Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

WOJNA

elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
edytowano 19.03.2022 w Sugestie, pochwały i krytyka
Mam propozycję aby operatorzy gry, jak również cała społeczność BIG FARM przyłączyła się się do chociaż w minimalny sposób do dezaprobaty rosyjskiej agresji na Ukrainę poprzez nie umieszczania flagi  rosyjskiej federacji przy graczach z Rosji.
Proponuję aby traktować ich jako bez krajowców a całą federację wymazać z klasyfikacji.
Post edited by Diana on

Komentarz

  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Mam propozycję aby operatorzy gry, jak również cała społeczność BIG FARM przyłączyła się się do chociaż w minimalny sposób do dezaprobaty rosyjskiej agresji na Ukrainę poprzez nie umieszczania flagi  rosyjskiej federacji przy graczach z Rosji.
    Proponuję aby traktować ich jako bez krajowców a całą federację wymazać z klasyfikacji.
    Cześć
    Przepraszam, to jest gra. Żadnej dyskusji politycznej. Rozumiem twoje nastawienie. Ale takie dyskusje nie należą do gry i forum Big Farm.
    Proszę nie zaczynać od podobnej rzeczy na forum. To jest gra, miejsce na odpoczynek i chociaż odrobina spokoju.

    Mam odpowiedź na Twoje pytanie od zespołu:

    „W tej chwili nie zamkniemy rosyjskiego serwera. Wszyscy gracze są nadal mile widziani w naszych grach, aby uciec od zbyt surowych realiów naszego świata”.

    Panda
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Cześć
    Przepraszam, to jest gra. Żadnej dyskusji politycznej. Rozumiem twoje nastawienie. Ale takie dyskusje nie należą do gry i forum Big Farm.
    Proszę nie zaczynać od podobnej rzeczy na forum. To jest gra, miejsce na odpoczynek i chociaż odrobina spokoju.

    Mam odpowiedź na Twoje pytanie od zespołu:

    „W tej chwili nie zamkniemy rosyjskiego serwera. Wszyscy gracze są nadal mile widziani w naszych grach, aby uciec od zbyt surowych realiów naszego świata”.

    Panda




    Moja wypowiedź nie była wypowiedzią polityczną bo na niej się nie znam tylko reakcją to to co dzieje się wokół nas nie mam nic do spokojnych graczy z Rosji i było moja intencją aby całkowicie zamknąć dostęp do gry graczom z tej części świata jeśli zostałam inaczej zrozumiana to przepraszam, ale brak reakcji ze strony zespołu na pewno zniechęci wielu graczy i zrezygnują z gry, ale rozumiem niemiecką reakcję.
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Dokładnie, to nie była wypowiedź polityczna, tylko taka co czuje i chce większość tu z nas. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Cześć

    Rozumiem, że wiele osób tak się czuje. U Ciebie, w naszym kraju, w większej liczbie krajów.
    Rozumiem. Ale to nie zmienia faktu, że takie debaty nie należą do forum gier Big Farm. Proszę.
    Masz odpowiedź zespołu tutaj.
    Takie debaty nie należą do forum gier Big Farm.

    Panda
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 19.03.2022
    Witajcie :)
     Forum to nie miejsce to rozmów o sytuacji na świecie. Stanowisko Zespołu zostało przedstawione .Zamykam tę dyskusję.
    Diana
    Post edited by Diana on
Ta dyskusja została zamknięta.