Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja marcowa – nadchodzi wiosna

2

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 18.03.2021
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    załóżmy analizę dla farmy smakosza: nie mam miejsca na nowe dekoracje, nie wyburzę żadnego pola ani innego budynku,  nie mogę wymienić dekoracji na nowe proponowane za złoto.
    po pięć dekoracji na farmie:
    5 x 4x4 =80 pól - zysk +5 % zbiorów ze stajni i pól, koszt 149 995 złota
    mam powiedzmy 24 małe kaczki na 7 poziomie:24x1245= 29880 jajek
    żeby postawić pięć tych super dekoracji muszę zburzyć 4 kaczkarnie (4x4x6=96 pól)
    Zostaje mi ich dwadzieścia co daje  20x1245=24900 jajek
    Ale mam  5 dekoracji (5% więcej) to daje 20x1245x1,05 =26145 jajek
    Strata 4980 jajek

    pomijam zyski z pól - szału też nie ma, a co tam zyskam - parę dolarów?
    Pomijam zadowolenie z dekoracji - szału też z nich nie ma
    To się po prostu nie kalkuluje - wprowadzenie dekoracji nie kompensuje zburzonych kaczkarni
    Dopiero zadowolenie ponad 20% (w ww. warunkach) z tych dekoracji dałoby zysk z ich wybudowania.
    W miarę wzrostu liczby kaczkarni oczywiście ten wskaźnik maleje, ale żeby  był zysk z, np. z  44 kaczkarni + dekoracje, to dekoracje musiałyby dawać 10 % wzrostu zbiorów
    Takie liczenie nie ma sensu...
    bo nie wiesz, od której wartości liczy się te 5%
    przecież są jeszcze podręczniki, które zwiększają np ilość jajek
    ja może kiedyś postawię gdzieś jakąś taką "super" dekorację.
    tylko najpierw musi sama wpaść do piwnicy :)
    i wtedy się przekonam jak jest naprawdę.

    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Temat zastępczy: Dekoracje a co z Labolatorium?? Co z misjami ...dżemy, mniszek - większośc zerówki lub śmieszne ilości produktów a PR-y za to parodia...i misja czekanie ,info. czekanie, czekanie...To CZEKAMY. 
    Tylko nie wiadomo na co? Czy w ogóle coś się robi w tym temacie? Czy jeszcze wiosną się doczekamy...może latem na info:((( Ale w tym roku może coś się dowiemy co (i czy w ogóle) się robi w tym kierunku..CZEKAMY....

    A może Ankieta zadowolenia odpowie na to ilu graczy jest zadowolonych...przecież to takie proste i wszystko będzie wiadomo...Interesujące mogą też być wyniki ostatnich Ankiet :P chętnie byśmy się z nimi zapoznali.
    Chyba że są niekorzystne dla twórców i przez to objęte tajemnicą Top  Secret :(
    Dobrze, piszesz, CZEKAMY... i nie tylko na zmiany w laboratorium czy w misjach z dżemami... CZEKAMY na zmiany na targu rybnym, czekamy na to, aby pojawiły się tam homary... CZEKAMY... 
    skoro na te homary czekamy już tak długo, na zmianę w misjach z dżemami jeszcze poczekamy... do końca roku daleko ale mam małą nadzieję, że w tym roku to nastąpi...
  • Czekaj tatka latka, ja już nie czekam gram sporadycznie od czasu do czasu. Nie jest to jedyna gra, a ta w którą aktualnie gram to nawet widziałem jej reklamę w TV. Widać konkurencja nie zasypuje gruszek w popiele.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Byc moze zaczelismy te sama gre, co reklamuja ja w tv Jeszcze trudno mi o niej powiedziec, ale atmosfera jest- ok. Wszedzie zabiegaja o graczy- a tak latwo ich pozyskac w dobie covidu. Tu, odwrotnie i to jest bardzo dziwne, w mojej glowie ponad 60- cio letniej sie nie miesci. Znalazlam Twoj post pod tytulem- powieksz farme, tez tam cos napisalam. A moze my nie jestesmy normalni? Jak nie wroci laboratorium, latwiej bedzie rozstac sie z ta gra. Milcza, to na ich niekozysc, bo przez ten czas rozkrecamy sie w nowych grach. Wracam do tej gry co jakis czas, kilka razy probowalam intensywnie grac, ale to na nic. NIE da sie. Bede tu zagladac co jakis czas, zeby zrozumiec o co chodzi NOWYM wlascicielom gry. Moze licza na to, ze jestesmy uzaleznieni od tej gry- nic mylnego
  • DRCEAM1 (PL1)DRCEAM1 (PL1) PL1 Posty: 15
    Q
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No cóż, efekt został osiągnięty, temat laboratorium umarł śmiercią naturalną. Jeżeli ktoś jeszcze wierzy w zmiany w tej sprawie, proponuję wyleczyć się z tego. I tak to się kręci, dwa miesiące czekania, to na piechotę można poprawić, tylko trzeba chcieć
  • Czekaj tatka latka, szkoda strzępić język.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    A ja jednak pytał będę,  przyschnie i po zabawie. Sprawa jest jednak poważna, a odzewu brak. Szacunek należy się graczom, warto by Zespół o tym pamiętał.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 24.03.2021
    Słusznie. Tak, odzewu brak . Należy się odpowiedź wprost: Nie będzie laborka i tyle i tak się uczciwie sprawę załatwia.
    Lepiej mydlić ludziom oczy nieopłacalnymi nowymi nagrodami..,
    - chodzi mi o te dekorki nowe
    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Nie wiem czy mogę po nikach wymienić ludzii jacy zrezygnowali z gry?
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    w moim sojuszu zostalam tylko ja i jeszcze jedna osoba
  • Nie ma sprawy jak będę na grze raz dziennie - co z laboratoriami ??
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Badanie zadowolenia...ankieta po NIEMIECKU??? !!!!!
    Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :((((((
  • Ostatnia informacja była taka, że zespół pracuje nad naprawą laboratorium. Pytanie jak tam postępy w pracach nad laboratoriami ??. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 27.03.2021
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Badanie zadowolenia...ankieta po NIEMIECKU??? !!!!!
    Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :((((((

    Witam :smile:
    Zaakceptuj pliki cookies i naciśnij ok .
    Diana
    Post edited by Diana on
  • DRCEAM1 (PL1)DRCEAM1 (PL1) PL1 Posty: 15
    Diano, odezwałaś się .A co z labo?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Nie otrzymaliśmy żadnych informacji odnośnie laboratorium. Napisałam jak będę coś wiedzieć to napiszę .
    Diana
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Badanie zadowolenia...ankieta po NIEMIECKU??? !!!!!
    Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :((((((

    Witam :smile:
    Zaakceptuj pliki cookies i naciśnij ok .
    Diana
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Badanie zadowolenia...ankieta po NIEMIECKU??? !!!!!
    Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :((((((

    Witam :smile:
    Zaakceptuj pliki cookies i naciśnij ok .
    Diana
    A jak to po niemiecku brzmi zaakceptuj????
    Nie ma opcji "akceptuj pliki cookies" :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 30.03.2021
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Badanie zadowolenia...ankieta po NIEMIECKU??? !!!!!
    Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :((((((

    Witam :smile:
    Zaakceptuj pliki cookies i naciśnij ok .
    Diana
    Diana powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Badanie zadowolenia...ankieta po NIEMIECKU??? !!!!!
    Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :((((((

    Witam :smile:
    Zaakceptuj pliki cookies i naciśnij ok .
    Diana
    A jak to po niemiecku brzmi zaakceptuj????
    Nie ma opcji "akceptuj pliki cookies" :(
    Pliki cookies pojawiają się po wypełnionej ankiecie, tu wystarczy nacisnąć ok. Zaznacz nie pokazuj ponownie ,nie powinna się już pojawiać . Ankietę wypełniłeś i teraz dostałeś pytanie czy chcesz przeprowadzić własną ankietę. Po prostu zignoruj to naciskając podświetlone na zielono OK .
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Z laboratorium będzie jak z końmi , czyli nic nie zrobią . Liga złota , 7 pojedynków , 7 przegranych , 7 przegranych z końmi o kilkanaście lub kilkadziesiat leveli niżej , przy uzyciu siodeł i tych innych bezużytecznych ulepszeń . Tak , śmiało można powiedzieć że konie naprawiono.........
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Z laboratorium będzie jak z końmi , czyli nic nie zrobią . Liga złota , 7 pojedynków , 7 przegranych , 7 przegranych z końmi o kilkanaście lub kilkadziesiat leveli niżej , przy uzyciu siodeł i tych innych bezużytecznych ulepszeń . Tak , śmiało można powiedzieć że konie naprawiono.........
    Nawet nie raczą łaskawcy odpowiedzieć "CZY W OGÓLE JEST COŚ ROBIONE" w temacie Labolatorium  tylko każą czekać nie wiadomo na co?? Jeżeli Nic nie robią w tym kierunku to czekanie wygląda tak jakbyśmy czekali a przystanku autobusowym na przyjazd pociągu . Pytam CZY JEST COŚ ROBIONE W TEMACIE LABOLATORIUM???? Czyżby odpowiedź była za   bardzo trudna, złożona i skomplikowana....A może pytam niekompetentne osoby? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Z laboratorium będzie jak z końmi , czyli nic nie zrobią . Liga złota , 7 pojedynków , 7 przegranych , 7 przegranych z końmi o kilkanaście lub kilkadziesiat leveli niżej , przy uzyciu siodeł i tych innych bezużytecznych ulepszeń . Tak , śmiało można powiedzieć że konie naprawiono.........
    Nawet nie raczą łaskawcy odpowiedzieć "CZY W OGÓLE JEST COŚ ROBIONE" w temacie Labolatorium  tylko każą czekać nie wiadomo na co?? Jeżeli Nic nie robią w tym kierunku to czekanie wygląda tak jakbyśmy czekali a przystanku autobusowym na przyjazd pociągu . Pytam CZY JEST COŚ ROBIONE W TEMACIE LABOLATORIUM???? Czyżby odpowiedź była za   bardzo trudna, złożona i skomplikowana....A może pytam niekompetentne osoby? 
    Witam :)
    Na chwilę obecną temat laboratorium jest zamknięty. Nie udzielamy żadnych informacji na ten temat. Jak coś się zmieni to na pewno zostaniecie poinformowani o tym.
    Diana
  • DRCEAM1 (PL1)DRCEAM1 (PL1) PL1 Posty: 15
    Diano,żal mi Ciebie,cóż możesz odpowiedzieć????!!!!????!!!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Apeluję od dłuższego czasu o poważne traktowanie gracz przez Zespół. Niestety grochem o ścianę .Można powiedzieć - zmian nie będzie i kropka. Tu mamy znowu jakieś złudne nadzieje -może kiedyś się zmieni, to powiadomimy. Żartownisie :s .
    Otóż nie zmieni się nic w zakresie laboratorium ani innych spartolonych aktualizacji i wprowadzonych nowości. Odniesienia do rzeczywistości są adekwatne, tylko gracze nie rozumieją nowego wspaniałego świata stworzonego w grze, a opierają się na twardych faktach a nie iluzjach.

  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Czyli mamy ZABRONIONE zadawanie pytań nt. nurtującego nas tematu Labolatorium???
    Ok.Takie forum....:(( To proszę mi łaskawie odpowiedzieć czy na  temat fabryki dżemu można zadawać pytania ?? 
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 29.03.2021
    Zawsze był komunikat "boczny" na forum, że jest park rozrywki czy inne wydarzenia - wiadomo o co chodzi. Tym razem nie. To już tak będzie, że zaglądamy na farmy swoje by sprawdzić co się zmieniło i wracamy do innych gier.

    ps. Dianka myśli to samo...ale co ma powiedzieć. Ani wtę stronę, ani w tamtą...dalej sie nie rozwinę bo to może źle zabrzmieć, a na pewno dosłownie.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 29.03.2021
    Z laboratorium będzie jak z końmi , czyli nic nie zrobią . Liga złota , 7 pojedynków , 7 przegranych , 7 przegranych z końmi o kilkanaście lub kilkadziesiat leveli niżej , przy uzyciu siodeł i tych innych bezużytecznych ulepszeń . Tak , śmiało można powiedzieć że konie naprawiono.........

    to prawda  - to ode mnie, prawdę gada Rafał

    Rafał J. (PL1) Posty: 22  to powiedział
  • Żenada, kto podcina gałąź na której siedzi - to samobójca. Temat zamknięty gra spisana na straty. Jest wiele innych gier gdzie dbają o graczy i ich słuchają i na tym zarabiają. Przy takich metodach za jakiś czas ta gra zniknie z rynku. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 30.03.2021
    To jest poza zakresem pojmowania
    Gra nie zniknie, teraz Discord nam się serwuje, na szczęście nieprzymusowo
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    powiem krótko, papa GGS . z mojego soju już tylko 2 osoby zaglądają do gry, no bo po co się męczyć. Widocznie, o to chodziło zespołowi.
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    To jest poza zakresem pojmowania
    Gra nie zniknie, teraz Discord nam się serwuje, na szczęście nieprzymusowo
    Kolejna aplikacja to nie dla mnie, a jak nawet to mogę ją mieć bez potrzeby logowania się do gry. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik