Strona główna Polish Informacje zwrotne od farmerów

Informacja zwrotna- Dolina dekoracji

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496



Cześć Farmerzy!

Powinnam otworzyć dla Was ten wątek wcześniej ;) ale byłam odrobinkę zabiegana o:)  z góry proszę o wybaczenie ;)
Jakie są Wasze pierwsze wrażenia z Doliny dekoracji? Czy zagospodarowaliście pięknymi dekoracjami ten uroczy zakątek? Pokażcie nam Wasze Doliny dekoracji, opublikujcie zrzuty ekranu i zostawcie swoją opinie :) 
Wszelkie pomysły na dodatkowe zastosowania tej funkcji mile widziane ;)

Czekamy na Wasze opinie!

Pozdrawiam serdecznie,
Yalenka

Komentarz

  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 22.12.2018
    Droga Yalenko, a jakie mają być nasze wrażenia?
    Kochany zespól chyba nie zdaje sobie sprawy że w tą grę to raczej dorośli grają a nie banda przedszkolaków
    Więc moje wrażenia to są takie że zamiast zajmować się tak kompletnie nikomu do niczego niepotrzebnymi pierdołami niech ten kochany zespól wreszcie zajmie się tym co naprawdę graczy interesuje czyli poprawą błedów.
    Błędy z nagrodami, znów wysiadają lejki u niektórych, gra potrafi zamulic czasem nawet na odseparowanym flashu....
    To nas interesuje a nie jakieś bezsensowne "dolinki"...

    Pozdrawiam i Wesołych Świąt
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Czy Dolina Dekoracji to nie jest przypadkiem tak szumnie zapowiadana 4 farma "wulkaniczna"
    wulkan wybuch -podnosząc ciśnienie graczom .
    Jakoś nie widzę  na 2019 rok wzmianki o wulkanicznej 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Zbędna. Niepotrzebna. Bez sensu. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Kaspaldo ja też nie widzę i boleje na tym ;)

    Na razie plac chwalipięty to plac chwalipięty...wystarczy zobaczyć jak pomysłowo i dowcipnie Gracze go nazwali :D:D:D

    Poczekamy z czym zespół go połączy, jaki zysk da Graczom...wtedy się wypowiem.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Z ciekawości zajrzałem na plac chwalipięty , nie dość ,że to badziewie do niczego nie potrzebne to jeszcze zabiera kolejkę budowy :(
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Z ciekawości zajrzałem na plac chwalipięty , nie dość ,że to badziewie do niczego nie potrzebne to jeszcze zabiera kolejkę budowy :(
    Samozadowolenie kosztuje, ciekawe ile błędów wygeneruje to ustrojstwo
  • hampelek (PL1)hampelek (PL1) PL1 Posty: 13
    Ja mam wrażenie po tej aktualizacji, że znika mi złoto z konta... Co spojrzę to jest go mniej, a na pewno go nie wydaję na nic. Dziwna sprawa.
  • Morian (PL1)Morian (PL1) PL1 Posty: 1
    Odnoszę wrażenie ponoszenia ilości uśmieszków (o 1) w niektórych figurkach (może mylne) i noszenia narzędzi pracy przez ludków z Doliny. Dziękuję za naukę, pomoc i przepraszam. Wesołych Świąt.    Morian 
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    Nie widzę sensu tego.
    PS: Ulepszanie płotu nie ma sensu
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    Droga Yalenko, a jakie mają być nasze wrażenia?
    Kochany zespól chyba nie zdaje sobie sprawy że w tą grę to raczej dorośli grają a nie banda przedszkolaków
    Więc moje wrażenia to są takie że zamiast zajmować się tak kompletnie nikomu do niczego niepotrzebnymi pierdołami niech ten kochany zespól wreszcie zajmie się tym co naprawdę graczy interesuje czyli poprawą błedów.
    Błędy z nagrodami, znów wysiadają lejki u niektórych, gra potrafi zamulic czasem nawet na odseparowanym flashu....
    To nas interesuje a nie jakieś bezsensowne "dolinki"...

    Pozdrawiam i Wesołych Świąt

    Otóż to!    :s    Od siebie, proponuję 5 farmę dla osób, których nie rajcuje chwalenie się dekoracjami.  
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Chwalić lubią się młodsi a większość z nas jednak woli rozwój farm czy pomoc sojusznikom, a nie przechwałki. Tyle że zamiast w piwnicy to stoją na widoku, co luzuje piwnicę.
  • Na razie potrafię dopatrzyć się jednego plusa z Doliny Dekoracji. Można kupować pola uprawne za Pozwolenia DD, a przy usuwaniu krzaków na nasze konto przybywa po kilkadziesiąt tys dolarów - niewiele, ale zawsze.

    Czy po wybudowaniu dekoracji w Dolinie D i schowaniu jej do inwentarza, celem postawienia tej dekoracji na którejś z farm, zostanie ona postawiona automatycznie bez ponownego oczekiwania na jej wybudowanie? - to również byłby jakiś plus.

    Moje pomysły na Dolinę Dekoracji:
    1) dekoracje na niej ustawione wpływają na zadowolenia na pozostałych farmach
    2) konkretne zadania mające na celu rozbudowę dekoracji, podniesienie poziomu ich punktów zadowolenia z późniejszą możliwością przerzucenia ich z powrotem na farmę - zabieram dekorację z farmy do doliny, ulepszam i za jakiś czas oddaję z powrotem na farmę
  • Witam mam pytanie czemu nie moge budowac w dolinie dekoracji ?????
  • a co budować ? tam stawiasz z magazynu dekoracje   
  • Jednym słowem: Kiszka.

    Żeby ta cała dolinka dawała zadowolenie na farmach pozwalając tym samym odblokować sporo miejsca między innymi na głównej farmie gdzie naprawdę można by było go lepiej spożytkować niż upychając wolne miejsce dekoracjami :/ Jestem na NIE.
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    A ja mam pytanie do Was kochani gracze... pomijając fakt iż ta dolina to taka wystawka i nic po za tym to się zastanawiam czy tylko u mnie tak jest czy u wszystkich...

    Mianowicie powystawiałam dekorki sobie i miałam nadzieje je podejrzeć w wieży dekoracji na powiększeniu ale niestety jakby nie zaliczały się w ten sposób.Wygląda na to że musi być dekoracja wystawiona na którejś z podstawowych farm i dopiero?
  • To jest do usuniecia.Jest tam wprawdzie jakis  1 event ale zrobiny na sile by to zagospodarowac.
    Nikogo nie obchodzi jakie kto ma dekoracje,nikt nigdy tam niezaglada by sobie popatrzec.
    Proponuje w to miejsce zrobic farme produkcyjna z prawdziwego zdarzenia,Porzadne piekarnie,mleczarnie czy cos podobnego.
    Budowac takie budynki mozna by bylo zalozmy z produktow z manufaktur,przeciez tam produkujemy szklo ,cegly stal i inne do budowy budynkow:)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Profesor R (PL1) powiedział(a):
    To jest do usuniecia.Jest tam wprawdzie jakis  1 event ale zrobiny na sile by to zagospodarowac.
    Nikogo nie obchodzi jakie kto ma dekoracje,nikt nigdy tam niezaglada by sobie popatrzec.
    Proponuje w to miejsce zrobic farme produkcyjna z prawdziwego zdarzenia,Porzadne piekarnie,mleczarnie czy cos podobnego.
    Budowac takie budynki mozna by bylo zalozmy z produktow z manufaktur,przeciez tam produkujemy szklo ,cegly stal i inne do budowy budynkow:)
    Nie zgodzę się z Tobą. Event Doliny Dekoracji jest dobry - jest prawie idealny. Jest wymagający, ale za to ma atrakcyjne (poniekąd) nagrody. Jest źródłem kuponów, które potrzebne są do powalczenia w innym evencie (Globalne Wydarzenie). A teraz, gdy nie mamy już możliwości zdobywania fioletów, licencji, żetonów w postaci nagród za wysiłek, kupony to kolejna możliwość nabycia potrzebnych nam "wzmocnień". Duży plus, że kupony możemy gromadzić, szczególnie, że waluty z farm tymczasowych już nie. 

    Dodatkowo w evencie możemy zdobyć czarujący sad owocowy (w niższych przedziałach poziomowych odpowiednio majestatyczny i jakiś trzeci, którego nazwy nie pamiętam) - w moich oczach bardzo opłacalne budynki, szczególnie w połączeniu ze skutecznym gajem oliwnym (połączenie doskonałe). Wg mnie o niebo lepsze niż zimowa plantacja owoców, ale to oczywiście rzecz gustu i obranej taktyki...

    Sama Dolina Dekoracji oczywiście nie niesie za sobą żadnej wartości, ale przynajmniej jest teraz co robić ze zdobywanymi dekoracjami :)

    Kolejna farma produkcyjna byłaby dla mnie dużym obciążeniem - mam obsydianową, której rozbudowa to istna udręka. Prawdę mówiąc nie brakuję mi kolejnej.
Sign In to comment.