Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

28/01/2021- Aktualizacja na nowy rok

19

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jak to jest ta rekompensata za laboratorium to gratuluję ;) 87 dni, a niech się trzęsie, może to jej dobrze zrobi? Może więcej złota się zmieści?
    Znowu to samo, zamiast działań wyjaśniających łupienie z kasy. Na szczęście nie trzeba (jeszcze) kupować
    Witam :smile:
    Wyraźnie napisałam Zespół pracuje nad naprawą labolatorium, nie wiadomo ile to potrwa. Twoje uwagi typu "Jak to jest ta rekompensata za laboratorium to gratuluję" na pewno tego nie przyśpieszą. Każdy gracz na pewno czeka na naprawę więc cierpliwie czekamy.MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    U mnie działa kupno złota ze skarbonki, ale nie mam ilości złota jaką kupuję.
    Edit: przy pełnej skarbonce opcja kupna tez nie działa.
    Mam za to inne pytanie, czy ta świnka tak będzie się trzęsła cały czas? bo mnie to strasznie irytuje i przeszkadza w grze???
    Jak to ma mi się tak trząść całe 87 dni to ja podziękuję za grę.

    Świnka jak jest pełna to skacze. Oferta nie jest dostępna cały czas, tak jak każda oferta pojawia się co jakiś. Zgłosimy  to w raporcie .
    Diana

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Po jakimś czasie świnka zaczyna lewitować :o


  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

    Diana powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    U mnie działa kupno złota ze skarbonki, ale nie mam ilości złota jaką kupuję.
    Mam za to inne pytanie, czy ta świnka tak będzie się trzęsła cały czas? bo mnie to strasznie irytuje i przeszkadza w grze???
    Jak to ma mi się tak trząść całe 87 dni to ja podziękuję za grę.

    czyli..za otwarcie tej skarbonki płacimy 16.99...no to juz przesadyzm... dziekujemy...do niezobaczenia!
    Witam :)
    Zapełniona skarbonka to 26 tysięcy złota. Płacąc 16.99 złotych kupujesz 26 tysięcy złota ( jeśli masz zapełnioną świnkę)
    Diana

    no Diano,czy ja ni  e pokazuje że mam pełna świnię? ...pokazuje...ale wyłuskalam  zTwoich odpowiedzi, to, że....nie w kazdej chwili jest ta swinia trefna... na dodatek... hahhah  podchody uprawiaja  znami...czyli mam siedziec i polować na to że wreszcie trafie na tą świnię  w  sensie że zadziala?  to kupno? no cos niebywalego...to sa podchody...igranie  z nami....takie ciut bez sensu... to w końcu GGS chce nasza kasę czy nie? 
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    Skarbonka świnka to prawdziwa świnia i na dodatek oszustka:((((( U mnie nie działa:(((((                                     
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Jest świnka, wiec temat laboratorium zachodzi już mgłą. Jakież to wymowne i typowe..."świnka skarbonka"...no świnka po całości.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 22.02.2021
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Jest świnka, wiec temat laboratorium zachodzi już mgłą. Jakież to wymowne i typowe..."świnka skarbonka"...no świnka po całości.
    inaczej mówiąc...podłożyli nam znowu ŚWINIE!!
    ..a temat labka nie schodzi  z tapety, czekamy..spokojnie czekamy...grę zwsze porzucic mozemy...łańcuchem nikt mnie do niej przykuł 
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jak to jest ta rekompensata za laboratorium to gratuluję ;) 87 dni, a niech się trzęsie, może to jej dobrze zrobi? Może więcej złota się zmieści?
    Znowu to samo, zamiast działań wyjaśniających łupienie z kasy. Na szczęście nie trzeba (jeszcze) kupować
    na szczęście..piszesz....ciekawe ile to szczęście potrwa, bo coś mi sie wydaje , ze niedlugo wprowadza oplate za zalogowanie sie do gry... a moja swinia skacze ...fruwa...bo nie moge nic zrobić ze zebranym złotem...  a jak jest pełna.. to nie zbiera juz wiecej

    Jak wprowadzą opłaty za logowanie, to pożegnam się z grą definitywnie, bez żalu z mojej strony
    Jeżeli zespół tyle czasu naprawia laboratorium to powstaje pytanie jak bardzo i dlaczego to zespuł
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 22.02.2021
    Czy w ogóle naprawia?? Może to tylko zebranie opinii bo ludzie zaczęli się burzyć i trza wyciszyć to "wezbranie". Tu szybko rzucić kolejny badziew by dyskusja przeniosła się na coś innego.
    Ostatni Jarmark...dawni znajomi wpadli do mojego nieaktywnego niemal soja by ugrać obórki, bo inaczej nie ma szans by nie zrujnować  Farm bez premium za jednym machnięciem. Teraz pewnie sporo takich "jarmarkowych" sojuszów powstanie by sobie jeszcze coś ugrać przed totalną klęską  ))) No to gra czy gigant kombinacji ? Coś nie do uwierzenia.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 22.02.2021
    No, lepiej nic nie gadać bo ściemni się jak przed chwilunią... a, lepiej zacytuję Panią Higienistkę z "Włatców móh" - " no to sie w du...e nie mieści". Dobry cytat )))
    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Pisalam wczesniej, ze licza na to ze przyzwyczaimy sie do wymuszonego stylu gry. Niech licza ilu gra, a ilu tylko zaglada do gry. Tu zadne swinki, malpki czy goryle nie zrekompensuja laboratorium. Niech zaczna liczyc po nowej aktualizacji. Naprawde jestem leciwa kobieta. Nikt tak nie upokorzyl mnie jak ta gra. Ile razy tu zagladam czuje policzki na twarzy- okradziona, zignorowana, a oprawca siedzi w koncie i dalej liczy na moja kase. Dalej nie pisze, bo brak mi ludzkich slow, zeby to okreslic
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):

    Diana powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    U mnie działa kupno złota ze skarbonki, ale nie mam ilości złota jaką kupuję.
    Mam za to inne pytanie, czy ta świnka tak będzie się trzęsła cały czas? bo mnie to strasznie irytuje i przeszkadza w grze???
    Jak to ma mi się tak trząść całe 87 dni to ja podziękuję za grę.

    czyli..za otwarcie tej skarbonki płacimy 16.99...no to juz przesadyzm... dziekujemy...do niezobaczenia!
    Witam :)
    Zapełniona skarbonka to 26 tysięcy złota. Płacąc 16.99 złotych kupujesz 26 tysięcy złota ( jeśli masz zapełnioną świnkę)
    Diana

    no Diano,czy ja ni  e pokazuje że mam pełna świnię? ...pokazuje...ale wyłuskalam  zTwoich odpowiedzi, to, że....nie w kazdej chwili jest ta swinia trefna... na dodatek... hahhah  podchody uprawiaja  znami...czyli mam siedziec i polować na to że wreszcie trafie na tą świnię  w  sensie że zadziala?  to kupno? no cos niebywalego...to sa podchody...igranie  z nami....takie ciut bez sensu... to w końcu GGS chce nasza kasę czy nie? 
    literka (PL1) powiedział(a):
    Skarbonka świnka to prawdziwa świnia i na dodatek oszustka:((((( U mnie nie działa:(((((                                     
    Jutro rano poproszę o sprawdzenie Waszych kont.
    Diana
  • nawet wiem jak się ta świnia nazywa
    Żenada...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 22.02.2021
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jak to jest ta rekompensata za laboratorium to gratuluję ;) 87 dni, a niech się trzęsie, może to jej dobrze zrobi? Może więcej złota się zmieści?
    Znowu to samo, zamiast działań wyjaśniających łupienie z kasy. Na szczęście nie trzeba (jeszcze) kupować
    na szczęście..piszesz....ciekawe ile to szczęście potrwa, bo coś mi sie wydaje , ze niedlugo wprowadza oplate za zalogowanie sie do gry... a moja swinia skacze ...fruwa...bo nie moge nic zrobić ze zebranym złotem...  a jak jest pełna.. to nie zbiera juz wiecej

    Jak wprowadzą opłaty za logowanie, to pożegnam się z grą definitywnie, bez żalu z mojej strony
    Jeżeli zespół tyle czasu naprawia laboratorium to powstaje pytanie jak bardzo i dlaczego to zespuł
    Dog..psucie sie zaczęło ok. 3 lata temu, kiedy gre przejął/kupil Stillfront... a GGS..to tylko nazwa pozostała...taka proforma...a Stillfront..to gigant  gier..robi co chce, czyli? tak usprawnia grę, żeby jak najwięcej kasy  ściągnąc..i tego nie ukrywają..a że maja wlasne, lepsze pomysły..to przy okazji wiele rzeczy w grze psują...to widać gołym okiem...i dopiero jak im sie palcem pokaże ..to naprawiją...nie zawsze po naszej myśli to idzie...i napewno nie pójdzie......86 milionów ludzi na świecie gra w BF...wszystko idzie wyczytac w blogu prasowym tej firmy...https://goodgamestudios.com/blog/
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 22.02.2021
    Jutro rano poproszę o sprawdzenie Waszych kont.
    Diana
    tak jest, niech sprawdzą, a dodam jeszcze, ze u mnie Świnia wisi cały czas..nie znika ...a inne ikonki  z promcjami tak, zmienija się , co jakis czas..tak wieć odkąd się pojawiła to wsi.i ani 1 raz nie była aktywna..tylo sobie wisi...czyli 9h   poszłoooooo sie walic...czekam i czekam..klikam i klikam...nulll...
    a wyzej piszesz.Świnka jak jest pełna to skacze. Oferta nie jest dostępna cały czas, tak jak każda oferta pojawia się co jakiś. Zgłosimy  to w raporcie .
    Diana


  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Męczy mnie to, bo na angielskim Forum Moderator podał link do regulaminu - nie umie go znaleźć- gdzie jest napisane że twórcy gry mogą wszystko wprowadzać do gry bez pytania graczy i usunąć. Gracze tylko wybierają czy chcą w tym brać udział. Tak to brzmiało. Strasznie to brzmi. Ale to by miało sens w tym, że nie ma odzewu na laborki. Czytałam to osobiście i tak jest zapisane...może Tom czy Diana znajdą ten fragment w regulaminie i coś nam również zacytują..no cokolwiek  by się nie łudzić. ??
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 23.02.2021
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Męczy mnie to, bo na angielskim Forum Moderator podał link do regulaminu - nie umie go znaleźć- gdzie jest napisane że twórcy gry mogą wszystko wprowadzać do gry bez pytania graczy i usunąć. Gracze tylko wybierają czy chcą w tym brać udział. Tak to brzmiało. Strasznie to brzmi. Ale to by miało sens w tym, że nie ma odzewu na laborki. Czytałam to osobiście i tak jest zapisane...może Tom czy Diana znajdą ten fragment w regulaminie i coś nam również zacytują..no cokolwiek  by się nie łudzić. ??
    zanim sie zalogujesz, spojrz w dół, tam jest malymi literkami napisane. Regulamin...ale jakby co to ci go tu wkleje.czytaj..przewijaj i wybieraj co chcesz wiedziec.... jest tam nawet spis tematów wylinkowany
    https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#terms
    ale to co doczytałas tam, to prawda...wszystko mogą... my nic.
    a jak chcesz czytac co pisza na innych forach, i grasz na chromie to ściągnij/zainstaluj sobie google translate...sam ci przetłumaczy wszystko  z róznych jężyków na polski, 
    .
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 23.02.2021
    Ach, są wspaniali ludzie Ty, Dog, Jola...o coś jednak jeszcze w duszy gra. https://www.youtube.com/watch?v=f4LKlOyC-To
    Dziada posłuchaj..racje ma )))
    dla ggs
    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • Inwestujcie w świnkę, inwestujcie, a któregoś dnia przyjdzie Pani sprzątać biura w GGS i przecierając klawiaturę naciśnie jakiś klawisz i świnka się rozbije a złoto zniknie. Przepraszamy wystąpił błąd i po kłopocie :-).
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    hahhahaah Mirka....nigdy nie mówię goodbay..zawsze zostawiam sobie furtkę... w razie W...
    a wiesz Waldi, że taka sama myśl miałam ...i kto wie,czy własnie ta dyndająca świnia, co to nie chce mnie wpuscic, to jest chyba to co piszesz....chyba nie warto,...a złoto samo sie uzbierało w niej, bo ze zbioru kapusty leciało jak   z kranu hahahahahh...to niech wisi dalej....
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 23.02.2021
    I wspaniale, pamiętajcie, że gadam teksty jakie dostaję od moich- no bany mają- ale zgadzam się troszkę z nimi-. Nikt nie obiecywał sprawiedliwości....ale, że aż TAK ?))) Ten teledysk to dla GGS
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 23.02.2021
    Szkoda słów.
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 23.02.2021
    https://www.youtube.com/watch?v=Lt3A5hRtApc
    U nas serca i ambicja......nikt nie tanczy ...tylko nami pogrywa.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Męczy mnie to, bo na angielskim Forum Moderator podał link do regulaminu - nie umie go znaleźć- gdzie jest napisane że twórcy gry mogą wszystko wprowadzać do gry bez pytania graczy i usunąć. Gracze tylko wybierają czy chcą w tym brać udział. Tak to brzmiało. Strasznie to brzmi. Ale to by miało sens w tym, że nie ma odzewu na laborki. Czytałam to osobiście i tak jest zapisane...może Tom czy Diana znajdą ten fragment w regulaminie i coś nam również zacytują..no cokolwiek  by się nie łudzić. ??
    Witam :)
    Tu też możesz zapoznać się z regulaminem

    @Paralusek (PL1) Kupno złota ze skarbonki działa poprawnie. Przycisk "do kasy" , jeśli wcześniej go kliknęłaś  musi się odnowić. Trzeba odczekać chwile i ponownie przejść" do kasy ".
    @MonikaGien (PL1) Lewitująca świnka-skarbonka będzie naprawiona i przestanie skakać.
    Diana

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Jak to jest ta rekompensata za laboratorium to gratuluję ;) 87 dni, a niech się trzęsie, może to jej dobrze zrobi? Może więcej złota się zmieści?
    Znowu to samo, zamiast działań wyjaśniających łupienie z kasy. Na szczęście nie trzeba (jeszcze) kupować
    na szczęście..piszesz....ciekawe ile to szczęście potrwa, bo coś mi sie wydaje , ze niedlugo wprowadza oplate za zalogowanie sie do gry... a moja swinia skacze ...fruwa...bo nie moge nic zrobić ze zebranym złotem...  a jak jest pełna.. to nie zbiera juz wiecej

    Jak wprowadzą opłaty za logowanie, to pożegnam się z grą definitywnie, bez żalu z mojej strony
    Jeżeli zespół tyle czasu naprawia laboratorium to powstaje pytanie jak bardzo i dlaczego to zespuł
    Dog..psucie sie zaczęło ok. 3 lata temu, kiedy gre przejął/kupil Stillfront... a GGS..to tylko nazwa pozostała...taka proforma...a Stillfront..to gigant  gier..robi co chce, czyli? tak usprawnia grę, żeby jak najwięcej kasy  ściągnąc..i tego nie ukrywają..a że maja wlasne, lepsze pomysły..to przy okazji wiele rzeczy w grze psują...to widać gołym okiem...i dopiero jak im sie palcem pokaże ..to naprawiją...nie zawsze po naszej myśli to idzie...i napewno nie pójdzie......86 milionów ludzi na świecie gra w BF...wszystko idzie wyczytac w blogu prasowym tej firmy...https://goodgamestudios.com/blog/

    Mnie tylko o laboratorium chodziło, że się psuje to chyba nawet więcej niż trzy lata:) 
    Możemy pisać i to chyba jedyna pociecha. Nasze głosy to tylko dla własnej satysfakcji, przecież zespół wie lepiej. Wielu trzyma w tej grze zainwestowana kasa i niechęć do porzucenia rozbudowanych farm.
    Sojusz też ledwo czlapie, u nas to w zasadzie gra na przetrwanie w mistrzostwach sojuszy, jarmark jeszcze jako tako.
    Po prostu nie chce się grać
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Dziękuję Diano :)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dzień dobry;-))
    dziękuje Diano za odp...i za pomoc...za zainteresowanie..ale...weszłam o godz.11.00....i do tej pory ani 1 x nie udało mi sie uaktywnic świni...więc to nie chwila..a juz dzis 4 h... no nic,,będe próbować..moze kiedys jej sie zachce ...hahhaaah
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Będziecie jeszcze im za świnkę ładować pieniądze? Śmiechu warte :
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Paralusek, oby Ci swinka skakala przy kazdym wejsciu na farme, powodzenia
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Że tez tej świni nogi od skakania nie bolą :)To pewnie z radości tak skacze w oczekiwaniu na poprawę laboratorium... ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik