Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

1810»

Komentarz

  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Na poprawę nie licz najpierw oskubią graczy ze świnki szkoda że niektórzy w to wchodzą
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
     Znowu jakas radosna aktualizacja, nie wnosząca nic konkretnego.A kiedy ktoś się weźmie do roboty z laboratorium?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    dzień dobry;-))
    dziękuje Diano za odp...i za pomoc...za zainteresowanie..ale...weszłam o godz.11.00....i do tej pory ani 1 x nie udało mi sie uaktywnic świni...więc to nie chwila..a juz dzis 4 h... no nic,,będe próbować..moze kiedys jej sie zachce ...hahhaaah
    Dzień dobry  :smile:
    Skontaktuj się z Supportem gry .
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 24.02.2021
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Paralusek, oby Ci swinka skakala przy kazdym wejsciu na farme, powodzenia
    Jola, tu juz nie chodzi  o to że ona tak podskkuje, niech skacze, moze se gicze połamie hahhha...ale o to , że przez pare godzin ona jest nieaktywna, moge sie zaklikac co paręnascie minut,  a ona jak wól ..albo osioł uparty...żadnej reakcji, ale...może tak powinno byc... może ja nie musze i nie powinnam tam wlazić hahahha no bo tyle czasu(, na jedno śwństwo) to ja nie będę poświęcać
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Paralusek, oby Ci swinka skakala przy kazdym wejsciu na farme, powodzenia
    Jola, tu juz nie chodzi  o to że ona tak podskkuje, niech skacze, moze se gicze połamie hahhha...ale o to , że przez pare godzin ona jest nieaktywna, moge sie zaklikac co paręnascie minut,  a ona jak wól ..albo osioł uparty...żadnej reakcji, ale...może tak powinno byc... może ja nie musze i nie powinnam tam wlazić hahahha no bo tyle czasu(, na jedno świstwo) to ja nie będę poświęcać
    Czas odnowienia tego przycisku to 2 godziny ,może dlatego nie mogłaś skorzystać z oferty kupna.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 24.02.2021
    Diana powiedział(a):
    Czas odnowienia tego przycisku to 2 godziny ,może dlatego nie mogłaś skorzystać z oferty kupna.
    Diana
    aaaaa widzisz,  a mówiłam ze cos jest na rzeczy, cos nie pasuje, ale jakiego muszę mieć pecha , że akurat nie klikam  w ten przeznaczony czas...hahaha 
    ...i nawet juz nie wnikam, skąd masz tą informację, zapewne   w wyniku  dopytania tzw."góry"...albo z  własnych doświadczeń lub innych osób, ale to jednak o tej "Górze" żle świadczy,  ogłosili, a poza tym zadnych innych info...a ludzie... maja sobie robic  co chcą.. zreszta...info w tej grze zawsze kulało...a teraz to juz juz leży na glebie, 
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Pilnuj koniecznie czasu masz chyba dużo kasy ja wolę wydać na przysłowiowe waciki ha ha 
  • Ja juz nawet kapusty nie zbieram... Gram tu od czasu reklam z filmikami wojennymi, będzie z 10 lat. Odpuszczam, schodzę do poziomu pasjansa. Wejść, zebrać. Iść na spacer. Eventy? Wolne żarty...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 25.02.2021
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Pilnuj koniecznie czasu masz chyba dużo kasy ja wolę wydać na przysłowiowe waciki ha ha 
    hhahaha
     nie!! nie mam dużo kasy, i tu jest ten pies pogrzebany, ale jak juz miałabym wydać  tu kasę, to z rozmysłem, bo...wystarczy zobaczyc zrzuty jakie pokazałam tam wyżej, ile dostanę  w paymentshopie za 16.99...i to z premią 120% dla sojuszu..co jest mi nie potrzebne dla sojuszu..
     a tu ze świni 26tys za 16.99
    ...ja juz widze oczami wyobraźni co się dzieje na szczytach tej gry,  a tam złotem sie gra na codzień hahahaha
    a złoto przydaloby sie kupienie nowych działek +diamenty... bo dolary to tu nic nie znaczą, możesz mieć miliardy, a i tak nic  zrobic nie mozesz...
    ps, no i masz przyklad w lutowej aktualizacji, jak to gracze zostali wyrolowani...przykladem Trojan.... i moja decyzja co do oddawania własnych pieniędzy jest na NIE....
    teraz tylko trza pomyslec,  czy warto dalej grac i dostawac co jakis czas  w tyłek...bo skoro ludzie graja tyle lat, marnuja czas, kregosłup, własne pieniądze, a GGS 1, 2 , 3...10 aktualizacją doprowadza do tego że coraz mniej można  w tej grze zrobic...to ja sie pytam...co ja tutaj tobie? 
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Misje to kolejny wymysł, misje na dżemy, mniszek, jabłka, wiśnie. Wszystko w kierunku złota.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 26.02.2021
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Misje to kolejny wymysł, misje na dżemy, mniszek, jabłka, wiśnie. Wszystko w kierunku złota.
    no właśnie, mam prośbe do moderatorów, aby podpowiedzieli tym mądralom z  gory, że są jeszcze wiśnie, cytrusy, oliwki, rybki, migdały, brzoskwinie, osły...mozemy   z nich produkowac mielonke , albo kiełbaske,  itp ito...to może tak z rozpędu  wsadzą  w misje te produkty hahhah będzie ciekawiej...hahahah hahahah hhahah
    osz, jeszcze nawóz, humus..ciasto  z piekarni,wszystkie produkty ze sklepu na farmie kwiatowej... przeciez bez misji to sie marnuje hiihihih
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ManagerWaldi (PL1) powiedział(a):
    Misje to kolejny wymysł, misje na dżemy, mniszek, jabłka, wiśnie. Wszystko w kierunku złota.
    no właśnie, mam prośbe do moderatorów, aby podpowiedzieli tym mądralom z  gory, że są jeszcze wiśnie, cytrusy, oliwki, rybki, migdały, brzoskwinie, osły...mozemy   z nich produkowac mielonke , albo kiełbaske,  itp ito...to może tak z rozpędu  wsadzą  w misje te produkty hahhah będzie ciekawiej...hahahah hahahah hhahah
    osz, jeszcze nawóz, humus..ciasto  z piekarni,wszystkie produkty ze sklepu na farmie kwiatowej... przeciez bez misji to sie marnuje hiihihih
    Popieram. Powinna być jeszcze super misja, kto zrobi najwięcej misji w ciągu dnia.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    W koncu tu zajrzalam. Martwa cisza. Dzis moglam w koncu wyslac swoja opinie na temat zadowolenia z gry. Skoro wszyscy milcza chyba nie warto bylo tyle pisac. Ktos wczesniej napisal- pokrzycza i dalej beda grac. Szefostwo na to liczy. To nasza indywidualna sprawa. Dzis pogralam- probowalam- wszystkie pola stoja. Diana pisze podwyzszajcie poziom Laboratorium. Po co?, jak brak katalizatorow. Ktos sie zapetlil. Na pewno nie ja. Moze w czerwcowej aktualizacji cos dygnie.W grze w ktorej gram od lat, ponownie przy wzroscie zachorowan na covid dostalismy  gratis odpowiednik w tej grze- zlota. Tam dbaja o gracza
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    całkowicie zgadzam się. W BF też dostaliśmy złoto, a właściwie zakupy za złoto - ja miałem rano 17 ofert zakupu różnego rodzaju badziewia.

    GGS już dawno zapomniał o czymś takim jak zachęcanie graczy do gry, czasem daje rzeczy, które nic nie kosztują - najczęściej badziewne dekoracje albo nikomu niepotrzebne flagi , których nie ma nawet gdzie wetknąć. Laboratorium stoi  nie mam zamiaru go podwyższać/ używać. Nie ma gwarancji pewności inwestycji - za poł roku znowu coś zmienią, a wytłumaczeniem będzie, że przecież nikt nie zmusza do kupowania złota. To powinna być myśl przewodnia wszystkich graczy - nie ma takiego przymusu., Będę się tego trzymał jak rozbitek na oceanie
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Mysle, ze  juz pora na odpowiedz w sprawie laboratorium. To nie temat tabu, bo to my gramy. Jak mozna nas tak ignorowac jak gnojkow- grajta i placta Czekam na jakakolwiek wiadomosc w sprawie LBORATORIUM, To juz miesiace, za kogo nas macie?????? A teraz zaby Wam bylo łyso. Kios napisal. nie podcina sie galezi na ktorej sie siedzi i to prawda, Czesto zuzywalo sie zloto na przyspieszenie produkcji w mlynie, bo laboratoria czekaly. teraz niestety nie, bo po co?. WIEKSZOSC wASZYCH WSPANIALYCH  obiektow stoi nie uzywana. kiedy zrozumiecie, ze popelniliscie duzy blad. Od dluzszego czasu nie zuzylam nawet jednej sztuki zlota.  Za dlugo kalkulujecie, b, aktywni gracze Wam podpowiadaja, Dajcie normalnie grac
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Mysle, ze  juz pora na odpowiedz w sprawie laboratorium. To nie temat tabu, bo to my gramy. Jak mozna nas tak ignorowac jak gnojkow- grajta i placta Czekam na jakakolwiek wiadomosc w sprawie LBORATORIUM, To juz miesiace, za kogo nas macie?????? A teraz zaby Wam bylo łyso. Kios napisal. nie podcina sie galezi na ktorej sie siedzi i to prawda, Czesto zuzywalo sie zloto na przyspieszenie produkcji w mlynie, bo laboratoria czekaly. teraz niestety nie, bo po co?. WIEKSZOSC wASZYCH WSPANIALYCH  obiektow stoi nie uzywana. kiedy zrozumiecie, ze popelniliscie duzy blad. Od dluzszego czasu nie zuzylam nawet jednej sztuki zlota.  Za dlugo kalkulujecie, b, aktywni gracze Wam podpowiadaja, Dajcie normalnie grac
    U mnie stoją 3 laboratoria, razem z kotami czekają na lepsze czasy. Ewidentnie jesteśmy brani na przeczekanie. Nadzieja umiera ostatnia
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    na rewolucjr w kotach nie licz, lepiej je usun poki mozesz, wielu graczy ni moze ich usunac
  • Makrystka (PL1) powiedział(a):
    Brawo ggs !!!!
    Aktualizacja jak najbardziej UDANA ... UDAŁO SIĘ wam wielu osobom podjąć decyzję o odejściu z gry.
    dzisiaj ten tekst by pasował do większości gier... niestety takie są dzisiejsze czasy...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik