Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

zawartość Złotych pudełek tematycznych

karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
edytowano 21.06.2022 w Pytania ogólne Big Farm
Chciałaby zapytać, czy gdzieś w międzyczasie nie zmieniono zawartości złotych pudełek tematycznych (zauważył ktoś coś?). Chodzi dokładnie o te:



Do tej pory można było w nich znaleźć między innymi walutę farm tymczasowych (runy, kupony, muszelki). Od jakiegoś czasu jednak nic takiego w nich nie ma (może to być oczywiście mój pech), ale za to zaczęły się pojawiać kupony PR i podkowy (a to wcześniej mi się zupełnie nie trafiało). Jako że żadnej informacji na ten temat nie znalazłam, a wydaje mi się, że coś jest na rzeczy ("wydaje mi się" to tutaj słowo klucz :)), będę wdzięczna za wszystkie informacje na ten temat.

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja dziś znalazłem rybki. Pewnie znowu jakieś szacher-macher było :/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Chciałaby zapytać, czy gdzieś w międzyczasie nie zmieniono zawartości złotych pudełek tematycznych (zauważył ktoś coś?). Chodzi dokładnie o te:



    Do tej pory można było w nich znaleźć między innymi walutę farm tymczasowych (runy, kupony, muszelki). Od jakiegoś czasu jednak nic takiego w nich nie ma (może to być oczywiście mój pech), ale za to zaczęły się pojawiać kupony PR i podkowy (a to wcześniej mi się zupełnie nie trafiało). Jako że żadnej informacji na ten temat nie znalazłam, a wydaje mi się, że coś jest na rzeczy ("wydaje mi się" to tutaj słowo klucz :)), będę wdzięczna za wszystkie informacje na ten temat.
    Witam 
    Prawdopodobnie zawartość w złotych pudełkach jest losowa i co jakiś czas się zmienia. Przekazałam to co napisałaś i jak dostane informacje zwrotna to ja zamieszczę.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję Diano :) Czekam w takim razie na odpowiedź Zespołu i trzymam kciuki, by jednak brak starej waluty farm tymczasowych to był jedynie mój pech :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję Diano :) Czekam w takim razie na odpowiedź Zespołu i trzymam kciuki, by jednak brak starej waluty farm tymczasowych to był jedynie mój pech :)
    Dostałam odpowiedz ze zmieniano zawartości tych pudełek. Ja ostatnio otwierałam to miałam dolary, bilety te z parku, rybki buźki i nawet 50 sztuk złota się znalazło.
    Diana
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    może zespół raczył by nas powiadamiać o takich i innych zmianach :),np.   skrócenie MS ,teraz pudełka ,jest tyle możliwości ,żeby powiadomić graczy 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Diana , a czy mogłabyś jeszcze dopytać, czy w związku z tą zmianą waluty farm tymczasowych zostały usunięte całkowicie z tych pudełek? To dla mnie najważniejsze, gdyż wciąż korzystam ze swoich zapasów, które dramatycznie się kurczą...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    @Diana , a czy mogłabyś jeszcze dopytać, czy w związku z tą zmianą waluty farm tymczasowych zostały usunięte całkowicie z tych pudełek? To dla mnie najważniejsze, gdyż wciąż korzystam ze swoich zapasów, które dramatycznie się kurczą...
    Oczywiście jutro się zapytam.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.07.2022
    @karadok (PL1)
    Niestety nie mam dobrych wieści Zawartość złotych pudełek jednak uległa zmianie ,waluta wysp tymczasowych została z nich usunięta .CM wcześniej dał nie poprawną  odpowiedź. Dodano bilety parku radości, monety złotej rybki i podkowy.
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 04.07.2022
    Dziękuję za informację, Diano
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    @karadok (PL1)
    Niestety nie mam dobrych wieści Zawartość złotych pudełek jednak uległa zmianie ,waluta wysp tymczasowych została z nich usunięta .CM wcześniej dał nie poprawna  odpowiedź. Dodana bilety parku radości, monety złotej rybki i podkowy.
    Diana 
    I wracamy do punktu wyjścia: dlaczego Zespół nie powiadamia o zmianach?
     Każdą informację trzeba siła wyrywać z gardła

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik