kolejny poziom, jest nudne, ale przecież na tym właśnie polega długoterminowa gra strategiczna :) Przyznam, że jeżeli czegokolwiek miałabym się tu "czepiać", to tylko nielogicznego (z mojej perspektywy) prezentu w postaci dodatkowych punktów na start za staż w grze. W moim przekonaniu to nie fair w stosunku do "młodych" graczy. Przecież to nie ich wina, że ktoś założył konto w grze kilka lat wcześniej. Unia jest dostępna dla wszystkich na takich samych zasadach, więc wszyscy powinniśmy zaczynać zbieranie punktów unii od tego samego poziomu - bez żadnych dodatkowych prezentów. Graczom z wyższymi poziomami i tak jest łatwiej wykonać te dodatkowe zadania na każdym poziomie unii.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dla mnie czekanie nie jest nudne uzbieram sonie te Unię za rok albo i dwa, pies to trącał; chodzi mi o to, że wszystko i natychmiast jest za kasę. I nawet nikt nie stara się wprowadzić choćby niektóre rzeczy w miarę równo dla wszystkich. Przecież i tak rozwinięta farma, jak piszesz, ma łatwiej. Mam już dosyć tego. 
    Szkoda howoryty!
     I nie jest to jedna z niewielu gier, gdzie waluta premium jest dostępna dla graczy bez kasy. Jest takich gier sporo, sam w parę grałem ale z braku czasu po prostu sobie odpuściłem.
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam 

      Raczej mało co może mnie w tej grze zdziwić ale to co wyskoczyło mi w trakcie misji to przerysowanie i nie boję się napisać chamstwo ze strony producentów. Takiej oferty nigdy nie miałem jak zbierałem na pola za złoto a teraz jak zostały mi dwa pola do wykupienia i to jeszcze za diamenty to ładujecie mi coś takiego :
     normalnie śmiech na sali 85% obniżki do czego ? Przecież nie ma obniżki na pola do zakupu za diamenty.....
    Miłej niedzieli dla wszystkich.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ciekawe co by było przy próbie skorzystania z oferty?
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Nie da się w moim przypadku skorzystać z tej oferty :) obniżka nie działa na diamenty jak już pisałem.
    Poza tym czy dałbyś jakieś 3 mln. diamentów za ostatnie 2 pola na głównej farmie ? Lepiej inwestować w nasiona i karmę z obsydianowej :) 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    3 mln, Ho, Ho, ho :)
    To jakaś masakra 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 25.07.2022
    Chciałabym zapytać (może ktoś pamięta), ile darmowych pkt unii odbieraliśmy każdego dnia?

    Moje "dane" to:

    dzień 1: 2 pkt
    dzień 2: 4 pkt
    dzień 3: 8 pkt
    dzień 4: 12 pkt
    dzień 5: 16 pkt
    dzień 6: 24 pkt (to dziś)

    Łącznie daje mi to 66 pkt. Jednak, gdy policzę wszystkie swoje pkt, to okazuje się, że gdzieś zdobyłam jeszcze dodatkowe 6 i totalnie nie jestem w stanie przypomnieć sobie gdzie. Jedyne wytłumaczenie, to że coś poplątałam w tych darmowych, więc proszę Was o pomoc - możecie potwierdzić, czy tak właśnie były przyznawane nam te darmowe pkt, czy jednak były to inne wartości? 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Może za złote jabłka kupiłaś 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Tak, ale nie 6 :)

    Ogólnie powinnam mieć:

    450 - nagroda za doświadczenie
    210 - kupione za jabłka
    66 - odebrane darmowe punkty dzienne

    Łącznie daje to 726, ale ja mam 732. Więc się zastanawiam, skąd wzięło się to dodatkowe 6 pkt... 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Znaczy się cud...
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    ostatnia działka na głownej kosztuje 690 tys diamentów,nie piszcie że 3 mln.
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym zapytać (może ktoś pamięta), ile darmowych pkt unii odbieraliśmy każdego dnia?

    Moje "dane" to:

    dzień 1: 2 pkt
    dzień 2: 4 pkt
    dzień 3: 8 pkt
    dzień 4: 12 pkt
    dzień 5: 16 pkt
    dzień 6: 24 pkt (to dziś)

    Łącznie daje mi to 66 pkt. Jednak, gdy policzę wszystkie swoje pkt, to okazuje się, że gdzieś zdobyłam jeszcze dodatkowe 6 i totalnie nie jestem w stanie przypomnieć sobie gdzie. Jedyne wytłumaczenie, to że coś poplątałam w tych darmowych, więc proszę Was o pomoc - możecie potwierdzić, czy tak właśnie były przyznawane nam te darmowe pkt, czy jednak były to inne wartości? 
    Ja dziś dostałam 30 pkt a nie 24, może Ty też? To by dawało te "brakujące" 6 pkt
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Tella (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym zapytać (może ktoś pamięta), ile darmowych pkt unii odbieraliśmy każdego dnia?

    Moje "dane" to:

    dzień 1: 2 pkt
    dzień 2: 4 pkt
    dzień 3: 8 pkt
    dzień 4: 12 pkt
    dzień 5: 16 pkt
    dzień 6: 24 pkt (to dziś)

    Łącznie daje mi to 66 pkt. Jednak, gdy policzę wszystkie swoje pkt, to okazuje się, że gdzieś zdobyłam jeszcze dodatkowe 6 i totalnie nie jestem w stanie przypomnieć sobie gdzie. Jedyne wytłumaczenie, to że coś poplątałam w tych darmowych, więc proszę Was o pomoc - możecie potwierdzić, czy tak właśnie były przyznawane nam te darmowe pkt, czy jednak były to inne wartości? 
    Ja dziś dostałam 30 pkt a nie 24, może Ty też? To by dawało te "brakujące" 6 pkt
    Wczoraj odebrałam 24 pkt, dziś 30. 

    Doszłam do wniosku, że jednak zgubiłam jeden dzień (po prześledzeniu wpisów na forum). Unia pojawiła się 19/07, więc w moich "danych" brakuje jednego dnia. To pewnie te 6 pkt :).
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Witam. Nowości gonią nowości a tymczasem od przeszło 2 lat nie ma informacji dotyczącej Kociej Kryjówki. Wciąż nie wiadomo,czy  graczom umożliwi się rozbudowę komórek, czy  spokojnie  można je wyburzyć,bo nie przewiduje się dla nich przyszłości. Zaznaczam, że zbudowanie Kocich Kryjówek na 3 farmach kosztowało mnie dużo pracy i czasu,więc żal byłoby je wyburzać.Pozdrawiam
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    makao (PL1) powiedział(a):
    Witam. Nowości gonią nowości a tymczasem od przeszło 2 lat nie ma informacji dotyczącej Kociej Kryjówki. Wciąż nie wiadomo,czy  graczom umożliwi się rozbudowę komórek, czy  spokojnie  można je wyburzyć,bo nie przewiduje się dla nich przyszłości. Zaznaczam, że zbudowanie Kocich Kryjówek na 3 farmach kosztowało mnie dużo pracy i czasu,więc żal byłoby je wyburzać.Pozdrawiam
    Witam :)
    Przekazałam Twój post CM-owi . Jak dostane odpowiedz to ja opublikuję.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 02.08.2022
    trojan (PL1) powiedział(a):
    ostatnia działka na głownej kosztuje 690 tys diamentów,nie piszcie że 3 mln.
    A przedostatnia kosztuje 430 tys diamentów.
    Czyli na dwie ostatnie potrzebne 1,12 mln diamentów.
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90

    • amik23 PL1amik23 (PL1) Posty: 546
      10:13 edytowano 10:13
      trojan (PL1) powiedział(a):
      ostatnia działka na głownej kosztuje 690 tys diamentów,nie piszcie że 3 mln.
      A przedostatnia kosztuje 430 tys diamentów.
      Czyli na dwie ostatnie potrzebne 1,12 mln diamentów.
    Witam.
     I co to zmienia że wiemy że na głównej farmie ostatnie dwa pola kosztują 1.120.000  diamentów  na smakoszu pewnie jest tak samo bo przedostatnie kosztuje 430 000 diamentów a co do kwiatkowej pierwsze z pięciu kosztuje 373 000 diamentów pozostałe cztery pola na pewno nie są tańsze i całość z trzech farm i tak nie zamknie się w 3mln. a będzie oscylowała w okolicach 5 mln. 
     Patrząc realnie 90% graczy w tych miejscach gdzie mamy pola do wykupienia za diamenty będzie miało pola ogrody lub łąki więc jaki jest sens zbierać na to diamenty skoro lepszym rozwiązaniem jest zainwestować diamenty w budynki społecznościowe i produkcje karmy i nasion na farmie obsydianowej ?

    Nie chce mi się wierzyć  że zaistnieją jakiekolwiek zniżki na zakup tych pól za diamenty. A co do ofert które działają tylko na wykup za złoto to nic innego jak prowokacja która ma mobilizować do zbierania diamentów przez wyskakiwanie w najmniej odpowiednim momencie i też nic z tym nie będzie zrobione.
     
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Diana powiedział(a):
    makao (PL1) powiedział(a):
    Witam. Nowości gonią nowości a tymczasem od przeszło 2 lat nie ma informacji dotyczącej Kociej Kryjówki. Wciąż nie wiadomo,czy  graczom umożliwi się rozbudowę komórek, czy  spokojnie  można je wyburzyć,bo nie przewiduje się dla nich przyszłości. Zaznaczam, że zbudowanie Kocich Kryjówek na 3 farmach kosztowało mnie dużo pracy i czasu,więc żal byłoby je wyburzać.Pozdrawiam
    Witam :)
    Przekazałam Twój post CM-owi . Jak dostane odpowiedz to ja opublikuję.
    Diana
    Witam :D
    Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Ja mam pytanie dotyczące mojej farmy.
    Po osiągnieciu 2 poziomu Unii u mnie młyn na poziomie 10  i 9 produkuje takie same ilości karmy a na kompostownik nie działają prezenty od sojuszników.
    Dziękuje, że znowu cos popsuto  :(
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Już dziękuję za odpowiedź. Sojusznicy mi wyjaśnili ...........
    Przepraszam za zamieszanie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik