Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kwietniowa aktualizacja – Obsydianowa farma

13»

Komentarz

  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    a co będzie można kupić za obsydianowe dolary?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    trojan (PL1) powiedział(a):
    a co będzie można kupić za obsydianowe dolary?
    Witam  :)
    Jutro się dopytam i napiszę.
    Diana
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    Dziękuję.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam  :)
    Dolary obsydianowe potrzebne są na produkcję lub zakup budynków na farmie Obsydianowej.
    Diana


  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    ale np.muszeli z wyspy czy kamienie możemy wymienić w centrum na  żetony,karmę itp, a te dolary obsydianowe na nic-może to będzie zmienione,mam otwartą tą wyspę i nie widzę sensu ją rozwijać  bo dolary obsydianowe są  nie potrzebne-tam potrzebne są do wszystkiego obsydiany.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    trojan (PL1) powiedział(a):
    ale np.muszeli z wyspy czy kamienie możemy wymienić w centrum na  żetony,karmę itp, a te dolary obsydianowe na nic-może to będzie zmienione,mam otwartą tą wyspę i nie widzę sensu ją rozwijać  bo dolary obsydianowe są  nie potrzebne-tam potrzebne są do wszystkiego obsydiany.
    Zapytam się jutro raz jeszcze.
    Diana
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    dziękuję bardzo.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    trojan (PL1) powiedział(a):
    ale np.muszeli z wyspy czy kamienie możemy wymienić w centrum na  żetony,karmę itp, a te dolary obsydianowe na nic-może to będzie zmienione,mam otwartą tą wyspę i nie widzę sensu ją rozwijać  bo dolary obsydianowe są  nie potrzebne-tam potrzebne są do wszystkiego obsydiany.
    Na tymczasowych farmach też masz dolary i nie są wymieniane na nic a potrzebujesz tych dolarów na budowę farmy i uruchamianie produkcji. Na wyspie Obsydianowej potrzebujesz  obsydianu tylko do badań, ale nadal musisz budować i ulepszać po badaniach i tam potrzebujesz tych dolarów.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 13.09.2021
    Coś jest nie tak na obsydianowej z magazynem. Mam na razie początkowe miejsce czyli 2700 (magazyn oczywiście pusty!!), sieję żyto czyli 23 sztuki, a mi mówi , przy zbiorze, że na razie magazyn za mały i żyto znika. Nie za każdym razem , ale co drugi, przy szafranach tego nie zauważyłem, ale przy życie już dwa razy :((
    Post edited by jola62 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Coś jest nie tak na obsydianowej z magazynem. Mam na razie początkowe miejsce czyli 2700 (magazyn oczywiście pusty!!), sieję żyto czyli 23 sztuki, a mi mówi , przy zbiorze, że na razie magazyn za mały i żyto znika. Nie za każdym razem , ale co drugi, przy szafranach tego nie zauważyłem, ale przy życie już dwa razy :((
    Witam :)
    Przekazałam to do Zespołu, jak dostanę odpowiedz to ja zamieszczę.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    dziękuję
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    dziękuję
    Witam :)
    Problem jest znamy ,jednak Zespół nie może go otworzyć na serwerach testowych.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik