Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowy system zapraszania znajomych

Zapraszamy do dyskusji na temat nowej aktualizacji, z jej treścią możecie zapoznać się Tutaj.
«1

Komentarz

  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #####################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Jeszcze co mam zaprosić znajomych a potem świecić przed nimi oczami, że zaprosiłem ich do gry w takie badziewie. Co to to nie, niedoczekanie Wasze :-(. 
    Zespół jak widać w pocie czoła pracuje nad laboratorium.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Uważam, że pomysł jest bardzo dobry. Wreszcie będzie można zaprosić znajomych do gry i wspólnie z nimi zagrać, i zarobić.... Tylko ubezpieczenie od życia muszę wykupić, bo ilość bluzgów, które usłyszę może przełożyć się na rękoczyny.
    To chyba intensywne prace przy laboratorium i pomieszanie próbek przy okazji eksperymentów rodzą taaakie twory :)
    Uczciwie przyznam, że nie jestem w stanie wpuścić w maliny nikogo. Może  ktoś zapyta dlaczego jeszcze jestem? Trochę szkoda porzucać farmę i tyle, chociaż gra się coraz mniej, i tylko w niektóre eventy.

    Naprawdę, zaproponowanie żeby gracze za bezdurno szukali frajerów do gry.... Ho, Ho, Ho. To chyba nie nasza rola?
    Czekam na dalsze pomysły

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Uważam, że pomysł jest bardzo dobry. Wreszcie będzie można zaprosić znajomych do gry i wspólnie z nimi zagrać, i zarobić.... Tylko ubezpieczenie od życia muszę wykupić, bo ilość bluzgów, które usłyszę może przełożyć się na rękoczyny.
    To chyba intensywne prace przy laboratorium i pomieszanie próbek przy okazji eksperymentów rodzą taaakie twory :)
    Uczciwie przyznam, że nie jestem w stanie wpuścić w maliny nikogo. Może  ktoś zapyta dlaczego jeszcze jestem? Trochę szkoda porzucać farmę i tyle, chociaż gra się coraz mniej, i tylko w niektóre eventy.

    Naprawdę, zaproponowanie żeby gracze za bezdurno szukali frajerów do gry.... Ho, Ho, Ho. To chyba nie nasza rola?
    Czekam na dalsze pomysły

    Witam :)
    Możliwość zapraszanie znajomych działała w grze od dawna. Nie masz ochoty zapraszać nie robisz tego.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    Witam :)
    Możliwość zapraszanie znajomych działała w grze od dawna. Nie masz ochoty zapraszać nie robisz tego.
    Diana
    Skoro zapraszanie działa w grze od dawna to po co to drzewo przyjaźni, mogło zostać jak było a teraz na dodatek na każdej farmie w bocznym panelu zadań "ramię w ramie" przypomina nachalnie o zaproszeniu. 
    Kolejne badziewie nikomu nie przydatne wciskane na siłę, a inne wiadomo jakie rzeczy do zrobienia i poprawienia poszły w odstawkę. 
    "Nie masz ochoty zapraszać nie robisz" - wiele nowinek nam serwowanych w tej grze nie robimy i nie chcemy, tylko zespół wymyśla coraz to nowe udogodnienia, które graczom się do niczego nie przydają, ale mamy wybór nie musimy nic z tego robić. 
    Nie musimy też grać w tą grę, na facebook'u roi się ostatnio od reklam gier online.
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Uważam, że pomysł jest bardzo dobry. Wreszcie będzie można zaprosić znajomych do gry i wspólnie z nimi zagrać, i zarobić.... Tylko ubezpieczenie od życia muszę wykupić, bo ilość bluzgów, które usłyszę może przełożyć się na rękoczyny.
    To chyba intensywne prace przy laboratorium i pomieszanie próbek przy okazji eksperymentów rodzą taaakie twory :)
    Uczciwie przyznam, że nie jestem w stanie wpuścić w maliny nikogo. Może  ktoś zapyta dlaczego jeszcze jestem? Trochę szkoda porzucać farmę i tyle, chociaż gra się coraz mniej, i tylko w niektóre eventy.

    Naprawdę, zaproponowanie żeby gracze za bezdurno szukali frajerów do gry.... Ho, Ho, Ho. To chyba nie nasza rola?
    Czekam na dalsze pomysły

    Witam :)
    Możliwość zapraszanie znajomych działała w grze od dawna. Nie masz ochoty zapraszać nie robisz tego.
    Diana
    Skoro działa to chyba zespół nie ma co do roboty skoro zajmuje się tym co już jest i działa :(
    Niech się lepiej  wezmą za to co zepsuli...np. Lab. Chyba ubywa graczy...Oj...oj...oj...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Ja napewno nie zaproszę do grania dla "lepkich rączek" nikogo z moich znajomych.  >:)
    Wystarczy już, że sama dałam się wciągnąć  w grę dla oszustów i złodziei.
    Wszystko co dobre dla graczy natychmiast jest usuwane, a drzewko przyjaźni powinno nazywać się " nabijanie kabzy GGS " :#>:)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Ja napewno nie zaproszę do grania dla "lepkich rączek" nikogo z moich znajomych.  >:)
    Wystarczy już, że sama dałam się wciągnąć  w grę dla oszustów i złodziei.
    Wszystko co dobre dla graczy natychmiast jest usuwane, a drzewko przyjaźni powinno nazywać się " nabijanie kabzy GGS " :#>:)
    Chyba "drzewo rozpaczy". Z uporem godnym lepszej sprawy GGS poprawia to  z czego i tak mało kto korzysta. I nie chodzi o to że nie mam ochoty zapraszać, raczej wstyd byłoby mi to robić, zważywszy na traktowanie graczy, które trwa od lat
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Co?- odbilo sie czkawka?. Brak graczy, brak kasy. Zalozcie najlepiej nowa farme o nazwie- Złotko. Tam wyrzuccie Tessy, Grety, swinki, skarbonki ,koniki, nowych przyjaciol oferty na kupno złota, itd. U nas zrobi sie luzniej i spokojniej. Nie wroci laboratorium, nie wydam zlotowki na gre i basta. Ciekawe kiedy rusza po rozum go glowy. Cierpliwosc sie konczy. Jak mozna po kradziezach zachecac nas do czarnej roboty w formie naganiaczy. To dopiero tupet. Juz pisalam, jestem starsza pania i normalnie wstyd mi za Was. Zagladam tu jeszcze, ale rzadziej. Czekam na konkrety o laboratorium. Juz przetrenowaliscie ilosc graczy, odczytaliscie ankiety zadowolenia i sprawdziliscie swoje konto. Pora podjac decyzje
    Chce cos podkreslic, nie napisalam, ze zmuszacie nas, a zachecacie. Po co mi czytac kolejne tlumaczenia.
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    zamiast się zabrać za poważniejsze problemy, to jak zwykle wprowadzają  pierdyliard innych "super innowacji"
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    dzis wysylam wam link ktory otrzymalam od gracza, ktory nie ma dostepu do forum.
    https://serwisy.gazetaprawna.pl/poradnik-konsumenta/artykuly/8073547,gra-komputerowa-moze-byc-nadzorowana-przez-uokik.html

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Aplikując teorię Locke’a na grunt problematyki własności wirtualnej, ponieważ użytkownicy gry komputerowej wykonują pracę poświęcając swój czas oraz wykorzystując wachlarz własnych umiejętności w wirtualnych światach na zdobywanie wirtualnych przedmiotów, należą im się – z tego właśnie tytułu – prawa właścicielskie do tych przedmiotów136. Użytkownicy, którzy w ciągu lat zgromadzili olbrzymią ilość wirtualnego majątku prowadząc handel z innymi użytkownikami, powinni zostać objęci jakąś ochroną na wypadek, gdyby któryś z rywali przełamał techniczne zabezpieczenia, uzyskując w ten sposób dostęp do posiadanego przez użytkownika konta w danej grze, by następnie dopuścić się zaboru przechowywanych na tym koncie wirtualnych bogactw. Analogicznie, użytkownik, który ogromną ilość czasu spędził na osiąganiu pożądanych z perspektywy bytności w wirtualnym świecie umiejętności oraz budowaniu swej pozycji i sławy w tymże środowisku, zasługuje na ochronę przed sytuacjami, w których stworzone przez niego kreacje zostają usunięte z tego świata przez samego operatora serwera gry, którym najczęściej jest twórca wirtualnego świata gry137 .  Wiecej nie przesylam, wybralam tylko urywek
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ###################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 11.04.2021
    Nadal stoimy jak w komunie.... do ge...esu...nie stójcie. Idziemy do innego, lepszego sklepu. Z mniejszą kolejką i nauczeni doświadczeniem jak należy trzymać portfel na tyłku.

    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    [...] użytkownik, który ogromną ilość czasu spędził na osiąganiu pożądanych z perspektywy bytności w wirtualnym świecie umiejętności oraz budowaniu swej pozycji i sławy w tymże środowisku, zasługuje na ochronę przed sytuacjami, w których stworzone przez niego kreacje zostają usunięte z tego świata przez samego operatora serwera gry, którym najczęściej jest twórca wirtualnego świata gry. [...]

    wszystko jasne, szkoda tylko, że ZASŁUGUJE, a nie - JEST OBJĘTY....

    a o wyżej wspomniane prawa właścicielskie do przedmiotów zdobytych w grze trzeba by toczyć batalie sądowe....

    tak czy inaczej - laboratorium przepadło, a nasze opinie w tej sprawie, twórcy gry spuścili w WC jak zdechłą rybkę....
    I jak zwykłe głos graczy jest ignorowany. To jak  w PRL. 
  • Tak jak w DDR, którego już nie ma ale zasady traktowania po staremu.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.04.2021
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    [...] użytkownik, który ogromną ilość czasu spędził na osiąganiu pożądanych z perspektywy bytności w wirtualnym świecie umiejętności oraz budowaniu swej pozycji i sławy w tymże środowisku, zasługuje na ochronę przed sytuacjami, w których stworzone przez niego kreacje zostają usunięte z tego świata przez samego operatora serwera gry, którym najczęściej jest twórca wirtualnego świata gry. [...]

    wszystko jasne, szkoda tylko, że ZASŁUGUJE, a nie - JEST OBJĘTY....

    a o wyżej wspomniane prawa właścicielskie do przedmiotów zdobytych w grze trzeba by toczyć batalie sądowe....

    tak czy inaczej - laboratorium przepadło, a nasze opinie w tej sprawie, twórcy gry spuścili w WC jak zdechłą rybkę....
    Witamjola red (PL1) powiedział(a):
    Witam  :) 
    11Obowiązujące prawo
    Stosowane jest prawo Republiki Federalnej Niemiec; regulacje Konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów (CISG) nie mają zastosowania. To ustalenie prawne nie będzie wpływać na postanowienia obowiązkowe w kraju, w którym użytkownik jest rezydentem.
    Radzę zapoznać się dokładnie z warunkami korzystania z gry.
    Diana 
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021

    ############################

    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Szkoda, że tutaj ludzie potrafią tylko narzekać...
    laboratorium nie jest takie złe... teraz przynajmniej widzę szansę na jego ulepszenie do końca, wcześniej to nie było realne... 

    poprawiona, a dokładniej zmniejszona powinna być ilość katalizatorów potrzebnych do produkcji
    albo wprowadzenie dodatkowych możliwości ich zdobycia

    moje krowy i kaczki już od jakiegoś czasu dostają zwykłą karmę, sady - zwykły nawóz... trudno się mówi...
    przy minimalnej ilości dekoracji i tak trochę zarabiam
    i nie narzekam... bo po co? gra ma bawić a nie denerwować... kilka lat temu nie było niebieskiej karmy czy nawozu, nie było laboratorium i wielu innych budynków, nie było ryb, nawet Olega i odyńczyków nie było... i jakoś dawaliśmy radę...
    jak twórcy gry coś zmieniają, trzeba szukać nowych sposobów na grę, na zarobek. 

    pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ####################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • amik23 (PL1) powiedział(a):
    przy minimalnej ilości dekoracji i tak trochę zarabiam
    Jak wymyślisz sposób na zarobek to podziel się tu na forum, zaraz będzie aktualizacja i będziesz musiała wymyślać nowe sposoby na zarobek bo wcześniejszy pomysł będzie zakłócał bilans gry. 
    Moderator Diana już dała nam odpowiedź co do laboratorium, krok po kroczku i farma zostanie z boczku.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.04.2021
    Witam :)
    Proszę graczy o trzymanie się tematu tej dyskusji. Temat laboratorium na obecną chwilę jest zamknięty. Tematem tej dyskusji jest Nowy system zapraszania znajomych. Sami robicie bałagan na Forum. Dziękuję @amik23 za pozytywną opinię.
    Diana


  • Na temat, nie muszę i nie będę zapraszał znajomych oszczędzając sobie wstydu.
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #############################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A co będzie z monetami przyjaźni ze starego systemu zapraszania znajomych? 
    Mam trochę tych monet i skoro jest nowy system, chciałabym je wymienić na jakieś nagrody. Kiedyś sklep z nagrodami był tam gdzie lotnisko... Dziś nic tam nie ma...

    A jeśli chodzi o nowy system... na chwilę obecną nie planuję nikogo zapraszać. Poprzednio miałam kilku znajomych, m.in. siostrę. Przez jakiś czas nie grała ona i jak weszła, nie była już moją znajomą...wtedy przestałam szukać nowych znajomych.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A co będzie z monetami przyjaźni ze starego systemu zapraszania znajomych? 
    Mam trochę tych monet i skoro jest nowy system, chciałabym je wymienić na jakieś nagrody. Kiedyś sklep z nagrodami był tam gdzie lotnisko... Dziś nic tam nie ma...

    A jeśli chodzi o nowy system... na chwilę obecną nie planuję nikogo zapraszać. Poprzednio miałam kilku znajomych, m.in. siostrę. Przez jakiś czas nie grała ona i jak weszła, nie była już moją znajomą...wtedy przestałam szukać nowych znajomych.
    Witam :)
    Za parę dni będzie wiadomo, co ze starymi monetami przyjaźni.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 12.04.2021
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A co będzie z monetami przyjaźni ze starego systemu zapraszania znajomych? 
    Mam trochę tych monet i skoro jest nowy system, chciałabym je wymienić na jakieś nagrody. Kiedyś sklep z nagrodami był tam gdzie lotnisko... Dziś nic tam nie ma...

    A jeśli chodzi o nowy system... na chwilę obecną nie planuję nikogo zapraszać. Poprzednio miałam kilku znajomych, m.in. siostrę. Przez jakiś czas nie grała ona i jak weszła, nie była już moją znajomą...wtedy przestałam szukać nowych znajomych.
    Witam :)
    Za parę dni będzie wiadomo, co ze starymi monetami przyjaźni.
    Diana
    Dziękuję za inf. Mam nadzieję, że ich nie stracimy. Bo wtedy Zespół by nas bardzo zniechęcił do tego nowego systemu.
    Pozdrawiam. :)
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ###############################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Proponuję zamknąć forum, skoro nie można wypowiadać się na tematy niewygodne dla Zespołu, 
    Tylko oszczędności, korzyści przecież dla graczy i tak nie ma, a zgłaszane uwagi są mówiąc wprost, olewane.
  • Popieram, nic dodać nic ująć. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik