Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Dolina dekoracji

Mam taką propozycję ,czy po jakimś czasie nie mogą dekoracje się ,,zerować,,tz wracać do punktu wyjścia -piwnicy

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Pewnie mogą, ale po co? Np. ja ustawiłam swoje dekoracje pod event i przyznam, nie miałabym ochoty ponownie się tym zajmować, robić screenów, gdzie, co stało, z której farmy to wzięłam, itd. Nic to nie wnosi do eventu, przysparza tylko niepotrzebnej pracy (już samo ustawianie stoisk podczas PR zajmuje sporo czasu). Ponadto jest duża szansa, że podczas takiego "znikania" może wkraść się wiele błędów, tak więc ja bym tu nic nie komplikowała. 

    Jeżeli ktoś chce sobie wyczyścić DD, może to w prosty sposób zrobić, używając trybu planowania i przycisku "umieść w magazynie". 



  • witold4 (PL1)witold4 (PL1) PL1 Posty: 11
    chodzi mi o ,,reset,,przydziału danej dekoracji ,np po że pasuje mi w innym miejscu tylko tyle
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Hmmm, reset przydziału dekoracji w Dolinie Dekoracji...? Czyli co dokładnie? 

    Wydaje mi się, że chodzi Ci o możliwość przestawiania dekoracji pomiędzy farmami - tak podejrzewam. Ale to nie ma nic wspólnego z Doliną Dekoracji (która jest w temacie), więc mogę się mylić. Jeżeli jednak nie, i rzeczywiście o taką możliwość Ci chodzi, to Twój pomysł, a raczej jego "wykonanie" i tak jest (przynajmniej dla mnie) szkodliwy. Poważnie. Na każdej farmie mam ustawione dekoracje i w żadnym razie nie chcę, by same z siebie znikały czy się resetowały, czy też cokolwiek samoistnie się z nimi działo. Utrudni mi to grę, wprowadzi zamieszanie i bałagan. No i co z dekoracjami, na które nie mam aktualnie miejsca w piwnicy? Piwnica ma przecież ograniczoną pojemność. Co z zestawami dekoracjami, które dają bonusy (np. dodatkowych pracowników - jeżeli one mi się zresetują, to budynki przestaną mi działać...?).

    Pomysł przestawiania raz zbudowanych dekoracji pomiędzy farmami jest dobry, ale nic samoistnie i żadnych "resetów". Taka opcja tylko jako akcja wykonana przez gracza. A jak? Możliwości widzę dwie:

    1. wspólny magazyn na zbudowane dekoracje dla wszystkich farm. Pojemność magazynu albo nieograniczona (taka mi się marzy :)), albo po prostu zsumowana pojemność dla 3 farm czyli 600. Pojemność magazynu na niezbudowane dekoracje pozostałaby bez zmian (200), aczkolwiek tutaj też mi się marzy magazyn bez dna ;)

    2. dodatkowa opcja - jak np. zmiana nicku czy nazwy farmy, która musiałaby pojawić się w menu kołowym dekoracji: przestaw na inną farmę. Tutaj Zespół może wprowadzić opcje wykonania akcji za złoto, więc jest to dla przeciętnego gracza dość ryzykowne rozwiązanie.




  • witold4 (PL1)witold4 (PL1) PL1 Posty: 11
    ty lubisz sobie życie utrudniać co? :)
    zdejmuje dekorację tak.   wkładam do doliny .    i np po tygodniu buduję w innej farmie bo mam trzy traktory a chcę mieć pięć :)  proste pozdr.
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam was :)
       Co do doliny i funkcji zerującej farmę na której była wybudowana dekoracja . Nawet nie wymyślajcie takich rzeczy. To jak zawsze obróci się przeciwko graczom  mam 200 miejsc w ogólnym magazynie na dekoracje z tego dostępnych jedynie 5 miejsc na nowe dekoracje po takim automatycznym zerowaniu na dolinie w tym momencie żebym mógł zagrać na parku pierwsze musiałbym pobudować dekoracje na farmach . 

      Konsekwencje  nie przemyślanych pomysłów dostajemy co chwilę ....  Wystarczy popatrzeć na bezsensowną rotację wydarzeń co 3 dni fajnie ? Raczej nie . Ktoś protestował nie widziałem . Na siłę zmienianie dobrych w miarę ustawień w tej grze tylko szkodzi i zniechęca graczy bo można było sobie jakoś zaplanować co i kiedy zagrać . 

      Miłego weekendu dla wszystkich :)

    Rollo. 
     
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No co kto lubi  ;) Dla mnie jest tych zawodów za dużo czy one trwają 3 dni czy cztery czy więcej. Piszę wielokrotnie od lat że są zbyt często i jest ich za dużo. Każda zmiana i bez naszych postulatów wali ostro w graczy. Miłej gry bez stresów 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    witold4 (PL1) powiedział(a):
    ty lubisz sobie życie utrudniać co? :)
    zdejmuje dekorację tak.   wkładam do doliny .    i np po tygodniu buduję w innej farmie bo mam trzy traktory a chcę mieć pięć :)  proste pozdr.
    Wcale nie proste. Ja widzę tu wiele problemów, które Ci opisałam. Przedstawiłam Ci nawet możliwe rozwiązania. Więc chyba raczej to ułatwianie, a nie utrudnianie...

    Przedstawiłeś swoją propozycje hasłowo:

    1. "Mam taką propozycję ,czy po jakimś czasie nie mogą dekoracje się ,,zerować,,tz wracać do punktu wyjścia -piwnicy"

    2. "chodzi mi o ,,reset,,przydziału danej dekoracji ,np po że pasuje mi w innym miejscu tylko tyle"

    Nic nie jest tu wyjaśnione dokładnie i można to zinterpretować na wiele różnych sposobów. Pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi. I prawdę mówiąc póki moje wątpliwości nie zostaną rozwiane, będę taki pomysł uważać za szkodliwy. 



  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    witold4 (PL1) powiedział(a):
    ty lubisz sobie życie utrudniać co? :)
    zdejmuje dekorację tak.   wkładam do doliny .    i np po tygodniu buduję w innej farmie bo mam trzy traktory a chcę mieć pięć :)  proste pozdr.
    pewnie że  proste , sam sobie "zeruj ","resetuj" ,rób co chcesz masz wiele mozliwości ,zburzyć -wpadnie ci kasa za zburzenie dekorki ,lub wstaw do piwnicy -magazynu i już masz "reset" 
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 24.08.2022
    Witam 
    A ja mam propozycje niech może szanowne grono programistów siądzie i naprawi w końcu naliczanie punktów na parku radości . Bo na razie to jest park robienia w konia graczy do tego momentu brakuje mi już 29.000.000.000 . Nie zamierzam pisać do suportu bo tam jest jeszcze większa spychologia.
    W każdym wydarzeniu macie błędy już nawet nie chce mi się pisać i wytykać ....  Pora kończyć wakacje mistrzowie tym bardziej że niedługo oktober i pewnie też będzie słabo i przed i po ...........................

    Ps. Info dla każdego :
    Po wyłożeniu kiosków sprawdźcie sobie ile macie punktów na sekundę a potem pomnóżcie przez czas na jaki je postawiliście 
    dodajcie do wyniku przy jakim startowaliście i przy następnej wizycie sprawdźcie czy was też nie wyROLOwali  :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 25.08.2022
    Kurcze, masz rację!!! Nie przyszło mi do głowy sprawdzać, ale po Twoim poście się pokusiłam. Oto co wyszło:



    Jak wynika z powyższego zamiast 2 538 642 miedziaków na sekundę, gra nalicza mi 2 535 849 (o 2792 miedziaków na sekundę mniej niż powinno). Na każdej minucie tracę więc 167 551 pkt. W godzinę jest to już ponad 10 mln pkt!!! A w 6h? Ile to będzie w skali całego eventu... (przecież nie jesteśmy w stanie non-stop kontrolować tych punktów)...

    edit: sprawdziłam naliczanie punktów również dziś rano. Tym razem gra nalicza mi o 1131 miedziaków na sekundę mniej niż powinna. Czyli za każdym razem jest inaczej. 
    Post edited by karadok (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Kurcze, masz rację!!! Nie przyszło mi do głowy sprawdzać, ale po Twoim poście się pokusiłam. Oto co wyszło:



    Jak wynika z powyższego zamiast 2 538 642 miedziaków na sekundę, gra nalicza mi 2 535 849 (o 2792 miedziaków na sekundę mniej niż powinno). Na każdej minucie tracę więc 167 551 pkt. W godzinę jest to już ponad 10 mln pkt!!! A w 6h? Ile to będzie w skali całego eventu... (przecież nie jesteśmy w stanie non-stop kontrolować tych punktów)...

    edit: sprawdziłam naliczanie punktów również dziś rano. Tym razem gra nalicza mi o 1131 miedziaków na sekundę mniej niż powinna. Czyli za każdym razem jest inaczej. 
    Witam :)
    Skontaktuj się w tej sprawie z Supportem gry.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Zgłoszone - czekam teraz na odpowiedź. 
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 25.08.2022
    Wysłałem swoje do suportu zastanawia mnie co z tym zrobią ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pewnie nic, czy kiedykolwiek coś dla graczy zrobiono? Zostanie jak było 
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    :) widzisz już naprawili mi z suportu bardzo szybka reakcja .... nie mogę komentować tego co dostałem w odpowiedzi ale rekompensaty nie mam :))))))))))))))))))  w zasadzie nie chce. Chcę tylko żeby mi wszystko uczciwie działało i tyle.
    Szkoda że zawsze coś musi u mnie nie działać :) magia tej gry ....
    Miłego popołudnia.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    to powinno działać bez konieczności zgłaszania do supportu, ile razy padł już apel o naprawienie błędów? 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Powinno, ale nie działa... Wczoraj przez cały dzień sprawdzałam naliczanie tych nieszczęsnych punktów i tam się takie cyrki dzieją... Kontrolując na bieżąco punkty można na coś takiego trafić: 



    To jest dopiero zdobywanie punktów... 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik