Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Majowa aktualizacja - Coraz więcej udogodnień

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
Witajcie,
zapraszamy do dyskusji odnośnie nowego ogłoszenia.
Tutaj możecie zapoznać się z jego treścią.

Komentarz

  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    jeszcze nie ma o czym dyskutować.
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    aktualizacja jedno naprawiła inne popsuła , nie mozna  dac prezentów na łowiska :(
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 27.05.2021
    Tematem dyskusji ma być nowe ogłoszenie?
    Proszę bardzo.
    Jak dla mnie to jest kolejna zapowiedź "ulepszeń" za które będziemy musieli zapłacić realną gotówką.
    Dla grających bez złota to naprawdę zapowiedź "rewolucyjnych" zmian.
    Post edited by MarS9 (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    a ja chciałabym wiedzieć, gdzie będzie ten cały menedżer produkcji... 
    nie zamierzam klikać wszędzie aby nawet za kilka dni to coś nowego znaleźć...
    chyba taka inf powinna być w ogłoszeniu...

    dziś przypadkiem dowiedziałam się, jak zdobyć nasionka premium ananasów i innych owoców
    miałam pytać o to, ale jakoś zapomniałam
    kilka nasionek można znaleźć czasem w ofertach, innych tam nigdy nie widziałam...
    dziś zobaczyłam je w wyprzedażach... 
    gdyby nasionka były w ofertach, nawet za złoto, pewnie czasem jakieś bym sobie kupiła...
    a jak za realną kasę mam kupić to, co Zespół wrzucił do jakiegoś pakietu, daruję sobie...
    bo po co mam kupować coś, co mi nie jest potrzebne... 
    chyba każdy powinien mieć możliwość wyboru... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    a ja chciałabym wiedzieć, gdzie będzie ten cały menedżer produkcji... 
    nie zamierzam klikać wszędzie aby nawet za kilka dni to coś nowego znaleźć...
    chyba taka inf powinna być w ogłoszeniu...

    dziś przypadkiem dowiedziałam się, jak zdobyć nasionka premium ananasów i innych owoców
    miałam pytać o to, ale jakoś zapomniałam
    kilka nasionek można znaleźć czasem w ofertach, innych tam nigdy nie widziałam...
    dziś zobaczyłam je w wyprzedażach... 
    gdyby nasionka były w ofertach, nawet za złoto, pewnie czasem jakieś bym sobie kupiła...
    a jak za realną kasę mam kupić to, co Zespół wrzucił do jakiegoś pakietu, daruję sobie...
    bo po co mam kupować coś, co mi nie jest potrzebne... 
    chyba każdy powinien mieć możliwość wyboru... 
    Witam :)
    Tu będzie i tak to wyglada:



    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    aktualizacja jedno naprawiła inne popsuła , nie mozna  dac prezentów na łowiska :(
    Witam :)
    Można dać wędki ,odśwież stronę.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 27.05.2021
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    a ja chciałabym wiedzieć, gdzie będzie ten cały menedżer produkcji... 
    nie zamierzam klikać wszędzie aby nawet za kilka dni to coś nowego znaleźć...
    chyba taka inf powinna być w ogłoszeniu...

    dziś przypadkiem dowiedziałam się, jak zdobyć nasionka premium ananasów i innych owoców
    miałam pytać o to, ale jakoś zapomniałam
    kilka nasionek można znaleźć czasem w ofertach, innych tam nigdy nie widziałam...
    dziś zobaczyłam je w wyprzedażach... 
    gdyby nasionka były w ofertach, nawet za złoto, pewnie czasem jakieś bym sobie kupiła...
    a jak za realną kasę mam kupić to, co Zespół wrzucił do jakiegoś pakietu, daruję sobie...
    bo po co mam kupować coś, co mi nie jest potrzebne... 
    chyba każdy powinien mieć możliwość wyboru... 
    Witam :)
    Tu będzie i tak to wyglada:



    Diana
    Dziękuję za inf
    To drzewka na dole już nie będzie?
    Pozdrawiam.

    A przy okazji - dlaczego w stadninie wyposażenie koni do zawodów znów ustawione jest jakoś dziwnie?
    i co chwilę się zmienia?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 27.05.2021
    Witam :)
    @amik23 (PL1) Drzewko zostanie przeniesione nad klasyfikację (funkcję trybu wieloosobowego ),co do wyposażenia koni jutro się zapytam co się z nim stało. Możesz przesłać mi zrzut ekranu z tym wyposażeniem ?
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    zrzut wysłałam
    to będę czekać na poprawę
    aby wyposażenie koni było znów pogrupowane
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Tematem dyskusji ma być nowe ogłoszenie?
    Proszę bardzo.
    Jak dla mnie to jest kolejna zapowiedź "ulepszeń" za które będziemy musieli zapłacić realną gotówką.
    Dla grających bez złota to naprawdę zapowiedź "rewolucyjnych" zmian.
    Popieram. I jeszcze ten Big Farm Club
    Poza tym ogłoszenie (aktualizacja) nie jest wprowadzone w życie. Może gracze za złoto utworzą własną Superligę?
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Tematem dyskusji ma być nowe ogłoszenie?
    Proszę bardzo.
    Jak dla mnie to jest kolejna zapowiedź "ulepszeń" za które będziemy musieli zapłacić realną gotówką.
    Dla grających bez złota to naprawdę zapowiedź "rewolucyjnych" zmian.
    Popieram. I jeszcze ten Big Farm Club
    Poza tym ogłoszenie (aktualizacja) nie jest wprowadzone w życie. Może gracze za złoto utworzą własną Superligę?
    Dzięki graczom którzy kupują złoto wielu może grać za darmo , myślisz ze ktoś by się bawił w tworzenie tego bez zysku ? Fakt ze ta gra staje się bardzo "premium" ale zaglądanie komuś do kieszeni jest trochę słabe.
  • no cóż w końcu tfu.rcy gry z czegoś muszą żyć, a to kolejna aktualizacja zniechęcająca większość graczy, chytry 2 razy traci i to widać jak w sojuszach ubywa aktywnych ludzi
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 29.05.2021
    Witam .

    Wiosenna obora - błąd, który powodował, że do jej produkcji stosowano niewłaściwy podręcznik.

    Nie wydaje mi się że był to błąd bo jest to obiekt premium i zaraz po jego zakupie w informacjach o jego produktywności były podane jego możliwości zbiorów a koszt jego zakupu był adekwatny i zrozumiały . Po aktualizacji obcięcie produktywności na tej oborze pięciokrotnie w stosunku do pierwszych parametrów to czyste  przegięcie . To tak jak bym kupił sportowy samochód i na pierwszym przeglądzie producent obciął by mi pięciokrotnie osiągi bo się pomylił i samochód jest za szybki . 

    Dla mnie to czyste zagranie marketingowe ( żeby nachapać się kasy ) dajecie najpierw cukierka a potem pod pretekstem błędu zamieniacie go w ziemniaka. 

    Do moderatorów proszę przekazać zespołowi :

     Skoro błąd jest po stronie programistów to moja propozycja jest  następująca dajcie możliwość wymiany tych obór wiosennych na złoto a nie traktujcie nas jak krowy które doi się na każdym kroku. Jest to wykonalne wystarczy w burzeniu tych obór zmienić tą żenującą kwotę w dolarach na kwotę w złocie która była przewidziana na budowę tych obór i bo zapomniałem czas burzenia ustawcie na 1 min.  

    Post edited by Rollo (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.05.2021
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam .

    Wiosenna obora - błąd, który powodował, że do jej produkcji stosowano niewłaściwy podręcznik.

    Nie wydaje mi się że był to błąd bo jest to obiekt premium i zaraz po jego zakupie w informacjach o jego produktywności były podane jego możliwości zbiorów a koszt jego zakupu był adekwatny i zrozumiały . Po aktualizacji obcięcie produktywności na tej oborze pięciokrotnie w stosunku do pierwszych parametrów to czyste  przegięcie . To tak jak bym kupił sportowy samochód i na pierwszym przeglądzie producent obciął by mi pięciokrotnie osiągi bo się pomylił i samochód jest za szybki . 

    Dla mnie to czyste zagranie marketingowe ( żeby nachapać się kasy ) dajecie najpierw cukierka a potem pod pretekstem błędu zamieniacie go w ziemniaka. 

    Do moderatorów proszę przekazać zespołowi :

     Skoro błąd jest po stronie programistów to moja propozycja jest  następująca dajcie możliwość wymiany tych obór wiosennych na złoto a nie traktujcie nas jak krowy które doi się na każdym kroku. Jest to wykonalne wystarczy w burzeniu tych obór zmienić tą żenującą kwotę w dolarach na kwotę w złocie która była przewidziana na budowę tych obór i bo zapomniałem czas burzenia ustawcie na 1 min.  

    Witam  :)
    Ostatnia aktualizacja powinna to naprawić jest to w błędach czy sprawdziłeś to ,czy możesz wysłać mi zrzuty ekranu?
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 30.05.2021
    Widzisz Diano wyraźnie napisałem że parametry zbiorów na wiosennej oborze zostały pięciokrotnie obniżone po aktualizacji w stosunku do tego co miałem przed aktualizacją. Zespół dobrze wie że przed aktualizacją na kiszonce jedna wiosenna obora produkowała tyle mleka co pięć tematycznych małych obór . Więc prośba o zrzuty ekranu jest bezzasadna. 

    Mam pytanie czy zespół ma zamiar dać możliwość zburzenia tych obór za złoto czy nie ?

  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 30.05.2021
    Kiedy w końcu będzie można zapoznać się z nowościami o których "dyskutujemy" od czterech dni?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy w końcu będzie można zapoznać się z nowościami o których "dyskutujemy" od czterech dni?
    Witam  :)
    Za parę dni będziesz miał te nowości na farmie.
    Diana
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy w końcu będzie można zapoznać się z nowościami o których "dyskutujemy" od czterech dni?
    Witam  :)
    Za parę dni będziesz miał te nowości na farmie.
    Diana
    Cztery dni temu miało być parę dni.
    Mogę poprosić o sprecyzowanie ile to "parę dni"
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy w końcu będzie można zapoznać się z nowościami o których "dyskutujemy" od czterech dni?
    Witam  :)
    Za parę dni będziesz miał te nowości na farmie.
    Diana
    Cztery dni temu miało być parę dni.
    Mogę poprosić o sprecyzowanie ile to "parę dni"
    Nie mamy informacji kiedy ,obecnie nowości są testowane na serwerze INT. Po pomyślnym przeprowadzeniu testu, zostaną wprowadzone na inne serwery.
    Diana
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy w końcu będzie można zapoznać się z nowościami o których "dyskutujemy" od czterech dni?
    Witam  :)
    Za parę dni będziesz miał te nowości na farmie.
    Diana
    Cztery dni temu miało być parę dni.
    Mogę poprosić o sprecyzowanie ile to "parę dni"
    Nie mamy informacji kiedy ,obecnie nowości są testowane na serwerze INT. Po pomyślnym przeprowadzeniu testu, zostaną wprowadzone na inne serwery.
    Diana
    A jak testy nie wypadną pomyślnie?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy w końcu będzie można zapoznać się z nowościami o których "dyskutujemy" od czterech dni?
    Witam  :)
    Za parę dni będziesz miał te nowości na farmie.
    Diana
    Cztery dni temu miało być parę dni.
    Mogę poprosić o sprecyzowanie ile to "parę dni"
    Nie mamy informacji kiedy ,obecnie nowości są testowane na serwerze INT. Po pomyślnym przeprowadzeniu testu, zostaną wprowadzone na inne serwery.
    Diana
    A jak testy nie wypadną pomyślnie?
    Już są nowości dodane do kont.
    Diana
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam :)

    Na mój gust ten menadżer nic nie zmienia . Zbierać i tak musimy z każdego budynku pojedynczo a to że po tym jak wszystko będę miał zebrane  mogę wejść do menadżera i ustawić produkcje ? po co mam tam wchodzić ? żniwiarką robię to szybciej . Liczyłem na to że będzie można zaplanować godziny kiedy i co będzie się produkowało w obecnym wyglądzie funkcjonalność dla mnie zerowa :(  
    Tak jak wcześniej napisałem żniwiarka w zupełności zastępuje menadżera w tym ustawieniu i daje możliwość produkcji powtarzalnej a menadżer nie.

    Jeśli ktoś znalazł by zastosowanie dla tej nowości proszę niech się z nami podzieli .
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 31.05.2021
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam :)

    Na mój gust ten menadżer nic nie zmienia . Zbierać i tak musimy z każdego budynku pojedynczo a to że po tym jak wszystko będę miał zebrane  mogę wejść do menadżera i ustawić produkcje ? po co mam tam wchodzić ? żniwiarką robię to szybciej . Liczyłem na to że będzie można zaplanować godziny kiedy i co będzie się produkowało w obecnym wyglądzie funkcjonalność dla mnie zerowa :(  
    Tak jak wcześniej napisałem żniwiarka w zupełności zastępuje menadżera w tym ustawieniu i daje możliwość produkcji powtarzalnej a menadżer nie.

    Jeśli ktoś znalazł by zastosowanie dla tej nowości proszę niech się z nami podzieli .

     Podstawowym zastosowaniem jest wyciąganie kasy od graczy.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ###############
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ten menadżer jest kompletnie bez sensu, ja nie wiem czy jakiś wirus czy co, ale każda aktualizacja jest coraz gorsza i coraz więcej złota wymaga, żeby z niej korzystać. przecież, żeby coś kupić, to musi to być cos warte. Opakowanie przedstawione w formie lakiernictwa i propagandy sukcesu nie wytrzymuje próby realnego zastosowywania wprowadzonych zmian. Dajcie coś normalnego za dolary/za złoto, ale tak, żeby to miało ręce i nogi.
    teraz pojawił się jakiś, nie bójmy się napisać, głupi trend wprowadzania zmian w formie opisowej, a realnie z opóźnieniem? Kto to wymyślił? I jeszcze zaprasza się do dyskusji na temat czegoś, czego nie można użyć.
    Masakra
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    "Dobrze jest", sama aktywność na Forum o tym znaczy.
  • Długo mnie nie było, nie ma czego żałować wszystko idzie ku gorszemu. Nic nowego.
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Szkoda w ogóle strzępić język na to co się dzieje z tą grą . Końskie zawody leżą , laboratorium nie poprawione , wprowadzanie bezmyślnych zmian które zamiast pomagać i sprawiać frajdę z gry to tylko przeszkadzają i denerwują . Nie ma co grać , nie ma co komentować . Nasze komentarze twórcy maja i tak w głębokim poważaniu , komentarze tutaj nie maja na nic wpływu.....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik