Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Laboratorium

Aby było zgodnie z regulaminem, nie w każdym wątku tu pytajmy:

Co z laboratorium

Komentarz

  • Diana powiedział(a):
    PS.Z laboratorium możesz korzystać, możesz w nim produkować, możesz go ulepszać .Wybór i możliwości są.
    Diana

    Super odpowiedź warta Oskara tylko jak produkować w laboratorium super karmę dla krów, świń, kaczek itp. jak katalizatora zdobywa się jak na lekarstwo. Można produkcję włączyć raz na kilka dni i to znikome ilości. 
  • Frigga (PL1)Frigga (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 01.05.2021
    Wy przynajmniej możecie ją produkować ja mam mały lvl (50+)i wydałam większość pieniędzy żeby móc robić karmę premium dla kur, świń, krów i kóz a teraz chcą żebym wbiła 16 lvl laboratorium i wydała miliard więcej pieniędzy.... na coś co powinnam już mieć... Lvl 6 kosztuje 8 milionów aż boję się pytać ile kosztuje 16, dla początkujących to niemożliwe do zrobienia... Mam ponad 2800 katalizatorów tych najgorszych (po kij grzyb mi te nasiona jak mam szkółkę, pozatym płaciłam za możliwość produkcji konkretnej karmy... a te bardziej egzotyczne i tak wyższych lvl labka potrzebują) Mam też 2900 tych katalizatorów na karmy i nic z nimi nie mogę zrobić ... bo mnie nie stać. Wbijanie poziomu stało się dłuższe ... a przy tym zarabiać wcale więcej szybko nie będę... no to jak początkujący mają grać? Nie mówiąc o tym że zapas katalizatorów na długo i tak by nie wystarczył... Mija czas i cisza... przykre to... 
  • Frigga (PL1)Frigga (PL1) PL1 Posty: 7
    Gra mi się bardzo podoba, jednak to mnie BARDZO zniechęciło. Można by powiedzieć że trzeba być cierpliwym, jednak uważam że przesadzono z laboratorium.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik