Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Centrum nagród

Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
Dziś pojawiło się Centrum nagród...
jednocześnie zostały zmienione nagrody w silosie
w większości są tam teraz jabłka
nie ma katalizatorów :(
katalizatory można kupić za te jabłka

Ile katalizatorów dostanę za te 9720 złotych jabłek?
Do tej pory były w każdym wydarzeniu...
Ulepszaliśmy laboratorium nie po to, aby stało puste, bo będziemy długo zbierać na katalizatory...

I drugie pytanie
Za co się będzie ulepszać wiosenną oborę?


i trzecia sprawa
jak często te przedmioty będą się tam zmieniać?
Czy jak kupiłam teraz zlote jabłka to jeszcze kiedyś będę mogła je kupić?
Teraz mam tam, że wyprzedane...


Post edited by Diana on
«13

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dziś pojawiło się Centrum nagród...
    jednocześnie zostały zmienione nagrody w silosie
    w większości są tam teraz jabłka
    nie ma katalizatorów :(
    katalizatory można kupić za te jabłka

    Ile katalizatorów dostanę za te 9720 złotych jabłek?
    Do tej pory były w każdym wydarzeniu...
    Ulepszaliśmy laboratorium nie po to, aby stało puste, bo będziemy długo zbierać na katalizatory...

    I drugie pytanie
    Za co się będzie ulepszać wiosenną oborę?

    Witam
    Katalizatory możesz kupić za złote i za srebrne jabłka w zależności od rodzaju katalizatora. Nie koniecznie laboratorium będzie stało puste bo te jabłka można zbierać ,one nie zginą jak monety z wysp.


    Za 9720 sztuk jabłek kupisz 1 katalizator a  za 120 000 kupisz 50 (tylko tego zakupu możesz dokonać raz w przeciągu tych 6 dni)
    Czekamy na informację od CM do do ulepszeń budynków .Dam znać jak się czegoś dowiem.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dziś pojawiło się Centrum nagród...
    jednocześnie zostały zmienione nagrody w silosie
    w większości są tam teraz jabłka
    nie ma katalizatorów :(
    katalizatory można kupić za te jabłka

    Ile katalizatorów dostanę za te 9720 złotych jabłek?
    Do tej pory były w każdym wydarzeniu...
    Ulepszaliśmy laboratorium nie po to, aby stało puste, bo będziemy długo zbierać na katalizatory...

    I drugie pytanie
    Za co się będzie ulepszać wiosenną oborę?

    Witam
    Katalizatory możesz kupić za złote i za srebrne jabłka w zależności od rodzaju katalizatora. Nie koniecznie laboratorium będzie stało puste bo te jabłka można zbierać ,one nie zginą jak monety z wysp.


    Za 9720 sztuk jabłek kupisz 1 katalizator a  za 120 000 kupisz 50 (tylko tego zakupu możesz dokonać raz w przeciągu tych 6 dni)
    Czekamy na informację od CM do do ulepszeń budynków .Dam znać jak się czegoś dowiem.
    Diana
    Witaj Diano
    czyli raz na 6 dni, oczywiście jak uzbieram jabłka, będę mogła kupić max 51 fioletowych katalizatorów... Do tej pory mogłam zwykle trochę więcej uzbierać.

    To czekam na inf o ulepszaniu budynków, które można tam kupić.
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 15.03.2022
    przypuszczam że nawet zajmując 1 miejsce w silosie , nie będzie możliwości zakupu większej puli  tych katalizatorów w trakcie jednej sesji wydarzenia  :/
    proponuję przyjrzeć sie katalizatorom dostepnym za srebrne jabłka i ewentualnie przerabiać je na lepsze juz w samym laboratorium

    Jeśli ktoś miał jeszcze złudzenia że w BF idzie ku lepszemu dla gracza  to czas najwyższy je zweryfikować  :'(
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Witam, Centrum Nagród będzie czynne 6 dni, czy nie wydane złote i srebrne jabłka przepadną?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Witam, Centrum Nagród będzie czynne 6 dni, czy nie wydane złote i srebrne jabłka przepadną?
    Witam :)
    Można zbierać złote i srebrne jabłka nie przepadną. Centrum nagród będzie cały czas ,będzie zamykane i ponownie otwierane.
    Diana
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Witam, Centrum Nagród będzie czynne 6 dni, czy nie wydane złote i srebrne jabłka przepadną?

    nie przepadną (tego by jeszcze brakowało )  tak jak inna niby-waluta będą zbierać się w zasobniku aż do następnej okazji
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 15.03.2022
    Za duzo tych rożnych walut się pojawilo. istna wieża babel, zamiast ujednolicać, jak w euro, to dzielą na czworo,  a stare likwidują, jak to kiedyś bywało. Nagle stare złote trzeba wymienić na nowe w krótkim czasie i po lichwiarskim kursie.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Te złote jabłka bardzo przypominają monety przyjaźni, które Zespół nagle zlikwidował i jakoś zapomniał dać nam jakąś rekompensatę albo możliwość wymiany na coś innego...



    Może Zespół pomyśli o tych starych monetach przyjaźni? Zbieraliśmy je w jakimś celu, gdybyśmy wiedzieli, że je zabiorą, pewnie byśmy coś za nie kupili...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Te złote jabłka bardzo przypominają monety przyjaźni, które Zespół nagle zlikwidował i jakoś zapomniał dać nam jakąś rekompensatę albo możliwość wymiany na coś innego...



    Może Zespół pomyśli o tych starych monetach przyjaźni? Zbieraliśmy je w jakimś celu, gdybyśmy wiedzieli, że je zabiorą, pewnie byśmy coś za nie kupili...
    Te jabłka złote i srebrne chyba tez są na Empire.Co do rekompensaty to wątpię bo dali drzewo przyjaźni ,ale jutro się zapytam.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Oby te złote  i srebrne jabłka nie zniknęły. Niestety zapewnienia ta są patykiem pisane na wodzie i w każdej chwili może nastąpić wolta i po krzyku, zważywszy że już ładnych parę razy zostaliśmy tak "mile" zaskoczeni, to mnie taka sytuacja wcale nie zdziwi. Fajnie byłoby uzbierać złote jabłka na jakiś budynek, ale czy Zespół nam na to pozwoli?
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 15.03.2022
    zgadzam się z Dogberrym jedyny sens tej nowej waluty to możliwość zbierania na jakieś fajne nagrody, a nie jak w przypadku innych walut tymczasowych, których nazbieranie na cokolwiek sensownego graniczy z cudem :/
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Te złote jabłka bardzo przypominają monety przyjaźni, które Zespół nagle zlikwidował i jakoś zapomniał dać nam jakąś rekompensatę albo możliwość wymiany na coś innego...



    Może Zespół pomyśli o tych starych monetach przyjaźni? Zbieraliśmy je w jakimś celu, gdybyśmy wiedzieli, że je zabiorą, pewnie byśmy coś za nie kupili...
    Te jabłka złote i srebrne chyba tez są na Empire.Co do rekompensaty to wątpię bo dali drzewo przyjaźni ,ale jutro się zapytam.
    Diana
    Tak, dali drzewo przyjaźni... Ale możliwość wymiany monet przyjaźni na nagrody zabrali. Teraz monety wikingów i kupony z cukrowej można zamieniać na nową walutę. Dlaczego to, co długo zbieraliśmy nam zabrali? A dokładniej, nie zabrali tylko zostawili na pamiątkę w inwentarzu. Bo nic z nimi nie mogę zrobić...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    @amik23 (PL1) Budynki z tego centrum nagród te co maja strzałki zielone 




    ulepszane są za złote jabłka ,inne  budynki bez tych strzałek za dolary.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To że będzie można zbierać złote i srebrne jabłka to dobrze. Natomiast to co można kupić za srebrne, jest żałosne, z wyjątkiem złotych jabłek. Dla graczy nawet grających bez złota te inne elementy gry nie mają żadnego znaczenia. No ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby....
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    @amik23 (PL1) Budynki z tego centrum nagród te co maja strzałki zielone 




    ulepszane są za złote jabłka ,inne  budynki bez tych strzałek za dolary.
    Diana
    Dziękuję :)
    Ciekawe, ile tych jabłek będzie potrzebne do ulepszenia.

    Diano, a czy kiedyś będzie można zacząć budowę np obory od razu w bloku dla krówek? Bo teraz trzeba zacząć na farmie a nie zawsze jest na to miejsce...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    @amik23 (PL1) Budynki z tego centrum nagród te co maja strzałki zielone 




    ulepszane są za złote jabłka ,inne  budynki bez tych strzałek za dolary.
    Diana
    Dziękuję :)
    Ciekawe, ile tych jabłek będzie potrzebne do ulepszenia.

    Diano, a czy kiedyś będzie można zacząć budowę np obory od razu w bloku dla krówek? Bo teraz trzeba zacząć na farmie a nie zawsze jest na to miejsce...
    Pomysł z rozpoczęciem budowy w bloku jest trafiony na 100 % tm bardziej, że mozna w nim rozbudowywać obiekty. Dlaczego więc nie pójść dalej i przyjąć propozycję amik23 (PL1):)
  • a ja zapytam wprost
    czy te zmiany co do centrum nagród i tych srebrnych i złotych jabłek do zdobycia w wydarzeniach są jak np w przypadku wydarzenia z jesiennym i zimowym kołem na czas jednego miesiąca
    czy są trwałe i dotychczasowe nagrody za ms czy silosy  już nie powrócą 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Podłączam się do pytania @dzikipsychol (PL1) . Niestety w centrum nagród nie można kupić wielu rzeczy, które można było wygrać jako nagrody za wysiłek (skrzynie, pudełka, niebieskie i zwykłe karmy, specjalne nasiona, nakładki na budynki, elementy do kolekcji). Ponadto po przeliczeniu na złote i srebrne jabłka cen w centrum okazuje się, że w porównaniu do zwykłych nagród za wysiłek tracimy - za jabłka najzwyczajniej w świecie mogę kupić mniej niż wygrywałam w poszczególnych eventach. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    dzikipsychol (PL1) powiedział(a):
    a ja zapytam wprost
    czy te zmiany co do centrum nagród i tych srebrnych i złotych jabłek do zdobycia w wydarzeniach są jak np w przypadku wydarzenia z jesiennym i zimowym kołem na czas jednego miesiąca
    czy są trwałe i dotychczasowe nagrody za ms czy silosy  już nie powrócą 
    cześć
    Wydaje się, że wprowadzenie centrum handlowego oraz złotych i srebrnych jabłek jest trwałe. To nie jest sprawa tymczasowa.
    Zapytam o to i jeśli dowiem się czegoś innego to napiszę tutaj.
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Złotych jabłek jest za mało. Gracze na tym tracą. Nie da się za nie kupić nagrody jaką się miało wczesniej za 1 msc. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 19.03.2022
    Witam :)
    Przekażę to w poniedziałek .Dziękuję za Wasze uwagi.
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    Te nowe nagrody-jablka są nic nie warte,teraz gram bo mam zapasy ,ale one szybko się skończą bo nie będą uzupelniane.Stare nagrody były o 100 procent lepsze i  wartościowsze.
  • Złote i srebrne jabłka są po to by ta niewielka cześć naszego serwera która jeszcze grała aktywnie przestała grac. Po dwóch wydarzeniach: silos i mistrzostwa mzoemy sobie kupić max 10 fioletowych humusów za 10 000 złotych jabłek i  20 za 58 tys srebrnych jabłek,  o katalizatorach nawet nie wspomne, bo bedzie mozna załaczyc tam produkcje raz na dwa miesiace i to raczej produkcje nasionek, bo niektóre katalizatory to chyba przyjdzie latami zbierac, Takie limity i takie ceny nie daja nawet 10 % tego co mielismy wczesniej w nagrodach
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Dodam jeszcze jedno po tej wspaniałej zmianie nagród. W siną dal poszły sobie żetony konstrukcyjne do dodatkowego pola konstrukcyjnego. Za 500 srebrnych jabłek jest jeden żeton. Świetna oferta ;) W ogóle odnoszę  wrażenie, że Zespół nienawidzi graczy i ta cała gra a szczególnie gracze to jest jakiś dopust Boży dla właścicieli. Mozę zamknijcie po prostu tę grę i nie męczcie się  :) Po raz kolejny okazało się, że mam rację. Każda zmiana/nowość / aktualizacja jest per saldo niekorzystna dla graczy. No niech mi ktoś pokaże zmianę która była korzystna dla graczy, nie myślę tu o dodatkowych polach konstrukcyjnych czy też polach w farmach tymczasowych
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    korzystne było nowe labolatorium-do tej pory
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Jutro przekaże wszystkie Wasze uwagi co do nowego systemu nagród.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    trojan (PL1) powiedział(a):
    korzystne było nowe labolatorium-do tej pory
    Ok. Niestety dostęp do katalizatorów to totalna klapa. Jabłka złote też są korzystne, tylko powinny być jako część nagród w wydarzeniach. No i ich dostępność powinna być nieco większe. To podobnie jak z tymi diamentami czy obsydianami. Po prostu zmiany wprowadzone to takie wylanie dziecka z kąpielą.
    Cierpliwy jestem, jeszcze dwa lata i nazbieram złotych jabłek
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    trojan (PL1) powiedział(a):
    korzystne było nowe labolatorium-do tej pory
    Ok. Niestety dostęp do katalizatorów to totalna klapa. Jabłka złote też są korzystne, tylko powinny być jako część nagród w wydarzeniach. No i ich dostępność powinna być nieco większe. To podobnie jak z tymi diamentami czy obsydianami. Po prostu zmiany wprowadzone to takie wylanie dziecka z kąpielą.
    Cierpliwy jestem, jeszcze dwa lata i nazbieram złotych jabłek
    No tak, ale popatrz na nagrody sojuszowe w MS - liga mistrzowska to totalna porażka w porównaniu do ligi złotej ... 
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    niestety, zmiana na gorsze ... kolejna mająca chyba na celu zniechęcenie graczy...

    przypomina mi się zmiana nagród w parku radości - ta wprowadzająca bilety z jednoczesną likwidacją nagród rzeczowych ....Przed zmianą wśród nagród była wiejska posiadłość - dostępna dla graczy zajmujących miejsca 1 - 5 .  Po zmianie takiej ilości biletów jakiej potrzeba do jej zakupu nie zgromadzi nawet ten gracz z 1 miejsca ...
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A tak przy okazji: czy w związku ze zmianami w nagrodach (pojawienie się jabłek zamiast nagród), nie zostały zmienione pułapy punktów za poszczególne nagrody? Jestem sobie w brązowej lidze i mam do zdobycia 60 nagród (czyli łącznie, by zdobyć wszystkie nagrody, potrzebuję ok. 8 milionów punktów). Wydaje mi się, że wcześniej potrzebowałam mniej... Czy rzeczywiście coś się zmieniło z tymi punktami, czy może to mnie już dopadła skleroza? ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik