Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

śmiech na sali

Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
edytowano 17.06.2021 w Sugestie, pochwały i krytyka
####################
Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on

Komentarz

  • gonia63 (PL1)gonia63 (PL1) PL1 Posty: 68
    to nie smiech,to żenada.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    oficjalne oświadczenie mówi o niemal natychmiastowej reakcji na błąd w grze. Tym razem błąd na rzecz graczy. I niemal natychmiast chcą to naprawić. Czy na inne błędy nie trzeba tak szybko reagować?
    Napisane jest:
    "Dziękujemy za wsparcie i przepraszamy za powstałe niedogodności, jednak bez podjęcia tych działań ekonomia gry byłaby poważnie zagrożona, a gra stałaby się nieopłacalna."
    Gra już jest nieopłacalna, ale dla wielu graczy, wiecie dobrze z jakiego powodu.
    Nie wydaje mi się, żeby przypadkowy prezent dla graczy był zagrożeniem dla gry. Natomiast jego odebranie - już tak.
    Przemyślcie to proszę.

    Jeżeli wszyscy dostali nagrody to w ogóle taka reakcja jest bez sensu. Laboratorium trzeci miesiąc naprawiają i nie mogą. Zawsze jest tak, że jak gracze korzystają nie ze swojej winy to się nam opowiada głodne kawałki o niesprawiedliwości, balansach, nieuzasadnionych zyskach, nieopłacalności. Odwrotnie nigdy. 
    To o nieopłacalności to chyba o GGS było? Prawda?
    Ciekawe jak to zrobią -chyba backup'em bo inaczej to tego nie widzę
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #############
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    tak sie kończy ręczne sterowanie taka grą, oczy imzłotem zarosły, śmiech, żenada, i cos więcej, dali nam dowód na to że nie wiedza co czynią, bo jak kradną(laborek) , to siedzą cicho, jak im cos nie wyjdzie to krzyczą...ODBIERZEMY!! wstydu dziady nie mają.,.ja nie widzę nic więcej oprócz 1 systemowej wiadomośći... to co mi zabiorą  za swój błąd? ***** ***
  • rozbudowałem latawiec i niech mi skoczą, będe miał ujemną ilość srebrników po poprawce?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Kto pamięta ja było w 2017? Były takie cyrki przy sprzedaży bodaj kremu miodowego: naliczało straszne ilości dolarów - wtedy kto się zorientował  to mógł sprzedać i kupić , np . pola za dolary . Najpierw GGS zablokowało graczy bez jakiegokolwiek klucza, chyba kierowali się ilością dolarów na koncie, co skończyło się tym, że zostałem zablokowany bo zbierałem dolary na ostatnie pole na farmie głównej i miałem ich ponad 1 mld (widocznie uznali, że się obłowiłem:))
    A potem co GGS zrobiło - uwolniło wszystko i dalszych konsekwencji nie było. I kto się zorientował to był do przodu ładnych parę pól.
    Teraz sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana:
    1. Gracze wydali monety i ich już nie mają -to co im zabiorą? złoto? dolary? to co za nie kupili?
    2. Niektórzy za te monety podnoszą sady na kwiatowej, niektórzy podnieśli latawiec itd. To jak to przywrócić?
    3. Są tacy co kupili , np. sady jabłoniowe sojusznicze i podnieśli je na 9 poziom. To co wyburzą je teraz,? A co z tymi które już miało się wcześniej? Przecież są farmy które składają się tylko  z budynków produkcyjnych specjalnych, sadów, obór, osłów, kaczkarni itd Zabiorą je wszystkie?
    Poziom skomplikowania interwencji jest straszliwy (kto taki algorytm sprawiedliwy wymyśli?) , jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że trwają eventy, ludzie wydają kasę na ulepszenia, światowe mistrzostwa, rankingi cały czas się zmieniają - zrobienie backup'u  sprzed błędu nie wchodzi w grę. Zostaje zbanowanie graczy - zablokowanie kont na jakiś czas - ale to broń obosieczna. Przecież taki gracz już więcej nie wyda ani złotówki na tę grę, chyba że  mu nie zależy.
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby przejść nad tym błędem do porządku dziennego i odpuścić. Kto w GGS będzie taki odważny?
    Ile razy piszemy na forum o poprawianiu błędów? Ile razy o tym, żeby testować nowości przed wprowadzeniem?
    I tak tego nikt nie czyta....
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 04.04.2021
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Kto pamięta ja było w 2017? Były takie cyrki przy sprzedaży bodaj kremu miodowego: naliczało straszne ilości dolarów - wtedy kto się zorientował  to mógł sprzedać i kupić , np . pola za dolary . Najpierw GGS zablokowało graczy bez jakiegokolwiek klucza, chyba kierowali się ilością dolarów na koncie, co skończyło się tym, że zostałem zablokowany bo zbierałem dolary na ostatnie pole na farmie głównej i miałem ich ponad 1 mld (widocznie uznali, że się obłowiłem:))
    A potem co GGS zrobiło - uwolniło wszystko i dalszych konsekwencji nie było. I kto się zorientował to był do przodu ładnych parę pól.
    Teraz sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana:
    1. Gracze wydali monety i ich już nie mają -to co im zabiorą? złoto? dolary? to co za nie kupili?
    2. Niektórzy za te monety podnoszą sady na kwiatowej, niektórzy podnieśli latawiec itd. To jak to przywrócić?
    3. Są tacy co kupili , np. sady jabłoniowe sojusznicze i podnieśli je na 9 poziom. To co wyburzą je teraz,? A co z tymi które już miało się wcześniej? Przecież są farmy które składają się tylko  z budynków produkcyjnych specjalnych, sadów, obór, osłów, kaczkarni itd Zabiorą je wszystkie?
    Poziom skomplikowania interwencji jest straszliwy (kto taki algorytm sprawiedliwy wymyśli?) , jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że trwają eventy, ludzie wydają kasę na ulepszenia, światowe mistrzostwa, rankingi cały czas się zmieniają - zrobienie backup'u  sprzed błędu nie wchodzi w grę. Zostaje zbanowanie graczy - zablokowanie kont na jakiś czas - ale to broń obosieczna. Przecież taki gracz już więcej nie wyda ani złotówki na tę grę, chyba że  mu nie zależy.
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby przejść nad tym błędem do porządku dziennego i odpuścić. Kto w GGS będzie taki odważny?
    Ile razy piszemy na forum o poprawianiu błędów? Ile razy o tym, żeby testować nowości przed wprowadzeniem?
    I tak tego nikt nie czyta....
    masz racje Dogberry, tak bylo  w 2017..tyle że to byly WISNIE...to była masakra..była m  w pewnym sojuszu,i nikt nic nie powiedział na cazcie ...tylko działali...  po czasie okazało sie ze do 1000 pozycji wszyscy dostali w D.....ę....ale...zastanawiam sie , czy przypadkiem  zrobili to specjalnie...że pisżą że gracze dostali więcej niż 1x...juz jakiś czas temu tak bylo tez.i zostawili nam w prezencie bez okazji...oni monitorują to co mamy na farmach i ile mamy, i kombinują jak nam zabrac  polowe...żeby sławetny balans albo ekonomia gry nie ucierpiała, hahahah...jak może ucierpiec, jak niewiele możemy zrobić za te wielkie dolary? monety czy inne "dobra ", a tu sprawa ma się tak, że to GGS zawinił a my będziemy karani...ale za to że pokazujemy im błłłłędy...nigdy nie ma nagrody...pochwaly czy innej np. DZIEKUJEMY...tego nigdy nie napiszą..naprawdę nie będzie żal skończyc z nimi..tak więc..***** ***.
    albo to..laboratorium..latami stalo za dolary... co nagle im się przyśniło i zrobili myk za diamenty?  znowu będzie stał nie podnoszony, bo diamentów brak... kto kupi obrazek złota i bedzie ganiał za  złoto? przeciez to bez sensu...
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    szkoda w ogóle czasu na grę po tym co z nią robią.......nawet tych głupich jajek czy wcześniej cukierków nie dają wszystkich  , żeby tylko brać podpowiedzi za złoto :D ( 200 golda i jajko zjawia sie w magiczny sposób  tam gdzie go na 1000% wcześniej nie było ) , widzę że sposób na dojenie graczy maja doskonały.......ciekawe co dalej wymyślą........ 
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ###########
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 07.04.2021
    tia, reset, juz widzę te ilości byków jakie wejdą z tym resetem...no teraz to sie GGs błaźni na maxa...ja dziś juz 2x dostalam wiadomość systemową i 2 rózne ilości monet
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To był już ten reset czy nie? Miotają się z tym wszystkim, nawet informacji wprost nie umiecie przekazać. Pisze się w wiadomościach: o godzinie takiej a takiej będzie reset. A tu jakieś cuda, informacje o przydzielonych monetach, dwa razy. Nawet poinformować już konkretnie się nie umie. I potem dziwne, że wszyscy psioczą

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik