Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Świnka skarbonka

Witam , pojawił się u mnie problem - kupowałem codzienny pakiet w tej skarbonce a teraz sobie znikła , kupiłem dwa dni z rzędu zostało jeszcze 4 dni a świnki nie ma ? co będzie jak się nie pojawi ?


Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Czarny (PL1) powiedział(a):
    Witam , pojawił się u mnie problem - kupowałem codzienny pakiet w tej skarbonce a teraz sobie znikła , kupiłem dwa dni z rzędu zostało jeszcze 4 dni a świnki nie ma ? co będzie jak się nie pojawi ?


    Witam :)
    Świnkę skarbonkę można kupić tylko raz. Skoro kupiłeś dwa razy to skorzystałeś z błędu ,który występował ,ale został naprawiony.
    Diana

  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Nie kupowałem świnki skarbonki i nie skorzystałem z żadnego błędu , kupowałem codzienny pakiet złota który jest w środku !!! 6 razy codziennie trzeba kupić i 7 raz jest z premią !! a świnka teraz znikła

    proszę czytać ze zrozumieniem co napisałem wyżej
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.03.2021
    Czarny (PL1) powiedział(a):
    Witam , pojawił się u mnie problem - kupowałem codzienny pakiet w tej skarbonce a teraz sobie znikła , kupiłem dwa dni z rzędu zostało jeszcze 4 dni a świnki nie ma ? co będzie jak się nie pojawi ?


    Przepraszam ale skarbonka jest jedna czy chodzi Ci o pakiet codzienny ?
    Jeżeli masz na myśli pakiet codzienny to on powróci jak się odnowi. Czytam, że zrozumieniem, bardzo proszę o poprawne nazwy ,bo ja niestety nie jestem jasnowidzem i nie wiem co masz na myśli. Co do świnki to jutro się dopytam ,dlaczego ona zniknęła u Ciebie ,być może pojawi się wraz z odnowionym pakietem.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 25.03.2021
    Czarny, idź, wejdź w ten znaczek, to jest to samo, tyle ze świni tam nie ma bo i po co? 

    a z  drugiej strony, drwia sobie z graczy, wisiec bedzie  jeszcze 56 dni,  a można kupić 1 x... hhahhha no naprawde wysilili sie niesamowicie,
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Diano w pierwszym poście napisałem codzienny pakiet - nie będziemy sie licytować . dzięki Paralusek myślałem że mi przepadną te dwa razy co kupiłem
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.03.2021
    Czarny (PL1) powiedział(a):
    Diano w pierwszym poście napisałem codzienny pakiet - nie będziemy sie licytować . dzięki Paralusek myślałem że mi przepadną te dwa razy co kupiłem
    "Nie kupowałem pakiet codzienny w tej skarbonce"........., dlatego pomyślałam o skarbonce.
    Diana
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    "Witam , pojawił się u mnie problem - kupowałem codzienny pakiet w tej skarbonce a teraz sobie znikła"

    Tak napisałem i tak tam jest. Temat rozwiązany i uważam za zakończony Tobie również Diano 
    dziękuję za próbę pomocy , troszkę się nie zrozumieliśmy :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Najważniejsze że rozwiązany problem.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik