Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja - Bądźcie bardziej zorganizowani!

Zapraszamy do dyskusji odnośnie nowej aktualizacji,
z jej treścią możecie zapoznać się tutaj
«1

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 30.08.2021
    i gdzie teraz ten globalny event jest? zawsze coś popsujecie :(( i nie wiem po co ruszać coś co bylo OK?  komu przeszkadzał boczny lewy panel? ktoś się skarżył?  wątpię!!!
  • zaba3 (PL1)zaba3 (PL1) PL1 Posty: 10
    czy wy zawsze musicie cos spiepszyc gdzie jest globalny event
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    I teraz to możecie pocałować się w...... hmmm-nos z tą naprawą plażowego ogrodu ,kiedy wszystkie tulipany wysiane były ze stratą 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 30.08.2021
    teraz się pojawil global ale chcialem coś przekazać i się zablokowało :(((((( pozostaje tylko odświeżenie strony....
    i już globala nie widać :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ja już wiem, o co chodzi, z BF robi się gra surviwalowa, kto przetrwa... jak już jeden zostanie to zamkną.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie :)
    Jest Globalne Wydarzenie Punktowe ,proszę odświeżyć stronę.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    zgadza się już jest? a wiadomo dlaczego?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    zgadza się już jest? a wiadomo dlaczego?
    Nie wiemy dlaczego zaginął, ale najważniejsze że już jest.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    21 sierpnia w dyskusji o misjach pisałam o tulipanach w ogrodach na smakoszu...

    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Tyle tulipanów mam aktualnie w magazynie

    Tyle tulipanów mam do zbioru

    a tyle się zebrało...

    magazyn z tulipanami po zbiorze

     
    wolne specjalne tulipany z humusem z wodorostów i światełkiem miały dać 6040... zebrałam 4027...
    ten błąd miał być poprawiony w czasie najbliższej aktualizacji...

    to dziś sprawdziłam te tulipany
    teraz (po aktualizacji) wolne tulipany z humusem i światełkiem mają dać 5234 tulipanów...

    faktycznie, tyle zebrałam.

    Przed poprawką do zbioru było więcej...
    Diano, możesz to wytłumaczyć? ja już nic nie rozumiem...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 30.08.2021
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    21 sierpnia w dyskusji o misjach pisałam o tulipanach w ogrodach na smakoszu...

    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Tyle tulipanów mam aktualnie w magazynie

    Tyle tulipanów mam do zbioru

    a tyle się zebrało...

    magazyn z tulipanami po zbiorze

     
    wolne specjalne tulipany z humusem z wodorostów i światełkiem miały dać 6040... zebrałam 4027...
    ten błąd miał być poprawiony w czasie najbliższej aktualizacji...

    to dziś sprawdziłam te tulipany
    teraz (po aktualizacji) wolne tulipany z humusem i światełkiem mają dać 5234 tulipanów...

    faktycznie, tyle zebrałam.

    Przed poprawką do zbioru było więcej...
    Diano, możesz to wytłumaczyć? ja już nic nie rozumiem...
    Witaj :)
    Zgłoszę ten fakt do Zespołu.
    Diana

    Post edited by Diana on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 30.08.2021
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    21 sierpnia w dyskusji o misjach pisałam o tulipanach w ogrodach na smakoszu...

    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Tyle tulipanów mam aktualnie w magazynie

    Tyle tulipanów mam do zbioru

    a tyle się zebrało...

    magazyn z tulipanami po zbiorze

     
    wolne specjalne tulipany z humusem z wodorostów i światełkiem miały dać 6040... zebrałam 4027...
    ten błąd miał być poprawiony w czasie najbliższej aktualizacji...

    to dziś sprawdziłam te tulipany
    teraz (po aktualizacji) wolne tulipany z humusem i światełkiem mają dać 5234 tulipanów...

    faktycznie, tyle zebrałam.

    Przed poprawką do zbioru było więcej...
    Diano, możesz to wytłumaczyć? ja już nic nie rozumiem...
    Witaj :)
    Zgłoszę ten fakt do Zespołu.
    Diana

    Dziękuję
    mam nadzieję, że coś nam wyjaśnią

    jeszcze błąd z kwiatowej
    mam tam dużo do zebrania (oprócz tej esencji) a na pasku po prawej jest inf, że nic nie ma

    może i ten błąd Zespół przy okazji naprawi?

    i jeszcze o ogrodach - specjalny mniszek z wodorostami chyba też daje teraz mniejszy zbiór.
    Nie mam tego na żadnym zrzucie ale chyba było więcej do zbioru.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    21 sierpnia w dyskusji o misjach pisałam o tulipanach w ogrodach na smakoszu...

    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Tyle tulipanów mam aktualnie w magazynie

    Tyle tulipanów mam do zbioru

    a tyle się zebrało...

    magazyn z tulipanami po zbiorze

     
    wolne specjalne tulipany z humusem z wodorostów i światełkiem miały dać 6040... zebrałam 4027...
    ten błąd miał być poprawiony w czasie najbliższej aktualizacji...

    to dziś sprawdziłam te tulipany
    teraz (po aktualizacji) wolne tulipany z humusem i światełkiem mają dać 5234 tulipanów...

    faktycznie, tyle zebrałam.

    Przed poprawką do zbioru było więcej...
    Diano, możesz to wytłumaczyć? ja już nic nie rozumiem...
    Witaj :)
    Zgłoszę ten fakt do Zespołu.
    Diana

    Dziękuję
    mam nadzieję, że coś nam wyjaśnią

    jeszcze błąd z kwiatowej
    mam tam dużo do zebrania (oprócz tej esencji) a na pasku po prawej jest inf, że nic nie ma

    może i ten błąd Zespół przy okazji naprawi?
    Niestety tego błędu nie można odtworzyć, powinno pomóc odświeżenie strony.
    Diana
  • witam co do mniszka zgadzam się mi zmiejszył zbiory jak dla mnie to rabunek po wydaniu tylu tysiecy złota na książki :(((
    pozdrawiam
     licze na szybkie wyjaśnienie sprawy i naprawę tego mam nadzieję błedu
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 30.08.2021
    dzień dobry
     a mi   z kolei nie pokazje czasu na stronie połowów

    ale kiedy tam weszłam, było...

    a po to wchodze do gry  żeby pozbierac..czyli..co aktualka...popsute cos...co poprawka...to popsute...potem poprawka poprawki i znow cos nie działa,,, to ja sie pytam: czy my tu gramy czy pomagamy naprawiać SUPER Zespolowi , coś co sami nieświadomie psują...i gdyby nie to że jesteśmy, to ONi nie wiedzieliby nawet że cos psują\
    jola62 PL1jola62 (PL1) Posty: 1,085
    ja już wiem, o co chodzi, z BF robi się gra surviwalowa, kto przetrwa... jak już jeden zostanie to zamkną.
    .. i tu Jola moze mieć rację, 
    ...i jeszcze jedno....jaka teraz jest wersja?
    taka?

    bo może te wszystkie błędy związane sa z wersją


    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Ja również mam nadzieję że to jakiś błąd się wkradł ..z tym mniszkiem , bo wszystkie inne ilości nie zostały ..tak okrojone jak mniszek i jęczmień .., więc myślę że to błąd ..?
    ..Czy za każdą aktualizacją musi wyskakiwać błąd , czy to już się stało Waszą normą ..? :( 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    powtórzę po raz kolejny, każda aktualizacja jest na niekorzyść graczy, a potem nam się opowiada jakieś głodne kawałki. A gzie informacja o takiej aktualizacji- jak zawsze półprawdy i mamienie. i na pewno ta aktualizacja nie była wcześniej testowana, bo inaczej taki błąd byłby się przecież pojawił, prawda? 
    Skoro zmniejszyli mniszek, to nie ma się co spodziewać żadnej konstruktywnej informacji. Taki był zamiar, został zrealizowany i koniec. A my możemy przyjąć to jedynie do wiadomości, opinie graczy już zostały umieszczone w koszu (domyślnie).
    Ja już nie wierzę w żadne obietnice GGS/Zespołu czy jak tam chcecie się nazywać. Po prostu jesteście niewiarygodni i powinniście się wstydzić dziadostwa i brakoróbstwa (tak wiem, kto nic nie robi to się nie myli :s ). 
    Żenujące
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    powtórzę po raz kolejny, każda aktualizacja jest na niekorzyść graczy, a potem nam się opowiada jakieś głodne kawałki. A gzie informacja o takiej aktualizacji- jak zawsze półprawdy i mamienie. i na pewno ta aktualizacja nie była wcześniej testowana, bo inaczej taki błąd byłby się przecież pojawił, prawda? 
    Skoro zmniejszyli mniszek, to nie ma się co spodziewać żadnej konstruktywnej informacji. Taki był zamiar, został zrealizowany i koniec. A my możemy przyjąć to jedynie do wiadomości, opinie graczy już zostały umieszczone w koszu (domyślnie).
    Ja już nie wierzę w żadne obietnice GGS/Zespołu czy jak tam chcecie się nazywać. Po prostu jesteście niewiarygodni i powinniście się wstydzić dziadostwa i brakoróbstwa (tak wiem, kto nic nie robi to się nie myli :s ). 
    Żenujące
    Witam:)
    @Dogberry11 (PL1) Skoro jesteś tak wszystko wiedzący to czemu nie wejdziesz na Discorda i nie podzielisz się z Zespołem swoimi rewelacjami. Każda zmiana jest wcześniej testowana przez QA,ale powtarzam to po raz kolejny nie każdy błąd pojawia się na serwerach testowych. Twoje uwagi są żenujące.
    Błąd z plażowymi ogrodami jest zgłoszony i czekamy na naprawę.
    Obecna wersja gry jest  taka
     
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 30.08.2021
    Na chwilę obecną przy specjalnych nasionach , fioletowym humusie i grabelkach, mam okolo 400 mniej na mniszku, niż przed aktualką, było ponad 2900, jest 2500  :(( co zabraliście? oczywiście ogród plażowy na 10lvl, w bibliotece 2lvl.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Nachwilę obecną przy specjalnych nasionach , fioletowym humusie i grabelkach, mam okolo 400 mniej na mniszku, niż przed aktualką, było ponad 2900, jest 2500  :(( co zabraliście?
    Czy jasno nie napisałam że błąd zgłosiłam i czekamy na naprawę. Obecnie zbiory z plażowego ogrody dają tylko 30% więcej a nie 50% i to jest błąd. Pisanie o tym fakcie co chwile nie pomoże. Proszę również o zgłaszanie błędów w odpowiednim dziale.
    Diana
  • i po co było kombinować tuż przed końcem globalnego wydarzenia?
    nikomu ta księga do niczego nie jest potrzebna, tylko tam niepotrzebnie trzeba włazić a tak było widać zawsze pod ręką co się dzieje.

    najpierw ponaprawiajcie te wszystkie błędy , które już są, a później bawcie się w nowości i dodawanie kolejnych problemów
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Lepsze jest wrogiem dobrego... - tak można zatytułować tę aktualizację.

    Dziennik misji - opcja, która miała ułatwić zarządzanie misjami w panelu bocznym, a sprawiła, że wszystko stało się trudniejsze. Nie widać wszystkich misji, nie widać, które misje są do odebrania, co chwilę do ulubionych trzeba przyporządkowywać nowe misje. Katorga. Było dobrze. Naprawdę. Wszystko było widoczne od razu, a teraz mam kolejny "magazyn", w który muszę klikać i szukać. I zamiast organizacji najzwyczajniej w świecie mam bałagan...

    Do wymiany katalizatorów się nie odniosę, gdyż nie korzystam z laboratorium i sam budynek zupełnie nie wkomponowuje się w mój styl gry.

    Lokalizacja Zatoki Syrenek - nie widzę sensu powielania budynku w regionie połowów. Funkcjonowała dobrze na Farmie Kwiatowej. Zmiana czysto kosmetyczna, moim zdaniem nic nie wnosząca do gry.

    Transporter koni - opcja byłaby dobra, gdyby kliknięcie w transporter otwierało okno wyścigów i pozwalało nam je rozgrywać na Farmie Głównej bez przenoszenia nas do Stadniny. Tutaj analogicznie widziałabym stoisko Parku Rozrywki - budynek nie powinien nas automatycznie przenosić w Dolinę Dekoracji, a dawać po prostu możliwość podglądu tego, co się tam dzieje z farmy, na której aktualnie się znajdujemy (to tak przy okazji :)).

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    i po co było kombinować tuż przed końcem globalnego wydarzenia?
    nikomu ta księga do niczego nie jest potrzebna, tylko tam niepotrzebnie trzeba włazić a tak było widać zawsze pod ręką co się dzieje.

    najpierw ponaprawiajcie te wszystkie błędy , które już są, a później bawcie się w nowości i dodawanie kolejnych problemów
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Lepsze jest wrogiem dobrego... - tak można zatytułować tę aktualizację.

    Dziennik misji - opcja, która miała ułatwić zarządzanie misjami w panelu bocznym, a sprawiła, że wszystko stało się trudniejsze. Nie widać wszystkich misji, nie widać, które misje są do odebrania, co chwilę do ulubionych trzeba przyporządkowywać nowe misje. Katorga. Było dobrze. Naprawdę. Wszystko było widoczne od razu, a teraz mam kolejny "magazyn", w który muszę klikać i szukać. I zamiast organizacji najzwyczajniej w świecie mam bałagan...

    Do wymiany katalizatorów się nie odniosę, gdyż nie korzystam z laboratorium i sam budynek zupełnie nie wkomponowuje się w mój styl gry.

    Lokalizacja Zatoki Syrenek - nie widzę sensu powielania budynku w regionie połowów. Funkcjonowała dobrze na Farmie Kwiatowej. Zmiana czysto kosmetyczna, moim zdaniem nic nie wnosząca do gry.

    Transporter koni - opcja byłaby dobra, gdyby kliknięcie w transporter otwierało okno wyścigów i pozwalało nam je rozgrywać na Farmie Głównej bez przenoszenia nas do Stadniny. Tutaj analogicznie widziałabym stoisko Parku Rozrywki - budynek nie powinien nas automatycznie przenosić w Dolinę Dekoracji, a dawać po prostu możliwość podglądu tego, co się tam dzieje z farmy, na której aktualnie się znajdujemy (to tak przy okazji :)).

    Witam :)
    Dziękuję za Wasze opinie ,zostaną one przekazane w raporcie.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Diana powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Nachwilę obecną przy specjalnych nasionach , fioletowym humusie i grabelkach, mam okolo 400 mniej na mniszku, niż przed aktualką, było ponad 2900, jest 2500  :(( co zabraliście?
    Czy jasno nie napisałam że błąd zgłosiłam i czekamy na naprawę. Obecnie zbiory z plażowego ogrody dają tylko 30% więcej a nie 50% i to jest błąd. Pisanie o tym fakcie co chwile nie pomoże. Proszę również o zgłaszanie błędów w odpowiednim dziale.
    Diana
    Dziękuję za odpowiedź. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    powtórzę po raz kolejny, każda aktualizacja jest na niekorzyść graczy, a potem nam się opowiada jakieś głodne kawałki. A gzie informacja o takiej aktualizacji- jak zawsze półprawdy i mamienie. i na pewno ta aktualizacja nie była wcześniej testowana, bo inaczej taki błąd byłby się przecież pojawił, prawda? 
    Skoro zmniejszyli mniszek, to nie ma się co spodziewać żadnej konstruktywnej informacji. Taki był zamiar, został zrealizowany i koniec. A my możemy przyjąć to jedynie do wiadomości, opinie graczy już zostały umieszczone w koszu (domyślnie).
    Ja już nie wierzę w żadne obietnice GGS/Zespołu czy jak tam chcecie się nazywać. Po prostu jesteście niewiarygodni i powinniście się wstydzić dziadostwa i brakoróbstwa (tak wiem, kto nic nie robi to się nie myli :s ). 
    Żenujące
    Witam:)
    @Dogberry11 (PL1) Skoro jesteś tak wszystko wiedzący to czemu nie wejdziesz na Discorda i nie podzielisz się z Zespołem swoimi rewelacjami. Każda zmiana jest wcześniej testowana przez QA,ale powtarzam to po raz kolejny nie każdy błąd pojawia się na serwerach testowych. Twoje uwagi są żenujące.
    Błąd z plażowymi ogrodami jest zgłoszony i czekamy na naprawę.
    Obecna wersja gry jest  taka
     
    Diana
    Jak pisze prawdę to jest żenujące? No cóż taki mój punkt widzenia
    Poza tym poprzednicy napisali już wszystko, zamiast ułatwić, aktualizacja jak zwykle utrudniła grę, tylko po co takie cuda wprowadzać? 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a uzywanie discorda jeszcze obowiązkowe nie jest
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    a uzywanie discorda jeszcze obowiązkowe nie jest
    Nie nie jest obowiązkowe.
    DianaDogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    powtórzę po raz kolejny, każda aktualizacja jest na niekorzyść graczy, a potem nam się opowiada jakieś głodne kawałki. A gzie informacja o takiej aktualizacji- jak zawsze półprawdy i mamienie. i na pewno ta aktualizacja nie była wcześniej testowana, bo inaczej taki błąd byłby się przecież pojawił, prawda? 
    Skoro zmniejszyli mniszek, to nie ma się co spodziewać żadnej konstruktywnej informacji. Taki był zamiar, został zrealizowany i koniec. A my możemy przyjąć to jedynie do wiadomości, opinie graczy już zostały umieszczone w koszu (domyślnie).
    Ja już nie wierzę w żadne obietnice GGS/Zespołu czy jak tam chcecie się nazywać. Po prostu jesteście niewiarygodni i powinniście się wstydzić dziadostwa i brakoróbstwa (tak wiem, kto nic nie robi to się nie myli :s ). 
    Żenujące
    Witam:)
    @Dogberry11 (PL1) Skoro jesteś tak wszystko wiedzący to czemu nie wejdziesz na Discorda i nie podzielisz się z Zespołem swoimi rewelacjami. Każda zmiana jest wcześniej testowana przez QA,ale powtarzam to po raz kolejny nie każdy błąd pojawia się na serwerach testowych. Twoje uwagi są żenujące.
    Błąd z plażowymi ogrodami jest zgłoszony i czekamy na naprawę.
    Obecna wersja gry jest  taka
     
    Diana
    Jak pisze prawdę to jest żenujące? No cóż taki mój punkt widzenia
    Poza tym poprzednicy napisali już wszystko, zamiast ułatwić, aktualizacja jak zwykle utrudniła grę, tylko po co takie cuda wprowadzać? 
    Prawda to pojęcie względne, piszesz o sprawach na których raczej się nie znasz, chodzi mi o pracę Zespołu.
    Diana 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 03.09.2021
    Po pewnym czasie wypowiem się na temat bocznego panelu lewego.  totalnie nie wiadomo co jest grane, szczególnie przeszkadza mi w krainie marzeń. Kto to wymyslił, by graczom kłody pod nogi rzucać? żeby jeszcze zaserduszkować można było więcej to bym machnął i po kłopocie, a tak?  ciężko się zorientować, co dotyczy rozbudowy, co codziennych zadań (wcześniej zaznaczonych na niebiesko), co trzeba wykonać by odblokować następne zadania.... tragedia.... Na zwyklej farmie, nie zawracam sobie tym głowy, ale na marzeniach to konieczność!!!!
    p.s.  zacząlem event bajka i niestety dopadło mnie również na normalnej osadzie... przekazanie jajek z drugiej osady do eventa to droga przez mękę, klikanie, szukanie, przewijanie.....ręce opadają....  
    Post edited by jola62 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Po pewnym czasie wypowiem się na temat bocznego panelu lewego.  totalnie nie wiadomo co jest grane, szczególnie przeszkadza mi w krainie marzeń. Kto to wymyslił, by graczom kłody pod nogi rzucać? żeby jeszcze zaserduszkować można było więcej to bym machnął i po kłopocie, a tak?  ciężko się zorientować, co dotyczy rozbudowy, co codziennych zadań (wcześniej zaznaczonych na niebiesko), co trzeba wykonać by odblokować następne zadania.... tragedia.... Na zwyklej farmie, nie zawracam sobie tym głowy, ale na marzeniach to konieczność!!!!
    p.s.  zacząlem event bajka i niestety dopadło mnie również na normalnej osadzie... przekazanie jajek z drugiej osady do eventa to droga przez mękę, klikanie, szukanie, przewijanie.....ręce opadają....  
    Witam :smile:
    Dziękuję za opinie, przekażę ją w raporcie.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    a uzywanie discorda jeszcze obowiązkowe nie jest
    Nie nie jest obowiązkowe.
    DianaDogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    powtórzę po raz kolejny, każda aktualizacja jest na niekorzyść graczy, a potem nam się opowiada jakieś głodne kawałki. A gzie informacja o takiej aktualizacji- jak zawsze półprawdy i mamienie. i na pewno ta aktualizacja nie była wcześniej testowana, bo inaczej taki błąd byłby się przecież pojawił, prawda? 
    Skoro zmniejszyli mniszek, to nie ma się co spodziewać żadnej konstruktywnej informacji. Taki był zamiar, został zrealizowany i koniec. A my możemy przyjąć to jedynie do wiadomości, opinie graczy już zostały umieszczone w koszu (domyślnie).
    Ja już nie wierzę w żadne obietnice GGS/Zespołu czy jak tam chcecie się nazywać. Po prostu jesteście niewiarygodni i powinniście się wstydzić dziadostwa i brakoróbstwa (tak wiem, kto nic nie robi to się nie myli :s ). 
    Żenujące
    Witam:)
    @Dogberry11 (PL1) Skoro jesteś tak wszystko wiedzący to czemu nie wejdziesz na Discorda i nie podzielisz się z Zespołem swoimi rewelacjami. Każda zmiana jest wcześniej testowana przez QA,ale powtarzam to po raz kolejny nie każdy błąd pojawia się na serwerach testowych. Twoje uwagi są żenujące.
    Błąd z plażowymi ogrodami jest zgłoszony i czekamy na naprawę.
    Obecna wersja gry jest  taka
     
    Diana
    Jak pisze prawdę to jest żenujące? No cóż taki mój punkt widzenia
    Poza tym poprzednicy napisali już wszystko, zamiast ułatwić, aktualizacja jak zwykle utrudniła grę, tylko po co takie cuda wprowadzać? 
    Prawda to pojęcie względne, piszesz o sprawach na których raczej się nie znasz, chodzi mi o pracę Zespołu.
    Diana 
    Lubię takie komentarze :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Klika minut przed końcem, globalne wydarzenie zniknęło...
    odświeżałam stronę kilka razy, nic to nie dało...
    dostaniemy nagrody?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik