Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

problem z logowaniem

Witam, mam problem z zalogowaniem się na konto patrzałem że jest zmieniony nick jak wpisuję ten zmieniony i pisze konto zablokowane proszę skontaktować się z obsługą.... . pisałem rano ticketa i nic 0 odzewu nie pamiętam @ jaki wpisany był na koncie . czy ktoś może mi pomóc??

Mój nick
Abdul dynda mu
a obecny
Farmer_1

najdziwniejsze że nick miałem 4-5lat taki sam a nagle zmiana nicku .... proszę o pomoc.




Komentarz

  • elfelend (PL1)elfelend (PL1) PL1 Posty: 2
    do zamknięcia. już wyjaśnione. 
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Czy tylko ja nie mogę się dziś dostać do gry?
  • Ja tez nie moge  dzis sie dostac do gry?
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 22.04.2021
    Kolejna nowość:


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To jeszcze wirusy są w grze? 
    To już nawet szkoda słów, dziadostwo
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Cześć

    Problem z logowaniem został rozwiązany, wszystko powinno być w porządku. Jeśli problem będzie się powtarzał, daj nam znać.

    Panda
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 22.04.2021
    Już jest OK, ale masakra.
  • Panda powiedział(a):
    Cześć

    Problem z logowaniem został rozwiązany, wszystko powinno być w porządku. Jeśli problem będzie się powtarzał, daj nam znać.

    Panda
    Ahoj, 
    To naszych moderatorów wcięło, że odpowiada moderator z za południowej granicy ?.
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Cześć wszystkim

    Diany nie będzie tu przynajmniej do końca tygodnia. Toma też tu nie ma. Wystąpił problem z połączeniem się z grą. Więc poinformowałem was. Nie sądzę, żeby to było takie ważne, po której stronie granicy jestem. I mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko.

    Panda
  • Vítejte moderátora :-)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik