Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kwietniowa aktualizacja – Obsydianowa farma

Witajcie!
Zapraszamy do dyskusji odnośnie nowej aktualizacji.
Z jej treścią możecie zapoznać się Tutaj
«13

Komentarz

  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ####################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • no zobaczymy czy  zachęcicie Nas do dalszej gry ,bo jak na razie to tylko odechciewa się grać
    Miłego  wekendu majowego 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 29.04.2021
    Na razie można napisać, że nie można nic robić. Niby coś nowego, ale bez możliwości działania to wniosek jest tylko jeden: znowu oferta dla bogaczy, przecież te proponowane upgrade'y  to tylko patrzeć jak złotem wszyscy pojadą. Farma powinna być wyłącznie za dolary, bez możliwości przyspieszenia czegokolwiek. Tylko patrzeć jak obsydiany będą do kupienia za złoto w superofertach.
    Trochę marudzę, ale już dawno o takich propozycjach pisałem. Znowu złote szaleństwo.
    Wiem nie muszę grać ani korzystać

    Gdzie jest liga farmerska?
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Na razie można napisać, że nie można nic robić. Niby coś nowego, ale bez możliwości działania to wniosek jest tylko jeden: znowu oferta dla bogaczy, przecież te proponowane upgrade'y  to tylko patrzeć jak złotem wszyscy pojadą. Farma powinna być wyłącznie za dolary, bez możliwości przyspieszenia czegokolwiek. Tylko patrzeć jak obsydiany będą do kupienia za złoto w superofertach.
    Trochę marudzę, ale już dawno o takich propozycjach pisałem. Znowu złote szaleństwo.
    Wiem nie muszę grać ani korzystać

    Gdzie jest liga farmerska?
    Witam :)
    Zacznie się za parę dni.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 29.04.2021
    brak budynku Ligi Farmerskiej u mnie..pytanie< czy to błąd czy to uzaleznione jest od podniesienia na 11 poziom Wielkiego Gospodarstwa? 

    bo skoro nie ma budynku, to jak mam zdobyc diamenty?  bede zmuszona robic Kraine marzeń żeby zrobic jakikolwiek krok do przodu
    aaa juz widze, Diana napisałą, że liga za parę dni, ale to i tak dość nienormalne, po co to opóźnienie Ligi? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    brak budynku Ligi Farmerskiej u mnie..pytanie< czy to błąd czy to uzaleznione jest od podniesienia na 11 poziom Wielkiego Gospodarstwa? 

    bo skoro nie ma budynku, to jak mam zfobyc diamenty?  bede zmuszona robic Kraine marzeń żeby zrobic jakikolwiek krok do przodu
    aaa juz widze, Diana napisałą, że liga za parę dni, ale to i tak dość nienormalne, po co to opóźnienie Ligi? 
    Myślę ,że dano nam możliwość odpocząć od Ligii.
    Diana
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Nie mogę ulepszyć wielkiego gospodarstwa mimo że posiadam odpowiednią ilość diamentów:(
    O co chodzi?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    cyt.<Myślę ,że dano nam możliwość odpocząć od Ligii.
    Diana
    ja myślę i czuje wręcz odwrotnie,  z biegiem lat, i dni...robimy w tej grze coraz wiecej i dluuuużej....więcej czasu poświecamy...a gdzie zycie?  sen?  praca?  przeciez to tylko gra, bo takie dłubanie i zdobywanie co jakis czas coraz bardziej wymyslnych form na kupienie/ podniesienie poziomu/ staje sie uciażliwe i w sumie niepotrzebne, bo jak juz wiemy, Twórcy potrafią zniweczyc naszą robotę w 5 minut...a to zniecheca do bycia w  grze...i koniec koncem ,..odejdziemy na wieczny odpoczynek
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #########################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę ulepszyć wielkiego gospodarstwa mimo że posiadam odpowiednią ilość diamentów:(
    O co chodzi?
    Witam
    Potrzebny jest obsydian ,aby rozpocząć badania 


    Diana
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 29.04.2021
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę ulepszyć wielkiego gospodarstwa mimo że posiadam odpowiednią ilość diamentów:(
    O co chodzi?
    Mam podobnie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.04.2021
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę ulepszyć wielkiego gospodarstwa mimo że posiadam odpowiednią ilość diamentów:(
    O co chodzi?
    Mama podobnie
    Spójrz na post powyżej ,nie masz obsydianu i nie możesz rozpocząć badań, dopiero potem można ulepszyć
    dom.

    Diana
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Pytałam o ulepszenie gospodarstwa a nie o badania. Jak widać na ulepszanie potrzeba 45 000 diamentów a nie obsydianu.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A co to jest ta wiosenna rezydencja? Gdzie ją znaleźć? Za co można kupić?
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    Diana powiedział(a):
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę ulepszyć wielkiego gospodarstwa mimo że posiadam odpowiednią ilość diamentów:(
    O co chodzi?
    Mama podobnie
    Spójrz na post powyżej ,nie masz obsydianu i nie możesz rozpocząć badań, dopiero potem można ulepszyć
    dom.

    Diana
    To jak mam zdobyć ten obsydian skoro nie ma ligi farmerskiej?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    czyli tak, żeby zbudowac kontynent..a  z niego będzie obsydian...trzeba wypełnic wszystkie  zadania, jakie sa zawarte w tej ramce...no to uziemili nas na wiele, wiele miesiecy

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.04.2021
    Dodałam do OO film instruktażowy dotyczący odblokowywania farmy Obsidian ( niektóre dialogi w grze mogą różnić się od wersji na żywo)
    https://youtu.be/Nix5OoLz--w
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A co to jest ta wiosenna rezydencja? Gdzie ją znaleźć? Za co można kupić?
    @amik23 (PL1) Jest to tylko odmiana domów na zwykłe gospodarstwo, daje więcej pracowników niż dom premium, można go będzie kupić w sklepie w grze w super wyprzedażach. Ma grafikę o tematyce wiosennej.
    Diana
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    cyt.<Myślę ,że dano nam możliwość odpocząć od Ligii.
    Diana
    ja myślę i czuje wręcz odwrotnie,  z biegiem lat, i dni...robimy w tej grze coraz wiecej i dluuuużej....więcej czasu poświecamy...a gdzie zycie?  sen?  praca?  przeciez to tylko gra, bo takie dłubanie i zdobywanie co jakis czas coraz bardziej wymyslnych form na kupienie/ podniesienie poziomu/ staje sie uciażliwe i w sumie niepotrzebne, bo jak juz wiemy, Twórcy potrafią zniweczyc naszą robotę w 5 minut...a to zniecheca do bycia w  grze...i koniec koncem ,..odejdziemy na wieczny odpoczynek

    Z tego co pamiętam zawsze po zakończeniu ligi jedno wydarzenie przerwy, tym razem wypadło na 4 dni przerwy z sojuszniczym świętem ciężkiej pracy.
    Miejmy nadzieję że liga wystartuje po jego zakończeniu i przybliży nas to do odkrycia nowej farmy :)
    życzę cierpliwości :)
    Tom
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 29.04.2021


    Jakie to świetne określenie "W imię nauki!" 
    - mamy podnieść wielkie gospodarstwa na 11 poziom
    - aby je podnieść potrzeby "obsydian" 
    - możemy zdobywać obsydian w lidze farmerskiej, której nie ma ma być za kilka dni.
    Wprowadzono coś czego robić nie można, pewnie teraz zespół pracuje nad nową ligą farmerską. Oby tylko nie pracowali tyle czasu co nad naprawą laboru :-).  No i jeszcze do podniesienia wielkiego gospodarstwa potrzeba 45.000 diamentów (to pewnie teraz będzie obiegowa waluta w tej grze).
    Śmiechu warte i po kilku dniach zajrzałem na farmę a tu kolejne zgniłe kwiatki.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 29.04.2021
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    czyli tak, żeby zbudowac kontynent..a  z niego będzie obsydian...trzeba wypełnic wszystkie  zadania, jakie sa zawarte w tej ramce...no to uziemili nas na wiele, wiele miesiecy

    Cel tej gry jest jeden-kasa. Nie ma tak naprawdę znaczenia co i kto wygra  i z kim wygra. zobaczysz jakie się sypną oferty zakupu obsydianów i diamentów jak  już liga ruszy. Udawanie, że chodzi o jakąkolwiek rywalizację jest zwyczajnym mydleniem oczu i opowiadaniem  koszałek - opałek. Zresztąpowiązanie obsydianó i diamentów to zwykła granda
    Przemyślałem historię gry i dochodzę do wniosku, że fajne to było pierwsze był roku. Potem równia pochyła.
    NIGDY nic nie zrobiono dla graczy, traktując jako zło konieczne. Ciekawe jest kto i jak szybko będzie miał całą nową farmę zrobioną? Myślę, ze 24 h zakupów za kasę wystarczy

    Poza tym z treści ogłoszenia, cyt.:"Massive UPDATE! You can work on the brand new Obsidian Farm!  Farm dragon fruits, raise orcas, izards  and support your other farms with this new addition.
    Check out everything new today on Big Farm! "
    Powinno być: You can't work on the brand new Obsidian Farm! Cause there is no access to obsidians :D:D:D:D  

    a przewrotnie zapytam: Co z laboratorium?
  • To jest błąd zespołu, nie można podnieść wielkiego gospodarstwa bo nie ma możliwości zdobycia "obsydian".
    Nie sprawdziłem proszę przenieść post do "

    Kwietniowa aktualizacja – Obsydianowa farma

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    umarło smiercia naturalna, albo na covid
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    jola red (PL1) powiedział(a):
    umarło smiercia naturalna, albo na covid

    Pisaliśmy, że jeżeli tylko będziemy coś wiedzieli o jakichkolwiek pracach z laboratorium zostaniecie o tym poinformowani. Powracanie do tego w każdym możliwym wątku nie jest zgodne z regulaminem forum.
     
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 29.04.2021
    TOM powiedział(a):
    jola red (PL1) powiedział(a):
    umarło smiercia naturalna, albo na covid

    Pisaliśmy, że jeżeli tylko będziemy coś wiedzieli o jakichkolwiek pracach z laboratorium zostaniecie o tym poinformowani. Powracanie do tego w każdym możliwym wątku nie jest zgodne z regulaminem forum.
     
    Zasłanianie się regulaminem przed niewygodnymi pytaniami jest za to w najlepszym porządku.
    Post edited by Diana on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Nie zasłaniamy się Regulaminem. Po to jest ,aby go przestrzegać. Temat laboratorium na chwilę obecną jest zamknięty.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):


    Jakie to świetne określenie "W imię nauki!" 
    - mamy podnieść wielkie gospodarstwa na 11 poziom
    - aby je podnieść potrzeby "obsydian" 
    - możemy zdobywać obsydian w lidze farmerskiej, której nie ma ma być za kilka dni.
    Wprowadzono coś czego robić nie można, pewnie teraz zespół pracuje nad nową ligą farmerską. Oby tylko nie pracowali tyle czasu co nad naprawą laboru :-).  No i jeszcze do podniesienia wielkiego gospodarstwa potrzeba 45.000 diamentów (to pewnie teraz będzie obiegowa waluta w tej grze).
    Śmiechu warte i po kilku dniach zajrzałem na farmę a tu kolejne zgniłe kwiatki.
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    To jest błąd zespołu, nie można podnieść wielkiego gospodarstwa bo nie ma możliwości zdobycia "obsydian".
    Nie sprawdziłem proszę przenieść post do "

    Kwietniowa aktualizacja – Obsydianowa farma

    W OO masz informację  Do rozpoczęcia  badań, potrzebny będzie Wam obsydian, który możecie zdobyć w nagrodach za członkostwo w lidze farmerskiej.  Trochę to potrwa, zanim będziecie mogli zacząć i skończyć duży projekt Obsidianowej Farmy, ale zaufajcie nam, będzie warto!
    Diana
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 29.04.2021
    To jaki sens wprowadzać do gry modyfikacje skoro nie można z niej korzystać.

    PS. A forum jest po to żeby odpowiadać na pytania i wyjaśniać niejasności, a nie zasłaniać się regulaminem.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.04.2021
    MarS9 (PL1) powiedział(a):
    To jaki sens wprowadzać do gry modyfikacje skoro nie można z niej korzystać.

    PS. A forum jest po to żeby odpowiadać na pytania i wyjaśniać niejasności, a nie zasłaniać się regulaminem.

    Bardzo proszę o trzymanie się tematu tej dyskusji.
    PS.Z laboratorium możesz korzystać, możesz w nim produkować, możesz go ulepszać .Wybór i możliwości są.
    Diana
  • MarS9 (PL1)MarS9 (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 29.04.2021
    Diana powiedział(a):

    Bardzo proszę o trzymanie się tematu tej dyskusji.
    PS.Z laboratorium możesz korzystać, możesz w nim produkować, możesz go ulepszać .Wybór i możliwości są.
    Diana
    Tematem są nowości w grze. Jak można dyskutować o czymś czego nie ma?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Siedzę sobie nad tą propozycją obsydianową i przecieram oczy. GGS to jednak potrafi zaskoczyć.
    Zauważyliście, że wszystkie zadania na kontynencie, pomijając jakieś koszmarne ilości diamentów, obsydianów, dotyczą podwyższenia normalnych budynków?
    Kiedyś już pisałem i powtórzę, GGS rwie na strzępy wszystko zmieniając zasady gry w jej trakcie lub wręcz zaprzeczając swoim dotychczasowym działaniom. Od ilu już lat pojawiają się oferty na zakup budynków specjalnych za złoto albo z farm tymczasowych? Od ilu lat wiadomo, że budynki specjalne dają więcej zbiorów, zajmują mniej miejsca  itd.? Normalny człowiek używający rozumu zrobi rzecz jedną - przestawi farmy na budynki specjalne, bo głupi by był, gdyby tego nie zrobił. Ciekawe co na to gracze używający złota?

    Co robi GGS? O nie kochany (w zasadzie Twoje pieniądze) Graczu. Zatańczysz jak my zagramy. Nie masz budynków normalnych= nie masz farmy obsydianowej. I co mam teraz burzyć  budynek specjalny, żeby postawić normalny? Jak mnie najdzie ochota, to postawię te budynki, najwyżej zdejmę parę dekoracji. Są jednak tacy gracze, którzy mają wyżyłowane farmy do oporu i takiego manewru , bez zburzenia budynku specjalnego, nie zrobią. 
    Należy zauważyć, że pewnie i tak na 10 poziomie budynki zwykłe dadzą mniej niż tematyczne; po co podwyższać młyny, skoro karmy i tak już teraz nie można przerobić na ulepszoną bo brak katalizatorów, a  ilości z eventow? Są po prostu śmieszne....
    Kolejne pytanie, czy obsydianowa farma będzie miała swoje własne pole do budowy czy jednak będzie to nadal dostępne pole dla wszystkich farm? Przecież rozwój kolejnej farmy bez dodatkowego pola produkcyjnego to masakra. Pole używane jest przez 3 farmy + wyspa tymczasowa+ kiedyś farma obsydianowa.
    Wniosek nasuwa się sam :farma obsydianowa będzie tak samo użyteczna jak laboratoria po zmianach

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik