Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja marcowa – nadchodzi wiosna

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
Witajcie,
Zapraszamy do dyskusji na temat nowego ogłoszenia :)
«13

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Tu nie ma o czym dyskutować.
    Gdzie jest poprawka z laboratorium pytam się.
    Jeżeli zespół olał nasze uwagi, to może ktoś by wziął na klatę i powiedział co i jak.
    Trzeba mieć cojones
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Tu nie ma o czym dyskutować.
    Gdzie jest poprawka z laboratorium pytam się.
    Jeżeli zespół olał nasze uwagi, to może ktoś by wziął na klatę i powiedział co i jak.
    Trzeba mieć cojones
    Witaj,
    w wiadomości zamieszczonej w ogłoszeniach CM powiedział jasno że jeżeli będzie coś wiadomo odnośnie laboratorium zostaniecie o tym powiadomieni.
    Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji o zmianach.
    Prosimy trzymać się tematu :)

  • co mamy w aktualizacji? dekoracje za złoto i tańsze podręczniki też za złoto :)

    już pędzę do banku...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jak zawsze wszystko za złoto. Jeszcze pewnie są ukryte aktualizacje. Czy w tym pędzie wreszcie coś za dolary? 
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Ja te pedze do banku, oby po tym dzisiejszym sniegu, nie rozjechaly mi sie narty
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 12.03.2021
    witam
     była dzis darmowa nagroda w ofertach...dekor..odebralam, ale ona nie pojawila się w piwnicy, 

    o sorry, to nie był dekor a nakładka na kaczki;-))) i to 1-dniowa hahha tyz mi prezent!! gdzie kaczki robią przeszlo 7h... to ile ja zarobie na tym, ile skorzystam n a tym?  a trzeba wliczyc w to noc..czyli cały cyl produkcji hhaah 
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wyprzedaż dekoracji szumnie zapowiadanych, które mają zwiększać zbiory to chyba żart. Domek leprechauna za 30 tys złota daje wzrost zbiorów z sadów i obór o jeden procent - chyba że mnie telefon kłamie, w końcu to małe literki. Jak ktoś ma sto obór to niech kupuje, tylko jeszcze trzeba mieć miejsce na postawienie tego szczęścia.znowu jak zwykle paradoks ggs, jak ktoś gra złotem, to mu to potrzebne jak umarłemu kadzidło. Z kolei dla grających normalnie wzrost zbiorów o jeden procent? Niech zespół sam sobie to kupi i postawi na farmie, argument o stałości tego procenta nie przemawia do mnie.

    Chyba, że można podkręcać te procenty przez upgradey dekoracji do 100 procent, a to wtedy zwracam honor

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Ta nakładka na kaczki to na te zwykłe, tak? To dziękuję za taki prezent... Nie mam zwykłych kaczek i nie zamierzam stawiać aby prze 38 h zrobiły więcej jajek...

    A pozostałe dekoracje, które dają coś tam więcej czegoś też będą tak "tanie"?  Szkoda złota, aby stawiać coś, co da 1% czegoś więcej. Wolę dekoracje, które już mam.
    Ale jak już piszę, zapytam - gdybym kupiła dekorację, która teraz jest w ofercie (rozmiar 4 na 4, 1% więcej w stajniach i 1% więcej na polach, cena 29 999 złota) to mogłabym postawić ją np na kwiatowej? Czy da wtedy ten 1% w stajniach? A jak bym postawiła na głównej to będzie więcej jajek od kaczek? I odwrotnie, gdybym postawiła na smakoszu to będzie więcej mleka?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 12.03.2021
    tak, na zwykłe, nie n a wikinskie, nie n a elegancka zagrode...a te dekorki to faktycznie przekret..ta GÓRA mysli sobie,że pensje przeznaczymy na dekorki hahahhahah no nie moge przestac sie śmiac....mamy juz doline dekoracji... w magazynach pełno tego badziewia... a oni chcą nam wcisnąć  więcej... mójn tryb grania juz sie przestawił na inne granie...wręcz pod prąd...bo tak naprawde nie ma o co walczyć  w MS i silosach...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 12.03.2021
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Ta nakładka na kaczki to na te zwykłe, tak? To dziękuję za taki prezent... Nie mam zwykłych kaczek i nie zamierzam stawiać aby prze 38 h zrobiły więcej jajek...

    A pozostałe dekoracje, które dają coś tam więcej czegoś też będą tak "tanie"?  Szkoda złota, aby stawiać coś, co da 1% czegoś więcej. Wolę dekoracje, które już mam.
    Ale jak już piszę, zapytam - gdybym kupiła dekorację, która teraz jest w ofercie (rozmiar 4 na 4, 1% więcej w stajniach i 1% więcej na polach, cena 29 999 złota) to mogłabym postawić ją np na kwiatowej? Czy da wtedy ten 1% w stajniach? A jak bym postawiła na głównej to będzie więcej jajek od kaczek? I odwrotnie, gdybym postawiła na smakoszu to będzie więcej mleka?
    Witaj  :)
    Dekoracja z nowymi efektami działa tylko na farmie na której jest zbudowana. Jak postawisz na głównej to będziesz mieć 1% więcej ze stajni (obory ,chlewy i kurniki ) i 1% więcej produkcji z pól, na smakoszu to też stajnie (kaczki, osły, ewentualnie kozy) i oczywiście pola a kwiatowa to tylko pola. Nakładka jest tylko na zwykłe kaczki. Nie posiadamy informacji ile będą kosztować inne dekorację.
    Nowe dekorację są w nagrodach ligowych

    Diana
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    edytowano 12.03.2021
    Produkcja młynach to ciągła strata bez laboratorium. Po co siać na polach na produkcję, która przynosi stratę.
    Jak ostatnio przeczytałem temat laboratorium to tabu, temat zamknięty. 
    Co można graczom, chyba tylko kupować złoto.
    Zastanawiam się kto w tej grze jest dla kogo, chyba GGS dla graczy, ale po tym co się ostatnio w tej grze dzieje to chyba odwrotnie.
    Straty w grze = strata czasu na tą grę.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Popieram przedmowce
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Ta nakładka na kaczki to na te zwykłe, tak? To dziękuję za taki prezent... Nie mam zwykłych kaczek i nie zamierzam stawiać aby prze 38 h zrobiły więcej jajek...

    A pozostałe dekoracje, które dają coś tam więcej czegoś też będą tak "tanie"?  Szkoda złota, aby stawiać coś, co da 1% czegoś więcej. Wolę dekoracje, które już mam.
    Ale jak już piszę, zapytam - gdybym kupiła dekorację, która teraz jest w ofercie (rozmiar 4 na 4, 1% więcej w stajniach i 1% więcej na polach, cena 29 999 złota) to mogłabym postawić ją np na kwiatowej? Czy da wtedy ten 1% w stajniach? A jak bym postawiła na głównej to będzie więcej jajek od kaczek? I odwrotnie, gdybym postawiła na smakoszu to będzie więcej mleka?
    Witaj  :)
    Dekoracja z nowymi efektami działa tylko na farmie na której jest zbudowana. Jak postawisz na głównej to będziesz mieć 1% więcej ze stajni (obory ,chlewy i kurniki ) i 1% więcej produkcji z pól, na smakoszu to też stajnie (kaczki, osły, ewentualnie kozy) i oczywiście pola a kwiatowa to tylko pola. Nakładka jest tylko na zwykłe kaczki. Nie posiadamy informacji ile będą kosztować inne dekorację.
    Nowe dekorację są w nagrodach ligowych

    Diana
    Dziękuję za inf
    Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, dopytam
    jak dekoracja ma dawać 1% więcej z pól i postawię ją na kwiatowej to będzie dawać 1% więcej z łąk?
    i jeszcze jedno - była gdzieś inf o limicie tych dekoracji, było tam chyba 5szt. To jest 5 szt na wszystkie farmy?  Czy po 5 szt na każdej?
    Pozdrawiam serdecznie.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 13.03.2021
    5 szt na każdej farmie...to wiem z angielskiego Forum. Na kwiatowej to tylko tam działa, dasz na smakoszu to tam zadziała itp.na każdej oddzielnie działa ale na każdej po pięć. dekorków można postawić
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Ta nakładka na kaczki to na te zwykłe, tak? To dziękuję za taki prezent... Nie mam zwykłych kaczek i nie zamierzam stawiać aby prze 38 h zrobiły więcej jajek...

    A pozostałe dekoracje, które dają coś tam więcej czegoś też będą tak "tanie"?  Szkoda złota, aby stawiać coś, co da 1% czegoś więcej. Wolę dekoracje, które już mam.
    Ale jak już piszę, zapytam - gdybym kupiła dekorację, która teraz jest w ofercie (rozmiar 4 na 4, 1% więcej w stajniach i 1% więcej na polach, cena 29 999 złota) to mogłabym postawić ją np na kwiatowej? Czy da wtedy ten 1% w stajniach? A jak bym postawiła na głównej to będzie więcej jajek od kaczek? I odwrotnie, gdybym postawiła na smakoszu to będzie więcej mleka?
    Witaj  :)
    Dekoracja z nowymi efektami działa tylko na farmie na której jest zbudowana. Jak postawisz na głównej to będziesz mieć 1% więcej ze stajni (obory ,chlewy i kurniki ) i 1% więcej produkcji z pól, na smakoszu to też stajnie (kaczki, osły, ewentualnie kozy) i oczywiście pola a kwiatowa to tylko pola. Nakładka jest tylko na zwykłe kaczki. Nie posiadamy informacji ile będą kosztować inne dekorację.
    Nowe dekorację są w nagrodach ligowych

    Diana
    Dziękuję za inf
    Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, dopytam
    jak dekoracja ma dawać 1% więcej z pól i postawię ją na kwiatowej to będzie dawać 1% więcej z łąk?
    i jeszcze jedno - była gdzieś inf o limicie tych dekoracji, było tam chyba 5szt. To jest 5 szt na wszystkie farmy?  Czy po 5 szt na każdej?
    Pozdrawiam serdecznie.
    Witaj  :)
    Na każdej z Waszych farm możecie umieścić do pięciu takich specjalnych dekoracji!- to jest w ogłoszeniu .Tak dekoracje dają zwiększony o 1% efekt na tej farmie na której są zbudowane.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    załóżmy analizę dla farmy smakosza: nie mam miejsca na nowe dekoracje, nie wyburzę żadnego pola ani innego budynku,  nie mogę wymienić dekoracji na nowe proponowane za złoto.
    po pięć dekoracji na farmie:
    5 x 4x4 =80 pól - zysk +5 % zbiorów ze stajni i pól, koszt 149 995 złota
    mam powiedzmy 24 małe kaczki na 7 poziomie:24x1245= 29880 jajek
    żeby postawić pięć tych super dekoracji muszę zburzyć 4 kaczkarnie (4x4x6=96 pól)
    Zostaje mi ich dwadzieścia co daje  20x1245=24900 jajek
    Ale mam  5 dekoracji (5% więcej) to daje 20x1245x1,05 =26145 jajek
    Strata 4980 jajek

    pomijam zyski z pól - szału też nie ma, a co tam zyskam - parę dolarów?
    Pomijam zadowolenie z dekoracji - szału też z nich nie ma
    To się po prostu nie kalkuluje - wprowadzenie dekoracji nie kompensuje zburzonych kaczkarni
    Dopiero zadowolenie ponad 20% (w ww. warunkach) z tych dekoracji dałoby zysk z ich wybudowania.
    W miarę wzrostu liczby kaczkarni oczywiście ten wskaźnik maleje, ale żeby  był zysk z, np. z  44 kaczkarni + dekoracje, to dekoracje musiałyby dawać 10 % wzrostu zbiorów
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    załóżmy analizę dla farmy smakosza: nie mam miejsca na nowe dekoracje, nie wyburzę żadnego pola ani innego budynku,  nie mogę wymienić dekoracji na nowe proponowane za złoto.
    po pięć dekoracji na farmie:
    5 x 4x4 =80 pól - zysk +5 % zbiorów ze stajni i pól, koszt 149 995 złota
    mam powiedzmy 24 małe kaczki na 7 poziomie:24x1245= 29880 jajek
    żeby postawić pięć tych super dekoracji muszę zburzyć 4 kaczkarnie (4x4x6=96 pól)
    Zostaje mi ich dwadzieścia co daje  20x1245=24900 jajek
    Ale mam  5 dekoracji (5% więcej) to daje 20x1245x1,05 =26145 jajek
    Strata 4980 jajek

    pomijam zyski z pól - szału też nie ma, a co tam zyskam - parę dolarów?
    Pomijam zadowolenie z dekoracji - szału też z nich nie ma
    To się po prostu nie kalkuluje - wprowadzenie dekoracji nie kompensuje zburzonych kaczkarni
    Dopiero zadowolenie ponad 20% (w ww. warunkach) z tych dekoracji dałoby zysk z ich wybudowania.
    W miarę wzrostu liczby kaczkarni oczywiście ten wskaźnik maleje, ale żeby  był zysk z, np. z  44 kaczkarni + dekoracje, to dekoracje musiałyby dawać 10 % wzrostu zbiorów
    Gruzowanie tego co się wypracowało przez setki godzin dla straty ??.
    Kolejny dowód na to, że nie pracują w GGS nad wygodą i przyjemnością z gry, strata, strata i jeszcze raz strata.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Musi być ruch w interesie,  przecież nie chodzi o dobro graczy, to jest akurat na ostatnim miejscu.
    Naprawdę to jest tak nieracjonalne, że aż bije po oczach. Czy zespół tego nie widzi?
    Napiszę jeszcze raz.
    Dla grających złotem taka dekoracja jest bez sensu, dla zwykłych graczy jest za droga i też bez sensu
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Musi być ruch w interesie,  przecież nie chodzi o dobro graczy, to jest akurat na ostatnim miejscu.
    Naprawdę to jest tak nieracjonalne, że aż bije po oczach. Czy zespół tego nie widzi?
    Napiszę jeszcze raz.
    Dla grających złotem taka dekoracja jest bez sensu, dla zwykłych graczy jest za droga i też bez sensu
    Dekorację są nagrodą za miejsce w Mistrzostwach Sojuszniczych i jest to nagroda do wyboru. Nie masz ochoty jej stawiać to nie wybierasz, przymusu nie ma. Jedną masz tylko do kupienia za złoto i to też jest wybór gracza.
    Diana 
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Oczywiście wybór należy do nas: grać albo nie grać...kupować złoto czy zrezygnować...co do nagród...wybierać słabe czy beznadziejne. Kurde tyle wyborów nie wiem co wybrać ?????? Acha jeszcze stracić dużo czy bardzo dużo...Ale mamy wybór :P
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Oczywiście wybór należy do nas: grać albo nie grać...kupować złoto czy zrezygnować...co do nagród...wybierać słabe czy beznadziejne. Kurde tyle wyborów nie wiem co wybrać ?????? Acha jeszcze stracić dużo czy bardzo dużo...Ale mamy wybór :P
    No właśnie tak to działa : ile można stracić?
    Np. ceny podręczników w czytelni spadły - może tak jest. Jednocześnie spadły promocje na te podręczniki, teraz max 50 %, przed aktualizacją były nawet 90 %. W efekcie jest drożej.
    I tak to spadek cen spowodował ich wzrost, majstersztyk.

    Oferta tej nieszczęsnej dekorki jest prawie non stop. A błędy i nieszczęsne aktualizacje nadal nie naprawione

    Zauważyłem zmianę w podejściu, kiedyś było odwoływanie się do strategii i balansu, teraz mamy hasło, że nie trzeba/nie musi się kupować.
    I tego się trzymajmy - wolny wybór
    Chociaż Zespołowi chyba nie o to chodzi...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Oczywiście wybór należy do nas: grać albo nie grać...kupować złoto czy zrezygnować...co do nagród...wybierać słabe czy beznadziejne. Kurde tyle wyborów nie wiem co wybrać ?????? Acha jeszcze stracić dużo czy bardzo dużo...Ale mamy wybór :P
    No właśnie tak to działa : ile można stracić?
    Np. ceny podręczników w czytelni spadły - może tak jest. Jednocześnie spadły promocje na te podręczniki, teraz max 50 %, przed aktualizacją były nawet 90 %. W efekcie jest drożej.
    I tak to spadek cen spowodował ich wzrost, majstersztyk.

    Oferta tej nieszczęsnej dekorki jest prawie non stop. A błędy i nieszczęsne aktualizacje nadal nie naprawione

    Zauważyłem zmianę w podejściu, kiedyś było odwoływanie się do strategii i balansu, teraz mamy hasło, że nie trzeba/nie musi się kupować.
    I tego się trzymajmy - wolny wybór
    Chociaż Zespołowi chyba nie o to chodzi...
    Zespól daje propozycje, a Ty nawet nie masz jeszcze tych dekoracji ,nie sprawdziłeś na farmie jak działają ,tylko z góry stwierdzasz ,że będzie do niczego.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Bo matematyka jest nieubłagana, z wyliczeniami nie da się dyskutować. Poza tym wyrzucić 30 tys złota za dekorke w błoto, żeby przekonać się o własnej racji?
    A zwróci mi ggs to złoto jak udowodnię że mam rację? Ano nie.

    Pytałem się wcześniej czy podkręcenie tych dekoracji oznacza wzrost wsparcia w postaci dodatkowych procentów zwiększenia plonów z pól i obór i cisza.

    Przedni żart, dobrze że Zespół daje propozycje, tylko nieh mają one ręce i nogi.
    Nie trzeba skończyć uczelni z summa cum laude, żeby obliczyć tak proste rzeczy. Wesoło mi jest po takich postach. Dla poprawy mojego humoru czekam na więcej :):o;)




  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Bo matematyka jest nieubłagana, z wyliczeniami nie da się dyskutować. Poza tym wyrzucić 30 tys złota za dekorke w błoto, żeby przekonać się o własnej racji?
    A zwróci mi ggs to złoto jak udowodnię że mam rację? Ano nie.

    Pytałem się wcześniej czy podkręcenie tych dekoracji oznacza wzrost wsparcia w postaci dodatkowych procentów zwiększenia plonów z pól i obór i cisza.

    Przedni żart, dobrze że Zespół daje propozycje, tylko nieh mają one ręce i nogi.
    Nie trzeba skończyć uczelni z summa cum laude, żeby obliczyć tak proste rzeczy. Wesoło mi jest po takich postach. Dla poprawy mojego humoru czekam na więcej :):o;)





    Podkręcenie dekoracji ,jeżeli masz na myśli ich ulepszenie to to nie będzie możliwe. Natomiast jak postawisz 5 dekoracji na jednej farmie to te procenty się zsumują. Oprócz zakupu za złoto są też do zdobycia jako nagroda za Mistrzostwa . Nie trzeba być matematykiem, żeby wiedzieć ze dodatkowe np. 5% zawsze może się przydać. To są propozycje a jeśli uważasz że są do niczego nie musisz ich stawiać na swojej farmie ani tym bardziej kupować za złoto.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    Podkręcenie dekoracji ,jeżeli masz na myśli ich ulepszenie to to nie będzie możliwe. Natomiast jak postawisz 5 dekoracji na jednej farmie to te procenty się zsumują. Oprócz zakupu za złoto są też do zdobycia jako nagroda za Mistrzostwa . Nie trzeba być matematykiem, żeby wiedzieć ze dodatkowe np. 5% zawsze może się przydać. To są propozycje a jeśli uważasz że są do niczego nie musisz ich stawiać na swojej farmie ani tym bardziej kupować za złoto.
    Diana
    Aby postawić te dekoracje trzeba gruzować co budowało się sporo czasu. Kupienie dodatkowych pól na obecnym etapie/stanie to bardzo odległa przyszłość.
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Temat zastępczy: Dekoracje a co z Labolatorium?? Co z misjami ...dżemy, mniszek - większośc zerówki lub śmieszne ilości produktów a PR-y za to parodia...i misja czekanie ,info. czekanie, czekanie...To CZEKAMY. 
    Tylko nie wiadomo na co? Czy w ogóle coś się robi w tym temacie? Czy jeszcze wiosną się doczekamy...może latem na info:((( Ale w tym roku może coś się dowiemy co (i czy w ogóle) się robi w tym kierunku..CZEKAMY....

    A może Ankieta zadowolenia odpowie na to ilu graczy jest zadowolonych...przecież to takie proste i wszystko będzie wiadomo...Interesujące mogą też być wyniki ostatnich Ankiet :P chętnie byśmy się z nimi zapoznali.
    Chyba że są niekorzystne dla twórców i przez to objęte tajemnicą Top  Secret :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    WinnerMirek (PL1) powiedział(a):
    Temat zastępczy: Dekoracje a co z Labolatorium?? Co z misjami ...dżemy, mniszek - większośc zerówki lub śmieszne ilości produktów a PR-y za to parodia...i misja czekanie ,info. czekanie, czekanie...To CZEKAMY. 
    Tylko nie wiadomo na co? Czy w ogóle coś się robi w tym temacie? Czy jeszcze wiosną się doczekamy...może latem na info:((( Ale w tym roku może coś się dowiemy co (i czy w ogóle) się robi w tym kierunku..CZEKAMY....

    A może Ankieta zadowolenia odpowie na to ilu graczy jest zadowolonych...przecież to takie proste i wszystko będzie wiadomo...Interesujące mogą też być wyniki ostatnich Ankiet :P chętnie byśmy się z nimi zapoznali.
    Chyba że są niekorzystne dla twórców i przez to objęte tajemnicą Top  Secret :(
    Witam :)
    Przekazałam do Zespołu Twój post.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ad vocem:
    nadal uważam , że te dekorki są bez sensu, dają tylko 5% wzrostu plonów maksymalnie. Przecież zamiast 5 dekorek lepiej postawić sobie 3 małe kaczkarnie, albo 4 obory specjalne i to one dadzą większe zyski, niz ta zbędna dekoracja.
    Ciekawe czy ktoś to kupił, patrzę po różnych farmach i jeszcze tego nie widziałem. Gdyby taki dekor dawał 5% wzrostu każdy, to poszłyby jak ciepłe bułeczki a tak, to migają bezcelowo zielonym kapeluszem
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Czytam i nawet (na szczęście) nie wiem o czym piszecie :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ad vocem:
    nadal uważam , że te dekorki są bez sensu, dają tylko 5% wzrostu plonów maksymalnie. Przecież zamiast 5 dekorek lepiej postawić sobie 3 małe kaczkarnie, albo 4 obory specjalne i to one dadzą większe zyski, niz ta zbędna dekoracja.
    Ciekawe czy ktoś to kupił, patrzę po różnych farmach i jeszcze tego nie widziałem. Gdyby taki dekor dawał 5% wzrostu każdy, to poszłyby jak ciepłe bułeczki a tak, to migają bezcelowo zielonym kapeluszem
    No jest też jedna dekoracja dająca więcej plonów z sadów inna z pól. Tak jak pisałam to są nagrody do wyboru.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik