Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

tragedia na farmach

Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
edytowano 26.03.2021 w Pytania ogólne Big Farm
tak wyglądaja farmy po przerwie po wgraniu namiotu MS


Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Przekazałam informację do Zespołu, czy próbowałaś wyczyścić ciasteczka ewentualnie sprawdzić  czy problem występuje  ma innej przeglądarce?
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 26.03.2021

    tak, wsio mam czyszczone, defragmetacja i optymalizacja, nawet zajrzałam do harmonogramu zadań, bo być może występuje u mnie aktualizacja przeglądarek, i wtedy by troche zmuliło gre, ale nie..., wsio jest ok..nawet skanuje komputer...ze sytuacji powyżej na fotce ...musialam wyjsc restując komputer... niebywłe, nic nie idzie zrobic....odgłosy z morza  wystepuja na wszystkich farmach,  a tych  z gdakaniem  i psem nie ma...więc jest cos popsute.

  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Przepraszam, jeśli język polski nie jest do końca zrozumiały, korzystam z tłumacza.
    To jest rada w sprawie twojego problemu, Diana poprosiła mnie o pomoc. Nie będzie jej tu dzisiaj.
    Wygląda na problem z pamięcią RAM.
    Uruchom ponownie przeglądarkę (nie tylko grę) i nie otwieraj niczego na innej karcie, po prostu załaduj grę. Na moim starym komputerze z 4 GB RAM-u często tak wyglądało.
    Daj nam znać, czy gra działa poprawnie po ponownym uruchomieniu przeglądarki.

    Panda
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 26.03.2021
    Panda powiedział(a):
    Przepraszam, jeśli język polski nie jest do końca zrozumiały, korzystam z tłumacza.
    To jest rada w sprawie twojego problemu, Diana poprosiła mnie o pomoc. Nie będzie jej tu dzisiaj.
    Wygląda na problem z pamięcią RAM.
    Uruchom ponownie przeglądarkę (nie tylko grę) i nie otwieraj niczego na innej karcie, po prostu załaduj grę. Na moim starym komputerze z 4 GB RAM-u często tak wyglądało.
    Daj nam znać, czy gra działa poprawnie po ponownym uruchomieniu przeglądarki.

    Panda

    Pando...wsio mam aktualne...windows pro 10....8GB...przeglądarki zaktualizowane...no nic muszę sobie jakos poradzić sama

  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    cześć
    Nie chodzi o to, czy wszystko jest aktualne. Gdyby to był problem z pamięcią RAM.
    Więc ponowne uruchomienie przeglądarki nie pomogło?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 26.03.2021
     Najlepsze, że zawsze szuka się problemu u użytkownika=gracza. Innych winnych nie ma. Co ma RAM do tego? Odpalam tę grę nawet na tablecie, tam jest 2Gb RAM i chodzi, może wolniej ale działa.

    Zaprzeczając własnym stwierdzeniom :) spróbuj sprawdzić, czy jakaś aktualizacja komputera nie zrobiła takiego kuku. Nie gram na W10, ale znam system z poziomu pracy i jest kiepski, więc to może być to,  albo jednak coś po stronie Ggs
    Pozdrawiam Dogberry11
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Panda powiedział(a):
    cześć
    Nie chodzi o to, czy wszystko jest aktualne. Gdyby to był problem z pamięcią RAM.
    Więc ponowne uruchomienie przeglądarki nie pomogło?
    uruchamiałam ponownie 10x...czyściłam...no wsio co sie dalo zrobilam...dziala....mam b. spawny komp...moge miec wiele otwartych stron i nic mi nie przeszkadzalo.....przed wejściem namiotu Ms.... ale juz ok...moze niepotrzebnie dalam problem GGs.owi i moderatorowi...może weszła bardziej aktualna wersja gry? ...może...ale jest już ok

  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Co najważniejsze, już działa poprawnie.
    Wciąż pytam, co to mogło spowodować. Jeśli się czegoś dowiem, umieszczę to tutaj.
    Życzę spokojnej gry bez podobnych niespodzianek.
    Panda
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 26.03.2021
    Panda powiedział(a):
    Co najważniejsze, już działa poprawnie.
    Wciąż pytam, co to mogło spowodować. Jeśli się czegoś dowiem, umieszczę to tutaj.
    Życzę spokojnej gry bez podobnych niespodzianek.
    Panda

    no tak to już jest z grami online..może znowu zapodali namiot  Ms  z jakims blędem? ...a dopiero po czasie sie unormowaalo, mam tu kolo siebie mądrych facetów, co sie doglębnie znają na komputerach i i stwierdzili , że u mnie jest wsio Ok.
    .Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
     Najlepsze, że zawsze szuka się problemu u użytkownika=gracza. Innych winnych nie ma. Co ma RAM do tego? Odpalam tę grę nawet na tablecie, tam jest 2Gb RAM i chodzi, może wolniej ale działa.

    Zaprzeczając własnym stwierdzeniom :) spróbuj sprawdzić, czy jakaś aktualizacja komputera nie zrobiła takiego kuku. Nie gram na W10, ale znam system z poziomu pracy i jest kiepski, więc to może być to,  albo jednak coś po stronie Ggs
    Pozdrawiam Dogberry11

    jak tylko ma wejść jakaś/czegos aktualka/, łatka to mam wlączone powiadomienia.. a  w tamtym czasie nic nie było...uzywam tylko mozille i Chrome... na chromie ta gra, gra najlepiej, bo widocznie GGS wspólpracuje z chromem..no ale działa juz dobrze...;-))
    a pracowac trzeba na najnowszych systemach i wiecznie aktualizowanych przegladarkach, żeby nie zostać   w tyle, 
    Post edited by Paralusek (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik