Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Punkty reputacji za misje

Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
edytowano 25.11.2021 w Pytania ogólne Big Farm
Zrobiłam dwie misje dostałam punkty ale mi ich nie zalicza do Ligii Farmerskiej dlaczego tam ciągle jest zero dlaczego ?
Post edited by Diana on

Komentarz

  • Lilah (PL1)Lilah (PL1) PL1 Posty: 17
    Po pierwsze co 50 sekund są aktualizację więc może musisz sie poczekać aż ci się zatwierdzi, moze wolno działa ci przeglądarka, w sumie to nie wiem
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 18.03.2022
    Już co dobre się skończyło, a mam na myśli kraina marzeń Tessy poprzednia edycja była bez burzenia krzaków i Greta też ale obecna Tessa już nie ,bo trzeba burzyć a to po pierwszym dniu długo trwa  i mam pytanie czy tylko raz było bez burzenia na zachętę ? Czy będą powtarzane cykle na przemian?

  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Już co dobre się skończyło, a mam na myśli kraina marzeń Tessy poprzednia edycja była bez burzenia krzaków i Greta też ale obecna Tessa już nie ,bo trzeba burzyć a to po pierwszym dniu długo trwa  i mam pytanie czy tylko raz było bez burzenia na zachętę ? Czy będą powtarzane cykle na przemian?

    Hej
    To pomyłka, nie jest to zamierzone. Następna wymarzona ziemia będzie bez wycinania krzaków po zakupie ziemi.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik