Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Lutowa aktualizacja już jest!

24

Komentarz

  • arabika (PL1)arabika (PL1) PL1 Posty: 3
    edytowano 23.01.2023
    xx
    Post edited by arabika (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 25.02.2021
    Rollo (PL1) powiedział(a):

    I pytanie ogólne ilu graczy jest na polskim serwerze ?
    wg mnie jest tyle..zarejestrowanych

    ..i teraz , jak polecisz strzałką w góre...odliczysz tych co maja 0....i tych co porzucili grę juz dawno..ilu? nie wiadomo..., to zostanie połowa...
    a ilu jest aktywnych,,tez widac tu...Światowe Mistrzostwa, które trwaja ok24 dni pokazują aktywność

    wszystkie rankingi można sobie pooglądać samemu, i zobaczyc obraz tej gry...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mi też, zamiast poprawić laboratorium kolejne wymyślone cuda. Jak ochłonę to wieczorem napiszę więcej, bo kultura wygrała z chęcią zajęcia stanowiska w słowach bezpośrednich.
    Ech ggs, to chyba trzeba nazwać jednoznacznie:
    Balans Złota
    A gdzie przeczytałeś ze laboratorium będzie naprawiane w tej aktualizacji? Nie przypominam sobie żebym zamieszczała taką informację .Podałam "nie wiadomo ile czasu zajmie naprawa "co nie znaczy że zostanie naprawione w najbliższej czyli lutowej aktualizacji. Laboratorium  teraz można ulepszać  za nie tak wygórowaną cene,a od 30 poziomu za diamenty. Może lepiej skupić się na pozytywnych aspektach nowego laboratorium. Problem stanowi  tylko i ilości katalizatorów, mogłoby być więcej. Temat laboratorium uważam za zamknięty na tą chwilę. Jak dostaniemy jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie na pewno Was od razu poinformujemy.
    Diana
    Problem taki, że pozytywnych aspektów nowego laboratorium dla mnie brak.
    Najlepiej zamknąć temat, to jest bardzo wygodne. Niestety nie jest tak, że jak się nie piszę i problemie, to on przestaje istnieć

    Z tego typu działań wnioskować można w zasadzie jedno: zmian nie będzie, status quo zostanie utrzymany
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mi też, zamiast poprawić laboratorium kolejne wymyślone cuda. Jak ochłonę to wieczorem napiszę więcej, bo kultura wygrała z chęcią zajęcia stanowiska w słowach bezpośrednich.
    Ech ggs, to chyba trzeba nazwać jednoznacznie:
    Balans Złota
    A gdzie przeczytałeś ze laboratorium będzie naprawiane w tej aktualizacji? Nie przypominam sobie żebym zamieszczała taką informację .Podałam "nie wiadomo ile czasu zajmie naprawa "co nie znaczy że zostanie naprawione w najbliższej czyli lutowej aktualizacji. Laboratorium  teraz można ulepszać  za nie tak wygórowaną cene,a od 30 poziomu za diamenty. Może lepiej skupić się na pozytywnych aspektach nowego laboratorium. Problem stanowi  tylko i ilości katalizatorów, mogłoby być więcej. Temat laboratorium uważam za zamknięty na tą chwilę. Jak dostaniemy jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie na pewno Was od razu poinformujemy.
    Diana
    Problem taki, że pozytywnych aspektów nowego laboratorium dla mnie brak.
    Najlepiej zamknąć temat, to jest bardzo wygodne. Niestety nie jest tak, że jak się nie piszę i problemie, to on przestaje istnieć

    Z tego typu działań wnioskować można w zasadzie jedno: zmian nie będzie, status quo zostanie utrzymany

     Nie wyciągasz złe  wnioski. Na naprawę labolatorium trzeba poczekać ile nie wiadomo. Na naprawę koni też długo czekaliśmy, dostaniemy informację odnośne labolatorium to ją zamieścimy.
    Diana
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Diano zachwalany przez Ciebie bubel zwany nowe laboratorium nie działa poprawnie, zwiększając zbiory ze stajni o 50% poziom chyba 87 dostajemy zwiększenie tylko na głównej. Temat który uznałaś za zakończony na pewno nie wygaśnie, bo czujemy się zrobieni w wała. Ceny o których pisałaś faktycznie były chore . Zgadnij kto je wymyślił :) .Podpowiem ...to ci sami geniusze którzy stworzyli kolejną fantastyczną aktualizację. Wszystkie te cudowne innowacje mają na celu uwiązanie graczy 24h na dobę do gry lub ładowanie realnej kasy.To może niech twórcy pójdą dalej i wpiszą właściwą nazwę dla tej gry OBÓZ PRACY.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Temat laboratorium jest zamknięty. Wpisy na ten temat będą usuwane. 
    Diana
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    To już nie można nawet zgłosić, że nowe laboratorium nie działa poprawnie?  To jakiś żart?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mi też, zamiast poprawić laboratorium kolejne wymyślone cuda. Jak ochłonę to wieczorem napiszę więcej, bo kultura wygrała z chęcią zajęcia stanowiska w słowach bezpośrednich.
    Ech ggs, to chyba trzeba nazwać jednoznacznie:
    Balans Złota
    A gdzie przeczytałeś ze laboratorium będzie naprawiane w tej aktualizacji? Nie przypominam sobie żebym zamieszczała taką informację .Podałam "nie wiadomo ile czasu zajmie naprawa "co nie znaczy że zostanie naprawione w najbliższej czyli lutowej aktualizacji. Laboratorium  teraz można ulepszać  za nie tak wygórowaną cene,a od 30 poziomu za diamenty. Może lepiej skupić się na pozytywnych aspektach nowego laboratorium. Problem stanowi  tylko i ilości katalizatorów, mogłoby być więcej. Temat laboratorium uważam za zamknięty na tą chwilę. Jak dostaniemy jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie na pewno Was od razu poinformujemy.
    Diana
    Problem taki, że pozytywnych aspektów nowego laboratorium dla mnie brak.
    Najlepiej zamknąć temat, to jest bardzo wygodne. Niestety nie jest tak, że jak się nie piszę i problemie, to on przestaje istnieć

    Z tego typu działań wnioskować można w zasadzie jedno: zmian nie będzie, status quo zostanie utrzymany

     Nie wyciągasz złe  wnioski. Na naprawę labolatorium trzeba poczekać ile nie wiadomo. Na naprawę koni też długo czekaliśmy, dostaniemy informację odnośne labolatorium to ją zamieścimy.
    Diana
    Ostatni wpis 
    Przykład koni jestem chybiony, co niby zostało w nich poprawione? Przecież nikt nie potrafi wytłumaczyć sensownie jak działa stadnina. 
    Historia zmian i poprawek w tej grze uczy, że każdy z nich pogarsza grę i komfort graczy.
    Szkoda czasu zrozumienia na linii gracze- zespół nie było, nie ma i nie będzie

  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    polecam nie kupować złota , nie grać MS i nie nabijać kiesy twórcom gry . Ja tylko sieje i zbieram , robię kontrakty i omijam szerokim łukiem konie oraz wszystkie inne eventy w których trzeba korzystac z złota . Wystarczy wejśc 2 razy na dzień , zrobić co swoje i tyle , gra już nie sprawia radości wiec nie ma co tkwić w niej na siłe . Twórcy idą tylko w jednym kierunku , mianowicie zarobku , więc niech sobie zarabiaja , ale nie na mnie . Pozdrawiam wszystkich "zadowolonych " z ostatnich zmian :)
  • Rafał to co dzisiaj zafundowali to połowa graczy zrezygnuje z gry :(((
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    Olek stworek (PL1) powiedział(a):
    Rafał to co dzisiaj zafundowali to połowa graczy zrezygnuje z gry :(((
    Dorota :smile:  - uważam , że raczej nie :wink: , ludzie po marudzą a i tak będą dalej grać , rozbijać świnie i nabijać kasę , tak to już jest :neutral:  
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Rafał J. (PL1) powiedział(a):
    Olek stworek (PL1) powiedział(a):
    Rafał to co dzisiaj zafundowali to połowa graczy zrezygnuje z gry :(((
    Dorota :smile:  - uważam , że raczej nie :wink: , ludzie po marudzą a i tak będą dalej grać , rozbijać świnie i nabijać kasę , tak to już jest :neutral:  
    Niestety masz rację, ile osób kupuje złoto strach pomyśleć. Ile osób pisze na forum - ze dwadzieścia parę. wliczając zbanowanych z 50  graczy jest niezadowolonych. Razem z tymi co nie piszą ale czytają powiedzmy dwieście. Reszta ma to gdzieś,    u mnie w sojuszu forum czytam tylko ja, nikt nawet nie nawiązuje do tego co się tu wyrabia. Załóżmy nawet 1000 niechętnych, to co to jest w porównaniu do reszty 
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 25.02.2021
    Bez sensu .... 

    Odznaki  trzeba pierw kupić za złoto .......... żenada .. CM myśli, że na tym zarobi fortunę ale wątpię .. za takie ceny to max 10 osób to kupi .... ta + ostatnia aktualizacja spowodowały, że kompletnie nie chce się już grać .... gratuluję .... 





    A + piękne cytaty  ,,nikt na tym nie straci" albo ,, Będzie to bardziej opłacalne" 

    I to nie są "poziomy wzmocnień na max" 

    Pozdrawiam 
  • To ja spadam. Gram tu od 10 lat, ale niech w ciula robia inych
  • Ostatni gasi światło. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    To już nie można nawet zgłosić, że nowe laboratorium nie działa poprawnie?  To jakiś żart?
    Błędy zgłasza się w odpowiednim dziele a nie w dyskusjach dotyczących Oficjalnych Ogłoszeń.
    TheAsia (PL1) powiedział(a):
    Bez sensu .... 

    Odznaki  trzeba pierw kupić za złoto .......... żenada .. CM myśli, że na tym zarobi fortunę ale wątpię .. za takie ceny to max 10 osób to kupi .... ta + ostatnia aktualizacja spowodowały, że kompletnie nie chce się już grać .... gratuluję .... 





    A + piękne cytaty  ,,nikt na tym nie straci" albo ,, Będzie to bardziej opłacalne" 

    I to nie są "poziomy wzmocnień na max" 

    Pozdrawiam 
    Tylko że teraz kupisz za złoto tylko jeden raz i wzmocnienie zostaje (tak jak wykupisz książki).Przed aktualizacja dane wzmocnienie działało kilka-kilkanaście godzin i na drugi dzień znów trzeba było wykupić. 
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    To już nie można nawet zgłosić, że nowe laboratorium nie działa poprawnie?  To jakiś żart?
    Błędy zgłasza się w odpowiednim dziele a nie w dyskusjach dotyczących Oficjalnych Ogłoszeń.
    TheAsia (PL1) powiedział(a):
    Bez sensu .... 

    Odznaki  trzeba pierw kupić za złoto .......... żenada .. CM myśli, że na tym zarobi fortunę ale wątpię .. za takie ceny to max 10 osób to kupi .... ta + ostatnia aktualizacja spowodowały, że kompletnie nie chce się już grać .... gratuluję .... 





    A + piękne cytaty  ,,nikt na tym nie straci" albo ,, Będzie to bardziej opłacalne" 

    I to nie są "poziomy wzmocnień na max" 

    Pozdrawiam 
    Tylko że teraz kupisz za złoto tylko jeden raz i wzmocnienie zostaje (tak jak wykupisz książki).Przed aktualizacja dane wzmocnienie działało kilka-kilkanaście godzin i na drugi dzień znów trzeba było wykupić. 
    Diana
    Po pierwsze odznaki były zdobyte i nie trzeba bylo ich kupować. Teraz jak chcę zmienić odznakę, to pierwszy poziom jest za dolary , a pozostałe za złoto, potem żeby uruchomić mam płacić złotem.

    po drugie -odznaki można było aktywować za dolary! za niewielkie sumy
    Jeżeli Zespół tłumaczy to w ten sposób, to uważa wszystkich graczy za durniów.

    Poza tym gdzie gwarancja, że reguły gry za jakiś czas nie zostaną zmienione ? Gracze wydali już raz czy wydali pieniądze na to, o czym pisać nie wolno, i zabrano im to tłumacząc w sposób jaki wszyscy wiedzą.
    Przecież odniesienie tego do książek jest bez sensu, to przyrównywanie oka do kontynuacji pleców, poza ty, na książki są zniżki. To zakrawa na czystą  hipokryzję i kolejny element gry który będzie przeze mnie niewykorzystany
  • so..... jak to już niedawno - dziękuje GGS, uwalniam się. A, żeby nie było - mam gdzieś spowiedzi, czemu i za ile złota.A te procedury to wstyd, no ale nie pierwszy. Pa, Kochani,znikam srtąd i z
  • To była fajna gra. Dziękuję wszystkim.
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 25.02.2021
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    To już nie można nawet zgłosić, że nowe laboratorium nie działa poprawnie?  To jakiś żart?
    Błędy zgłasza się w odpowiednim dziele a nie w dyskusjach dotyczących Oficjalnych Ogłoszeń.
    TheAsia (PL1) powiedział(a):
    Bez sensu .... 

    Odznaki  trzeba pierw kupić za złoto .......... żenada .. CM myśli, że na tym zarobi fortunę ale wątpię .. za takie ceny to max 10 osób to kupi .... ta + ostatnia aktualizacja spowodowały, że kompletnie nie chce się już grać .... gratuluję .... 





    A + piękne cytaty  ,,nikt na tym nie straci" albo ,, Będzie to bardziej opłacalne" 

    I to nie są "poziomy wzmocnień na max" 

    Pozdrawiam 
    Tylko że teraz kupisz za złoto tylko jeden raz i wzmocnienie zostaje (tak jak wykupisz książki).Przed aktualizacja dane wzmocnienie działało kilka-kilkanaście godzin i na drugi dzień znów trzeba było wykupić. 
    Diana
    Po pierwsze odznaki były zdobyte i nie trzeba bylo ich kupować. Teraz jak chcę zmienić odznakę, to pierwszy poziom jest za dolary , a pozostałe za złoto, potem żeby uruchomić mam płacić złotem.

    po drugie -odznaki można było aktywować za dolary! za niewielkie sumy
    Jeżeli Zespół tłumaczy to w ten sposób, to uważa wszystkich graczy za durniów.

    Poza tym gdzie gwarancja, że reguły gry za jakiś czas nie zostaną zmienione ? Gracze wydali już raz czy wydali pieniądze na to, o czym pisać nie wolno, i zabrano im to tłumacząc w sposób jaki wszyscy wiedzą.
    Przecież odniesienie tego do książek jest bez sensu, to przyrównywanie oka do kontynuacji pleców, poza ty, na książki są zniżki. To zakrawa na czystą  hipokryzję i kolejny element gry który będzie przeze mnie niewykorzystany
    Masz rację, i to ogromną . Promocję na podręczniki są, a na odznaki nie ma .... 
    Również wolałam aktywować wzmocnienia za dolary ... nie każdy śpi na złocie +  kupuje je tonami .. 


    Nie wszystkie odznaki poz. 1 można kupić za dolary : 





    Bardziej opłacalne ?  dla kogo ? może dla CM'u- aby znowu zarobić, albo jeszcze więcej ?? Zapewne większość wolała wydawać dolary na aktywację .. a teraz co ???   to chyba dla nas ma być opłacalne ...  dlaczego niby nie można kupić(wszystkich)  odznak i poziomów  za dolary ? a no tak CM nie zarobi .... czemu  nie robicie tego czego MY chcemy ... kiedyś była  mowa o żniwiarce, i co ?  nie ma nawet odpowiedzi ..... 
     

  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    Diano,a co z odznakami w których poziomy były kupione za złoto np.na 5 poziom?
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    trojan (PL1) powiedział(a):
    Diano,a co z odznakami w których poziomy były kupione za złoto np.na 5 poziom?
    zaraz kolejny raz przeczytasz ,że nikt nie zmuszał Cię do kupowania za złoto :wink:
  • Ja tu grywałam od 9 lat,na wielu kontach. Takiego splunięcia w twarz, takiej arogancji nie pamiętam od czasów komuny. Udławcie sie moimi złotówkami za wirtualne złoto. Dziękuję za wyzwolenie. Pa, znani i nieznani!
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 25.02.2021
    .
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    trojan (PL1) powiedział(a):
    Diano,a co z odznakami w których poziomy były kupione za złoto np.na 5 poziom?
    Witam,
    niestety trzeba będzie kupić je ponownie....
    Tom

  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    miało byc że gracz nic nie traci,trzeba było od początku je poblokować a nie dać możliwość odblokowywania,ulepszania a teraz  to zabieracie.Dziadostwo i chamstwo.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 26.02.2021
    Teraz w misjach mamy tez dżemy ... ananasowy i wiśniowy
    podobno misje z dżemami dadzą więcej PR...
    na dżem wiśniowy w misjach jeszcze nie trafiłam
    teraz mam w misji dżem ananasowy
    aby odłożyć na półkę potrzebuję 405 dżemu ananasowego
    mam 3 fabryki z dżemem na poz 9
    jedna fabryka da 110 dżemu ananasowego
    trzy fabryki dadzą 330 tego dżemu
    robi się 22 min więc w czasie misji tylko raz zbiorę
    oczywiście przed misją mogę mieć gotowy to będzie 2 razy...
    ale jest jeszcze dżem wiśniowy, który też ma być w misjach więc te 3 fabryki muszę podzielić na 2 dżemy

    kto ustalał to minimum??
    jak mam 2 chlewy i zbiorę świnie z jednego, mogę odłożyć na półkę
    a w przypadku dżemów mogę odłożyć tylko wtedy gdy dostanę 3 duże koniczynki...
    dżem ananasowy z małą koniczynką - 127 do zbioru, 3 fabryki dadzą 381 a potrzebne 405
    dżem ananasowy z dużą koniczynką - 138 do zbioru, 3 fabryki dadzą 414 i wtedy mogę odłożyć

    w przypadku dżemu wiśniowego jest tak samo?
    to ja dziękuję za takie nowości...

    misja z dżemem się skończyła, za 1 miejsce dostałam 6525 punktów... a misje z dżemami miały być takie korzystne...

    a teraz mam dżem wiśniowy w misji
    minimum do odłożenia takie samo - 405
    tylko teraz 1 fabryka z dużą koniczynką da 114 dżemu wiśniowego...
    nie będę liczyć..
    dżem wiśniowy robi się 18 min, w czasie misji też zbiorę tylko raz...
    no chyba, że z magiczną pomocą złota... i chyba o to chodzi Zespołowi...

    ale jak mam dostać podobną ilość pkt, wolę odpocząć 30 minut...
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Z tego co obserwuję większość odkłada dżemy na zero, bo ile to trzeba mieć tych wiśni. Te dżemy w misjach to porażka.

  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Teraz w misjach mamy tez dżemy ... ananasowy i wiśniowy
    podobno misje z dżemami dadzą więcej PR...
    na dżem wiśniowy w misjach jeszcze nie trafiłam
    teraz mam w misji dżem ananasowy
    aby odłożyć na półkę potrzebuję 405 dżemu ananasowego
    mam 3 fabryki z dżemem na poz 9
    jedna fabryka da 110 dżemu ananasowego
    trzy fabryki dadzą 330 tego dżemu
    robi się 22 min więc w czasie misji tylko raz zbiorę
    oczywiście przed misją mogę mieć gotowy to będzie 2 razy...
    ale jest jeszcze dżem wiśniowy, który też ma być w misjach więc te 3 fabryki muszę podzielić na 2 dżemy

    kto ustalał to minimum??
    jak mam 2 chlewy i zbiorę świnie z jednego, mogę odłożyć na półkę
    a w przypadku dżemów mogę odłożyć tylko wtedy gdy dostanę 3 duże koniczynki...
    dżem ananasowy z małą koniczynką - 127 do zbioru, 3 fabryki dadzą 381 a potrzebne 405
    dżem ananasowy z dużą koniczynką - 138 do zbioru, 3 fabryki dadzą 414 i wtedy mogę odłożyć

    w przypadku dżemu wiśniowego jest tak samo?
    to ja dziękuję za takie nowości...

    misja z dżemem się skończyła, za 1 miejsce dostałam 6525 punktów... a misje z dżemami miały być takie korzystne...

    a teraz mam dżem wiśniowy w misji
    minimum do odłożenia takie samo - 405
    tylko teraz 1 fabryka z dużą koniczynką da 114 dżemu wiśniowego...
    nie będę liczyć..
    dżem wiśniowy robi się 18 min, w czasie misji też zbiorę tylko raz...
    no chyba, że z magiczną pomocą złota... i chyba o to chodzi Zespołowi...

    ale jak mam dostać podobną ilość pkt, wolę odpocząć 30 minut...

    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Z tego co obserwuję większość odkłada dżemy na zero, bo ile to trzeba mieć tych wiśni. Te dżemy w misjach to porażka.

    Dziękujemy za Wasze sugestie, przekażemy to w raporcie.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    wszystko byłoby fajnie z tymi sugestiami, tylko nie znajdują one odbicia w aktualizacjach, a wręcz przeciwnie. Powtórzę, każda aktualizacja jest jak KARA dla Graczy. wobec tego zadam pytania: 
    1. dlaczego GGS tak nas nienawidzi? 
    2. Dlaczego  nowości nie są testowane przed ich wprowadzeniem?
    3. dlaczego zabieracie  budynki, za które gracze płaca złotem, zmieniając ich właściwości (laboratorium. plansza osiągnięć  i wzmocnień)
    4. gdzie podziały się rekompensaty 
    Mam wrażenie, że z całym szacunkiem grę tworzą teraz księgowi. Co prawda są to ludzie kreatywni, ale my nie gramy w grę jak być najlepszym księgowym. Grę powinni tworzyć wizjonerzy, ale nie od pieniędzy 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik