Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Mistrzostwa Sojusznicze

2»

Komentarz

  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Wyobraź sobie ,że też jestem aktywnym graczem ale mam dość tak częstych mistrzostw,gdyby były rzadziej na pewno większa ilość graczy zagrała by z przyjemnością
    Tak mogę sobie sam zdecydować czy wezmę w nich udział czy nie ,tak też uczyniłem - nie robię obecnych ms ale chyba nie o to chodzi czyż nie ??
    Ty wyraziłeś swoje zdanie, ja wyrażam swoje zdanie i Dogberry , też wyraził swoje zdanie,Pokaż mi te punkty w których kilkakrotnie złamał regulamin ...nie widzę zeby choć raz w jego wypowiedzi pojawił się Twój nick!!!
    Radzę ci przeczytaj jeszcze raz uważnie wpis Dogbrry11 a zobaczysz ,ze też pisał na temat gry ,tylko odmiennym zdaniem niż Ty
    " forum musi być bezpieczne i dawać możliwość  wypowiedzi w temacie wątku :.
    tak właśnie widać jak jest bezpieczne ;ban albo kraty aby zamknąć usta graczy którzy myślą inaczej.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 07.05.2020
    Rollo, ależ masz poparcie Mistrzostw nie robię przez takich ludzi jak ty.

  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 07.05.2020
    NO. dog ban ????
    To uczciwie pokazuje co jest, stara się, ...UWALIĆ gracza z Polski.
    Nie wierzę w to, i to robią nasi moderatorzy z Polski. To za taki chłam nie zamykacie co Rolllo ..no tak Dog już wiele tu gadał więc trza zamknąć. 
    Gratuluję moderatorom w Polsce=zamkneliście Gościa. To jest pokazanie jak nie warto mieć własnego zdania i przemyśleń. Być tylko głupim młotkiem i klikać.

    Rollo, przez twoje ego dobrego Faceta zabrali...bardzo nie ładnie. Wsydż się

    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    NO. dog ban ????
    To uczciwie pokazuje co jest, stara się, ...UWALIĆ gracza z Polski.
    Nie wierzę w to, i to robią nasi moderatorzy z Polski. To za taki chłam nie zamykacie co Rolllo ..no tak Dog już wiele tu gadał więc trza zamknąć. 
    Gratuluję moderatorom w Polsce=zamkneliście Gościa. To jest pokazanie jak nie warto mieć własnego zdania i przemyśleń. Być tylko głupim młotkiem i klikać.

    Rollo, przez twoje ego dobrego Faceta zabrali...bardzo nie ładnie. Wsydż się

    Dobry wieczór
    Proszę o stosowanie się do regulaminu Forum i korzystanie z opcji edytuj.
    Diana
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 10.05.2020
    .
    Post edited by Rollo (PL1) on
  • kysza (PL1)kysza (PL1) PL1 Posty: 6
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam wszystkich :))
    Tak obserwuje aktywność Mirka64 to wypisz wymaluj Dogberry11 tylko z drugiego konta :))) 
    Te edycje postów niewiele dają :) Wstawki z poetyki Cię Dogu zdradziły :)
    Jeśli panie szanowny myślisz że mnie zastraszysz to jesteś w błędzie dobrze wiesz co zrobiłeś i nie zaczerniaj rzeczywistości :) Miałeś Dogu 24 godz. czasu na ustosunkowanie się do mojego posta nie zrobiłeś tego bo liczysz na to że społeczność forum mnie zlinczuje :) miło :) tylko że za stary jestem żeby się Ciebie bać :)
    W sobotę 09.05.2020 rusza kolejna edycja Mistrzostw Sojuszniczych jeśli się nie boisz zapraszam do rywalizacji :)
    Jak w temacie Mistrzostwa weryfikują postęp graczy , jeśli ktoś lubi rywalizację walczy a jeśli woli z forum robić portal społecznościowy trudno ... ludzie ocenią :)
    Nie boję się bana za tego posta i napisałem go świadomie ...
    Z poważaniem dla wszystkich Rollo :)
    Jeśli Mistrzostwa weryfikują postęp graczy to większej głupoty ostatnio nie czytałam. 
    1. Jak sądzę samo wzmocnienie sojuszowe jest u Was takie że zdecydowana większość graczy to może pomarzyć.
    2. Dobór osób do poszczególnych misji jest tak fantastycznie "sprawiedliwy" że na "dzień dobry" dostając 2-3 z topu Ligi złotej nie ma wielu szans na zajęcie wysokiego miejsca w misji a od niego zależy również ilość PR-u.
    I tu postulat Diano /bo zapewne przeczytasz post/ - niech Zespół zrobi coś dla graczy i zmieni system doboru w misjach w okresie Mistrzostw - DOBÓR GRACZY TYLKO W OBRĘBIE LIGI W JAKIEJ ICH SOJUSZ. 
    Niech Feniksy, Olimpy, P4F i pozostałą topka walczy między sobą.
    3. No i skoro Mistrzostwa weryfikują to muszę Rollo zadać Ci pytanie: "Jak to jest z tą weryfikacją, że Ty /taki mocny gracz - jak to się wcześniej chwaliłeś? i Twój sojusz co awansujecie do ligi mistrzowskiej to dostajecie w łeb i spadacie na krajowe podwórku? Procedury weryfikacyjne nieodpowiednie czy też ....... /każdy niech dopowie sobie sam/?
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 09.05.2020
    kszyna, ma rację,a Rollo nie szanuje innych graczy pokazując wyższość jakby inni nie istnieli i nie grali. Pyłem marnym jesteśmy. Już tam zrozumię prędziej GGS....
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam
    Wasze sugestie i opinie odnośnie Mistrzostw przekażę.Krytykowanie innych za sposób grania jest nie dozwolone.Proszę trzymać się dyskusji,wyrażać swoje opinie lub sugestie odnośnie Mistrzostw Sojuszniczych.
    Diana
  • sarah11 (PL1)sarah11 (PL1) PL1 Posty: 11
    Witam. Ja z innej "beczki"
    Nie podoba mi się okropne zaśmiecenie ekranu gry, Masa skrzynek, koszy, do tego okropne wykrzykniki na pół ekranu, które mimo ustawicznego ich usuwania, wracają przy każdym przejściu z farmy na farmę.
    Konie nieczytelne, trudno połapać się o co w tym wszystkim chodzi.
    Poprawcie to i niech wróci to co było dobre i sprawdzone. Normalna 1 skrzynka, którą warto było kupić, gdy były promocje na zakupy.
    odechciewa się grć

  • sarah11 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Ja z innej "beczki"
    Nie podoba mi się okropne zaśmiecenie ekranu gry, Masa skrzynek, koszy, do tego okropne wykrzykniki na pół ekranu, które mimo ustawicznego ich usuwania, wracają przy każdym przejściu z farmy na farmę.
    Konie nieczytelne, trudno połapać się o co w tym wszystkim chodzi.
    Poprawcie to i niech wróci to co było dobre i sprawdzone. Normalna 1 skrzynka, którą warto było kupić, gdy były promocje na zakupy.
    odechciewa się grć

    To prawda.. nie mówią nic o tym, że po wejściu do stadniny wyjściu z niej i powrót na główną farmę powoduję, że Konie wszędzie słychać.. i na Smakoszu i na kwiatowej.. nie mówiąc nic o tym, że słychać też mewy.. i to razem z konikami.. Trudna gra....
  • vivacor (PL1)vivacor (PL1) PL1 Posty: 6

    poziomy w mojej dywizji: 137, 164 249, 303, 375, 387, 402, 457 i ....... ja :(( 110 poziom !!!
    JAK TU GRAĆ ??
    To skandal odbierający przyjemność z gry :(((
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety, widocznie poszło Ci za dobrze w poprzedniej  dywizji w rozgrywce. To jest taka swoista kara za dobrą grę. Już kiedyś pisałem o tym dlaczego tak jest, tylko kiedy ten event wystartował, było normalnie, tj. walczyło się z przeciwnikami na poziomie porównywalnym. Potem jak w innych przypadkach zaczęło się kombinowanie  i mamy to co jest.
  • vivacor (PL1)vivacor (PL1) PL1 Posty: 6
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Niestety, widocznie poszło Ci za dobrze w poprzedniej  dywizji w rozgrywce. To jest taka swoista kara za dobrą grę. Już kiedyś pisałem o tym dlaczego tak jest, tylko kiedy ten event wystartował, było normalnie, tj. walczyło się z przeciwnikami na poziomie porównywalnym. Potem jak w innych przypadkach zaczęło się kombinowanie  i mamy to co jest.
    no niestety byłam na szarym końcu - nie zdobyłam żadnego medalu. 
    Poza tym chore jest by być karanym za ciężka pracę.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No to już tego kompletnie nie rozumiem  z tym przyporządkowaniem, ale fakt - ciężka praca  działa przeciwko graczowi.  U mnie jak wpadnę do dywizji z graczami z topowych sojuszy - to pozamiatane, ze złotem wygrać nie da się. Pozostaje tylko robić swoje i cierpliwie
    pozdrawiam
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No to już tego kompletnie nie rozumiem  z tym przyporządkowaniem, ale fakt - ciężka praca  działa przeciwko graczowi.  U mnie jak wpadnę do dywizji z graczami z topowych sojuszy - to pozamiatane, ze złotem wygrać nie da się. Pozostaje tylko robić swoje i cierpliwie
    pozdrawiam
    Hmmm.. Czyli na start się poddajesz.. a to, że trafisz na dobrego gracza nie oznacza,że gra złotem ...
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Jak zaczęłam grać i uczestniczyłam w swoich pierwszych MS to wybór kiedy, w jakiej misji i z kim chcę grać nazywałam strategią... Jak był kalendarz to mogłam nawet sobie zaplanować , w których MS chce grać, bo akurat miałam okienko w pracy... wolny weekend... Teraz jak odpuszczam, bo widzę, że i tak nic nie ugram tzn że się poddaje...? Ja bym to nazwała niemarnowaniem zasobów :) Jak w sztuce wojny... po co tracić ludzi w walce z góry przegranej? (btw mówić o sztuce walki w grze farmerskiej - sama siebie rozbawiłam :D ).
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No to już tego kompletnie nie rozumiem  z tym przyporządkowaniem, ale fakt - ciężka praca  działa przeciwko graczowi.  U mnie jak wpadnę do dywizji z graczami z topowych sojuszy - to pozamiatane, ze złotem wygrać nie da się. Pozostaje tylko robić swoje i cierpliwie
    pozdrawiam
    Hmmm.. Czyli na start się poddajesz.. a to, że trafisz na dobrego gracza nie oznacza,że gra złotem ...
    Może tak, może nie. Widzisz gram, np. cały dzień i mam powiedzmy 1 mln w punktach w mistrzostwach sojuszniczych.  No a jak mi w 1 h ktoś skacze o z 9 pozycji przede mnie to czym on gra i na jakich wzmocnieniach? Dlatego nie ma się co spinać,  szkoda zdrowia, czego nam wszystkim życzę:)
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No to już tego kompletnie nie rozumiem  z tym przyporządkowaniem, ale fakt - ciężka praca  działa przeciwko graczowi.  U mnie jak wpadnę do dywizji z graczami z topowych sojuszy - to pozamiatane, ze złotem wygrać nie da się. Pozostaje tylko robić swoje i cierpliwie
    pozdrawiam
    Hmmm.. Czyli na start się poddajesz.. a to, że trafisz na dobrego gracza nie oznacza,że gra złotem ...
    Może tak, może nie. Widzisz gram, np. cały dzień i mam powiedzmy 1 mln w punktach w mistrzostwach sojuszniczych.  No a jak mi w 1 h ktoś skacze o z 9 pozycji przede mnie to czym on gra i na jakich wzmocnieniach? Dlatego nie ma się co spinać,  szkoda zdrowia, czego nam wszystkim życzę:)
    No widzisz taka gra.. ale to prawda . zdobywasz np. 4 złote medale i w następnym wydarzeniu masz 5 razy większe lvl i farmy ;)
  • Mam pytanie: czy ktoś tutaj myśl? Podobno zadania miały być mniej więcej z tymi samymi poziomami.Czy ja muszę grać w mistrzostwach np z poziomem 904 jak mam poziom 216.Przecież choćbym nie wiem co robiła to nie mam szans.Znajdzcie dobrego informatyka żeby to ustawił do porządku .Niech liga złota gra ze złotą , srebrna ze srebrną itd.700 poziomów wyżej to bardzo dużo i jakieś nieporozumienie.Niech wszyscy mają równe szanse.Coś jest tu nie dograne.Proszę o odpowiedź bo chcę coś ugrac ale  nie mam szans.Pozdrawiam :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    O ile gracze rozumieją , co piszesz to niestety GGS ma to gdzieś. Było już o tym parę razy pisane, nikt nie ma zamiaru z tym zrobić porządku. Tylko w pierwszej edycji było ustawione jak należy, że grali ze sobą gracze na podobnych poziomach, a potem to poprawiono, wiadomo dlaczego.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 30.06.2020


    O co tu biega, w ogóle nie dostaje rzeczywistych punktów reputacji zdobytych w misjach, nie dolicza dodatkowych możliwych zdobytych punktów. Nawet nie zalicza latawca :( 
    Ciasteczka itp. przerabiałam, nie pomaga.

    PS> Nie tylko ja mam ten problem w sojuszu :(
    Post edited by XxasieczekxX (PL1) on
  • Mistrzostwa sojusznicze staly sie nudne i przewidywalne dlatego ze z gory wiadomo kto wygra.
    Mamy na serwie dwa sojusze co sie zmieniaja  i wchodza do ligi swiatowej.
    Patrzac na sojusze z innych serwerow widac ze tam jest taki sam problem.
    Graja w swiatowce te same sojusze.
    Moze by tchnac jakies zycie w MS powiekszyc pule sojuszy z 5 do 10 co zostaja w swiatowce i zwiekszyc liczbe miejsc  o 5 sojuszy?
    Byc moze cos  by zaczelo sie dziac na serwerach.
  • XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):


    O co tu biega, w ogóle nie dostaje rzeczywistych punktów reputacji zdobytych w misjach, nie dolicza dodatkowych możliwych zdobytych punktów. Nawet nie zalicza latawca :( 
    Ciasteczka itp. przerabiałam, nie pomaga.

    PS> Nie tylko ja mam ten problem w sojuszu :(
    Chyba każdy ma ten problem ;0 ;( Tylko ciekawe kiedy to będzie naprawione

    PS. JUTRO KOLEJNE MS. 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    Chyba każdy ma ten problem ;0 ;( Tylko ciekawe kiedy to będzie naprawione
    PS. JUTRO KOLEJNE MS. 
    Przy aktualnych jest póki co wszystko ok, ale fakt taki że przy poprzednich byłam przez to w plecy. I dolary poszły na marne.
  • Przybyło kilka polarnych zagród dla kaczek, kilka cukierkowych obór a wyniki w misjach w MS coraz niższe, a latawiec chyba lata za wysoko bo jego % do wyniku też nie widać.
  • big bamber (PL1)big bamber (PL1) PL1 Posty: 85
    edytowano 06.07.2020
    Witam, obecne MS będą trwały 6 dni, do środy ... czy to nie przesada.. Rozumiem, że wszystko jest robione pod ligę farmerską, ale GGS mogłoby np. zamieścić informację na ten temat  a nie myśleli, że to będzie niezauważalne jak dodali 24h do zegara .. A Tak po za tym skoro był już lej na 2dni to dlaczego przedłużyli MS  a nie np. dali leja na 24h ?????

    Pozdrawiam 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik