Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Lutowa aktualizacja już jest!

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
Cześć Farmerzy 
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszenia TU, możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Tom
«134

Komentarz

  • Opadły mi ręce.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mi też, zamiast poprawić laboratorium kolejne wymyślone cuda. Jak ochłonę to wieczorem napiszę więcej, bo kultura wygrała z chęcią zajęcia stanowiska w słowach bezpośrednich.
    Ech ggs, to chyba trzeba nazwać jednoznacznie:
    Balans Złota
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mi też, zamiast poprawić laboratorium kolejne wymyślone cuda. Jak ochłonę to wieczorem napiszę więcej, bo kultura wygrała z chęcią zajęcia stanowiska w słowach bezpośrednich.
    Ech ggs, to chyba trzeba nazwać jednoznacznie:
    Balans Złota
    A gdzie przeczytałeś ze laboratorium będzie naprawiane w tej aktualizacji? Nie przypominam sobie żebym zamieszczała taką informację .Podałam "nie wiadomo ile czasu zajmie naprawa "co nie znaczy że zostanie naprawione w najbliższej czyli lutowej aktualizacji. Laboratorium  teraz można ulepszać  za nie tak wygórowaną cene,a od 30 poziomu za diamenty. Może lepiej skupić się na pozytywnych aspektach nowego laboratorium. Problem stanowi  tylko i ilości katalizatorów, mogłoby być więcej. Temat laboratorium uważam za zamknięty na tą chwilę. Jak dostaniemy jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie na pewno Was od razu poinformujemy.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mi też, zamiast poprawić laboratorium kolejne wymyślone cuda. Jak ochłonę to wieczorem napiszę więcej, bo kultura wygrała z chęcią zajęcia stanowiska w słowach bezpośrednich.
    Ech ggs, to chyba trzeba nazwać jednoznacznie:
    Balans Złota
    A gdzie przeczytałeś ze laboratorium będzie naprawiane w tej aktualizacji? Nie przypominam sobie żebym zamieszczała taką informację .Podałam "nie wiadomo ile czasu zajmie naprawa "co nie znaczy że zostanie naprawione w najbliższej czyli lutowej aktualizacji. Laboratorium  teraz można ulepszać  za nie tak wygórowaną cene,a od 30 poziomu za diamenty. Może lepiej skupić się na pozytywnych aspektach nowego laboratorium. Problem stanowi  tylko i ilości katalizatorów, mogłoby być więcej. Temat laboratorium uważam za zamknięty na tą chwilę. Jak dostaniemy jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie na pewno Was od razu poinformujemy.
    Diana
    Diano - w tym, co napisałaś, widzę pewną niekonsekwencję. Skoro laboratorium ma być - jak sama piszesz - naprawione, to po co ulepszać tę jego obecną, "nienaprawioną" formę? To tak, jakby zawieszać nowe firanki w domu, który nadaje się do kapitalnego remontu, bo gruchnęła w niego potężna bomba. My nie chcemy ulepszać tego zepsutego. My chcemy laboratoriów, w które włożyliśmy sporo pracy. I nie tylko pracy. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć? Doprawdy trudno pojąć, czemu "idziesz w zaparte" i tak bronisz ewidentnej wtopy GGS zamiast stanąć po stronie graczy, a przynajmniej wykazać się empatią zamiast ich strofować z nieukrywaną irytacją. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.02.2021
    Smok Wawelski (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mi też, zamiast poprawić laboratorium kolejne wymyślone cuda. Jak ochłonę to wieczorem napiszę więcej, bo kultura wygrała z chęcią zajęcia stanowiska w słowach bezpośrednich.
    Ech ggs, to chyba trzeba nazwać jednoznacznie:
    Balans Złota
    A gdzie przeczytałeś ze laboratorium będzie naprawiane w tej aktualizacji? Nie przypominam sobie żebym zamieszczała taką informację .Podałam "nie wiadomo ile czasu zajmie naprawa "co nie znaczy że zostanie naprawione w najbliższej czyli lutowej aktualizacji. Laboratorium  teraz można ulepszać  za nie tak wygórowaną cene,a od 30 poziomu za diamenty. Może lepiej skupić się na pozytywnych aspektach nowego laboratorium. Problem stanowi  tylko i ilości katalizatorów, mogłoby być więcej. Temat laboratorium uważam za zamknięty na tą chwilę. Jak dostaniemy jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie na pewno Was od razu poinformujemy.
    Diana
    Diano - w tym, co napisałaś, widzę pewną niekonsekwencję. Skoro laboratorium ma być - jak sama piszesz - naprawione, to po co ulepszać tę jego obecną, "nienaprawioną" formę? To tak, jakby zawieszać nowe firanki w domu, który nadaje się do kapitalnego remontu, bo gruchnęła w niego potężna bomba. My nie chcemy ulepszać tego zepsutego. My chcemy laboratoriów, w które włożyliśmy sporo pracy. I nie tylko pracy. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć? Doprawdy trudno pojąć, czemu "idziesz w zaparte" i tak bronisz ewidentnej wtopy GGS zamiast stanąć po stronie graczy, a przynajmniej wykazać się empatią zamiast ich strofować z nieukrywaną irytacją. 
    Witam :)
    Ulepszanie starego labolatorium kosztowało majątek ,teraz jej dużo taniej ,to ja z tego korzystam. Ja rozumiem ,że chcecie powrotu starego labolatorium .Niestety na naprawę musimy czekać, jak długo nie wiem. Jesteś w strasznym błędzie nie bronię wtopy GGS. Pamiętasz może ile czekało się na naprawę koni? Bardzo długo ,a pisanie o tym przy każdej możliwości i tak czasu nie skróciło. Empatią się wykazałam nie raz .Temat labolatorium na chwilę obecną uważam za zamknięty.
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witam moderatorów :)

    A teraz do rzeczy pilnie potrzebuję pomocy na parku radości po aktualizacji bardzo mocno tnie mnie przy dodawaniu nowych kiosków dodam że przed aktualizacją było normalnie ............ w miarę.

    I pytanie ogólne ilu graczy jest na polskim serwerze ?
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    puk puk

    jest tu ktoś

    :)
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witam moderatorów :)

    A teraz do rzeczy pilnie potrzebuję pomocy na parku radości po aktualizacji bardzo mocno tnie mnie przy dodawaniu nowych kiosków dodam że przed aktualizacją było normalnie ............ w miarę.

    I pytanie ogólne ilu graczy jest na polskim serwerze ?

    Rollo (PL1) powiedział(a):
    puk puk

    jest tu ktoś

    :)
    Witam,
    nie mamy informacji ile jest graczy.
    Można sprawdzić ilu graczy było aktywnych w obecnym tygodniu w rankingu PD.
    Przekażemy informację o problemach z działaniem parku radości.
    Tymczasem spróbuj czyszczenia ciasteczek.
    Tom
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    Witam,mam zablokowaną cala plansze wzmocnien kosztowała mnie ok,300 tys złota,ramka poziom 8,odznaki karmy 5 i kwiatki 4-kto zwróci mi złoto
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Dzięki za ciasteczka :)  jak by pomogło to bym się tutaj nie logował :)
    Ogólnie co do logowania na forum Diana obiecała że do końca lutego  zespół informatyków naprawi ten problem :)

    A teraz sposób na logowanie do forum :) :

    Na farmie wchodzicie do ustawień zmieniacie hasło na nowe potem zmieniacie na stare i możecie się tutaj zalogować :)  pozostając na starym haśle :)

    Zachęcam wszystkich do wypowiadania się na forum to nasz głos na wszystkie tematy związane z naszymi farmami :) i nie ma się czym przejmować bez wypowiedzi ktoś może pomyśleć że wszystko nam się podoba ...

    PS. Po wylogowaniu z forum czynność ze sposobu należy powtórzyć :)




  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    dostanę odpowiedz na swoje zapytanie?
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    trojan (PL1) powiedział(a):
    dostanę odpowiedz na swoje zapytanie?

    Czy przycisk modyfikuj jest nie aktywny?
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    jest aktywny,ale to mam zaczynać od 0,jak wcześniej to wykupiłem za złoto
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    daliście plansze więc z niej korzystałem i ulepszałem a teraz mi to zabieracie
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    to proszę o zwrot złota i dolarów zainwestowanych.
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    edytowano 25.02.2021
    Co do parku radości problem pojawia się przy zwiększeniu liczby dekoracji jeśli ktoś wstawi dużo dekoracji 1x1 do parku i ogólna liczba dekoracji wzrośnie pojawia się problem z dodawaniem nowych kiosków do parku radości ...........

    To jest odpowiedz którą dostałem od kogoś prywatnie ......

    Czy to jest powód tego co mnie spotkało ?
    Bo jeśli tak to jest to ten sam błąd który występował w budynkach społecznościowych jak dodało się więcej obiektów produkcyjnych do nich ...............
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.02.2021
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Co do parku radości problem pojawia się przy zwiększeniu liczby dekoracji jeśli ktoś wstawi dużo dekoracji 1x1 do parku i ogólna liczba dekoracji wzrośnie pojawia się problem z dodawaniem nowych kiosków do parku radości ...........

    To jest odpowiedz którą dostałem od kogoś prywatnie ......

    Czy to jest powód tego co mnie spotkało ?
    Bo jeśli tak to jest to ten sam błąd który występował w budynkach społecznościowych jak dodało się więcej obiektów produkcyjnych do nich ...............
    Witam :)
    Problem z zalogowaniem się na Forum będzie usunięty niestety dopiero w marcu. Nie jest zalecana zmiana hasła Poczekaj sekundę poproszę kogoś o sprawdzenie tego problemu z Parkiem .trojan (PL1) powiedział(a):
    to proszę o zwrot złota i dolarów zainwestowanych.

    O zwrot złota i dolarów to nie tu ,skontaktuj się z Supportem gry. Pamiętaj o tym, że sam zdecydowałeś się wydać złoto i dolary na ulepszenie planszy .Problem z zablokowaną planszą  został zgłoszony ,czekamy na informację od Zespołu.
    Diana
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Dziękuję poczekam na odpowiedz cierpliwie .
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    Pisaliście ,że żaden gracz nie straci,
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    trojan (PL1) powiedział(a):
    Pisaliście ,że żaden gracz nie straci,
    A co straciłeś?
    Diana
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    złoto które wydałem na ulepszenie ramki do 8 poziomu i ulepszenie odznak na 5 poziom
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję poczekam na odpowiedz cierpliwie .
    Sprawdź jak możesz czy ten sam problem występuje na innej przeglądarce?
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    trojan (PL1) powiedział(a):
    złoto które wydałem na ulepszenie ramki do 8 poziomu i ulepszenie odznak na 5 poziom
    Złoto wydałeś bo sam tak chciałeś, nikt Cię do tego nie zmusił. 
    Diana
  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    @trojan (PL1) porobili Cię bez mydła :smile: , no ale zawsze mozesz kupić wiecej złota :wink:
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    :)  sprawdzone nie jest to wina przeglądarki na wszystkich to samo. Problem u mnie występuje tylko przy wklejaniu kiosków do parku dokładanie produktów i inne czynności działają poprawnie a przy dokładaniu dekoracji to samo długo myśli zanim zatwierdzi tak samo jak przy kioskach .......... i problem jest tylko na parku reszta farm działa poprawnie.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jedno zdanie ciśnie sie na usta> ludzie, gracze zostali wy-rolo-wani!!! 
  • trojan (PL1)trojan (PL1) PL1 Posty: 59
    Tutaj nie ma z kim kim rozmawiać,z takimi odpowiedziami moderatora nie dyskutuje.
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Paralusek PL1Paralusek (PL1) Posty: 596
    jedno zdanie ciśnie sie na usta> ludzie, gracze zostali wy-rolo-wani!!! 

    Raczej mało śmieszne ................

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Paralusek PL1Paralusek (PL1) Posty: 596
    jedno zdanie ciśnie sie na usta> ludzie, gracze zostali wy-rolo-wani!!! 

    Raczej mało śmieszne ................

    no mało śmieszne, samo slowo wyrolowani jest tragiczne...i nie pije do Ciebie...co to to nie...
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    :) ok  spoko  drażliwy za bardzo jestem przez aktualkę .....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik