Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Z-z-z-zmiany na lepsze

2

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.06.2022
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    tak Diano mam tą stronę do logowania i loguję się już w ten sposób jak tylko dali taką możliwość, a nie przez Gry.pl
    ale nie mam funkcji zmiany mejla w zarządzaniu kontem (nazwę gracza można zmienić a pod spodem mejla już się nie da są tylko same kropki i nie ma pisaka)
    do tej pory globalne było dostępne na Gry.pl nawet 3 wypasione pola udało mi się zdobyć :)

    jakbyś czasami zgłaszała to chodzi o konto ANIAWIECEK2004 bo tu piszę tylko dzięki uprzejmości szwagra :)

    znajoma w sojuszu wczoraj się dostała na Gretę i też miała konto na Gry.pl więc może to jakoś sukcesywnie zmieniają?
    i jeszcze tylko dodam że się przed chwilą przelogowywałem żeby nie było :)
    Odnośnie zmiany adresu email to zrób screena i wyślij to do Supportu. Już zgłosiłam Twoje konto że nie ma Grety ani Globalnego wydarzenia punktowego ,możesz również ten fakt dopisać w zgłoszeniu do Supportu.
    Diana
  • bardzo bardzo dziękuję Diano :)
    odnośnie screena to muszę poprosić siostrzenicę o pomoc bo ja w tych tematach kompletnie zielony ale dam radę :)
    i właśnie ta znajoma mi radziła ze trzeba do supportu pisać do skutku... szkoda ze o swoje trzeba się opominać ale widocznie czasy że sami dają to już minęły a może to i dobrze?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jeszcze jedno pytanie: z balonowego koła fortuny nie usunięto z wizualizacji nagród na kole błyskawicznego humusu:



    Czy to tylko niedopatrzenie i po prostu nie zmieniono starej ikony, czy też mimo wszystko można je dalej wykręcić/wygrać, tyle że nie dopiszą się w magazynie (tak jak zdarzyło się to w przypadku zakupu błyskawicznego humusu z oferty opisanej przez amik23)?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 05.06.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Jeszcze jedno pytanie: z balonowego koła fortuny nie usunięto z wizualizacji nagród na kole błyskawicznego humusu:



    Czy to tylko niedopatrzenie i po prostu nie zmieniono starej ikony, czy też mimo wszystko można je dalej wykręcić/wygrać, tyle że nie dopiszą się w magazynie (tak jak zdarzyło się to w przypadku zakupu błyskawicznego humusu z oferty opisanej przez amik23)?
    Witam :)
    Nie zmieniono starej ikony, błyskawicznego humusu już nie ma ,możesz wykręcić tylko ten fioletowy.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję :)

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Ja nawet szukałam tej altanki ..ale nie udało mi się jej znaleźć w ofertach ..? :( 
    nie wiem czy tak szybko poszła .? czy tak krótko była w ofercie ..? :( 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Ja nawet szukałam tej altanki ..ale nie udało mi się jej znaleźć w ofertach ..? :( 
    nie wiem czy tak szybko poszła .? czy tak krótko była w ofercie ..? :( 
    Ta oferta była dostępna  w listopadzie w okazji czarnego piątku https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/214303/goraczka-czarnego-piatku-dopiero-sie-rozpoczyna#latest
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diano, mieli dziś usprawnić proces logowania...
    ale nie usprawnili...
    klikam na nazwę gracza, wybieram swoją i muszę kliknąć na hasło bo tam nic się nie pojawia (a wcześniej się od razu pojawiało)
    klikam na hasło, niby się pojawia
    tylko wtedy nazwa gracza niknie
    no więc znów trzeba kliknąć na nazwę gracza...
    czasem po tym kliknięciu już jest ok, często znów muszę klikać na hasło...

    okno logowania miało być podobno bardziej nowoczesne

    w OO przeczytaliśmy:
                                                                        May 2022 Update

    "Przeprojektowaliśmy i unowocześniliśmy stronę logowania, nadając jej bardziej nowoczesny wygląd!"

    To ja dziękuję za takie unowocześnianie... Wcześniej klikałam swój nick i od razu mogłam wejść na farmę... Teraz tylko się złoszczę...

    A te latające śmieci (może Zespół inaczej to nazywa, ale dla mnie to śmieci) na stronie logowania to po co?


    aby nas jeszcze bardziej zniechęcić do gry?
    Nie wiem jak innym, ale mi to bardzo przeszkadza.
    Może by Zespół posprzątał te śmieci ze strony logowania?
    Jak już musi coś latać to może motylki na niebie?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Czy dzisiejsza poprawka zapowiadana w Nowinkach dotycząca braku podręczników z Farmy Cukrowej się odbyła? U mnie niestety podręczniki nie wróciły, więc nie wiem, czy coś nie zadziałało, czy też może ta poprawka to jednak nie na dzisiaj została zaplanowana...
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    ja całkiem niedawno w powiadomieniach miałam inf o zwrocie podręczników. Teraz sprawdzałam, mam te z cukrowej.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575

    U mnie na kwiatowej jest taki błąd.
    Ten szary prostokąt to trzy podwójne domy. Nie mogę nic z tym zrobić.
    Zrzut zrobiłam w trybie planowania aby widać było, że tam coś jest.
    Dekoracji nie mogę tam postawić. Jak kliknę na ten prostokąt, aby dom przenieść, nic to nie daje. Wylogowanie też nic nie dało.
    Co z tym zrobić?
    A to jest widok normalny

    i jeszcze widok zarysu

    W widoku zarysu widać, że tam są domy. Dlaczego widok normalny pokazuje puste miejsce?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    W powiadomieniach (w grze) była jakaś informacja o zwrocie podręczników? Pamiętam tylko tę z forum. Niestety u mnie na farmie chyba (bo nie dam sobie ręki uciąć, czasem zdarza mi się pewne rzeczy przeoczyć) nie było żadnego powiadomienia, żadnej rekompensaty (podobno dziś niektórzy otrzymali coś takiego) oraz te nieszczęsne podręczniki - wciąż wszystkie na Cukrowej wyzerowane :(

    Czyszczenie ciasteczek, zmiana przeglądarki, ponowne logowanie nic nie daje.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    karadok (PL1) powiedział(a):
    W powiadomieniach (w grze) była jakaś informacja o zwrocie podręczników? Pamiętam tylko tę z forum. Niestety u mnie na farmie chyba (bo nie dam sobie ręki uciąć, czasem zdarza mi się pewne rzeczy przeoczyć) nie było żadnego powiadomienia, żadnej rekompensaty (podobno dziś niektórzy otrzymali coś takiego) oraz te nieszczęsne podręczniki - wciąż wszystkie na Cukrowej wyzerowane :(

    Czyszczenie ciasteczek, zmiana przeglądarki, ponowne logowanie nic nie daje.
    ja miałam "przepraszamy" w powiadomieniach o nagrodach. Jak to otworzyłam, pojawiła się długa lista podręczników. Widziałam chyba tylko część listy, reszta była nad ekranem i oczywiście nie można było niczym przewinąć do góry.
    To u mnie żadne czyszczenie nie chce "oddać" domów z kwiatowej...
    Może jutro będzie lepiej.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 09.06.2022
    amik23 (PL1) powiedział(a):

    U mnie na kwiatowej jest taki błąd.
    Ten szary prostokąt to trzy podwójne domy. Nie mogę nic z tym zrobić.
    Zrzut zrobiłam w trybie planowania aby widać było, że tam coś jest.
    Dekoracji nie mogę tam postawić. Jak kliknę na ten prostokąt, aby dom przenieść, nic to nie daje. Wylogowanie też nic nie dało.
    Co z tym zrobić?
    A to jest widok normalny

    i jeszcze widok zarysu

    W widoku zarysu widać, że tam są domy. Dlaczego widok normalny pokazuje puste miejsce?
    karadok (PL1) powiedział(a):
    W powiadomieniach (w grze) była jakaś informacja o zwrocie podręczników? Pamiętam tylko tę z forum. Niestety u mnie na farmie chyba (bo nie dam sobie ręki uciąć, czasem zdarza mi się pewne rzeczy przeoczyć) nie było żadnego powiadomienia, żadnej rekompensaty (podobno dziś niektórzy otrzymali coś takiego) oraz te nieszczęsne podręczniki - wciąż wszystkie na Cukrowej wyzerowane :(

    Czyszczenie ciasteczek, zmiana przeglądarki, ponowne logowanie nic nie daje.
    Dobry wieczór :)
    @amik23 (PL1) jutro to zgłoszę. Skontaktuj się z Supportem gry w tej sprawie, może czyszczenie ciasteczek pomoże?
    @karadok na moim koncie w grze pojawiło się w nagrodach po dłuższym czasie taka informacja


    Jak u Ciebie na koncie nie było takiej informacji to napisz do Supportu ,ja to jutro zgłoszę.
    Diana

    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję Wam za info. Napisałam już do Supportu za Twoją radą Diano. Miejmy nadzieję, że to pomoże.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 09.06.2022
    Dziękuję Diano
    To przy okazji zgłoś jeszcze takie coś

    To na środku to moje pasieki...
    już drugi raz od aktualizacji to mam
    ostatnio po jakimś czasie się poprawiło, nie wiem, jak teraz będzie.
    Domów z kwiatowej cały czas nie widać :(

    I inf o miodzie gotowym do zebrania też nie ma
    teraz tam kliknęłam

    Jak widać na pierwszym zrzucie jeszcze były te dymki, potem zniknęły.


    Domki wróciły :)
    pasieki też :)
  • droga Diano ja znowu proszę o pomoc...
    nadal nie mam możliwosci dopisania mejla, nie działa mi globalne wydarzenie i na Gretę nie mogę wejść, próbowałem za Twoją i koleżanki z gry radą pisać do supportu ale moje 2 wiadomości chyba nie doszły bo nie dostałem zwrotki na pocztę że coś pisałem 
    jakieś to moje konto ANIAWIECEK2004 wyjątkowo pechowe albo skomplikowane
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    droga Diano ja znowu proszę o pomoc...
    nadal nie mam możliwosci dopisania mejla, nie działa mi globalne wydarzenie i na Gretę nie mogę wejść, próbowałem za Twoją i koleżanki z gry radą pisać do supportu ale moje 2 wiadomości chyba nie doszły bo nie dostałem zwrotki na pocztę że coś pisałem 
    jakieś to moje konto ANIAWIECEK2004 wyjątkowo pechowe albo skomplikowane
    Już zgłosiłam, a sprawdzałeś w spamie czy nic nie ma ?
    Diana
  • sprawdzałem w spamie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    sprawdzałem w spamie
    Twoje zgłoszenie dotarło do Supportu ,powinieneś dostać niedługo odpowiedz.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Update w sprawie moich podręczników: wczoraj wróciły :) Wszystko jest już ok :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Update w sprawie moich podręczników: wczoraj wróciły :) Wszystko jest już ok :)
    Super  :)
    Diana
  • Jak można odblokować lokalne pole konstrukcyjne na głównej farmie?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Bartoszko037 (PL1) powiedział(a):
    Jak można odblokować lokalne pole konstrukcyjne na głównej farmie?
    Trzeba wykupić subskrypcję o nazwie: Pakiet udogodnień plus
  • Dzięki :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    droga Diano ja znowu proszę o pomoc...
    nadal nie mam możliwosci dopisania mejla, nie działa mi globalne wydarzenie i na Gretę nie mogę wejść, próbowałem za Twoją i koleżanki z gry radą pisać do supportu ale moje 2 wiadomości chyba nie doszły bo nie dostałem zwrotki na pocztę że coś pisałem 
    jakieś to moje konto ANIAWIECEK2004 wyjątkowo pechowe albo skomplikowane
    Sprawdź, czy wejdziesz na globalne jak się zalogujesz na gry.pl
    Koleżanka z sojuszu mi napisała, że jak się tam zaloguje, glogalne jej działa.
    A jak się zaloguje po nowemu, nie może wejść do namiotu wydarzenia.
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 27.06.2022
    więc po kolei...
    za namową zalogowałem się poprzez Gry.pl i nawet dzień działało wszystko łącznie z dopisanym mejlem i Tessą ale niestety cieszyłem się krótko bo wszystko zniknęło. jedyne pocieszenie, że to co dołożyłem do globalnego nie zniknęło i nawet starczyło na specjalne pole z 1 poziomem, diamenty z Tessy też w niewielkiej ilości udało się zdobyć, cały czas byłem w kontakcie z supportem i nawet grzecznie i miło było tylko, że przed czwartkiem odpisali ze wiedzą jakie mam problemy i nie muszę więcej do nich pisać w tej sprawie oni nad tym pracują więc czekam cierpliwie bo nic innego mi nie pozostało
    jeszcze raz dziękuję Dianie, Amik i wszystkim innym za pomoc



    minął kolejny tydzień i dalej nic
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jak ja się cieszę, że mimo licznych reklam, jak gry.pl nk.pl itp.  gdy gra mnie zaintresowała załozyłem konto na bigfarmie :) już bym pewnie nie gral, przy tylu klopotach :)  masz cierpliwość.
  • jola62 (PL1) powiedział(a):
    jak ja się cieszę, że mimo licznych reklam, jak gry.pl nk.pl itp.  gdy gra mnie zaintresowała załozyłem konto na bigfarmie :) już bym pewnie nie gral, przy tylu klopotach :)  masz cierpliwość.
    a co mam zrobić zaczynać od nowa?! kilka lat już gram i drugi raz tego błędu bym nie popełnił... minął kolejny tydzień i z szumnych zapowiedzi dalej nic nie działa... było nie obiecywać że cokolwiek się zmieni a tak narobili nadziei i nic :/
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    jak ja się cieszę, że mimo licznych reklam, jak gry.pl nk.pl itp.  gdy gra mnie zaintresowała załozyłem konto na bigfarmie :) już bym pewnie nie gral, przy tylu klopotach :)  masz cierpliwość.
    a co mam zrobić zaczynać od nowa?! kilka lat już gram i drugi raz tego błędu bym nie popełnił... minął kolejny tydzień i z szumnych zapowiedzi dalej nic nie działa... było nie obiecywać że cokolwiek się zmieni a tak narobili nadziei i nic :/
    Na takim etapie zaczynać od zera, NIGDY W ŻYCIU  !! lepiej znaleźć inne zajęcie.
    Życzę ci powodzenia, może jednak się uda, raczej nas nie przybywa, to powinni każdego gracza jakoś starać się zatrzymać, tak myślę, ale czy tak jest?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik