Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

BŁĘDY , BŁĘDY ...CIĄG DALSZY !!! :( :(

11618

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    GDZIE JEST KRAINA MARZEŃ???
    DZIŚ MIAŁA SIĘ KOŃCZYĆ, WCHODZĘ ABY JESZCZE COŚ ZROBIĆ I MAM TO, CO TYDZIEŃ TEMU...
    ZRESETOWALI TESSĘ DO STANU POCZĄTKOWEGO...

    ODDAJCIE TO, CO ZROBIŁAM PRZEZ TYDZIEŃ!!!!!
    I DAJCIE DIAMENTY, NA KTÓRE PRACOWAŁAM!!!!!!!
    Witam :)
    Trwa naprawa ,jak się zakończy nagrody zostaną wypłacone.
    Diana
    Mam nadzieję, że dadzą nam te nagrody. To tydzień pracy i zbierania diamentów. 
  • A co za czas stracony dzisiaj na Krainie, ktoś może posiał coś na noc, chciał zebrać i coś dorobić ??. To się nie liczy. Co zajrzę na tą grę to same gnioty.
  • Wyspa zbieram orzeszki zbieram a nie mam ich w zasobniku, po co zbierać jak ich nie ma.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Wyspa zbieram orzeszki zbieram a nie mam ich w zasobniku, po co zbierać jak ich nie ma.
    Witam :)
    W magazynie nie masz orzeszków? Sprawdź czy ten problem występuje na innej przeglądarce i czy wersja przeglądarki jest aktualna.
    Diana
  • Przeglądarka jest w wersji aktualnej, to nie wina przeglądarki. Orzeszków nie było w magazynie już się pojawiły. To samo było z licznikami na kwiatowej i na wiosce sojuszu, choć były zbiory do zebrania nie pokazywało tego, to samo z czasem do następnych zbiorów. Nie było i już jest. Ja pojawiam się od czasu do czasu na farmie i to samo z funkcjami w grze.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 04.10.2021

    to błąd czy teraz to juz będzie normalnośc, ze 2 eventy naraz? wprawdzie event Smak Hawajów juz sie kończy, alllle to i tak dziwne jest
    i jeszcze to

    nie mam, no nie ma co pozbierac ...teraz błąd czasowy przeniósl sie do koni... 
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):

    to błąd czy teraz to juz będzie normalnośc, ze 2 eventy naraz? wprawdzie event Smak Hawajów juz sie kończy, alllle to i tak dziwne jest
    i jeszcze to

    nie mam, no nie ma co pozbierac ...teraz błąd czasowy przeniósl sie do koni... 
    Witam :)
    Dwa eventy to nie błąd tak miało być jeden się skończył wieczorem a został drugi. Stadnina jest już zgłoszona.
    Diana
  • hpk93 (PL1)hpk93 (PL1) PL1 Posty: 22
    Witam. Zauważyłem że statek kapitana Barnacle nie przyznazje podków za owoce egzotyczne, przyznaje tylko za zwykłe towary.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    bobik44 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Zauważyłem że statek kapitana Barnacle nie przyznazje podków za owoce egzotyczne, przyznaje tylko za zwykłe towary.
    Witam :)
    Tak jest to błąd, został już zgłoszony i czekamy na naprawę.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Do końca eventu "nie z tego świata" jeszcze dużo czasu...
    skończyłam podstawowe zadania, zaczęłam pierwsze dodatkowe...
    w pierwszym dodatkowym jest kukurydza
    posiałam, chciałam sprawdzić, ile mam zebrać
    w księdze misji nigdzie nie mam eventu
    kliknęłam na namiot...
    i mam teraz takie coś

    Co mam z tym zrobić?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.11.2021
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Do końca eventu "nie z tego świata" jeszcze dużo czasu...
    skończyłam podstawowe zadania, zaczęłam pierwsze dodatkowe...
    w pierwszym dodatkowym jest kukurydza
    posiałam, chciałam sprawdzić, ile mam zebrać
    w księdze misji nigdzie nie mam eventu
    kliknęłam na namiot...
    i mam teraz takie coś

    Co mam z tym zrobić?
    Witam  :)
    Przeloguj się powinno działać poprawnie .Już to zostało zgłoszone.
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • Błąd w stadninie.
    Wczoraj pezed południem miałam 46 z 50 wygranych, a więc brakowało mi 4 , aby dostac się do diamentowej ligi, a dzisiaj mimo wygrywanych pojedynków jestem na 3 poziomie w platynowej
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    nelusia3 (PL1) powiedział(a):
    Błąd w stadninie.
    Wczoraj pezed południem miałam 46 z 50 wygranych, a więc brakowało mi 4 , aby dostac się do diamentowej ligi, a dzisiaj mimo wygrywanych pojedynków jestem na 3 poziomie w platynowej
    Witam :smile:
    Przeloguj się i sprawdź, czy coś się zmieniło.
    Diana
  • Niestety, ale kilkukrotne przelogowanie nie zmieniło sytuacji
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    nelusia3 (PL1) powiedział(a):
    Niestety, ale kilkukrotne przelogowanie nie zmieniło sytuacji
    To skontaktuj się jak najszybciej z Supportem gry.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 04.11.2021
    kraina marzen zniknęła, a  wyników  nie ma...
    ps. godz 12.06..włąsnie pojawiła sie now kraina, a poprzednich wyników nadal brak...
    ..cd.. są, doszly nagrody wreszcie, godz. 13.18

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.11.2021
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    kraina marzen zniknęła, a  wyników  nie ma...
    ps. godz 12.06..włąsnie pojawiła sie now kraina, a poprzednich wyników nadal brak...
    ..cd.. są, doszly nagrody wreszcie, godz. 13.18

    Witam :)
    Zgłoszono to już ,niedługo nagrody powinny zostać dodane do Waszych kont.Super że już są nagrody.
    Diana
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    bobik44 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Zauważyłem że statek kapitana Barnacle nie przyznazje podków za owoce egzotyczne, przyznaje tylko za zwykłe towary.
    Diano, chciałabym się dowiedzieć kiedy to zostanie naprawione, brakuje mi podków???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malaga (PL1) powiedział(a):
    bobik44 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Zauważyłem że statek kapitana Barnacle nie przyznazje podków za owoce egzotyczne, przyznaje tylko za zwykłe towary.
    Diano, chciałabym się dowiedzieć kiedy to zostanie naprawione, brakuje mi podków???
    Niestety jeszcze nie znamy daty naprawy, ale jak będziesz dawać najmniejsze ilości jakie Kapitan chce w dwóch ostatnich skrzynkach podkowy będziesz dostawać ,tylko mniejsze ilości.
    Diana
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    Ok, dzięki za info :)
  • anett023 (PL1)anett023 (PL1) PL1 Posty: 2
    po załadowaniu statku ilość podków się Nie zwiększa Powinnam co najmniej 2 tyś. z hakiem dostać podków a nic nie dostałam wrr
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    anett023 (PL1) powiedział(a):
    po załadowaniu statku ilość podków się Nie zwiększa Powinnam co najmniej 2 tyś. z hakiem dostać podków a nic nie dostałam wrr
    Pozostaje Ci niestety tylko próba ponownego załadowania gry, użycia innej przeglądarki albo kontakt z supportem;) Albo pogodzenie się z pechem, że to nie działa. I rób printscreeny na dowód, bo inaczej nikt Ci nie uwierzy. 
  • anett023 (PL1)anett023 (PL1) PL1 Posty: 2
    ahh kurde zgłosiłam ale screna nie dałam bo niby jak mam to zrobić skoro nie zakładałam że podkowy się nie załadowały ale kasa weszła a to jużdziwne hmm następnym razem będę mądra :) Dzięki
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    anett023 (PL1) powiedział(a):
    po załadowaniu statku ilość podków się Nie zwiększa Powinnam co najmniej 2 tyś. z hakiem dostać podków a nic nie dostałam wrr
    Witam
    Błąd jest znany i czekamy na naprawę, ale jak będziesz dawać najmniejsze ilości jakie Kapitan chce w dwóch ostatnich skrzynkach podkowy będziesz dostawać ,tylko mniejsze ilości.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dziś dopadł mnie ten dziwny błąd, prosze bardzo

    z tym, że dotarłam ciut dalej,bo do 3 kroku tzw:szybciora...hahhha i co  z tym  zrobia? pewnie nic, bo powiedza, że i tak za 10h sie skonczy,  a naprawiac będą za miesiąć hhaha oj cos tu sie  w tej grze żle dzieje..coraz gorzej ..
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    dziś dopadł mnie ten dziwny błąd, prosze bardzo

    z tym, że dotarłam ciut dalej,bo do 3 kroku tzw:szybciora...hahhha i co  z tym  zrobia? pewnie nic, bo powiedza, że i tak za 10h sie skonczy,  a naprawiac będą za miesiąć hhaha oj cos tu sie  w tej grze żle dzieje..coraz gorzej ..

    Witam  
    Przeloguj się powinno działać poprawnie .Już to zostało zgłoszone.
    Diana 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 05.11.2021
    no faktycznie zadziałalo, ale ja nie wiedzac że sie zawiesił ten event, zebrałam ten jęczmień i poszłoooo  w kosmos....echhh..ale i tak,  w ten czy w inny sposób robia nas  w konia...

    ps. na niewiele sie zdało przelogowanie, bo problem wraca uporczywie... nawe   w zadaniach codziennych nie jest juz ujety ten event hhhah

    i pokazuje to wszystko  z  godzinami...żeby nie było

    godz. 13.19....i wszystko sie pojawiło, jakby sie przedtem nic nie dzialo...a więc, co sie dzieje z tym eventem? to nie może  byc taki sobie tam bląd, to widac wyraźnie, że tu dziala czyjas reka...destrukcjna ręka...upirdzielic co sie da i ilie sie uda...spowolnic gracza..zabrac co sie da, posuć, wkurzyc,  a w konsekwencji zniechęcić do grania....dziady listopadowe?
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    no faktycznie zadziałalo, ale ja nie wiedzac że sie zawiesił ten event, zebrałam ten jęczmień i poszłoooo  w kosmos....echhh..ale i tak,  w ten czy w inny sposób robia nas  w konia...

    ps. na niewiele sie zdało przelogowanie, bo problem wraca uporczywie... nawe   w zadaniach codziennych nie jest juz ujety ten event hhhah

    i pokazuje to wszystko  z  godzinami...żeby nie było

    godz. 13.19....i wszystko sie pojawiło, jakby sie przedtem nic nie dzialo...a więc, co sie dzieje z tym eventem? to nie może  byc taki sobie tam bląd, to widac wyraźnie, że tu dziala czyjas reka...destrukcjna ręka...upirdzielic co sie da i ilie sie uda...spowolnic gracza..zabrac co sie da, posuć, wkurzyc,  a w konsekwencji zniechęcić do grania....dziady listopadowe?
    Przekazałam .
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diano..jako ze mam dzis wolny dzień, to siedze w grze, i tak, wychodzi  z tego  co widzę,i doświadczam,  że to sie dzieje przy przejsciu z farmy np  z głownej na  smakosza..itd.. z kwiatowej na głowna..raz jest wszystko widoczne i niby działa ,  a za chwilke  po poowrocie nic nie jest aktywne, to też może  zgłoś, bo cos jest na rzeczy
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Diano..jako ze mam dzis wolny dzień, to siedze w grze, i tak, wychodzi  z tego  co widzę,i doświadczam,  że to sie dzieje przy przejsciu z farmy np  z głownej na  smakosza..itd.. z kwiatowej na głowna..raz jest wszystko widoczne i niby działa ,  a za chwilke  po poowrocie nic nie jest aktywne, to też może  zgłoś, bo cos jest na rzeczy
    Dziękuję za informację przekazałam ją .
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik