Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak monet wikingów

SystemSystem Posty: 106,969
edytowano 06.02.2022 w Problemy techniczne i błędy
Ta dyskusja została utworzona z komentarzy wydzielonych z: Kamienie runiczne (i inne waluty farm tymczasowych, i nasionka).
Post edited by Diana on

Komentarz

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Witam. Gdzie są moje ciężko zapracowane monety wikingów??? Robiłam farmę od początku, nie wymieniałam kamieni runicznych. Ponad 10 milionów monet miałam, nie mam ani jednej.
  • AniaD (PL1)AniaD (PL1) PL1 Posty: 7
    Witam, mi też zginęły monety wikingów :((( 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.02.2022
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Witam. Gdzie są moje ciężko zapracowane monety wikingów??? Robiłam farmę od początku, nie wymieniałam kamieni runicznych. Ponad 10 milionów monet miałam, nie mam ani jednej.
    AniaD (PL1) powiedział(a):
    Witam, mi też zginęły monety wikingów :((( 
    Witam 
    Wyczyśćcie pamięć podręczną pliki cookies i po zalogowaniu odświeżcie stronę. A jak to nie pomoże to uruchomcie grę w trybie incognito.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Powyższe czynności u mnie nie zadziałały. Monet wikingów nie ma (wydaje się, że ponownie zaczynam zbieranie od zera), aczkolwiek w rankingu wyświetla się ich chyba tyle, ile miałam uzbierane (nie zauważyłam, by moje miejsce jakoś drastycznie się zmieniło).






  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 06.02.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Powyższe czynności u mnie nie zadziałały. Monet wikingów nie ma (wydaje się, że ponownie zaczynam zbieranie od zera), aczkolwiek w rankingu wyświetla się ich chyba tyle, ile miałam uzbierane (nie zauważyłam, by moje miejsce jakoś drastycznie się zmieniło).






    Zostało to już zgłoszone, musimy poczekać aż Zespół wróci jutro do pracy. 
    Diana
    Post edited by Diana on
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 06.02.2022
    Żadne czyszczenia przeglądarki, komputera nie pomagają. 
    Pozycja w rankingu się nie zmieniła, ale mnie akurat mało to interesuje, monety wikingów zbierałam w innym celu.
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Mam ten sam problem, niestety.
  • Haszka (PL1)Haszka (PL1) PL1 Posty: 15
    U mnie tez nie ma monet ktore miałam ,nabijaja sie tylko od now  ale w rankingu sa widoczne:)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Monety wikingów właśnie do nas wróciły, ale...  w związku z tym, że otrzymaliśmy je jako rekompensatę, doliczyły się jako zupełnie nowe monety do rankingu. A przecież już raz zostały tam doliczone. 

    I jak najbardziej - dziękuję, że przywrócono nam monety - ale bardzo się zawiodłam na formie, w jakiej to nastąpiło. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety odwagi  do przyznania się do błędu brakuje. Formy zwrotu też do dyskusji, ciekawe czy balans maczał w tym palce
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Niestety odwagi  do przyznania się do błędu brakuje. Formy zwrotu też do dyskusji, ciekawe czy balans maczał w tym palce


    Wyraźnie jest napisane że wystąpił błąd i że są ta przeprosiny. 
    Diana
  • AniaD (PL1)AniaD (PL1) PL1 Posty: 7
    Monety zwrócone ale i tak się nie zgadza  niestety brakuje  monet :(((((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AniaD (PL1) powiedział(a):
    Monety zwrócone ale i tak się nie zgadza  niestety brakuje  monet :(((((
    To skontaktuj się z Supportem gry ,oni tylko mogą to sprawdzić.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik