Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Zestawy dekoracji

A ja mam takie pytanie czy jeżeli ustawię na głównej farmie dwa komplety dekoracji np Czarny Piątek to bonusy tam zawarte będą podwójne, np będzie 2 x 500  zwiększona pojemność magazynu?

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Teoretycznie tak powinno być, jak jest naprawdę wie tylko GGS.
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Magdzik (PL1) powiedział(a):
    A ja mam takie pytanie czy jeżeli ustawię na głównej farmie dwa komplety dekoracji np Czarny Piątek to bonusy tam zawarte będą podwójne, np będzie 2 x 500  zwiększona pojemność magazynu?
    Witaj
    Każdy zestaw dekoracji może znajdować się na danej farmie tylko raz.
    Oznacza to, że premia jest obliczana tylko dla jednego zestawu dekoracji. Inne dekoracje będą tylko dekoracjami, bez bonusu.
  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    Dziękuję, wszystko jasne
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    To lipa, żeby je można bylo jeszcze postawić na drugą czy trzecią farmę, ale zaznaczone, ze tylko na glowną  :((

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Czy jest gdzieś podana rozpiska, jakie te zestawy są, i co dają? jest ich ponad 30, a klikając je w magazynie nie idzie sprawdzić co dają i ile ich potrzeba itp. ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a czy jest gdzieś rozpiska z tymi zestawami, jest ich na pewno ponad 30, gdzie można zdobyć, jakie mają wlaściwości, ile sztuk na zestaw?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Odpowiedź ✓
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Czy jest gdzieś podana rozpiska, jakie te zestawy są, i co dają? jest ich ponad 30, a klikając je w magazynie nie idzie sprawdzić co dają i ile ich potrzeba itp. ?
    Niestety nie ma jeszcze takiej rozpiski tu można znaleźć informację o zestawach dekoracyjnych dostępnych z ofert, warsztatu Mikołaja lub zimowych farm tymczasowych  https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Deko-Sets
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Dziękuję, chociaż coś :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik