Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Lutowa aktualizacja już jest!

13

Komentarz

  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Wszystko prawda...dobrze, że są tacy ludzie jak TY konsekwentni bo wielu z nas ma bany i nie może się wypowiedzieć. Ten tytanik już zaczyna tonąć, niestety tu nie wina nitów (graczy), które wszystko mają scalać ale koła sterowego. XXI wiek, a jednak ktoś nawet na kalkulatorku nie umie obliczyć co komu się opłaca....
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51


    Tego typu misji jest mnóstwo, ale i tak  większość zostawia na 0 ..... po co tak dużo tego ??
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 26.02.2021
    Ludzie dżemy zostawiają by pokryć koszty byłego laboratorium  i to jest logiczne - a nie na misje...wolne żarty.
    U moich zbanowanych znajomych mleczarnie po to by koszty kryły, a nie odznaki i sprzedają na bieżąco. Tak większość robi....no trzeba kombinować ale nie tędy droga. Do graczy na pewno NIE.
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    jak można dawać w misjach jabłka które rosną 3 godz  albo mniszek  nie wszyscy mają dość fioletów
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Bazują na tym, ze masz różowy nawóz z Jarmarku, ten daje za 18 min jabłka...ale ileż można go mieć,, więc wracamy do złota
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    - Aktualnie osiągnięty poziom ramek zachowacie. Do dalszego ulepszania ramki potrzeba będzie większa ilość złotych odznak.
    taki jest ostatni podpunkt waszej ostatniej lutowej aktualizacji,
    a prawda jest taka że ramka jest zablokowana i nic nie daje,to po co ta ramka ma byc ? tylko służyc do ozdoby ?,
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    trojan (PL1) powiedział(a):
    - Aktualnie osiągnięty poziom ramek zachowacie. Do dalszego ulepszania ramki potrzeba będzie większa ilość złotych odznak.
    taki jest ostatni podpunkt waszej ostatniej lutowej aktualizacji,
    a prawda jest taka że ramka jest zablokowana i nic nie daje,to po co ta ramka ma byc ? tylko służyc do ozdoby ?,
    Witam :)
    Poziom ramki masz zachowany .Jak aktywujesz odznaki np, na poziomie 1 bonusy będą doliczane.
    Diana
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    mam odznaki aktywowane i nie dolicza
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    trojan (PL1) powiedział(a):
    mam odznaki aktywowane i nie dolicza
    Jesteś tego pewny? To zgłoś ten fakt do Supportu gra ,ja w poniedziałek też zgłoszę i poproszę o sprawdzenie Twojego konta.
    Diana
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    zgłaszałem,ale nikt nie odpowiada-dziękuję.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 27.02.2021
    trojan (PL1) powiedział(a):
    zgłaszałem,ale nikt nie odpowiada-dziękuję.
    Support odpowie, tylko trzeba poczekać na swoją kolej, zaglądaj w poniedziałek na Forum, przed wejściem na Twoje konto kogoś z Zespołu napiszę Ci wiadomość prywatną. Nie ma za co.  :)
    Diana
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ###############
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    ##########################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Zespół co miesiąc bada nasz nastrój
    mój ... ten dotyczący gry jest raczej negatywny...
    A jak po wypełnieniu tej ankiety mam przy każdym logowaniu patrzeć na taki obrazek

    to ten nastrój raczej się nie poprawi....

    tu to wkleiłam bo takie coś jest po aktualizacji
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.03.2021
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):

    Diana powiedział(a):
    Temat laboratorium jest zamknięty. Wpisy na ten temat będą usuwane. 
    Diana
    serio?!?!?!
    żenujące.............
    kurna, mogłam nie czytać w całości tego wątku.........
    a przynajmniej wpisów tej kobiety.....
    będę je od razu, przed przeczytaniem, usuwać sprzed oczu........



    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Zespół co miesiąc bada nasz nastrój
    mój ... ten dotyczący gry jest raczej negatywny...
    A jak po wypełnieniu tej ankiety mam przy każdym logowaniu patrzeć na taki obrazek

    to ten nastrój raczej się nie poprawi....

    tu to wkleiłam bo takie coś jest po aktualizacji
    Witam:))
    @ amik23Przekazałam.Podobno jak zaakceptujesz zgodę na pliki cookies to już się nie pojawi.
    @ Lena_Rochat proszę o stosowanie się do regulaminy Forum i korzystanie z możliwość edycji postu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Ostatnie zmiany wcale nie są takie złe, wydaje mi sie że ta ramka jednak działa, a te % są juz wliczone, jak kupuje sie odznaki,  a nawet jak nie działa to z pewnością naprawia, ale w dłuższej perspektywie czasu kupienie odznak bardziej nam sie opłaca, jeśli kupimy je raz na stałe, a nie jak kupowaliśmy kilka razy dziennie. Osoby, które do tej pory wydali na ulepszenie ramki i tak są do przodu, bo ten koszt w chwili obecnej jest duzo wiekszy, wiec raczej stratni nie jesteśmy. Tak samo laboratorim farmy jest w porzadku, realne jest jego ulepszanie, nie to co kiedys, a korzysci ma sporo, tylko trzeba je przestac traktowac go jako młyn do produkcji karmy, Misje z dżemem i mniszkiem są nieopłacalne punktowo, ale tu rozwiązaniem jest zostawianie ich z zerem, podobnie jabłka jak sie wyzbiera, i problem rozwiązany. Jedynie co moglibyście poprawic w tym układzie liczbe odkladanych stron misji, 20 to przy nowych zerowych misjach to troszke mało. Za duzo mamy wolnego czasu na "wózku" ;)
  • Dziewczyna z L. (PL1)Dziewczyna z L. (PL1) PL1 Posty: 57
    edytowano 17.06.2021
    #################
    Post edited by Dziewczyna z L. (PL1) on
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90

    • Ostatnie zmiany wcale nie są takie złe, wydaje mi sie że ta ramka jednak działa, a te % są juz wliczone, jak kupuje sie odznaki,  a nawet jak nie działa to z pewnością naprawia, ale w dłuższej perspektywie czasu kupienie odznak bardziej nam sie opłaca, jeśli kupimy je raz na stałe, a nie jak kupowaliśmy kilka razy dziennie. Osoby, które do tej pory wydali na ulepszenie ramki i tak są do przodu, bo ten koszt w chwili obecnej jest duzo wiekszy, wiec raczej stratni nie jesteśmy. Tak samo laboratorim farmy jest w porzadku, realne jest jego ulepszanie, nie to co kiedys, a korzysci ma sporo, tylko trzeba je przestac traktowac go jako młyn do produkcji karmy, Misje z dżemem i mniszkiem są nieopłacalne punktowo, ale tu rozwiązaniem jest zostawianie ich z zerem, podobnie jabłka jak sie wyzbiera, i problem rozwiązany. Jedynie co moglibyście poprawic w tym układzie liczbe odkladanych stron misji, 20 to przy nowych zerowych misjach to troszke mało. Za duzo mamy wolnego czasu na "wózku" 

      Witam wszystkich :)
      Co do postu u góry można było by się z nim zgodzić gdyby nie było pogrubionego przeze mnie tekstu ...
      Problemem fabryk dżemu jest ich sposób produkcji oderwany od rzeczywistości :) wystarczy wprowadzić ten sam sposób produkcji jaki mamy na młynach i problem zerowych dżemów powinien zniknąć ... Co do mniszka wiadomo jeśli ktoś ma jeden ogród to na nim punktów nie zrobi to tak samo jakby miał jedno pole i chciał na kwiatkach punktować . Co do zwiększenia stron jeśli ktoś jedzie misje na zero to nawet jak by ich było 100 to nie wiele to zmieni a doprowadzi do patologii na misjach gdzie pojawi się więcej zerowych misji z innymi produktami bo ktoś zacznie wyszukiwać tylko dla niego stworzone misje.
      Moje propozycje poprawy zabawy na misjach :
      Zachęta do siania mniszka to skrócenie jego czasu wzrostu z 28 min. do 15 min. 
      Zachęta do produkcji dżemów na misje -  zmiana sposobu produkcji w fabrykach na ten który znamy z młynów plus poprawa punktacji za nie :)
      Co do jabłek nie wydaje mi się żeby musiały być poprawiane bo na misjach  to czy ktoś zbiera je wszystkie czy pojedynczo to wolny wybór każdego z nas i to czy ktoś ma jeden czy 20 sadów zależy od nas i nie jest niczym ograniczane.
       Jeśli ma być coś jeszcze robione lub zmieniane w sposobie robienia misji powinniśmy mieć możliwość jako gracze wypowiedzenia się do wprowadzonych zmian które wpływają na naszą rozgrywkę na Mistrzostwach Sojuszniczych a nie doprowadzą do bojkotu misji i zostawiania ich na totalne zero.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Lena_Rochat (PL1) powiedział(a):
    co znowu źle napisałam???
    przecież staram się o "stasowanie się do regulaminy Forum"....*
    a gdybym miała teraz edytować tamten wpis, to zamieściłabym słowo czy dwa nie mieszczące się w granicach regulaminowych (które lubię i szanuję, bo nie pozostawiają zbędnych wątpliwości oraz znakomicie wyrażają ekstremalne uczucia oraz wrażenia nieprzekazywalne w inny sposób w formie pisanej).
    być może szeroko rozumiana poprawność polityczna została naruszona, przez użycie słowa "kobieta". Jeśli nie identyfikujesz się jako osoba płci żeńskiej, to przepraszam.
    za błędy ortograficzne przepraszać nie będę - są tam nieobecne.
    za wrażania/uczucia/odczucia/opinie/etc również przepraszać nie będę - każdy ma swoje.

    *cytat z oryginału, zastosowany jako element humorystyczny, nadający wypowiedzi lekkiego i rozrywkowego charakteru.

    a przy okazji - poproszę link do polskiej wersji regulaminu forum, chciałabym porównać z wersją angielską
    Witam :)
    Proszę tu masz regulamin https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/184253/regulamin-zasady-obowiazujace-na-forum
    można go znaleźć pod moja bądź Toma sygnaturką.
    Chodzi mi o pisanie postów " . Ponadto, należy unikać umieszczania wielu postów pod sobą w jednym czasie (należy używać edycji postu), aby nie spamować innych użytkowników powiadomieniami"
    Diana
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 02.03.2021
    https://www.youtube.com/watch?v=u8X4npC3QNk
    Do atualizacji laborka
    bliżej by końcyć grę..............
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    To w tej aktualizacji zostały zmienione nagrody w silosie sojuszniczym? Zabrano skrócony czas na sady itd, zostawiono tylko skrócony czas budowy...
    szukałam teraz jakiejś inf o tym ale nie znalazłam...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    To w tej aktualizacji zostały zmienione nagrody w silosie sojuszniczym? Zabrano skrócony czas na sady itd, zostawiono tylko skrócony czas budowy...
    szukałam teraz jakiejś inf o tym ale nie znalazłam...
    Witam :smile:
    Tak nagrody zostały zmienione ,ale nie ma żadnej informacji o tym.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    To w tej aktualizacji zostały zmienione nagrody w silosie sojuszniczym? Zabrano skrócony czas na sady itd, zostawiono tylko skrócony czas budowy...
    szukałam teraz jakiejś inf o tym ale nie znalazłam...
    Witam :smile:
    Tak nagrody zostały zmienione ,ale nie ma żadnej informacji o tym.
    Diana
    Dzięki za inf.
    Szkoda, że zostały zmienione.
    Znów Zespół zrobił coś za naszymi plecami...i chce, abyśmy w kolejnym wydarzeniu nie mieli ochoty grać...
    To właśnie o ten czas tam walczyliśmy...
    Pozdrawiam serdecznie
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Standardowa procedura, postępowania zmiana poza plecami graczy bez uprzedzenia. Potem zdziwienie, że padają takie a nie inne opinie. Niestety zespół jest odważny, ale  w swoim rodzaju. Wyjść i powiedzieć wprost, nie ma chętnych
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 06.03.2021
    witam
    wczoraj wyszłam  z gry o 23h...dzis weszłam o 10 rano..jest 11.06 h.ide do Patryka...a tam...nic..bledne..czyli 12h minęło a tam garnki nie do otwarcia...więc nawet tu zmienili czas  na otwieranie?  

    jest 14.17  a strzalka dalej nieaktywna

    czyli?  nawet  to jest popsute, czyli znowu cos zepsute nam dali, ech
    godz.16.07

    .pojawiła ssię zielona strzałka.  a więc , wychodzi mi na to, że 1x na 24h  można zajrzec do garów...bo wczoraj o tej godz. miałam zielone światło...ech GGS , ale żeściesie postarali,wwszystko nam ucinacie, zabieracie, a wygrane w silosach albo Ms to jakies wolne żarty.... stare skrzynki, jakies nawozy po 1 porcji... zmierzamy do końca...
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    witam
    wczoraj wyszłam  z gry o 23h...dzis weszłam o 10 rano..jest 11.06 h.ide do Patryka...a tam...nic..bledne..czyli 12h minęło a tam garnki nie do otwarcia...więc nawet tu zmienili czas  na otwieranie?  

    jest 14.17  a strzalka dalej nieaktywna

    czyli?  nawet  to jest popsute, czyli znowu cos zepsute nam dali, ech
    godz.16.07

    .pojawiła ssię zielona strzałka.  a więc , wychodzi mi na to, że 1x na 24h  można zajrzec do garów...bo wczoraj o tej godz. miałam zielone światło...ech GGS , ale żeściesie postarali,wwszystko nam ucinacie, zabieracie, a wygrane w silosach albo Ms to jakies wolne żarty.... stare skrzynki, jakies nawozy po 1 porcji... zmierzamy do końca...
    Dobry wieczór:)
    Przekazałam informację ,czy odświeżyłaś stronę ewentualnie wyczyściłaś ciasteczka?
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 06.03.2021
    tak, czyszczenie to stała część programu;-)))
    ...własnie zajrzałam do Patryka, byla zielona strzałka..a więc jednak dziala co 5h..widocznie to była jakaś zawieszka.Diano..dzis juz nie zajrzę wiecej....ale jutro rano...i jak nie bedzie strzałki zielonej to napisze, 
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    tak, czyszczenie to stała część programu;-)))

    To musimy poczekać do poniedziałku na odpowiedz. :)
    Diana
  • DRCEAM1 (PL1)DRCEAM1 (PL1) PL1 Posty: 15
    Nie mam pańskiego płaszcza..i co mi pan zrobisz...hahahaha
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diana powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    tak, czyszczenie to stała część programu;-)))

    To musimy poczekać do poniedziałku na odpowiedz. :)
    Diana
    dzis zielona strzałka była, no ja wiem, ze jak weekend to trzeba czekac  do poniedzialku;-))

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik